Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6603211 Napisano: 25.05.2019 13:20:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
antylopia napisał(a):

paolka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Proszę wyjaśnijcie jak działa loteria ccc. Mam apke, mam zarejestrowana kartę i co dalej. Jak zagrać? Nic tam nie widzę emotka

Przy zakupach dajesz karte CCC i tyle.
Chyba nie ma żadnych informacji o ilości szans jakie masz za zakup, ani informacji o jakichkolwiek zwycięzcach. Czy ktokolwiek coś wygrał w tej loterii ? emotka

jakby loteria widmo. nie wiadomo czy zakupy sa zliczone czy nie.

Grałam dwa razy, bo dwa razy robiłam zakupy, ale nie mam pewności, czy wzięłam udział, bo tak jak  piszecie, żadnego potwierdzenia, informacji, NIC. Nie twierdzę, że wygrana mi się należała, ale zniechęciłam się tymi niewiadomymi.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6602860 Napisano: 24.05.2019 08:42:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agadawid napisał(a):

chaber20 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

alan84 napisał(a):

e-e napisał(a):

skyr, który nr chcą ten obok daty? A kwota całego paragonu czy tylko jogurtu? wybaczcie pytania, ale na urlopie jestem Z góry dziękuję temu kto się pofatyguje mnie oświecić


1.tak
2. tylko skyr

Ad 2. Czy te informacje potwierdzil organizator? Wg regulaminu dowod zakupu to paragon, a produkt promocyjny to skyr. Na stronie, w polu do uzupelnienia, widnieje Informacje o zakupie- Kwota z paragonu. Wg mnie to po prostu suma widniejaca na paragonie, czyli jesli poza skyrem kupilam chleb, to wpisuje kwote laczna za skyr i chleb. Dopytuje, bo to moze byc istotne przy wydawaniu nagrod. Nie, zebym wygrala, ale mam nadzieje emotka

Ja też tak to rozumiem i wpisuje ogolna kwotę paragonu. 

Też wpisuję sumę z paragonu.

Zaniepokoiła mnie ta informacja, że tylko cena za Skyr, więc napisałam zapytanie w nocy do organizatora. jak tylko dostanę odpowiedź, napiszę na forum. Wg mnie cała suma z paragonu (tak rozumiem regulamin)

Wyświetl w wątku >>
2 bezaczek7, e-e 0

misiamarysia

#6601804 Napisano: 21.05.2019 09:03:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

kropkakreatywnie napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy jeszcze ktoś czeka na czarną koszulkę Paprocki&Brzozowski z konkursu Nivea?

Tak, czekam. Dopiero w zeszłym tygodniu wysłali apaszki, a konkurs z koszulkami był później. 

Dzięki za odzew, pytam, ponieważ widziałam już w wątku "Zdjęcia naszych wygranych" zdjęcie tej koszulki z 15 maja, czyli może ślą partiami.


Hmm. Ja tam widzę tylko zdjęcie apaszki.

Apaszkę ja wstawiałam (zdjęcie), a koszulkę ivanotta, tuż przed moją apaszką, 15 maja.


To też była apaszka, tylko w folii emotka

Tak, macie rację, nie wiem, dlaczego uparcie myślałam o tej koszulce, aż tak strasznie na nią nie czekam, ale coś mi się pomieszało. To te pisanie na forum po nocach, zamiast spać emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6601771 Napisano: 21.05.2019 01:11:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

kropkakreatywnie napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy jeszcze ktoś czeka na czarną koszulkę Paprocki&Brzozowski z konkursu Nivea?

Tak, czekam. Dopiero w zeszłym tygodniu wysłali apaszki, a konkurs z koszulkami był później. 

Dzięki za odzew, pytam, ponieważ widziałam już w wątku "Zdjęcia naszych wygranych" zdjęcie tej koszulki z 15 maja, czyli może ślą partiami.


Hmm. Ja tam widzę tylko zdjęcie apaszki.

Apaszkę ja wstawiałam (zdjęcie), a koszulkę ivanotta, tuż przed moją apaszką, 15 maja.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6601766 Napisano: 21.05.2019 00:22:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kropkakreatywnie napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy jeszcze ktoś czeka na czarną koszulkę Paprocki&Brzozowski z konkursu Nivea?

Tak, czekam. Dopiero w zeszłym tygodniu wysłali apaszki, a konkurs z koszulkami był później. 

Dzięki za odzew, pytam, ponieważ widziałam już w wątku "Zdjęcia naszych wygranych" zdjęcie tej koszulki z 15 maja, czyli może ślą partiami. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6601733 Napisano: 20.05.2019 22:13:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jeszcze ktoś czeka na czarną koszulkę Paprocki&Brzozowski z konkursu Nivea? Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

misiamarysia

#6601728 Napisano: 20.05.2019 21:56:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

misiamarysia

#6601725 Napisano: 20.05.2019 21:48:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
cala-w-trawie napisał(a):

Przed chwilą mail,
wygrałam tak zwany kosz pasztetów emotka    Produkty Profi

Ja również ten sam kosz od Profi Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6601477 Napisano: 20.05.2019 11:14:49 w Gratulacje! Dla wygranych!
aguagu WIELKIE gratulacje!!!! Wyświetl w wątku >>
1 nataszka 0

misiamarysia

#6601445 Napisano: 20.05.2019 09:52:54 w Loterie bramkowe
No to graj, graj, bo my już nie gramy, ale witamy na forum emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6600931 Napisano: 17.05.2019 14:17:17 w Czy informują/ informowali?
Czy z Kinderbueno dostajecie jakąś informację / mail o wygranej? Widzę siebie na liście, więc uznałam ,że nagroda moja, ale nie mam żadnej oficjalnej informacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6600930 Napisano: 17.05.2019 14:15:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
nelunia napisał(a):

Voucher Douglas z KB

Ja również voucher z kinderbueno Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6600573 Napisano: 16.05.2019 17:42:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
Luko922 WIELKIE, WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie zapomnij o nas i wstaw potem jakieś zdjęcie emotka Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

misiamarysia

#6600571 Napisano: 16.05.2019 17:39:25 w Gratulacje! Dla wygranych!
nelunia napisał(a):

Malutka456 zawsze szerokiej drog emotka Gratulacje  emotka

malutka 456 wielkie gratulacje, kupuj kask emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

misiamarysia

#6600483 Napisano: 16.05.2019 14:27:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały w ADIDASie  (UPGRADEMYRUN). Po jakim czasie dostaliście wiadomość na maila  od momentu podania go (swojego maila) w wiadomości zwrotnej na Instagramie? I czy już dostaliście, czy nadal czekacie?
Proszę o odpowiedź.

Wiadomosc Wiadomosc na insta dostalam dwa dni temu, maila podalam od razu i dalej czekam.

Dziękuję, czyli chyba nie należy się gorączkować, tylko cieszyć z wygranej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6600473 Napisano: 16.05.2019 14:04:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do osób, które wygrały w ADIDASie  (UPGRADEMYRUN). Po jakim czasie dostaliście wiadomość na maila  od momentu podania go (swojego maila) w wiadomości zwrotnej na Instagramie? I czy już dostaliście, czy nadal czekacie?
Proszę o odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6600469 Napisano: 16.05.2019 14:00:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Adidas, mam nadzieję, ze 500 zł, a nie wyjazd do RPA. emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

misiamarysia

#6599737 Napisano: 14.05.2019 22:09:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam
Nie dawno był konkurs w delikatesach centrum - niestety nie miałem DELIKARTY
teraz mam - wziąłem w sklepie ale jak ją podpiąć do telefonu ?
na email odpowiadają że mam zeskanować kartę w sklepie i na pinpadzie wbić numer telefonu aby połączyć 
byłem w sklepie i wielkie oczy - nic o tym nie wiedzą 

ktoś może wie jak to załatwić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Ja dokładnie tak jak opisałeś załatwiałam w sklepie, może idź do "innej" pani albo do kierownika. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6599696 Napisano: 14.05.2019 20:59:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zijaa napisał(a):

nswe69 napisał(a):

zijaa napisał(a):

hej minęło 5 tyg. od wygranej tictac - bon eventim i nadal go nie mam.. wysylali emailem czy kurierem ? w jakim czasie otrzymaliscie ? pozdrawiam!

przychodzi na maila, też dopiero ost.otrzymałem z bodajże 6.tygodnia, więc spokojnie jeśli jesteś na liście laureatów.


dziekì!! cierpliwosc to cnota emotka

Do wszystkich, którzy czekają na TIC TAC Eventim. Ja czekałam długo (wygrana z I etapu), w końcu do nich (organizatorzy) napisałam i od razu dostałam voucher, podali mi nawet datę i godzinę, o której wysłali mi nagrodę, widocznie trafiła do spamu, ale są bardzo mili i wysłali ten sam kod jeszcze raz, więc piszcie na ich maila.

Wyświetl w wątku >>