Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6626096 Napisano: 01.08.2019 13:05:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Halooooooo!
Czy to ogólnopolski w DC ?  bo nie mam fb i nie umiem otworzyć reg emotka
https://www.e-kon...18.html#.XULFztSLSt8

Tak, ogólnopolski Wyświetl w wątku >>
2 brucee, andii 0

misiamarysia

#6625299 Napisano: 30.07.2019 15:31:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Z Loreal w Hebe "Spójrz na siebie, jesteś piękna" złoty naszyjnik Tous Real Sisy Vermail. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6624951 Napisano: 29.07.2019 20:03:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

cleo25 napisał(a):

violka88 napisał(a):

Ja 

jokan napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Albedo nagrodziło tylko 2 ostatnie dni w Silanie? Czy ktoś może potwierdzić wygraną z jakiegoś wcześniejszego dnia?

hmmm ...ja gralam jeszcze 18 i 20 ale nic z tego sie nie udalo....tylko 23.07

Ja grałam 22.07 ale brak info o nagrodzie.
Ale i tak nie wiem czy w ogóle coś wygram..,.

Ja grałam 22.07 - nie wygrałam.
Ja 23 lipca, więc u mnie już "po zawodach" emotka

Czy wy czytacie regulaminy czy tylko obrazki reklamowe oglądacie?

Gdzie tam dzienne??? Konkurs bez numeru paragonu to na 3-4 paragony mozna grać 7-14 razy I wygrać 4 karty z puli 90szt.

 3.2.  Wyłonionych  zostanie  90  (słownie:  dziewięćdziesięciu)  zwycięzców  Nagrody  Głównej. Dodatkowo  zostaną  również  wyłonieni  zwycięzcy  rezerwowi  Nagrody  Głównej  (po  jednym dla  każdej  Nagrody  Głównej),  na  wypadek,  gdyby  zwycięzca  (podstawowy)  dla  danej Nagrody   nie  spełnił  wszystkich  warunków  formalnych  otrzymania  tej  nagrody. 

obrazki emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6624948 Napisano: 29.07.2019 19:54:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

violka88 napisał(a):

Ja 

jokan napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Albedo nagrodziło tylko 2 ostatnie dni w Silanie? Czy ktoś może potwierdzić wygraną z jakiegoś wcześniejszego dnia?

hmmm ...ja gralam jeszcze 18 i 20 ale nic z tego sie nie udalo....tylko 23.07

Ja grałam 22.07 ale brak info o nagrodzie.
Ale i tak nie wiem czy w ogóle coś wygram..,.

Ja grałam 22.07 - nie wygrałam.
Ja 23 lipca, więc u mnie już "po zawodach" emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6624765 Napisano: 29.07.2019 15:00:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wakacje z Viscoplast (Carrefour) - kosz piknikowy
Develey - bon do e-sklepu 50 zł Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6624698 Napisano: 29.07.2019 13:07:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Walizka Król Lew kurier DPD Wyświetl w wątku >>
1 garyman 0

misiamarysia

#6624569 Napisano: 28.07.2019 23:07:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy działa Wam strona Coca Cola Układaj historie? U mnie jest od wczoraj błąd techniczny.


Działa. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki.

Ok, dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6624565 Napisano: 28.07.2019 22:56:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy działa Wam strona Coca Cola Układaj historie? U mnie jest od wczoraj błąd techniczny. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6624164 Napisano: 26.07.2019 17:41:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słuchawki od SKYRa, wygrana z początku loterii. Wyświetl w wątku >>
2 nikos, nelunia 0

misiamarysia

#6624161 Napisano: 26.07.2019 17:39:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

Konkurs  kawa Astra w Biedronce. 
Zapytałam na FB Stronę Biedronki czy w sklepach w których robię zakupy (podałam numery konkretnych placówek) dostanę tę kawę 
Odpisali mi że cytuję " w moim regionie nie będą dostępne kawy Astra" także  emotka  

Pytanie czy rzeczywiście nie będą, czy mają już tak dość tych pytań na fb, że odpisują z automatu, ze tych kaw nie będzie i juz, bo wtedy mają problem z głowy emotka Jak by napisali, że będą a jednak by ich nie było to bylby bunt, jakby mieli sprawdzać każdy sklep to pewnie im się nie chce, a jak napiszą, że nie bedzie to nie ma problemu emotka Klient ma odpowiedź na pytanie, a nawet jak znajdzie te kawy jednak w sklepie to się raczej ucieszy niż zrobi im awanture emotka Ale to tylko moja teoria spiskowa emotka

W regulaminie jest lista sklepów emotka

iwona0103 dzięki, że o tym wspomniałaś, ja prawie zawsze dokładnie czytam regulamin, a tym razem jakoś tak zaufałam opisowi na naszej stronie i wysyłałam rodzinę do okolicznych Biedronek w poszukiwaniu kawy, a teraz widzę, że u mnie jej nie ma wcale.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6623251 Napisano: 24.07.2019 12:14:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vivacia napisał(a):

ikropka napisał(a):

Vivacia napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Dostaje ktoś też puste maile (bez tematu i bez wiadomosci) od no-reply@ visa.com? Nie wiem czy ma to jakis zwiazek z loteria Visy w ktorej sie rejestrowalem, ale juz 5 maili przyszlo w odstepie kilku minut i ciagle przychodza nowe  emotka

U mnie 12 pustych maili z Visa. Adres ten sam, z którego przychodziły info o wygranej z poprzedniej loterii Visa.

Ja wczoraj dostałam maila, że fajnie że się zarejestrowałam i już niedługo będę mogła wygrać (rejestrowałam się dawno), ale pustych żadnych. a w poprzedniej edycji udziału nie brałam - więc to chyba rzeczywiście do tych z poprzedniej idą.
Weszłam na ich profil na FB zobaczyć, czy ktoś coś o tym pisze. No i ktoś pisał, ale komentarz ukryli i już go nie widać emotka

Też mam maila z wczoraj, a dziś 6 pustych. Pytanie o puste maile jest na fb, odpowiedzi brak

To pytanie jest nowe, poprzednie zniknęło emotka

Ja też właśnie dostałam dwa puste maile, a nie rejestrowałam się w tym roku nigdzie, bo nie będę brać udziału w tym roku, więc mają dane z poprzednich lat i je przechowują.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6623092 Napisano: 23.07.2019 22:41:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

violka88 napisał(a):

Miła26 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

violka88 napisał(a):

2rek napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy na Silana w Biedronce dostajecie jakieś potwierdzenie ne e-maila? Dwa zgłoszenia poszły i nic emotka ani na stronie, że zgłoszenie przyjęło, e-maila też brak.

u mnie to samo, zgłoszenie wysłane i brak potwierdzenia na maila, na stronie też

Wczoraj tez nie miałam maila potwierdzającego. Było tylko podziękowanie na stronie konkursowej.
Czyli co moje zgłoszenie nie bierze udziału w konkursie?

na maila nic nie przychodzi, było podziękowanie na stronie i tyle. Przynajmniej na początku konkursu bo dziś wbijałam kolejne zgłoszenie i nic, nawet podziękowania emotka

A pisał może ktoś do organizatora czy zgloszenia dochodzą?

Właśnie do nich napisałam. Bo według regulaminu mail zwrotny ma przychodzić.

maile nigdy nie przychodziły, były tylko podziękowania na stronie i to tylko na Chrome, na innych przeglądarkach nic z nic

U mnie brak jednego i drugiego, strona po wysłaniu zgłoszenia nawet nie drgnęła.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6621889 Napisano: 19.07.2019 15:50:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
shadow6668x napisał(a):

2 x Eventim 500zł ( UPS ) https://www.e-kon...wa.html#.XTG0h0cwh9M

Do mnie tak samo, 2 x Eventim 500 zł kurier UPS, przed chwilą. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6621778 Napisano: 19.07.2019 11:45:37 w WC - rozmowy o wszystkim
tadziuuu napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

basiag napisał(a):

bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mój mąż mi ostatnio zdjecie zrobił jak nad Wisłą schylam się po kapsla.... wszystkim znajomym pokazuje i się ze mnie śmieją emotka

Jak zajedziesz wypasionym autkiem (lub inną nagrodą - czego serdecznie życzę), dzięki temu kapslowi zdobytą, szczęka wszystkim śmiejącym się, opadnie mocno. emotka emotka

Dokładnie.
Moja rodzinka też brechtała się kiedyś w moich rymowanek, tyle że u mnie zawsze zostawało to w rodzinie,a że mam sporo luzu to było wesoło. Dziś już nawet tego nie pamiętają tylko ładnie proszą o wygranie czegoś  emotka
Puknij czymś "dziada" w łeb i uświadom że pewne sprawy nie opuszczają ścian domostwa.  emotka

Ze mnie też się w domu śmieją, ale już przynajmniej wiedzą, że nie opowiadamy nikomu o wygranych, bo miałam wiele sytuacji, że znajomi pisali / dzwonili do mnie, żeby im też coś wygrać, skoro sobie wygrywam, już nawet mają paragon, a że oni nie potrafią pisać (nie dosłownie, oczywiście), a dla mnie to przecież "żaden kłopot", to proszą o ..... (tutaj pojawiała się lista, np voucher na wczasy, auto, mniejsze nagrody ...). Nie rozumieli, jak mówiłam, że siedzę nad swoim zgłoszeniem na ten właśnie konkurs i nic nie przychodzi mi do głowy, bo "co to dla ciebie, nie bądź taka".
A rodzinka się niby dalej trochę śmieje z segregatorów na paragony, opakowań po tic tacach, chrupkach,

niech się śmieją emotka u mnie też tak było na początku... a teraz to nawet pomagają i żyją wspólnie tym wszystkim bez ciśnienia na wygrywanie im czegokolwiek. Jak coś wpada to się dzielę emotka Czasem faktycznie się zdarzy że w szerszym gronie żeby się pośmiać ktoś przypomni o paragonach czy opakowaniach albo że ze wszystkimi kurierami w mieście jestem na Ty... jak podczas ostatniej majówki wyszło w grupie to szybko zgasiłem temat przypominając że za chwilę jadę na wakacje wygrane tym razem do Bułgarii.. kolejny rok z rzędu emotka  
Ale i tak mogę w kółko przypominać że wesele miałem w dużej mierze z konkursów. Suknia i garnitur wygrane w konkursach, alkohol też, fotograf też... nawet naklejki na butelki i karteczki z nazwiskami. Do tego sporo gotówki  więc jak podsumowaliśmy całość kosztów to prawie 60-65% wyszło taniej emotka
A i tak satysfakcja i radość z wygranych nawet najmniejszych jest nadal najwyższych lotów emotka  



Bosko, że to wszystko wygrałeś na swoje własne wesele i że akurat konkursy Ci podeszły jak na zamówienie, nawet fotograf. Dlatego to takie wciągające i daje tyle satysfakcji. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6621774 Napisano: 19.07.2019 11:41:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kokii napisał(a):

Powie mi ktoś jak to jest z tymi kodami np. z Żywca? Przy zgłaszaniu jest info, że trzeba zachować kapsel, a dużo osób oferuje samą sprzedaż kodów, jak to później wygląda w przypadku zwycięstwa, trzeba te kapsle rzeczywiście im wysyłać, czy nie? 

Do bonu 30 zł nic nie chcieli, ale może do głównej 10 000 poproszą, więc ja bym nie ryzykowała, żeby nie mieć kapsla u siebie w domu. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6621764 Napisano: 19.07.2019 11:10:16 w WC - rozmowy o wszystkim
basiag napisał(a):

bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mój mąż mi ostatnio zdjecie zrobił jak nad Wisłą schylam się po kapsla.... wszystkim znajomym pokazuje i się ze mnie śmieją emotka

Jak zajedziesz wypasionym autkiem (lub inną nagrodą - czego serdecznie życzę), dzięki temu kapslowi zdobytą, szczęka wszystkim śmiejącym się, opadnie mocno. emotka emotka

Dokładnie.
Moja rodzinka też brechtała się kiedyś w moich rymowanek, tyle że u mnie zawsze zostawało to w rodzinie,a że mam sporo luzu to było wesoło. Dziś już nawet tego nie pamiętają tylko ładnie proszą o wygranie czegoś  emotka
Puknij czymś "dziada" w łeb i uświadom że pewne sprawy nie opuszczają ścian domostwa.  emotka

Ze mnie też się w domu śmieją, ale już przynajmniej wiedzą, że nie opowiadamy nikomu o wygranych, bo miałam wiele sytuacji, że znajomi pisali / dzwonili do mnie, żeby im też coś wygrać, skoro sobie wygrywam, już nawet mają paragon, a że oni nie potrafią pisać (nie dosłownie, oczywiście), a dla mnie to przecież "żaden kłopot", to proszą o ..... (tutaj pojawiała się lista, np voucher na wczasy, auto, mniejsze nagrody ...). Nie rozumieli, jak mówiłam, że siedzę nad swoim zgłoszeniem na ten właśnie konkurs i nic nie przychodzi mi do głowy, bo "co to dla ciebie, nie bądź taka".
A rodzinka się niby dalej trochę śmieje z segregatorów na paragony, opakowań po tic tacach, chrupkach,

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6621274 Napisano: 17.07.2019 23:59:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

SKYR...
Wczoraj losowanie główne i dodatkowych nagród...info mailem..
Ktoś coś dostał?>?>
skyr wychodzi nam bokami i ..nic?!

Też dzisiaj o to pytałam, ale chyba nikt nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6621273 Napisano: 17.07.2019 23:58:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewelina13 napisał(a):

Czy ktoś trafił w belvicie? 

Jedna nagroda dziennie, to jakby 6 w LOTTO trafić. Spróbowałam 3 razy i odpuszczam. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6621068 Napisano: 17.07.2019 12:18:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Pięknie  zapakowany zestaw Mixa z konkursu "Mixa w Natura" kurier TNT Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6621051 Napisano: 17.07.2019 11:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wczoraj było losowanie nagrody głównej ze SKYRa - Islandia. Komuś się udało??? Wyświetl w wątku >>