Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika millim

millim

#6815823 Napisano: 19.10.2021 12:20:56 w Zdjęcia naszych wygranych
Dla niedowiarków, którzy snują teorie spiskowe na temat losowań Smolara. Konsola Nintendo Switch wygrana w loterii ''Zamień codzienność w słodką przyjemność'', o której pisałem wczoraj. Synowie mega szczęśliwi. Wyświetl w wątku >>

millim

#6815521 Napisano: 18.10.2021 08:57:00 w Smolar
maaateo1985 napisał(a):

przecież tu nie trzeba informatyka emotka wystarczy że do bazy danych dadzą np 2 nr telefonów emotka , wiadome jedno zgłoszenie wygra drugie jako rezerwowe emotka a na nr fona może być rejestrowana jedna osoba emotka , ostatnio się zdziwiłem bo Halls wysłał @ z 3  dni temu  @ o wygranej 10 zł , więc jednak zostawili te nagrody które ludzie w bramkach nie trafili i przyznawali do końca , swoją drogą na loterii Halls dało się zarobić emotka

Dawno się tu nie wpisywałem, bo bardzo rzadko śledzę wątek, ale widzę, że jest dyskusja o losowaniach na żywo Smolara. Nie wiem jak jest w przypadku nagród głównych, ale w losowaniach nagród niższego stopnia to w Loterii ''Zamień codzienność w słodką przyjemność'' w sklepach Carrefour żona została wylosowana tak że wasza teoria spiskowa to fikcja. Nie oglądaliśmy nawet tego losowania, bo mało gramy i było zaskoczenie kiedy zadzwonił bardzo miły pan i poinformował o wygranej konsoli Nintendo Switch i powiedział nawet numer wygranego paragonu, bo żona w szoku nawet nie pomyślała żeby o to zapytać. Więc losują uczciwie. Kto ma wygrać to wygra, a kto nie ma szczęścia to nawet setkami zgłoszeń nic nie wygra.  Wyświetl w wątku >>

millim

#6666303 Napisano: 14.12.2019 00:57:42 w SZUKAM....
stefania7 napisał(a):

millim napisał(a):

Szukam kogoś kto wygrał mikrofon z Kubusia bo nie wiem co dokładnie trzeba podać w mailu zwrotnym bo podczas rozmowy z Panią z Amocco jakoś mi to umknęło. Dziękuję

w regulaminie jest wszystko konkretnie opisane, pani zresztą tam właśnie odsyła emotka

Do mnie coś tam mówiła i niestety luka w pamięci, ale faktycznie w regulaminie, na szczęście, jest wszystko wytłumaczone. Dziękuję za odpowiedź. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

millim

#6666258 Napisano: 13.12.2019 20:28:00 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto wygrał mikrofon z Kubusia bo nie wiem co dokładnie trzeba podać w mailu zwrotnym bo podczas rozmowy z Panią z Amocco jakoś mi to umknęło. Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

millim

#6587745 Napisano: 07.04.2019 08:53:31 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

Czy w Actimel C4 jest limit znakow?

Ktoś gdzieś na forum pisał, że nie ma limitu znaków więc można pół Mickiewicza napisać dlatego hulaj dusza. Wyświetl w wątku >>
0 0

millim

#6584524 Napisano: 28.03.2019 06:43:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Claudia77: Loteria w Auchan będzie. W zapowiedzi jest: wygraj ekspres, więc może być jeden na sklep emotka  Trzeba będzie się zarejestrować u nich w bazie, by dostawać oferty promocyjne. W jednym ze sklepów widziałam informację niedawno, myślałam, że to tak lokalnie. Stawiam jednak, że to coś większego, bo 30 marca ruszy strona: https://zapiszsieiwygraj.pl/ emotka
Na razie o niczym innym w Auchan nie słyszałam. 

Udział w loterii Centrów Handlowych Auchan nie wymaga robienia zakupów ani kupowania losów. Wystarczy od 30 marca do 14 kwietnia zapisać się do promocyjnej listy klientów. Zapisu można dokonać od 30 marca do 14 kwietnia przez stronę internetową www.zapiszsieiwygraj.pl lub osobiście w Punkcie Obsługi Loterii wybranego Centrum. W kwestionariuszu zgłoszeniowym należy podać imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Wszystkie osoby, które zapiszą się do bazy w trakcie trwania loterii, biorą udział w losowaniu nagród.
 NAGRODA:
- 5x ekspres do kawy marki Simens
- 1x ekspres do kawy marki Smeg
- 1x toster marki Smeg
- 2x bon zakupowy o wartości 500 zł 
- 30x bonów o wartości 100 zł 
Takie oto coś było w necie. Te nagrody to na całą Polskę chyba? Wyświetl w wątku >>
0 0

millim

#6584387 Napisano: 27.03.2019 15:35:15 w Pomocy!!!!
sks900 napisał(a):

lubiejesien napisał(a):

Czy ktoś może mi doradzić jak ustrzelić termos z Milki?  emotka

Mnie się udało kilkanaście minut po godz 19.

Były wcześniej na stronie podawane przez jakąś pomocną forumnowiczkę godziny szcześliwych trafień niestety u mnie nadal 0 w tych niedoścignionych termosach a konkurs zbliża się ku końcowi. Wyświetl w wątku >>
0 0

millim

#6583680 Napisano: 25.03.2019 15:11:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

millim napisał(a):

millim napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

Czekam na TicTac wpisy a w MDW Milka króluje - jak nie termosy to czapki emotka   - chińczyk kraj zasypuje.

a ludzie się cieszą emotka Zima odeszła a tu czapki emotka PS. Ja na tictacowe wpisy nie czekam bo wiem że i tak mnie wylosują bo takie to już ja mam szczęście.

Te czapki o tej porze roku to jakaś parodia.

Lepiej już by dali chociaż 10 albo  20 złociszy zamiast tych twarzowych czapek. 


wiesz... rok temu był konkurs Kinder Bueno w którym było pierdylion urodzinowych książeczek do wygrania o wartości 3.69 (z czego znaczek na wysłanie paragonu kosztował 5.20) Zdecydowanie wolałabym dostać wtedy kupon na batonik niż debilną książeczkę która poszła na makulaturę (z czystej ciekawości poświęciłam kasę na znaczek bo książka przecież wg agencji była "unikatowa")

Tak to Kinder to wtedy poleciało po bandzie. W ostatni dzień naszło mnie żeby te paragony wysłać i po losowaniu z nadzieją patrzę a tu chyba z 10 smsów z tymi gów... książeczkami szkoda mi było kasy na znaczek a tortu to jakoś nie dali tylko taki badziew mi się trafił. Faktycznie schodzą z tymi nagrodami na psy a Chińczycy zacierają ręce bo mają co wytwarzać dla nas Polaków. Wyświetl w wątku >>
0 0

millim

#6583599 Napisano: 25.03.2019 12:48:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
millim napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

Czekam na TicTac wpisy a w MDW Milka króluje - jak nie termosy to czapki emotka   - chińczyk kraj zasypuje.

a ludzie się cieszą emotka Zima odeszła a tu czapki emotka PS. Ja na tictacowe wpisy nie czekam bo wiem że i tak mnie wylosują bo takie to już ja mam szczęście.

Te czapki o tej porze roku to jakaś parodia.

Lepiej już by dali chociaż 10 albo  20 złociszy zamiast tych twarzowych czapek.  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

millim

#6583595 Napisano: 25.03.2019 12:42:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

Czekam na TicTac wpisy a w MDW Milka króluje - jak nie termosy to czapki emotka   - chińczyk kraj zasypuje.

a ludzie się cieszą emotka Zima odeszła a tu czapki emotka PS. Ja na tictacowe wpisy nie czekam bo wiem że i tak mnie wylosują bo takie to już ja mam szczęście.

Te czapki o tej porze roku to jakaś parodia. Wyświetl w wątku >>
0 0

millim

#6583593 Napisano: 25.03.2019 12:40:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dla chcących grać o te termosy to w Biedronce można dostać w obniżonej cenie 1.99 za pięciopak ciastek biszkoptowych z kawałkami czekolady mlecznej Milki ,,Choco Chunks,, w takim kartoniku termin ważności do 26.052019r. Chyba to tanio bo w sumie w cenie batona i nawet smaczne są. Oprócz tych były też inne jakieś ciastka Milki ale coś koło 5 złotych to drogo bo chyba nie przecenione były więc żeby nie pomylić to najlepiej udać się na czytnik i upewnić się. Wyświetl w wątku >>
0 0

millim

#6583580 Napisano: 25.03.2019 12:11:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

millim napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ja mam pytanie do tych osób które powygrywały od metra tych termosów z Milki - co wy z nimi robicie??? Czy tym się w ogóle handlować opłaca czy to rozdajecie po rozdzinie? Mi na jakiś 20 zgłoszeń udało się trafić aż raz ale mam dzieci a z zeszłego roku wygrać się nie udało więc może taki termos się przyda ale widzę że tu dużo tych samych osób wciąż te termosy wygrywa i w sumie zaczęło mnie to zastanawiać...

dla siebie wygrałam 5 
reszta to wymiany tu na forum
moje przeznaczam dla dzieci i dla rodziny na prezenty

Mnie też to nurtuje, że te same osoby z tymi wygranymi termosami się wpisują a raczej wpisywały bo odkąd ktoś się zainteresował na forum i napisał o tym to dziwnie cicho się zrobiło. Podajcie ktoś chociaż jeden czas żeby wygrać ten termos bo konkurs się wcześniej zakończy niż trafię w tę bramkę a pasował by chociaż jeden na prezent. 

ja celuje rano przed pracą około godziny 6:14 ,6 ;40, 6:55
nie jest to tajemnica wiele osób pytało na priv i odpisałam zgodnie z tym jak udało się wygrać. A np loteria Hochland kicha totalna prawie 50 kodów i co chwilę komunikat niestety twój kod nie wygrał. A serki trochę droższe niż baton milka

Dziękuję bardzo za wskazówkę w imieniu swoim i innych którzy też próbują wygrać chociaż jeden termos. Dziękuję raz jeszcze.  Są jednak dobre dusze na forum skore do pomocy. Pozdrawiam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

millim

#6583446 Napisano: 24.03.2019 21:32:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ja mam pytanie do tych osób które powygrywały od metra tych termosów z Milki - co wy z nimi robicie??? Czy tym się w ogóle handlować opłaca czy to rozdajecie po rozdzinie? Mi na jakiś 20 zgłoszeń udało się trafić aż raz ale mam dzieci a z zeszłego roku wygrać się nie udało więc może taki termos się przyda ale widzę że tu dużo tych samych osób wciąż te termosy wygrywa i w sumie zaczęło mnie to zastanawiać...

dla siebie wygrałam 5 
reszta to wymiany tu na forum
moje przeznaczam dla dzieci i dla rodziny na prezenty

Mnie też to nurtuje, że te same osoby z tymi wygranymi termosami się wpisują a raczej wpisywały bo odkąd ktoś się zainteresował na forum i napisał o tym to dziwnie cicho się zrobiło. Podajcie ktoś chociaż jeden czas żeby wygrać ten termos bo konkurs się wcześniej zakończy niż trafię w tę bramkę a pasował by chociaż jeden na prezent.  Wyświetl w wątku >>
0 0