Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asiczka

asiczka

#6604341 Napisano: 29.05.2019 11:43:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon Adidas mailem. emotka Wyświetl w wątku >>

asiczka

#6600722 Napisano: 17.05.2019 07:51:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yudi1507 napisał(a):

guru800 napisał(a):

Jakimi zdjęciami wygraliście w Adidas, na których biegniecie czy nie koniecznie?

Ja akurat wygrałam zdjęciem na którym biegnę emotka

Ja akurat miałam zdjęcie jak się rozciągam przy ławce na osiedlu. emotka  Nie było jakieś super moim zdaniem, ale się udało. Wyświetl w wątku >>

asiczka

#6600531 Napisano: 16.05.2019 16:08:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie również, Adidas. emotka  Myślałam, że już wszyscy poinformowani. Wyświetl w wątku >>

asiczka

#6585963 Napisano: 01.04.2019 19:04:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie również Eventim od Tic Tac, chociaż marzyłam o słuchawkach. emotka Wyświetl w wątku >>

asiczka

#6582815 Napisano: 21.03.2019 20:25:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Miska z Barilla czyni mistrza. Dorzucili makaron i pesto. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6582779 Napisano: 21.03.2019 19:18:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Miska z Barilla czyni mistrza. Dorzucili makaron i pesto. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6576262 Napisano: 01.03.2019 14:18:45 w moje dzisiejsze wygrane :)

asiczka

#6566243 Napisano: 24.01.2019 10:39:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Voucher ebilet.pl z Lay's (mail). Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6566242 Napisano: 24.01.2019 10:36:49 w Lay's
Jeśli ktoś jeszcze czeka na voucher ebilet.pl z Lay's to dziś przyszedł mailem. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6563899 Napisano: 15.01.2019 15:39:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ręcznik z Nivea. Pierwsza wygrana w tym roku. Może w końcu odczaruję złą passę.  Wyświetl w wątku >>

asiczka

#6563894 Napisano: 15.01.2019 15:35:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

isiulka napisał(a):

asiczka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

asiczka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

emotka dziękuję i inni pewnie też emotka

W II etapie miałam maila 14.12 ok. 14:45. Może w tym etapie też będą popołudniu.

ja miałam 15.23 w drugim, ale jakoś się nakręciłam dzisiaj emotka  

Ja też czekam z nadzieją, bo jak na razie w tym roku nie mam szczęścia. emotka
Powodzenia.  emotka

Jakby co to zawsze możecie sobie kupić taka walizeczkę bądź ręczniczek emotka  i tutaj cała na biało pojawiam się ja emotka

dziękuję, jedną posiadam, ale chciałam się drugą dowartościować emotka

Ja tak samo. Chciałam drugą podarować siostrzenicy. Za to wpadł ręcznik. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6563816 Napisano: 15.01.2019 12:51:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

asiczka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

emotka dziękuję i inni pewnie też emotka

W II etapie miałam maila 14.12 ok. 14:45. Może w tym etapie też będą popołudniu.

ja miałam 15.23 w drugim, ale jakoś się nakręciłam dzisiaj emotka  

Ja też czekam z nadzieją, bo jak na razie w tym roku nie mam szczęścia. emotka
Powodzenia.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6563791 Napisano: 15.01.2019 11:28:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

emotka dziękuję i inni pewnie też emotka

W II etapie miałam maila 14.12 ok. 14:45. Może w tym etapie też będą popołudniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6557902 Napisano: 19.12.2018 09:01:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Walizka Nivea, info od kuriera GLS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6556675 Napisano: 14.12.2018 16:30:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

Wygrałam ręcznik , a mąż walizkę... czy mogę podać 1 i ten sam adres w obu przypadkach czy jest jakieś ograniczenie ??
Bo nie mogę się doszukać....

I czy mogę w obecnym etapie jeszcze wygrać na siebie?.... bo niewiedząc że wygrałam w poprzednim dałam wczoraj zgłoszenie na obecny...

Przeczytałam regulamin. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę w całym konkursie. O tym, czy na jeden adres korespondencyjny może się zgłosić więcej osób nie ma adnotacji, więc myślę, że tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6556658 Napisano: 14.12.2018 16:03:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jest wymarzona walizka z Nivea. emotka Wyświetl w wątku >>

asiczka

#6556268 Napisano: 13.12.2018 12:15:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

asiczka napisał(a):

monkakk napisał(a):

asiczka napisał(a):

monkakk napisał(a):

patyk napisał(a):

Czy w konkursie Nivea Baby do konkursu uprawnia też zakup kremu nivea baby czy tylko te żele do kąpieli? Na stojaku w sklepie było info o tym że ma być produkt nivea baby a na stronie widzę zdjęcia tylko tych żeli.... Kupiłam krem... Nie wiem czy wysyłać w takim razie. 

Mowisz o tym konkursie gdzie są walizki i ręczniki do wygrania? Musi być na kremie postać disney. 

Ja kupiłam w Rossmann żel i było napisane na paragonie Nivea toddlers. Przy zakupie tego samego z postaciami w Auchan na paragonie jest napisane tylko Nivea, więc może przejdzie na ten krem. Ja zamierzam wysłać zgłoszenie na tamten drugi paragon. Tylko czy będą, aż tak to weryfikować?

Kremu nie ma na liście produktów na stronie konkursu, tak samo jak chusteczek, a na paragonie są opisane jako produkty Toddies. Dopytywałam u nich bezpośrednio i odpisali, że tylko te z logo Disney i z listy.
Przy ostatnim konkursie Nivea potrafili napisać, gdzie na paragonie był skrót NIV, że dla nich nie jest to jednoznaczne i chcą pieczątke sklepu...
Ale każdy gra jak uważa  emotka  

Na paragonie z Auchan mam: Nivea Szp i p do.
Kupiłam szampon i płyn do kąpieli. Myślisz, że lepiej poprosić w sklepie o adnotacje i pieczątkę? emotka

Ja miałam Nivea Baby 500 ml, dokładnie taka sama nazwa i cena jest na te bez postaci disneya (wiem bo kupuję) i nikt nie kazał mi biegać po żadne pieczątki. 


Może cena nie grała roli. Ja kupiłam w Rossmann za prawie 20 zł, a w Auchan za ok. 13zł. Oba z postaciami.  Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6555734 Napisano: 11.12.2018 20:10:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

asiczka napisał(a):

monkakk napisał(a):

patyk napisał(a):

Czy w konkursie Nivea Baby do konkursu uprawnia też zakup kremu nivea baby czy tylko te żele do kąpieli? Na stojaku w sklepie było info o tym że ma być produkt nivea baby a na stronie widzę zdjęcia tylko tych żeli.... Kupiłam krem... Nie wiem czy wysyłać w takim razie. 

Mowisz o tym konkursie gdzie są walizki i ręczniki do wygrania? Musi być na kremie postać disney. 

Ja kupiłam w Rossmann żel i było napisane na paragonie Nivea toddlers. Przy zakupie tego samego z postaciami w Auchan na paragonie jest napisane tylko Nivea, więc może przejdzie na ten krem. Ja zamierzam wysłać zgłoszenie na tamten drugi paragon. Tylko czy będą, aż tak to weryfikować?

Kremu nie ma na liście produktów na stronie konkursu, tak samo jak chusteczek, a na paragonie są opisane jako produkty Toddies. Dopytywałam u nich bezpośrednio i odpisali, że tylko te z logo Disney i z listy.
Przy ostatnim konkursie Nivea potrafili napisać, gdzie na paragonie był skrót NIV, że dla nich nie jest to jednoznaczne i chcą pieczątke sklepu...
Ale każdy gra jak uważa  emotka  

Na paragonie z Auchan mam: Nivea Szp i p do.
Kupiłam szampon i płyn do kąpieli. Myślisz, że lepiej poprosić w sklepie o adnotacje i pieczątkę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6555726 Napisano: 11.12.2018 20:02:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

patyk napisał(a):

Czy w konkursie Nivea Baby do konkursu uprawnia też zakup kremu nivea baby czy tylko te żele do kąpieli? Na stojaku w sklepie było info o tym że ma być produkt nivea baby a na stronie widzę zdjęcia tylko tych żeli.... Kupiłam krem... Nie wiem czy wysyłać w takim razie. 

Mowisz o tym konkursie gdzie są walizki i ręczniki do wygrania? Musi być na kremie postać disney. 

Ja kupiłam w Rossmann żel i było napisane na paragonie Nivea toddlers. Przy zakupie tego samego z postaciami w Auchan na paragonie jest napisane tylko Nivea, więc może przejdzie na ten krem. Nie jestem pewna, czy kremy też występują w wersji Disney. Ja zamierzam wysłać zgłoszenie na tamten drugi paragon. Tylko czy będą, aż tak to weryfikować po nazwie na paragonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

asiczka

#6555686 Napisano: 11.12.2018 18:22:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślicie, że Garnier Auchan jeszcze informuje? Nie wiem, czy jeszcze mogę mieć nadzieję. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0