Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6541960 Napisano: 25.10.2018 17:21:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słoik od Bakalland Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6541361 Napisano: 23.10.2018 19:49:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Witam mam problem zgłosiłam kod z płatków Nestle i nie wiem czy komunikat się pojawił.... ? 
Przeszlam do drugiego kroku o wypełnieniu danych do nagrody głównej. Proszę o informację jak to wygląda. Bo teraz nie wiem czy coś wygrałam czy nie... emotka

Jeśli były do wypełnienia dane do nagrody głównej to nie wygrałaś. Przykro mi, ale wiem na pewno, bo ćwiczę to codziennie. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

misiamarysia

#6540724 Napisano: 21.10.2018 19:36:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
haima napisał(a):

Na jaki adres wysyłacie dane do wysyłki z konkursu Lidla "Kto rządzi?"? Ten, z którego przyszedł mail czy adres agencji? 

Ja odesłałam dane na adres podany w ich mailu, już bez paragonu, bo nie chcieli, ale tam się chyba wgrywało paragon przy zgłoszeniu (może ktoś pamięta???) Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6540687 Napisano: 21.10.2018 17:21:15 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
iszhara napisał(a):

Gdzie w Warszawie lub Łodzi znajdę promocyjne automaty na te konkursy:

https://www.kubekpelennagrod.pl/#zasady

https://www.nagrodyzautomatow.pl

Szukałam wczoraj w Galerii Mokotów ale nie znalazłam Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

misiamarysia

#6540674 Napisano: 21.10.2018 17:05:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nav napisał(a):

I po awarii. Pudliszki w całości wyszły.

Szkoda (nie, że po awarii, tylko że w całości) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6539395 Napisano: 17.10.2018 16:20:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie będę oryginalna - książeczka. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6539394 Napisano: 17.10.2018 16:18:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katake napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź.


Dziękuję Ci bardzo, nic takiego nie dostałam, ale może jeszcze doślą. Czy to wygrana z I czy II etapu ten mail?

Pierwszy etap emotka

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, u mnie II etap

Do mnie wczoraj przyszła wiadomość o podaniu numeru seryjnego odkurzacza-w celu wyjaśnienia, które maszyny zaginęły. Jest w tym mailu także informacja, że będą w temacie gwarancji coś działać-bo parę osób o to pytało.Ja miałam odkurzacz z etapu I.

Dzięki bardzo, więc czekamy na gwarancje.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6538969 Napisano: 16.10.2018 20:37:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź.


Dziękuję Ci bardzo, nic takiego nie dostałam, ale może jeszcze doślą. Czy to wygrana z I czy II etapu ten mail?

Pierwszy etap emotka

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, u mnie II etap Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6538941 Napisano: 16.10.2018 19:50:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry,Jeszcze raz gratulujemy wygranej w konkursie „Nagrody wymiatają”. Tak jak informowałam w poprzednim mailu, mieliśmy przypadki kradzieży odkurzaczy roomba z niektórych paczek. Postępowanie w tej sprawie jest w toku, jednak potrzebujemy ustalić, jakie numery seryjne miały zaginione odkurzacze.
Z tego względu bardzo prosilibyśmy Państwa o pomoc. Bylibyśmy wdzięczni za wysłanie numeru seryjnego (ciąg zaczynający się od liter KYN…) Państwa odkurzacza, w odpowiedzi na tego maila. 
Numer seryjny bardzo łatwo można zlokalizować na spodzie  biało-zielonego pudełka (tak jak widoczne na zdjęciu poniżej)
Lub poprzez wyjęcie w odkurzaczu zbiornika na kurz i odwrócenie odkurzacza do góry nogami ( tak jak przedstawione na grafice poniżej)

Z góry dziękujemy bardzo za pomoc.
PS  Do wszystkich z Państwa, którzy przesyłali zapytanie co do gwarancji: Jesteśmy w trakcie ustalania tego, na jakiej zasadzie będzie ona działać i również w tym przypadku potrzebny będzie nam numer seryjny Państwa odkurzacza.

Dziękuję Ci bardzo, nic takiego nie dostałam, ale może jeszcze doślą. Czy to wygrana z I czy II etapu ten mail?

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6538937 Napisano: 16.10.2018 19:43:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6538836 Napisano: 16.10.2018 16:20:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
haima napisał(a):

W Łaciatym nie trzeba trzymać opakowań z kodem, prawda? Nie doczytałam w regulaminie, ale może mi gdzieś umsknęło  emotka

W regulaminie nic nie wspominają, ale też się zastanawiam, bo kiedyś trzeba było je mieć. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6538516 Napisano: 15.10.2018 20:12:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

soulfly napisał(a):

Jakieś dziwne rzeczy dzieją się z Łaciatym emotka  rano było w C4 po południu już brak,podobno kazali obsłudze schować.

no co Ty czemu? w Kuflandzie było kilka kartonów z loterii takich samych jak w sobotę

W moim Kauflandzie ani jednego opakowania Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6538182 Napisano: 14.10.2018 23:54:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

maverick napisał(a):

jokan napisał(a):

jakie sa jeszcze produkty unilever oprocz knorra i flory? mialby ktos jakas liste?

google: https://www.unile...ons.pl/produkty.html emotka

A o jaki konkurs chodzi?

nowa loteria w ITM od 16.10, do wygrania 3 wycieczki marzen na kwote 10 000 zł kazda, 3 x Iphone X, 2 x rower Embassy i 50  x150 zł bon do inter

Dziękuję

Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

misiamarysia

#6538137 Napisano: 14.10.2018 20:03:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

jokan napisał(a):

jakie sa jeszcze produkty unilever oprocz knorra i flory? mialby ktos jakas liste?

google: https://www.unile...ons.pl/produkty.html emotka

A o jaki konkurs chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6537079 Napisano: 11.10.2018 12:47:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
silvia8 napisał(a):

monisss napisał(a):

Gratuluję Pauli i innym, którzy pokonali konkurencję w T-mobile emotka

Ja także! Wielkie gratulacje! 

I ja gratuluję !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6537074 Napisano: 11.10.2018 12:36:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
soulfly napisał(a):

Doładowanie 25 zł TMobile konkurs

Ja również doładowanie 25 zł

Wyświetl w wątku >>
1 myla 0

misiamarysia

#6536086 Napisano: 08.10.2018 20:10:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
200 zł od Nivea "Kup dla siebie, wygraj dla domu" Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6536083 Napisano: 08.10.2018 20:03:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Czerwona walizka od Cleanhands - letnia podróż Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6535818 Napisano: 08.10.2018 10:30:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
honcia4 napisał(a):

Może to smieszne ale kupiłam oakowanie płatków nestele na którym jest naklejka pinformujaca o konkursie
szukam kodu i nigdzie go nie widzę... czy to jest karteczka z kodem ,czy kod nadrukowany w środku?? Prosze o pomoc i z  góry dziekuje emotka

W środku, ostrożnie rozcinaj, bo nie jest na zgrzewie jak w Lays Wyświetl w wątku >>
1 honcia4 0

misiamarysia

#6535767 Napisano: 08.10.2018 00:03:18 w Lay's
mgrzel napisał(a):

masza napisał(a):

Czy przechodzi Wam dziś zgłoszenie?

Przed chwilą przeszło.

Mnie nie przechodzi ani wczoraj, ani dzisiaj (za każdym razem próbuję tuż przed północą, może dlatego) Wyświetl w wątku >>
0 0