Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika puella

puella

#6731080 Napisano: 23.09.2020 11:40:20 w Wkurza mnie...
Ja planowałam wyjazd na majówkę. Miesiąc przed datą wyjazdu pobrali całą kwotę, 2 kwietnia ze wzglądu na covida odwołałam i do tej pory pieniędzy nie mam. Pisanie nic nie daje, nie odpowiadają na maila. Został tydzień do 180 dniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

puella

#6693578 Napisano: 30.03.2020 22:29:54 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

puella: Nie rozumiem. Pracodawca nie miał danych swojego pracownika?

Ma dwa adresy. W jednym mieszka a pod innym jest zameldowany.  Wyświetl w wątku >>
0 0

puella

#6693575 Napisano: 30.03.2020 22:22:11 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

puella napisał(a):

To niestety prawda. Mój brat dojeżdża do pracy w Wwie i dziś został poproszony o dane konieczne do wystawienia przepustki.


Przez kogo został poproszony?

Jego pracodawca. Wystawi ją by mógł dojeżdżać do pracy. Wyświetl w wątku >>
0 0

puella

#6693564 Napisano: 30.03.2020 21:55:28 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

tereniagno napisał(a):

edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

FBilona napisał(a):

Najnowsze wiadomości : (...) i hit, są plany zamknięcia na święta miast


O jakie miasta chodzi? Skąd to info? I co to w praktyce oznacza?

W praktyce oznacza to, że nie opuścisz swojego miasta...i z drugiej strony nikt do Ciebie nie przyjedzie. Dość logiczne podejście do sprawy, święta za pasem, trzeba uziemić włóczykijów. Brawo.
Aczkolwiek pytanie co z pracującymi w innym mieście? emotka  Być może będą jakieś wykluczenia.

Może zrobią jak w stanie wojennym: przepustki i godzina policyjna-ograniczenie przemieszczania się? emotka


Tylko to chyba wymagałoby wprowadzenia uprzednio stanu wyjątkowego (stanu klęski żywiołowej?). A wówczas niemożliwe byłoby przeprowadzenie wyborów...

To niestety prawda. Mój brat dojeżdża do pracy w Wwie i dziś został poproszony o dane konieczne do wystawienia przepustki. Wyświetl w wątku >>
0 0