Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pikantny

pikantny

#6761698 Napisano: 28.01.2021 18:29:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

JOHNNIE WALKER

Jak to jest?
Organizator MOŻE dać nagrody/ ale może mu się "nie chcieć"? 

9. Jeżeli Organizator nie otrzyma wysłanych zgodnie z procedurą opisaną w § 3 ust.7 danych,oświadczeń i Dowodu Zakupu, nagroda pozostaje własnością Organizatora.Organizator zastrzega, że Nagrody, które pozostaną jego własnością mogą być następnie stosownie do jego decyzji przyznane przez Komisję innym Uczestnikom wyłonionym stosownie do
postanowień Regulaminu.

Patrze na ten Johnnie Walker i jakieś dziwactwa?
Patrzę na NADAWCĘ mojego "worka plecaka" a tam jakaś dziwaczna firma...? "Emka logistyka"
- dzwonię do nich-pytam co za worek z Chin czy z Tajwanu-bo już popruty-choć ani razu nie użyty?
A odpowiedź taka że zapakowali to- co dał im InCubi (Organizator) i że o worek to nikt nie pytał- ale o zegarki to już 20 osób dzwoniło że to "kryminał na dużą skalę takie oszustwo".
A Nadawca powiedział przy okazji-że oni są zobligowani w razie uszkodzenia paczki do 800 zł- bo taka jest wartość "zegarka" i na taką kwotę Organizator zażyczył ubezpieczyć. 

Czyli ludzie dzwonią do NADAWCY https://emka.biz.pl/kontakt/ a  nie Organizatora 

Człowieku, że tobie się tak chce doszukiwać wiecznie dziury w całym, węszyć, spiskować przy co drugim konkursie. Zazdroszczę tyle wolnego czasu emotka Wyświetl w wątku >>

pikantny

#6757523 Napisano: 11.01.2021 16:09:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Dziś kurier przywiózł mi paczkę z konkursu Święta z rodziną produktów S.C. Johnson to czystaprzyjemność” 
i jak się okazało płyn Ms Muscle był prawie PUSTY ( może 2cm płynu ) i napewno się nie wylało - butelka dobrze zakręcona i napewno nikt pudła wcześniej nie otwierał - pudło idealnie suche i nienaruszone ale zawartości płynu brak! Powiem jestem zbulwersowana! emotka Czy Wy macie płyny pełne czy tylko mnie się to przydażyło?

oczywiscie już do agencji pisałam i czekam na wyjaśnienia. 

emotka  czy ty tak na poważnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6750579 Napisano: 08.12.2020 12:56:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Prześle mi ktoś wiadomosc z bota od pionasa cos 50zł taniej na 1 zakupy w neonet? Myszka mi zjechała i sie usunelo ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6597753 Napisano: 09.05.2019 22:48:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Jak wy w tym Rossmanie trafiacie? Ja na 3 zgłoszenia nic emotka

Nad tym samym się zastanawiam, choć nie powinnam się dziwić, znając moje loteryjne "szczęście" emotka  

Witajcie w klubie - 3 zgłoszenia,3 pudła... emotka

5 zgłoszeń i 5 razy pudło 
emotka

O czym mowa. Ja na 8 zgłoszeń nic, a tyle jest nagród przecież. 

Nie dziwcie się, że nie wygrywacie w Rossmanie. Raz zgloszony nr paragonu jest rejestrowany w systemie i jeśli druga osoba będzie miała taki sam nr paragonu to i tak nie wygra, bo system automatycznie odsyła info o niewygranej, a jak wiadomo numery paragonów będą się nam powtarzać, bo zgłoszeń jest multum i na pewno trafiają się takie same Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6597046 Napisano: 08.05.2019 14:23:17 w Czy informują/ informowali?
0 0

pikantny

#6589202 Napisano: 11.04.2019 14:13:34 w Wkurza mnie...
krystyna32 napisał(a):

Wkurzają mnie  kurierzy, bo ostatnio nie dzwonią, nie piszą sms-ów o której będą i są zdziwienie, że np. o 12 nikogo nie ma w domu. Nieraz już musiałam jeździć po mieście za kurierem, bo powiedział, że jak mnie nie ma w domu to mi przesyłki nie dostarczy.

Wypowiem się, bo mój szwagier jest w tej branży. ŻADEN z kurierów nie ma obowiązku dzwonić a tym bardziej pisać smsów. On ma 120 odbiorców każdego dnia, jak myślisz ile zajmie mu obdzwonienie 120 osób? Nadmienię, iż 90% powie "Panie mnie w domu nie ma". Teraz sobie wyobraź, że miałby tym 90 osobom dowieźć paczkę pod inny adres. Oczywiście już nie jego rejon, tylko innego kuriera. No i najlepiej przyjedź Pan o 21:00 to będę. Co byś zrobiła? Nie ma Cię w domu - ok, ale to już Twój biznes żeby teraz złapać kuriera i odebrać paczkę. Nie chce Ci się - ok, podawaj adres do kogos z rodziny kto jest w zawsze w domu, albo do firmy w której pracujesz. To, że czasem kurierzy zadzwonią to ich dobra wola, widocznie ma danego dnia mniej pracy i ma czas tyrknąć, ale nie powinien tego robić, na infolinii zawsze Ci tak powiedzą. Może odrobinę wyrozumiałości ze swojej strony, skoro to Twoja wina, że w danej godzinie nie ma Cię pod adresem który podałaś:) Wyświetl w wątku >>

pikantny

#6557934 Napisano: 19.12.2018 10:26:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też szklanka z Ż. Na bezrybiu i tak ryba;) Wyświetl w wątku >>

pikantny

#6557459 Napisano: 17.12.2018 19:48:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nata1898 napisał(a):

Czy możecie wysyłać zgłoszenia w konkursie kawazamarzenia? U mnie coś nie chce przejść...

Przechodzi Ci pewnie, tylko nie wysylaja maili ani nie wyskoczy Ci podziekowanie za udzial. Ale zerknij jutro i Twoje zyczenia tam w galerii powinny byc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6557205 Napisano: 17.12.2018 10:18:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

case napisał(a):

Co trzeba mieć w głowie, żeby fałszować paragony? Ja wiem i rozumiem, że giełda paragonów ma się dobrze, ale fałszerstwo?

Ciekawe, czy ci, którzy to robią, mają świadomość, że z punktu widzenia KK jest to oszustwo, które jest przestępstwem niezależnie od wartości wyłudzonej w ten sposób korzyści.


I tak, owszem, piszę to po to, że być może tacy specjaliści to przeczytają. Czytajcie czytajcie. I wiedzcie - MY WIEMY. I któregoś dnia jakiś Organizator albo Fundator się wkurzy i postanowi interweniować w bardziej stanowczy sposób. Wtedy żarty się skończą.

Przy okazji - jak już się próbuje manipulować, to w Photoshopa wypada umieć.

a to ciekawe,,,, A to przypadkiem nie NAV chce mailem paragony? 
Nie  tu nigdy nic ani ja ani znajomi nie wygrali, 
ale miałem kiedyś przypadek kupna paragonu gdzie inny był scan a kiedy poprosiłem o przesłanie oryginału bo jednak organizator chce dodatkowej weryfikacji strasznie "sprzedawca" sie wkurzył i przesłał zupełnie inny paragon niż scan...hmm..chyba jakaś nagroda mu przepadła-bo tez miała wysłać? no ale zapewne nie główna-bo by mi go nie przesłał wcale.
poza tym tak- photoshop żaden problem...nie takie grafiki / filmy się robni na zgłoszenia konkursowe, paragon 10x powielić z innymi numerkami. co za problem? jakoś nie słyszałem by którakolwiek agencja w sklepie sprawdzała autentyczność paragonu...

Jak nie nakręcisz jakiejś afery na forum to chyba masz zły dzień.. wszędzie węszysz, widzisz spiski, chłopie.. skoro to wszystko kosztuje cie tyle nerwów a nie masz z tego frajdy, może pora sie wycofać z tego? Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6556691 Napisano: 14.12.2018 17:12:28 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

wkurza mnie, ze wlasnie dostalam sms ze mam sobie odebrac przesylke kurierska (a maz byl dzisiaj w domu), kurierom po prostu d...sie nie che ruszyc pod dany adres, lepiej wszystko wziac i wrzycic do jednego wora do punktu odbioru emotka

Idą święta i to ludziom w du.pach się przewraca a nie kurierom, zamawiają wszystko w necie bo jak mowisz "du.py im sie nie chce ruszyc". Zapytaj jakiegokolwiek kuriera albo listonosza ile teraz mają paczek, na ile zmian pracują i jak stają na głowie żeby chociaz 3/4 tego wszystkiego dostarczac, a dopiero pozniej sie glupio wypowiadaj... Wyświetl w wątku >>
0 2 jokan, darog

pikantny

#6553160 Napisano: 03.12.2018 16:27:09 w Wkurza mnie...
monisss napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

Kiedyś było tyle fajnych konkursów w grudniu. teraz ciągle bramki i bramki. Loterii też coraz więcej. Kiedyś chociaż kalendarze adwentowe były normalne a teraz... Winiary teraz to już wszedł w szał bramek... mam wrażenie że agencje mają w nosie to czego oczekują klienci. Nastawią godziny bramek i wszystko mają w nosie emotka

też nie znoszę bramek emotka i loterii.. a agencje idą w loterie i to w te bramkowe.. nie wiem o co kamann..

Bramki są, bo agencje mają dość roszczeń od niezadowolonych konkursowiczów, którzy są wiecznie niezadowoleni z obrad jury i wylewają swoje smutki na maile agencji bądź fanpage, potrafią donosić i ich zaskarżać, bo nie wygrali, co widać po aferce jaką kilka osób nakręciło z Winiary w "dyskusje o innych konkursach"... Potem się nie dziwcie, że prócz konkursów to i loterii też niedługo zabraknie. Wyświetl w wątku >>

pikantny

#6550289 Napisano: 23.11.2018 19:05:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBdexmark napisał(a):

Kogo stać na podatek też bierze udział, proste. Do wygrania jest jeszcze rower a bardzo chciałbym też taki posiadać. Uważam że napisałem coś ciekawego i nie odpuszczę  emotka

emotka  haha Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6550282 Napisano: 23.11.2018 18:45:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Za czym Wy się tak zabijacie? Objeżdżać 2 miasta za soczkiem, spalić paliwa za stówe żeby wygrać bidon reklamujący markę Marwit o wart. 15zł? emotka   czy tu chodzi o to jedno auto, za którego samemu trzeba opłacić podatek emotka Wyświetl w wątku >>
1 haima 0

pikantny

#6546894 Napisano: 13.11.2018 17:19:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grzanka napisał(a):

Ciekawostka nt. promocji Lidla z bonami:
http://www.dlahan...cji-lidla,72266.html

Na poprzedniej stronie calliope już to wkleiła. Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6540803 Napisano: 22.10.2018 09:36:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziwię się, że ktoś z agencji reklamowej ujawnia się tu i naprawdę ma czas na prowadzenie zaciekłych konwersacji z konkursowiczami, zarazem ujawnia i zdradza zbyt dużo faktów ze swojej pracy, bo o ile wiele agencji czyta forum, o tyle nikt publicznie tu się nie wpisuje, czy to jest w ogóle etyczne? emotka Wyświetl w wątku >>
3 mia, darog, atyde25 0

pikantny

#6539396 Napisano: 17.10.2018 16:23:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

juz chyba skończyli z książkami bo już mi smsy nie przychodzą emotka  czekam na tort emotka

Na jaki tort czekasz skoro piszą, że dzwonili do agencji i torty są poinformowane??
Zrobili konsumentow w bambuko i nic im nikt nie zrobi, bo jak ktos udowodni, ze 500 tortow było ściemą? ... mam nadzueje ze na fb zrobi sie jakiś skandalik i ruszy ich sumienie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6538683 Napisano: 16.10.2018 10:56:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

pikantny napisał(a):

A co myslicie o magazynie Tesco Loves Baby i ich konkursach, czy kiedykolwiek tam ktos wygrał, widział wyniki? Probuje sie kontaktowac z agencją, która tam te konkursy organizuje, ale w zyciu jeszcze nie odpisali...

dawno, dawno temu (tak ze 3 lata temu) ze dwa razy udało mi się tam coś wygrać. Ale potem to już nigdy nic... Ile bym nie nawysyłała smsów tak zero wygranych więc nie wiem, bama mi zrobili chyba....

Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Bedziemy sie kontaktowac z wydawcami czasopisma tesco loves baby aby skontrolowali agencje zajmujaca sie akcjami promocyjnymi na lamach czasopisma, bo ewidentnie widac, ze od jakis 2-3lat nikt zadnej nagrody nie widzial na oczy, a w kazdym magazynie po 10 konkursow i kilkadziesiat nagrod. Sms 1,23 i leca sobue w kulki, pora to ukrocic emotka Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

pikantny

#6538514 Napisano: 15.10.2018 20:06:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
A co myslicie o magazynie Tesco Loves Baby i ich konkursach, czy kiedykolwiek tam ktos wygrał, widział wyniki? Probuje sie kontaktowac z agencją, która tam te konkursy organizuje, ale w zyciu jeszcze nie odpisali... Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6534967 Napisano: 04.10.2018 18:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

FBania8 napisał(a):

Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelko emotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic

A co na to kurier emotka Może sam tą Roombę zajumał i teraz głupa pali,że nic nie wie.Coś mi się wierzyć nie chce,że facio się nie kapnął,że wiezie puste pudełko emotka

Tak ukradł a teraz sprząta nim busa emotka  nie raz żalisz się w wątku "wkurza mnie" jak to cię ludzie niesprawiedliwie oceniają, koedy ty jesteś taaaka dobra, ale do oskarżania innych, nawet jak widać kompletnie nieznanych osób to jesteś pierwszaemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

pikantny

#6534663 Napisano: 03.10.2018 23:18:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

soulfly napisał(a):

Co raz droższe te konkursy emotka  Henkel w Tesco za zakupy chce już 40 zł.

straszne to emotka

Chyba najlepszym lekarstwem na to jest nie grać, bojkotować... Agencje pewnie testują czy będą mieć nadal tyle zgłoszeń, a jak łykniemy haczyk to odwrotu nie będzie emotka  ale to tylko moje spostrzeżenie Wyświetl w wątku >>