Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6586663 Napisano: 03.04.2019 13:45:56 w Gratulacje! Dla wygranych!
katake napisał(a):

Adrian gratulacje!!!Wspniała nagroda:-) emotka

Ja również gratuluję. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6586529 Napisano: 03.04.2019 09:07:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ponawiam pytanie-komuś udało trafić się dzienną z Kasztelana?Może być pw.



Ja tylko jeden kodzik - nic emotka

5 kodów same pudła

U mnie gra cała rodzina czyli 20 kodów dziennie i same pudła. Kolega z pracy po 8 dziennie i również zero.

Ja tylko jeden kod, ponieważ nie lubię piwa, a otwartego nie mogę oddać tak jak słodyczy i kawy, więc potem wylewam. Niestety pudło. Ale się nie łudziłam, po prostu spróbowałam, żeby sobie nie wyrzucać, czytając o wygranych. Trzymam kciuki za wszystkich birofilów. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6586389 Napisano: 02.04.2019 18:29:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

Kto mi bony w Toruniu skroił? 

NIE ja emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6586342 Napisano: 02.04.2019 16:56:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
asiatko napisał(a):

Kaufland 1x

mam tak samo jak ty emotka czyli bon Kaufland Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6586000 Napisano: 01.04.2019 21:28:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Voucher od tic tac, kwiecień rozpoczęty. Chcę bardzo te słuchawki, ale cieszę się i z vouchera. Za gumę do żucia ... Fajna loteria, szkoda, że już koniec. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6585616 Napisano: 31.03.2019 23:47:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

caramela napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Czy wysyłając na konkurs Garnier w Kauflandzie dostajecie zapytanie o zgodę? Ja tylko otrzymałam informacje iż dostali zgłoszenie i najlepsi zostaną powiadomieni sms

Też nic nie otrzymałam. Nie wiem czy coś odesłać. Pomoże ktoś?

Nad tym samym się zastanawiam

Ja nic nie odsyłam, w smsie napisali, ze zgłoszenie przyjęte, więc wierzę im na słowo emotka  Dawniej przychodził sms z prośba o odesłanie zgody, teraz tego nie ma.

Była o tym jakiś czas temu dyskusja na forum, że raczej mają błąd w regulaminie, bo dziękują i nie chcą tej zgody. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6585582 Napisano: 31.03.2019 22:11:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy vouchery od tic tac (eventim) przychodzą pocztą mailową, czy kurierem? Bardzo proszę o odpowiedź kogoś, kto już dostał.

Mailem

Oooo. to dobrze, bo ostatnio mam problem z kurierami. Dzięki za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6585575 Napisano: 31.03.2019 22:01:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy vouchery od tic tac (eventim) przychodzą pocztą mailową, czy kurierem? Bardzo proszę o odpowiedź kogoś, kto już dostał. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6585353 Napisano: 30.03.2019 19:38:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mysia napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Biorąc pod uwagę fakt, że moja stara altana nadaje się do wyburzenia, zgłaszam swą kandydaturę na laureata nagrody głównej w Kasztelanie emotka    emotka   jak sie uda, to zapraszam forum na imprezę  emotka   ależ się rozmarzyłam....  emotka

Jestem za  emotka a afterek u mnie dzięki prince-polo taaaa na moje 3 paragony emotka

To ja Was będę wozić na te imprezy malutkim autkiem od batoników góralki albo tym solidnym od Kamisa emotka

To ja wspomoge logistycznie rozładunek imprezowiczow tym od kaw FORT czyli FORDEM ( niestety bagażnik będzie zawalony "szkorupami "z IKEA z wiosennych porządków WIEKIEGO SPRZĄTANIA emotka

to ja przyniosę trochę past do zębów i żeli pod prysznic - cobyście po imprezie mogli się odświeżyć emotka

A ma ktos jeszcze zapas kapitana zeby zapewnic solidne procenty na wydarzenie emotka

Ale to altana Kasztelana   emotka

OJ TAM, OJ TAM, kapitan i kasztelan na K, tak się będziemy bawić, ze nie zauważymy emotka , ale może zgłosi się ktoś, kto przywiezie stoliki śniadaniowe belvita, bo rozumiem, że impreza z noclegiem i śniadaniem, i oczywiście kawę MK Cafe lub Fort do śniadania, bo poczynił zapasy. emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6585234 Napisano: 29.03.2019 21:29:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Biorąc pod uwagę fakt, że moja stara altana nadaje się do wyburzenia, zgłaszam swą kandydaturę na laureata nagrody głównej w Kasztelanie emotka    emotka   jak sie uda, to zapraszam forum na imprezę  emotka   ależ się rozmarzyłam....  emotka

Jestem za  emotka a afterek u mnie dzięki prince-polo taaaa na moje 3 paragony emotka

To ja Was będę wozić na te imprezy malutkim autkiem od batoników góralki albo tym solidnym od Kamisa emotka Wyświetl w wątku >>
2 soulfly, mysia 0

misiamarysia

#6585143 Napisano: 29.03.2019 15:35:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Voucher eventim od tic tac (rezerwa III etap) emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6584775 Napisano: 28.03.2019 15:02:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

Czy ktoś ma regulamin konkursu "Te minerały pij codziennie" Tesco?

Wczoraj bardzo intensywnie poszukiwałam ale na próżno, nigdzie nie znalazłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6583254 Napisano: 23.03.2019 16:00:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Hochland  0/22;  Góralki  0/17
... ale lipa  emotka

Jestem lepsza:
Hochland NIC,    Kinderbueno NIC,    góralki NIC,    Duck NIC,   MK Cafe NIC,   Prince Polo NIC,  Raffaello NIC emotka
Szczerze nie lubię tych "losowanek", już wolę konkursy foto, gdzie przynajmniej jest galeria i widzę, że ktoś był lepszy, albo pisane, a nie na ślepo zgłaszanie paragonów.

haha no u mnie jest prawie identycznie jak powyżej... emotka

Zapomniałam dodać Heineken NIC i Carex NIC, ostatnie Nestle NIC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6583250 Napisano: 23.03.2019 15:53:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
cleo25 napisał(a):

Hochland  0/22;  Góralki  0/17
... ale lipa  emotka

Jestem lepsza:
Hochland NIC,    Kinderbueno NIC,    góralki NIC,    Duck NIC,   MK Cafe NIC,   Prince Polo NIC,  Raffaello NIC emotka
Szczerze nie lubię tych "losowanek", już wolę konkursy foto, gdzie przynajmniej jest galeria i widzę, że ktoś był lepszy, albo pisane, a nie na ślepo zgłaszanie paragonów. Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

misiamarysia

#6582854 Napisano: 21.03.2019 23:53:50 w Gratulacje! Dla wygranych!
chicaaa wielkie gratulacje, pozdrów Barcelonę ode mnie, super wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6582676 Napisano: 21.03.2019 12:39:10 w Avanti
Do wszystkich zliczających czyjeś głosy po nocach, szukających spisku, lustrujących systemy informatyczne:
Ludzie, jest WIOSNA, idźcie na spacer, przytulajcie bliskich, cieszcie się naturą, która rozkwita, oddychajcie, oddychajcie, a potem się uśmiechajcie, zamiast zatruwać negatywnymi emocjami tym, których w tej chwili dotyczy to głosowanie. Dajcie im cieszyć się tą chwilą, a może i Wam będzie kiedyś dane grać o tak wielką nagrodę. W przyrodzie nic nie ginie. Miłego dnia, milej wiosny, miłego życia! Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6582297 Napisano: 20.03.2019 11:30:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
hakowal napisał(a):

I u mnie bilety za Kinder Bueno Ice Cream - skuteczność 2/2 emotka

U mnie to samo Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6582191 Napisano: 19.03.2019 22:46:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
gocha542 napisał(a):

Bardzo dziękuję,jeszcze takiego konkursowego szoku nie przeżyłam jak dziś  emotka

Co za wiadomość, wielkie gratulacje i dobrej zabawy!!! emotka Wyświetl w wątku >>
1 gocha542 0

misiamarysia

#6580436 Napisano: 14.03.2019 12:29:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla wszystkich, którzy wygrali w Cheetos emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6579818 Napisano: 12.03.2019 22:11:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

W przypadku zostania wybrańcem w loterii tic tac czego sobie agencja życzy? Tylko danych czy wysyłki opakowania też?

Chcą zdjęcia tego kodu z opakowania ze środka i danych do wysyłki, paragonu nie trzeba mieć oczywiście. Wyświetl w wątku >>