Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6653377 Napisano: 31.10.2019 22:31:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
niewyspanamama napisał(a):

mika287 i LejziDejzi Gratuluję Wam serdecznie dziewczyny!!!  emotka  wymarzonych podróży! emotka
nataszka dla Ciebie także wielkie gratulacje ! emotka  Super przypływ gotówki!
aż serce rośnie jak czyta sie że takie fajne nagrody padają wśród naszych forumowiczów! emotka

I ja Wam również bardzo serdecznie gratuluję Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6653054 Napisano: 31.10.2019 08:55:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw win Cono Sur kurier TNT (papiery do podpisania) Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6652480 Napisano: 29.10.2019 14:39:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś udało się może ustalić, czy wygranie kufla eliminuje z wygranej vouchera? (KOZEL) Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

misiamarysia

#6652477 Napisano: 29.10.2019 14:38:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy zestawy win Cono Sur z konkursu Cono Sur Bicicleta były już wysyłane? Ktoś otrzymał nagrodę? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6649835 Napisano: 18.10.2019 18:17:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy ktoś wygrał kasę z Pudliszek? Nie widziałam, żeby ktoś chwalił się wygraną?
Czy to loteria widmo? sporo zgłoszeń wysłałam, ale wyników nigdzie nie widziałam emotka

były wpisy w MDW

Ktoś wygrał, ale szału nie ma, tak jak w Kieleckim. Tam chyba nikt jeszcze się nie chwalił. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6649834 Napisano: 18.10.2019 18:14:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały w TicTac coś więcej niż voucher (nie ja). Ile macie dni na odesłanie swoich danych do wysyłki? I czy trzeba odsyłać paragon pocztą, czyt en zamieszczany przy zgłoszeniu scan wystarczy? Planuję 2-tygodniowy wyjazd i tak się zastanawiam, gdyby się coś przytrafiło.
Z góry dziękuję za odpowiedź.


Paragonu już się nie wysyła, tylko uzupełnia się formularz z danymi do wysyłki.
Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6649799 Napisano: 18.10.2019 16:07:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do osób, które wygrały w TicTac coś więcej niż voucher (nie ja). Ile macie dni na odesłanie swoich danych do wysyłki? I czy trzeba odsyłać paragon pocztą, czyt en zamieszczany przy zgłoszeniu scan wystarczy? Planuję 2-tygodniowy wyjazd i tak się zastanawiam, gdyby się coś przytrafiło.
Z góry dziękuję za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6649532 Napisano: 17.10.2019 21:25:26 w Czy informują/ informowali?
Almette Auchan??? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6649260 Napisano: 17.10.2019 08:55:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw czekolad Lindt , InPost Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6649186 Napisano: 16.10.2019 20:21:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
wiesia30 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mariolakal napisał(a): Voucher travelist /tygodniowa z lindt lindor/  emotka

Mariolka no, no - bon na 5 tys - gratuluję emotka

emotka emotka emotka emotka emotka emotka gratki Mariolko emotka

gratulacje! super emotka


mariolakal gratulacje, zaszalej słodko! emotka

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6649069 Napisano: 16.10.2019 13:51:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
patkubmik napisał(a):

tic tac dał voucher na okulary emotka  

U mnie tic tac vouvher na zegarek Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6648962 Napisano: 16.10.2019 09:56:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw od Lindor (pled, świeczka zapachowa i sporo pralin) emotka Informacja mailem. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6648758 Napisano: 15.10.2019 13:06:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
tereniagno napisał(a):

ashanti napisał(a):

Butelka filtrująca Los Mejores sms 9.15

I u mnie butelka:)

I u mie również Dafi butelka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6648477 Napisano: 14.10.2019 13:46:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta EMPiK od Farmio, kurier  inPost Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6648213 Napisano: 12.10.2019 20:44:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Cono Sur zestaw win, info mailem emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6647640 Napisano: 10.10.2019 16:09:01 w Smolar
nanajka81 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

messi napisał(a):

Co raz więcej hurtowników na forum. Jeden użytkownik kupił 150 tic taców. Tu ktos ma pół domu w domestosie za 500 zł, jeśli kupił jak był po 9,99 zł zestaw. Nie dziwię się, że jak zgłoszę 1-2 paragony to nic nie wygrywam  emotka

Ja wysłałam 2 paragony z Domestosa i  dwie nagrody wpadły emotka

u mnie to samo  2/2 -każdy wysyła tyle zgłoszeń ile chce-skoro kupił uczciwie produkt to czemu ma nie zagrać

w tych konkursach trzeba niestety mieć szczęście, ja wysłałam dwa zgłoszenia i zero wygranych. Zresztą ile bym zgłoszeń nie wysyłała to i tak mnie nie losują, zazdroszczę tym którzy mają szczęście wygrywać jednym czy dwoma zgłoszeniami.


A ja to widzę tak. Jeśli ktoś nie kradnie, nie oszukuje, to niech sobie wysyła i 350 paragonów. Jego sprawa i przede wszystkim, jego pieniądze. Ja wysyłam mniej, dużo mniej, bo mi szkoda pieniędzy, raz wysłałam dużo (skyr) i wygrałam tylko słuchawki, za to kiedyś w płatkach jednym zgłoszeniem trafiłam najpierw w bramkę (chyba tam było 500 zł) a potem tym samym paragonem jeszcze główną 10000 zł. Dlatego jestem pewna, że nie ma reguły, jak w życiu. Jeśli jest loteria, w której produkty nie są mi potrzebne albo są dla mnie drogie (ostatnio to raczej norma przy tych słodyczach, perfumach) to wysyłam jedno zgłoszenie, żeby potem nie żałować. Nie tracę czasu, pieniędzy i energii. Co ma być, to będzie, jak nie przy obecnej loterii, to kiedyś w przyszłości. Zawsze powtarzam, że widocznie czeka mnie coś lepszego, tylko teraz jeszcze tego nie wiem. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6647204 Napisano: 09.10.2019 18:18:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
LejziDejzi i zielonooka gratulacje! Udanych wyjazdów! Czekamy na zdjęcia.emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6647201 Napisano: 09.10.2019 18:08:05 w moje dzisiejsze wygrane :)

misiamarysia

#6646837 Napisano: 08.10.2019 22:30:22 w Smolar
joan napisał(a):

Właśnie zorientowałam się, że miałam wyrazić swoją opinię na temat najdurniejszej akcji promocyjnej ever, czyli loterii "Urodzinowe punktowanie".

A czymże ta loteria różnic się od innych? Ano tak szatańskiego regulaminu jeszcze nie było. Oto w/w loteria w praktyce, czyli (fikcyjni) Lucyna i Marcin na zakupach.

Lucyna ma 66 lat i od niedawna kartę PayBack - wyrobiła sobie, bo pani kasjerka w Kauflandzie tak zachwalała, że zniżki, że tańsze zakupy, to Lucyna kartę wzięła. Lucyna nie da się zrobić w bambuko na wnuczka i dokładnie wszystko czyta oraz analizuje. Dlatego analizuje również paragony z Kauflanda i wie, że na swojej karcie PayBack ma zebrane 233 punkty. Kasjerka powiedziała, że to na razie mało, ale Lucyna jest cierpliwa i zawsze pokazuje kartę PayBack podczas płacenia za zakupy. Lucyna nie ma w domu internetu, bo nie jest jej do niczego potrzebny. Lubi poczytać gazetę codzienną; nie bierze udziału w żadnych konkursach ani loteriach.
TADAM! Lucyna wygrała 10.000 zł w loterii PayBack, ale nigdy ich nie otrzyma, bo nigdy się nie dowie, że wygrała. Bo przecież Lucyna nawet nie wie, że wzięła udział w jakiejkolwiek loterii.

Marcin zajmuje się instalacjami gazowymi. Od lat posiada kartę PayBack, to ze względu na nią tankuje na stacjach BP. A tankuje często. Nie da się przewidzieć, co u którego klienta się skomplikuje. Teraz ma szczególnie dużo pracy, bo zbliża się zima, a ludzie wymieniają ogrzewanie na gazowe przy dofinansowaniu miasta. Roboty masa. W Castoramie Marcin zna rozkład asortymentu lepiej, niż pracownicy marketu. Marcin nie bierze udziału w loteriach, bo nie ma szczęścia.
TADAM! Marcin wygrał 10.000 zł w loterii PayBack, ale nigdy ich nie otrzyma, bo nigdy się nie dowie, że wygrał. Bo przecież Marcin nawet nie wie, że wziął udział w jakiejkolwiek loterii.

Podsumowując zasady loterii "Urodzinowe punktowanie":
1) klient nie wie, że jego zakup bierze udział w loterii, nie jest o tym w żaden sposób informowany w momencie dokonywania zakupu.
2) klient nie może nawet zrezygnować z udziału w loterii, a tym samym umożliwić komuś innemu ubieganie się o nagrodę.
3) klient nie zostaje poinformowany o wygranej, powinien sam wejść na stronę loterii (w której nawet świadomie nie bierze udziału!) i sprawdzić, czy czasem Smolar nie raczył go wylosować.
4) regulamin nie przewiduje losowań dodatkowych ani losowania laureatów rezerwowych.

Całkiem możliwe, że ŻADNA nagroda w tej loterii nie zostanie wydana któremukolwiek z laureatów.



Jak to mówią "w punkt". Lepiej nie da się tego podsumować. Wyświetl w wątku >>
2 joan, darog 0

misiamarysia

#6646817 Napisano: 08.10.2019 21:29:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bardzo "zaległe" kosmetyki Nivea z Kaufland z różową kosmetyczką zamiast metalowego pudełka (lepiej). Nie wiem jaki kurier, niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0