Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gizoon

gizoon

#6848234 Napisano: 06.03.2022 20:02:20 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

Jak mamy zweryfikować, czy to prawda i czy z Twojego życia... Fajnie, będziemy uważać.

Jak masz zamiar gloryfikować kłamstwo i kombinatorstwo to Twoja sprawa.  Moi rodzice chcieli pomóc uchodźcom. Wyświetl w wątku >>
1 Ferdia 0

gizoon

#6848230 Napisano: 06.03.2022 19:51:31 w Wkurza mnie...
Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie. Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6844989 Napisano: 17.02.2022 08:24:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiak351 napisał(a):

ej a tak hipotetycznie jak nie odbierze się telefonu z Biedrusi to mieszkanie przepada?*znalazłam:

Jeżeli w terminie wskazanym w ust. 1 powyżej, pierwsza próba połączenia jestnieudana, Organizator wykonuje jeszcze 2 próby połączenia z Laureatem w
kolejnym dniu, w wybranej przez siebie porze dnia Próby połączenia z Laureatem
są wykonywane w godzinach od 9:00 do 21:00. Przez nieudaną próbę połączenia z
Laureatem rozumie się: nieodebranie połączenia przez co najmniej 5 sygnałów,
włączenie się poczty głosowej, brak możliwości połączenia z użytkownikiem
telefonu (np. przebywanie poza zasięgiem, wyłączony aparat telefoniczny), odmowę
przeprowadzenia rozmowy przez Laureata, przerwanie połączenia przez Laureata,
odebranie połączenia przez osobę, która nie jest wylosowaną osobą oraz brak
możliwości przekazania podczas połączenia telefonicznego słuchawki Laureatowi.


czyli trzeba jednak odebrać emotka

A Ty myślałaś, że do zwycięzcy będą dzwonić, aż do skutku? Praktycznie w każdym konkursie dzwonią po losowaniu parę razy w różnych odstępstwach czasowych i koniec ... Jeśli kontakt ze zwycięzcą jest niemożliwy najczęściej dzwonią do rezerwy. W regulaminie loterii jest napisane, że do każdego zwycięskiego losu są przypisane 3 osoby rezerwowe. Jeśli one również nie odbiorą, nagroda staje się własnościom organizatora.  Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6842971 Napisano: 07.02.2022 14:03:01 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

Właśnie, co z Biovitalem, ktos cos dostał za ostatni etap?



Ja dostałem dzienną za 30.01 i widziałem, że na forum chwalono się wygrana za 31.01. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6842257 Napisano: 03.02.2022 09:59:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

glena napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

Widzę że dużo ludzi ma problem z opisami paragonów z Asi ,mi też przepadła nagroda, bo paragon z Auchan też stwierdzili że żle opisany. Zdjęcie z produktem im niewystarcza ,a po pieczątki specjalnie jechać szmat drogi nie będę. Więc też nagroda przepadła. Nie mili są i nie fajni. emotka  

jeżeli mój odrzucą ( miałam w opisie tylko literki Ha ) to napiszę bezpośrednio do Hosue of Asia, pomimo tego, że nie jestem z tych wojujących. Agencja takim zachowaniem, lenistwem, działa na szkodę klienta i zraża ludzi do ich marki

mi taki właśnie zakwestionowali - papier ryżowy HA+zdjęcie produktu im nie wystarczy... U Ciebie zaakceptowali?

Jeszcze nie mam info od nich, a już trochę czasu minęło. Czy oni informują tylko o negatywnej czy o pozytywnej też ?Pierwsza wygrana w tym roku i odrzucili mi paragon z opisem HA. 

Pierwsza wygrana w tym roku i paragon z opisem HA odrzucony. Napisałem do producenta i wyżaliłem się na tą żałosną agencje  Loyalty Point Sp. z o.o. W necie w google wystarczy wpisać nazwę i gramaturę i tylko produkt HoA wyskakuje. Po pieczątkę nie polecę bo byłem przejazdem w Auchan oddalonego 30 km od mojego miejsca zamieszkania. 4 produkty tam kupiłem ;/ Jakby to była główna lub robot kuchenny to ok, ale dla 100 zł nie będę tracił pieniędzy na benzynę. Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6817668 Napisano: 28.10.2021 12:08:25 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie ciągłe wzrosty cen, a rząd ma to gdzieś. To jest wręcz chore. Zaraz ze swojej kawalerki będę musiał wracać do rodziców, bo nie będzie mnie stać na samodzielną egzystencję ... a kawalerkę wynajmę emotka

Wkurzają mnie konkursy, które trwają np. pół roku, a organizatorzy w trakcie losowania nagrody głównej będą wymagać oryginału paragonu. Przecież paragony blakną. Chyba nawet trzymanie ich w lodówce nie pomoże emotka

Wkurzają mnie konkursy, gdzie kody są wewnątrz opakowania, a organizatorzy wymagają dodatkowo paragonu. Po co, na co? Czy oni zakładają, że ludzie rozwalają produkty i wynoszą same opakowania? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

gizoon

#6799376 Napisano: 04.08.2021 19:51:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć, jaki nr paragonu podajecie w konkursie  KROPLI BESKIDU ? Jest to Fortis, oni często wymagają nr transakcji, a nie nr wydruku u góry jak większość agencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6799368 Napisano: 04.08.2021 19:08:47 w Wkurza mnie...
Kurde  jechałem po zakupy konkursowe do C4 w tym na konkurs pepsi i lays. Zrobiłem zakupy na kwotę 16,50 zł, miało być minimum 15,00 zł, więc ok. Zajeżdżam do domu a tam rabat -1,80 na laysy (każdą paczkę sprawdzałem na czytniku ile kosztuje). Nie nawiedzę ukrytych promocji! I tak z 16,50 zrobiło się 14,70 ... Dobrze, że na paragonie mam też inne konkursy bo byłby do kosza. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6793968 Napisano: 09.07.2021 10:09:02 w Wkurza mnie...
Do osób ktore wygrały bon z intermarche z Nagrodowych Mistrzostw. Wypełniacie tylko załącznik ze strony 22 regulaminu czy także strone 26 i 27. Te 2 ostatnie dotyczą chyba tylko samochodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6789953 Napisano: 22.06.2021 07:22:02 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

rare85 napisał(a):

Upał! Nie lubię, źle znoszę. Zawsze wolałam zmarznąć niż zgrzać się - bo jak zimno to można założyć na siebie kolejne "warstwy", a przy upale nie ma już co zdejmować emotka

Mam takie samo zdanie... 
Dodatkowo dziś mam zawroty głowy, mój mąż też.. Nie wie, czy to zmiana ciśnienia, czy przez upał  emotka emotka

Mam identycznie. Tylko u mnie dochodzi patologiczne pocenie się twarzy i pach. Oczywiście antyperspiranty mogą się schować. W okresach zimniejszych twarz poci mi się od stresu czy wysiłku fizycznego. To akurat rozumiem, bo taka fizjologia człowieka. Latem pocę się natomiast od najmniejszego wysiłku fizycznego, ba wystarczy kilka minut na słońcu i pływam w ciuchach. 

 Jak się pójdzie do dermatologów to mówią, że to normalne. Jasne tylko dlaczego z innych ludzi nie leci prysznic i jakoś nie pływają we własnych "wydzielinach". A mi się po twarzy totalnie leje wodospad. To nie jest normalne. W necie jest tyle artykułów o leczeniu nadpotliwości i żaden konował nigdy nie zlecił mi jakiś badań, a na moje nowinki z neta tylko mówią, że to głupoty. Są przecież leki na receptę ograniczające pocenie, są zabiegi jak np. jonoforeza, botoks (niestety droga impreza),nawet zabiegi chirurgiczne. Ale nikt nic nie zasugeruje. Dlatego moje zdanie o dermatologach w Polsce jest tragiczne. Nic nie potrafią wyleczyć i to mnie wkurza. Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6788091 Napisano: 14.06.2021 11:19:53 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie sklepy internetowe z materiałami budowlanymi, armatura łazienkową itp. Dzisiaj moje wkurzenie osiągnęło apogeum. Od maja się remontuję i zamawianie czegoś przez internet to jest dramat. Większość sprzedawców sprzedaje towar, którego nie ma. Na wszystko trzeba czekać. Na kabinę czekałem 2 tygodnie a miała być w 2 dni robocze. Na kafelki 3 tygodnie a miały być od ręki ... Dzisiaj z rana dzwoni pani, że na brodzik trzeba czekać 2 tygodnie. No to już ludzkie pojęcie przechodzi. Chciałem panele zamówić - stan od ręki oczywiście. Dzwonie nie mają! Co to ma być. To jest jawne wprowadzanie klienta w błąd. Jakby człowiek wiedział, to by nie zamówił u takich kombinatorów. Inni sprzedawcy widzę, że są "jeleniami" podając prawdziwy okres oczekiwania. Inni bazują na tym, że jak coś zamówisz, opłacisz to już nie będzie Ci się chciało bawić ze zwrotem środków i poczekasz ten tydzień, dwa bo u innych przecież tez by się czekało ... Czy takie coś można zgłosić do rzecznika praw konsumenta ?  Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6781146 Napisano: 13.05.2021 15:56:18 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

A ja wchodzę na maila a tam mail od VISA a w nim!!!!! Informacja ze 2 losowania za nami xd po co mi to wysyłają myślałem ze coś wygrałem 

Też mnie wkurzają takie informacje. Nie lubię nawet jak piszą,że konkurs rozstrzygnięty , ale nic nie wygrałam. Dobra, poinformujcie mnie jak wygrałam, ale jak nie, to po co te maile słać i skrzynkę zaśmiecać.

Zaśmiecanie skrzynki to jedno, ale z drugiej strony - muszą poświęcić czas na taką wysyłkę maili. 

Mnie wkurzają e-maile od Auchan emotka  Kiedy wysyłali te emaile spamujące id Visy? Nic na skrzynce nie mam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6779881 Napisano: 08.05.2021 07:54:47 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

nelunia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Auchan wszyscy wygrywają bony ,a ja nie potrafię tam trafić 

Mnie też wkurza, że nie mogę trafić   emotka

i ja emotka

trzeba próbować
mnie wkurza ze dużo osób w kreatywnych konkursach wygrywa, zazdroszczę im wtedy, ale i motywuje mnie to do pracy

Ja zazdroszczę takim osobom.  Niemniej sam fakt, że nie mogę wygrać w bramkach jest wkurzający emotka  Mam wrażenie, że jakby bramki były co minutę i tak mnie by ominęły emotka   W kreatywnych lepiej, ale też bez fajerwerków. Najczęściej jak już coś wygram to oczywiście nagroda ostatniego stopnia emotka   Wyświetl w wątku >>
1 xooxoo 0

gizoon

#6775771 Napisano: 15.04.2021 16:07:42 w Smolar
hakowal napisał(a):

magie1982 napisał(a):

pikawka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Smolar najbardziej lubi świeżą krew.Nie lubię stałych graczy nic dodać nic ująć.

Nie zgodzę się. Przez ostatni rok na jeden i ten sam numer i te same dane wygrałam 6 razy u smolara. Więc idzie wygrać na stare dane. 

6 razy to Twoim zdaniem dużo przez rok? Moim zdaniem mało. Smolar teraz robi 3/4 konkursów. Jakbyś napisała, że wygrałaś przez rok w 20 to to by było dużo. Ja się zgadzam z atyde25 emotka

Tez uważam, ze nie lubią stałych graczy. W pierwszym półroczu grania (2 lata temu) wygrałam u nich 2 nagrody główne w kreatywnych i od tego czasu wygrywam tylko nagrody najnizszego stopnia i to moze w połowie konkursów, w których biore u nich udział. Od początku wysyłam 1 - 2 zgłoszenia i tylko wtedy gdy używam produkty

Ja u nich przestałem wygrywać, gdy upomniałem się o mop Vilede w konkursie BRICOMARCHE. Oczywiście twierdzili, że nie odesłałem paragonu i oświadczenia.  Od tego momentu nawet byle kubka u nie mogę u nich wygrać  emotka Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

gizoon

#6772789 Napisano: 30.03.2021 13:25:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

termitek99 napisał(a):

asper01 napisał(a):

superloser napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy Vanish spray jest ok na biedronkowy konkurs?

Regulamin ma tabelke z produktami  emotka


Czy ta tabelka była od początku regulaminu?;/ Wg mnie nie ;/

Są 2 różne regulaminy.
Tu jest bez tabelki: 
https://www.vanis...ptyLegalDocumentPage

A tam sie chyba paragon dodaje w zgloszeniu, wiec regulamin wzgledny jest  emotka

Ja zgłaszam ze sprayem. Najwyżej odrzucą zgłoszenie.  Na stronie konkursu jest regulamin bez wskazanych produktów. Natomiast na stronie agencji jest regulamin z produktami. Gdyby nie Wy oczywiście bym o tym nie wiedział emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6771674 Napisano: 23.03.2021 20:51:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

W Hochlandzie mam tylko kody zapisane  zgłoszone po tej "awarii".Stare dalej się unoszą w kosmosie.

mogliby się w końcu wyklarować, bo to jakaś kpina jest. Loteria zaraz się kończy i nie wiadomo co robić ze "starymi" kodami. Dobrze, że miałam tylko kilka. Ciekawe co na to wszystko sponsor....


Jest informacja na stronie loterii żeby zarejestrować wcześniejsze kody z oznaczeniem, że są one ponownie rejestrowane. Przy wypisywaniu kodu są dwie opcje (rejestruję po raz pierwszy, bądź rejestruję ponownie)


Ciekawe co z osobami które zarejestrowały kody i nie interesują się już konkursem.  Nikt bowiem nie ma obowiązku śledzić strony konkursu do końca jego zakończenia. Sam odpuściłem ten konkurs miesiąc temu. Gdyby nie forum, nigdy bym się nie dowiedział o awarii. Myślę, że posypią się reklamacje ... Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6770538 Napisano: 18.03.2021 10:22:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
FBmarta22 napisał(a):

gizoon napisał(a):

Cześć, czy ktoś dostał już bon 100 zł od Albedo z konkursu Szwarzkopfw Auchan? Niedawno sobie przypomniałem, że nic nie dostałem, a wysyłałem dokumenty 6 lutego. Niestety nie widzę regulaminu.

Mają czas do 31 marca, jeszcze nikt się nie chwalił, że bon już dotarł (ja też czekam).
http://regulaminy...an%20Schwarzkopf.pdf

Dzięki wielkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6770519 Napisano: 18.03.2021 09:02:57 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Cześć, czy ktoś dostał już bon 100 zł od Albedo z konkursu Szwarzkopfw Auchan? Niedawno sobie przypomniałem, że nic nie dostałem, a wysyłałem dokumenty 6 lutego. Niestety nie widzę regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6770256 Napisano: 16.03.2021 18:35:47 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Konkurs Tchibo w ITM. Zakup za 15 zł, a kawy po 14.99 zl

Za tydzien wroca "stare" ceny...

Ale mnie przestraszyłaś. Myślałem, że mam rysę na ekranie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6766339 Napisano: 23.02.2021 19:29:04 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

gizoon napisał(a):

Planuje generalny remont mojej kawalerki. Wysłałem już 6 zapytań do projektantów wnętrz i nikt nie odpisał czy w ogóle podejmie się aranżacji mojego mieszkania. Wiem, że 30 m2 to nie 100 m2 i pewnie wolą podejmować większe, bardziej opłacalne zlecenia, ale przynajmniej mogli by odpisać ...

Może ktoś poleci jakiegoś, projektanta na Śląsku?

Co prawda nie jestem ze Śląska, ale może tu zapytasz? https://www.faceb...s/1406568339639138 

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0