Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6551345 Napisano: 27.11.2018 20:45:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś mnie poratuje jak w Kauflandzie jest opisany bakalland? Czy początek bakal wskazuje na bakalland czy bakal, bo gramatura jest duża (200, 300) i nie wiem czy słać taki paragon - nie ja kupowałam niestety.

Na moim paragonie jest:
Bakalland Zurawina400
Delecta Złote Owoce (mimo faktu, że to też Bakalland)
ale paragon wysłałam, najwyżej będę się martwić w razie wygranej

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6551344 Napisano: 27.11.2018 20:44:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy ktoś mnie poratuje jak w Kauflandzie jest opisany bakalland? Czy początek bakal wskazuje na bakalland czy bakal, bo gramatura jest duża (200, 300) i nie wiem czy słać taki paragon - nie ja kupowałam niestety.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6551164 Napisano: 27.11.2018 12:32:17 w Informują
Woda "Mama i ja" mailowo o złotym łańcuszku, ostatni etap Wyświetl w wątku >>
1 Reni 0

misiamarysia

#6551160 Napisano: 27.11.2018 12:27:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Złoty łańcuszek z przewieszką od wody Mama i ja (przed Świętami wprost idealnie) emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6550854 Napisano: 26.11.2018 16:25:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
renatak0 napisał(a):

Nie mogę wysłać zgłoszenia z Tyskiego Biedronka, nie działami capcha na 2 przeglądarkach.Też tak macie?

Ja miałam problem i w sumie nie mam pojęcia, czy zgłoszenie poszło, żadnego potwierdzenia na maila nie miałam. Wyświetl w wątku >>
1 renatak0 0

misiamarysia

#6549688 Napisano: 21.11.2018 22:14:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy dobrze rozumiem, że w loterii Tymbark "Daj coś od siebie" nagrody są podwójne, czyli samochód dla laureata, a równowartość samochodu dla wybranej fundacji, bon na 200 zł dla laureata oraz 200 zł dla wybranej kategorii, czy też zrzekam się tego samochodu na rzecz wskazanej organizacji/fundacji i ja nic nie dostaję, ale mam dobru uczynek???

przecież wszystko jest w regulaminie emotka

15.1 Nagrodą główną w loterii jest:- nagroda rzeczowa w postaci samochodu osobowego marki Toyota CHR o wartości
85.138,00 zł brutto (słownie: osiemdziesiąt pięć tysięcy sto trzydzieści osiem złotych 00/100).
Szczegółowy opis nagrody głównej znajduje się w załączniku nr 2 do regulaminu, oraz
- nagroda pieniężna w wysokości 85.138,00 zł brutto (słownie: osiemdziesiąt pięć tysięcy sto
trzydzieści osiem złotych 00/100), która zostanie przekazana na rachunek bankowy fundacji
posiadającej status organizacji pożytku publicznego wskazanej przez laureata nagrody
głównej, zgodnie z pkt. 17.4 regulaminu.


Bardzo dziękuję za odpowiedź. W międzyczasie przeczytałam jeszcze raz i znalazłam to kluczowe oraz.
Fajna loteria, widzę że większość jak i ja wybiera środowisko i zwierzęta.

Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

misiamarysia

#6549669 Napisano: 21.11.2018 21:07:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dobrze rozumiem, że w loterii Tymbark "Daj coś od siebie" nagrody są podwójne, czyli samochód dla laureata, a równowartość samochodu dla wybranej fundacji, bon na 200 zł dla laureata oraz 200 zł dla wybranej kategorii, czy też zrzekam się tego samochodu na rzecz wskazanej organizacji/fundacji i ja nic nie dostaję, ale mam dobru uczynek??? Wyświetl w wątku >>
1 kkbt 0

misiamarysia

#6548672 Napisano: 19.11.2018 10:19:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon 100 zł do Makro z Nivea "Kup dla siebie, wygraj dla domu" Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6548670 Napisano: 19.11.2018 10:18:28 w Informują
Nivea "Kup dla siebie, wygraj dla domu" informują mailem o dodatkowych nagrodach / bonach do sklepu, w którym kupiło się produkt Wyświetl w wątku >>
1 Halszka 0

misiamarysia

#6548122 Napisano: 16.11.2018 18:28:34 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

assal napisał(a):

Czy informowała Saska na fb z zaproszeniami do Warszawy? Kraków już rozwiązany, ale ja takiego konkursu u nich na stronie nie widziałam i nadal nie widzę  emotka  U koleżanki są widoczne oba. Facebook znów jakieś ograniczenia widoczności wprowadza  emotka

Również czekam niecierpliwie na Warszawę i też nic nie widzę, ale według regulaminu to chyba jutro mogą informować, dzisiaj wybierają.

Coś wiecie / widzicie gdzieś wyniki Saskiej? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6547800 Napisano: 15.11.2018 21:22:10 w Czy informują/ informowali?
assal napisał(a):

Czy informowała Saska na fb z zaproszeniami do Warszawy? Kraków już rozwiązany, ale ja takiego konkursu u nich na stronie nie widziałam i nadal nie widzę  emotka  U koleżanki są widoczne oba. Facebook znów jakieś ograniczenia widoczności wprowadza  emotka

Również czekam niecierpliwie na Warszawę i też nic nie widzę, ale według regulaminu to chyba jutro mogą informować, dzisiaj wybierają. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6546584 Napisano: 12.11.2018 22:00:38 w Auchan
nikos napisał(a):

kate87 napisał(a):

donia7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Metoda Rachelowa też ponoć jest skuteczna, bo gdy się nią "wygra"- czyli kupi sobie towar za własną gotówkę, to zaraz się naprawdę wygrywa daną rzecz emotka

a wiąże się z tym jakaś konkretna historia, anegdota?:)

Było tak na forum kilka razy, że ktoś sobie kupił np. nową pralkę i zaraz ją wygrał emotka  

Potwierdzam, dwa lata polowałam na TV, aż w końcu kupiłam by po dwóch miesiacach wygrać go bodajże w Laysach:)

Ja w tym roku wykupiłam wczasy i za 2 dni wygrałam podróż marzeń w Auchan emotka

Troszkę nie na temat, ale jednak w temacie. Moja znajoma bardzo długo (wiele lat) i bezskutecznie starała się o dziecko. Adoptowała córeczkę i w ciągu pół roku zaszła w ciążę, jest teraz mama dwóch wspaniałych dziewczynek.

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6546304 Napisano: 12.11.2018 01:16:30 w Auchan
4 paragony, 4 pudła Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

misiamarysia

#6546146 Napisano: 11.11.2018 12:16:56 w Auchan
staszek napisał(a):

kupila88 napisał(a):

A moja koleżanka w nocy wygrała 2 ekspresy i pewnie takich osób jest więcej jak była reklama w tv, bo jej na forum nie ma a gra.

Ja nad ranem puscilam i zaraz po północy i lipa, i rano też pudło:/

ja mam w sumie 4 paragonu, jeden puściłam w nocy i niestety nic, przed chwilą drugi i też nic. Koleżanka miała chyba po prostu wielkie szczęście, powinna grać w lotka przy takiej trafialności. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6546145 Napisano: 11.11.2018 12:14:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

luckymen napisał(a):

Mysia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś już dostał ( z osób, które wygrały oczywiście) gwarancję do iRoomba z konkursu foto w Biedronce? Pisałam już do organizatora dwa maile, ale mnie ignorują.

Mnie też ignorują... emotka

Potwierdzam, a telefonu nie odbierają emotka

Nieładnie, a jak wyszła sprawa z kradzieżą to grzecznie maile czy dotarło, proszą o nr seryjne a teraz olewka...
Dokładnie tak, jak piszesz, nawet jak kurier miał przyjechać (u mnie II etap) to dwa maile dostałam, żeby sprawdzić, rozpakować i koniecznie dać znać, czy odkurzacz był w środku, a teraz, jak nie maja interesu, to ignorancja totalna.

Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

misiamarysia

#6546041 Napisano: 10.11.2018 20:21:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już dostał ( z osób, które wygrały oczywiście) gwarancję do iRoomba z konkursu foto w Biedronce? Pisałam już do organizatora dwa maile, ale mnie ignorują. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6544047 Napisano: 04.11.2018 14:03:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

kalinea napisał(a):

Gdzie znaleźliście żele Kamil lub proszek Rex?

W hipermarkecie Auchan.

Ja w Rossmannie krem do rąk znalazłam na samym początku konkursu, potem już nie szukałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6542835 Napisano: 29.10.2018 20:59:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

luckymen napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

katake napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź.


Dziękuję Ci bardzo, nic takiego nie dostałam, ale może jeszcze doślą. Czy to wygrana z I czy II etapu ten mail?

Pierwszy etap emotka

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, u mnie II etap

Do mnie wczoraj przyszła wiadomość o podaniu numeru seryjnego odkurzacza-w celu wyjaśnienia, które maszyny zaginęły. Jest w tym mailu także informacja, że będą w temacie gwarancji coś działać-bo parę osób o to pytało.Ja miałam odkurzacz z etapu I.

Dzięki bardzo, więc czekamy na gwarancje.

podbijam, jakieś info odnośnie gwarancji lub ktoś dostał już???

Pisałam do nich w tej sprawie maila (18.10) z zapytaniem o gwarancję, ale mnie zlekceważyli i nie odpowiedzieli.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6542793 Napisano: 29.10.2018 17:59:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luckymen napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

katake napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź.


Dziękuję Ci bardzo, nic takiego nie dostałam, ale może jeszcze doślą. Czy to wygrana z I czy II etapu ten mail?

Pierwszy etap emotka

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, u mnie II etap

Do mnie wczoraj przyszła wiadomość o podaniu numeru seryjnego odkurzacza-w celu wyjaśnienia, które maszyny zaginęły. Jest w tym mailu także informacja, że będą w temacie gwarancji coś działać-bo parę osób o to pytało.Ja miałam odkurzacz z etapu I.

Dzięki bardzo, więc czekamy na gwarancje.

podbijam, jakieś info odnośnie gwarancji lub ktoś dostał już???

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6542002 Napisano: 25.10.2018 21:05:45 w Loterie bramkowe
agata6 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Tez macie problem z wysyłaniem Prince Polo?wychodzi mi jakas strona szyfrowana,zgloszenia nie da sie wysłać...

U MNIE JEST OK

Nie mam żadnego problemu z wysłaniem ale za to mam wielki problem z wygraniem emotka Wyświetl w wątku >>