Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6538941 Napisano: 16.10.2018 19:50:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry,Jeszcze raz gratulujemy wygranej w konkursie „Nagrody wymiatają”. Tak jak informowałam w poprzednim mailu, mieliśmy przypadki kradzieży odkurzaczy roomba z niektórych paczek. Postępowanie w tej sprawie jest w toku, jednak potrzebujemy ustalić, jakie numery seryjne miały zaginione odkurzacze.
Z tego względu bardzo prosilibyśmy Państwa o pomoc. Bylibyśmy wdzięczni za wysłanie numeru seryjnego (ciąg zaczynający się od liter KYN…) Państwa odkurzacza, w odpowiedzi na tego maila. 
Numer seryjny bardzo łatwo można zlokalizować na spodzie  biało-zielonego pudełka (tak jak widoczne na zdjęciu poniżej)
Lub poprzez wyjęcie w odkurzaczu zbiornika na kurz i odwrócenie odkurzacza do góry nogami ( tak jak przedstawione na grafice poniżej)

Z góry dziękujemy bardzo za pomoc.
PS  Do wszystkich z Państwa, którzy przesyłali zapytanie co do gwarancji: Jesteśmy w trakcie ustalania tego, na jakiej zasadzie będzie ona działać i również w tym przypadku potrzebny będzie nam numer seryjny Państwa odkurzacza.

Dziękuję Ci bardzo, nic takiego nie dostałam, ale może jeszcze doślą. Czy to wygrana z I czy II etapu ten mail?

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6538937 Napisano: 16.10.2018 19:43:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do osób, które dostały już irobot ROOMBA z "Nagrody wymiatają":
Macie gwarancję lub cokolwiek innego, np oświadczenie o przekazaniu nagrody/list gratulacyjny w razie konieczności naprawy???
U mnie nic, sam sprzęt.
Proszę o odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6538836 Napisano: 16.10.2018 16:20:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
haima napisał(a):

W Łaciatym nie trzeba trzymać opakowań z kodem, prawda? Nie doczytałam w regulaminie, ale może mi gdzieś umsknęło  emotka

W regulaminie nic nie wspominają, ale też się zastanawiam, bo kiedyś trzeba było je mieć. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6538516 Napisano: 15.10.2018 20:12:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

soulfly napisał(a):

Jakieś dziwne rzeczy dzieją się z Łaciatym emotka  rano było w C4 po południu już brak,podobno kazali obsłudze schować.

no co Ty czemu? w Kuflandzie było kilka kartonów z loterii takich samych jak w sobotę

W moim Kauflandzie ani jednego opakowania Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6538182 Napisano: 14.10.2018 23:54:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

maverick napisał(a):

jokan napisał(a):

jakie sa jeszcze produkty unilever oprocz knorra i flory? mialby ktos jakas liste?

google: https://www.unile...ons.pl/produkty.html emotka

A o jaki konkurs chodzi?

nowa loteria w ITM od 16.10, do wygrania 3 wycieczki marzen na kwote 10 000 zł kazda, 3 x Iphone X, 2 x rower Embassy i 50  x150 zł bon do inter

Dziękuję

Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

misiamarysia

#6538137 Napisano: 14.10.2018 20:03:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

jokan napisał(a):

jakie sa jeszcze produkty unilever oprocz knorra i flory? mialby ktos jakas liste?

google: https://www.unile...ons.pl/produkty.html emotka

A o jaki konkurs chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6537079 Napisano: 11.10.2018 12:47:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
silvia8 napisał(a):

monisss napisał(a):

Gratuluję Pauli i innym, którzy pokonali konkurencję w T-mobile emotka

Ja także! Wielkie gratulacje! 

I ja gratuluję !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6537074 Napisano: 11.10.2018 12:36:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
soulfly napisał(a):

Doładowanie 25 zł TMobile konkurs

Ja również doładowanie 25 zł

Wyświetl w wątku >>
1 myla 0

misiamarysia

#6536086 Napisano: 08.10.2018 20:10:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
200 zł od Nivea "Kup dla siebie, wygraj dla domu" Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6536083 Napisano: 08.10.2018 20:03:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Czerwona walizka od Cleanhands - letnia podróż Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6535818 Napisano: 08.10.2018 10:30:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
honcia4 napisał(a):

Może to smieszne ale kupiłam oakowanie płatków nestele na którym jest naklejka pinformujaca o konkursie
szukam kodu i nigdzie go nie widzę... czy to jest karteczka z kodem ,czy kod nadrukowany w środku?? Prosze o pomoc i z  góry dziekuje emotka

W środku, ostrożnie rozcinaj, bo nie jest na zgrzewie jak w Lays Wyświetl w wątku >>
1 honcia4 0

misiamarysia

#6535767 Napisano: 08.10.2018 00:03:18 w Lay's
mgrzel napisał(a):

masza napisał(a):

Czy przechodzi Wam dziś zgłoszenie?

Przed chwilą przeszło.

Mnie nie przechodzi ani wczoraj, ani dzisiaj (za każdym razem próbuję tuż przed północą, może dlatego) Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6535629 Napisano: 07.10.2018 15:55:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gagapn napisał(a):

Crunchips- napiszcie statystycznie jak Wam idzie. Ja na 10 zgłoszeń same pudła....

Ja na 12 zgłoszeń też same pudla, już odpadam, nie chcę tego jeść, kupię lotto w tej cenie. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

misiamarysia

#6534812 Napisano: 04.10.2018 12:10:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

katake napisał(a):

FBania8 napisał(a):

Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelko emotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic

Bez jaj.Ja czekam na swój,to uczulę chłopa,gdyby paczkę odbierał.Jaki to był kurier?

TNT

ALE NUMER !!! Ja też czekam na odkurzacz, czyli trzeba sprawdzić zawartość.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6534666 Napisano: 03.10.2018 23:24:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

pikantny napisał(a):

donia7 napisał(a):

soulfly napisał(a):

Co raz droższe te konkursy emotka  Henkel w Tesco za zakupy chce już 40 zł.

straszne to emotka

Chyba najlepszym lekarstwem na to jest nie grać, bojkotować... Agencje pewnie testują czy będą mieć nadal tyle zgłoszeń, a jak łykniemy haczyk to odwrotu nie będzie emotka  ale to tylko moje spostrzeżenie

jestem tego samego zdania emotka  ta akcja może być pewnego rodzaju "testem", czy konsumenci rzucą się na konkurs przy tak kosmicznej (jak dla mnie) barierze wejścia. Nagrody bieda. Dziękuję, postoję  emotka

Ja bojkotuję, nie żartuję emotka Niech się ugryzą albo sami kupią, żeby się wykazać przed zleceniodawcą.

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6534152 Napisano: 02.10.2018 20:30:41 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
benasia napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Gdzie dostanę produkty Kamil i rex na promocję?

A o co chodzi dokladnie?

W HEBE "nie prowadzą" - tak mi powiedziano, że kiedyś mieli. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6534069 Napisano: 02.10.2018 16:40:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

slonko365 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

gosia16 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj zakupy z kartą payback (zarejestrowaną) w Kauflandzie. Czy mam się spodziewać jakiegoś maila / informacji, że dodano mi punkty / losy?
Z góry dziękuję za odpowiedź zorientowanym w temacie.

A na stronie payback zarejestrowałaś się w tej loterii?

Tak, dużo wcześniej, ale nie byłam w Kauflandzie, dopiero dzisiaj, stąd to pytanie, czy na coś mam teraz czekać, w sensie info o przyznaniu losów.

Już nic nie musisz robić, ale powinnaś mieć razem z paragonem wydrukowaną karteczkę z informacją że dziękują Ci że jesteś z nimi i bierzesz udział w loterii czy jakoś tak.

O matko, dziękuję, wyrzuciłam, ale zaraz pędzę wygrzebać w koszu. Jeszcze raz dzięki.

A to nie jest do niczego potrzebne moim zdaniem, możesz wywalić  emotka   Tylko takie potwierdzenie, jak o przyznaniu naklejek na słodziaki w biedronce emotka , jak masz, to na pewno bierzesz udział.

Jeszcze raz dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6533857 Napisano: 01.10.2018 23:58:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

slonko365 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

gosia16 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj zakupy z kartą payback (zarejestrowaną) w Kauflandzie. Czy mam się spodziewać jakiegoś maila / informacji, że dodano mi punkty / losy?
Z góry dziękuję za odpowiedź zorientowanym w temacie.

A na stronie payback zarejestrowałaś się w tej loterii?

Tak, dużo wcześniej, ale nie byłam w Kauflandzie, dopiero dzisiaj, stąd to pytanie, czy na coś mam teraz czekać, w sensie info o przyznaniu losów.

Już nic nie musisz robić, ale powinnaś mieć razem z paragonem wydrukowaną karteczkę z informacją że dziękują Ci że jesteś z nimi i bierzesz udział w loterii czy jakoś tak.

O matko, dziękuję, wyrzuciłam, ale zaraz pędzę wygrzebać w koszu. Jeszcze raz dzięki.

A to nie jest do niczego potrzebne moim zdaniem, możesz wywalić  emotka   Tylko takie potwierdzenie, jak o przyznaniu naklejek na słodziaki w biedronce emotka , jak masz, to na pewno bierzesz udział.

Jeszcze raz dziękuję, już teraz mam całkowitą jasność emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

misiamarysia

#6533839 Napisano: 01.10.2018 22:37:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

gosia16 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj zakupy z kartą payback (zarejestrowaną) w Kauflandzie. Czy mam się spodziewać jakiegoś maila / informacji, że dodano mi punkty / losy?
Z góry dziękuję za odpowiedź zorientowanym w temacie.

A na stronie payback zarejestrowałaś się w tej loterii?

Tak, dużo wcześniej, ale nie byłam w Kauflandzie, dopiero dzisiaj, stąd to pytanie, czy na coś mam teraz czekać, w sensie info o przyznaniu losów.

Już nic nie musisz robić, ale powinnaś mieć razem z paragonem wydrukowaną karteczkę z informacją że dziękują Ci że jesteś z nimi i bierzesz udział w loterii czy jakoś tak.

O matko, dziękuję, wyrzuciłam, ale zaraz pędzę wygrzebać w koszu. Jeszcze raz dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6533818 Napisano: 01.10.2018 21:41:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj zakupy z kartą payback (zarejestrowaną) w Kauflandzie. Czy mam się spodziewać jakiegoś maila / informacji, że dodano mi punkty / losy?
Z góry dziękuję za odpowiedź zorientowanym w temacie.

A na stronie payback zarejestrowałaś się w tej loterii?

Tak, dużo wcześniej, ale nie byłam w Kauflandzie, dopiero dzisiaj, stąd to pytanie, czy na coś mam teraz czekać, w sensie info o przyznaniu losów. Wyświetl w wątku >>
0 0