Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gizoon

gizoon

#6766312 Napisano: 23.02.2021 16:43:50 w Wkurza mnie...
Planuje generalny remont mojej kawalerki. Wysłałem już 6 zapytań do projektantów wnętrz i nikt nie odpisał czy w ogóle podejmie się aranżacji mojego mieszkania. Wiem, że 30 m2 to nie 100 m2 i pewnie wolą podejmować większe, bardziej opłacalne zlecenia, ale przynajmniej mogli by odpisać ...

Może ktoś poleci jakiegoś, projektanta na Śląsku? Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6759700 Napisano: 19.01.2021 23:11:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak ktoś chce może dodać do zapowiedzi. Niestety strona www przedstawia jeszcze poprzedni konkurs Rafaello, nie ma też dostępnego  regulaminu.

Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6759319 Napisano: 18.01.2021 16:31:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

asantesana napisał(a):

laureat napisał(a):

samuraj napisał(a):

Co niektóre loterie dobijają... Kup dowolne produkty Coccolino lub Coccolino Care za minimum 15 zł i wygraj misia wartości 10zł emotka

A festiwal żenady trwa i w Indykpolu jest do wygrania 5 zł  emotka  Chyba postawili sobie za cel przebić Smolara.

Świat się skończył, tekst do napisania za 5 zł  emotka

Baze idiotow buduja  emotka

Przy takich konkursach zastanawiam się kto wymyśla koncepcje takich niepoważnych konkursów -  firma zlecająca czy agencja reklamowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6759317 Napisano: 18.01.2021 16:22:28 w Smolar
Ta lista sklepów to jakaś porażka emotka  Na liście mam sklepy RABAT, które już dawno zostały zamknięte  emotka  Jeden obecnie jest apteką, drugi kebabem emotka   Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

gizoon

#6758886 Napisano: 16.01.2021 14:09:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatywny17 napisał(a):

Dobrze rozumiem, że z Nokiana https://www.nokia...onkurs-zima2020/   wygrał filmik, na którym na końcu jest jakiś tam tekst? Zostawimy to tak? Nie jestem zwolennikiem "kupoburz"  o byle co, ale nijak ma się to do regulaminu, a zakup opon do zagrania w konkursie to nie Vegeta czy Kinder za 2 zł...

Może warto na Facebooku o tym wspomnieć. A swoją drogą to żenujące, że organizator wybierając zwycięzce nie trzyma się zasad wskazanych w regulaminie. Coraz częściej nagradzane są plagiaty i prace niezgodne z regulaminem. Znając życie rozejdzie się to po kościach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6758598 Napisano: 14.01.2021 22:01:52 w Smolar
koniczynka123 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Ale się cieszę u męża w pracy  kolega w naszym Brico wygrał autko , tylko dziwne- nie dostał sms-ka , ponoć dzwonili do niego emotka  Nawet nie oglądał losowania , laik totalny, nie konkursowicz  - można ..można emotka  

Z głównymi to chyba dzwonią.. przy wygranym wyjeździe na mecz też dzwonili do mnie z zaskoczenia  emotka

Potwierdzam, z głównymi dzwonią i podają błędny nr zwycięskiego paragonu emotka żeby wyeliminować podrabiaczy paragonów- stąd potem rezerwy na lepsze nagrody. Sama załapałam się kiedyś na taką rezerwę emotka

Nie rozumiem. Jak to podają błędny numer? Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6753179 Napisano: 17.12.2020 19:48:17 w SZUKAM....
Czy ktoś wie w jakiej sieciówce kupię masę marcepanową? Zawsze w święta w Lidlu była. Byłem dzisiaj w 3 Lidlach i nie było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6750423 Napisano: 07.12.2020 20:42:00 w Smolar
onlyrybka napisał(a):

rajstopek22 napisał(a):

Nie każdemu odpisuje, mi na 3 maile nie odpisał. Ale ja jestem na czarnej liście, choć nadal nie wiem za co

Zadzwoń i zapytaj czemu nie odpisali emotka  Nie ma czarnej listy, to konkursowy mit.

Bardzo proszę bez takich uszczypliwości. To, że nie odpisują każdemu źle o nich świadczy.    Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6750411 Napisano: 07.12.2020 19:54:25 w Smolar
Czy Smolar odpisuje na e-maile? Od września wysłałem do nich ok. 4 e-maili jak pomyliłem się w nr paragonu, w celu modyfikacji lub usunięcia zgłoszenia. Nigdy mi nie odpisali ...  Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6749979 Napisano: 05.12.2020 16:57:07 w Wkurza mnie...
Ale się wkurzyłem. Porządki świąteczne. Czyszcze lodówkę, sprawdzam czy coś nie jest przeterminowane. I co? Jedyne przeterminowane produkty to pasztety PROFI zakupione kilka dni temu w IM na konkurs. Data ważności do 15 listopada. Nie opłaca mi się tam jechać i je wymienić bo więcej wydałbym na benzynę ... Zrobię to chyba przy okazji kolejnych konkursów. Ciekawe czy wymienią. No i druga sprawa wygrałem z KINDER BUENO kartę podarunkową na 300 zł. Dzisiaj chciałem kupić perfumy. Środków na karcie brak. Ehhh muszę napisać do organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6748248 Napisano: 29.11.2020 08:40:57 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
A ja proponuje za błędnie opisany konkurs karać kogoś odebraniem punktu za nadesłany konkurs. To jest istna plaga ostatnio. Ludzie dodają konkursy na odwal się. Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6747473 Napisano: 25.11.2020 18:21:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Gdzie oprócz w. C4 znajdę Le Chocolatiere?

Intermarche 


W moich Intermarche są 2 produkty na krzyż. W Kauflandzie za to praktycznie wszystkie produkty tej linii. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6747037 Napisano: 24.11.2020 15:26:38 w Dziś cieszę się z.....
cudaczek121 napisał(a):

gizoon napisał(a):

Wczoraj spacerując w parku, zgubiłem telefon. Obecna wartość ok 2 tys zl. Nawet o telefon mi tak nie chodziło, co o zdjęcia i smsy.  Jak dobrze, że Samsung ma aplikacje wyszukiwania telefonu. Właśnie wracam z telefonem do domu. Trochę się go naszukałem, ale było warto. Od dzisiaj regularnie będę robił kopie danych.

Czy każdy Samsung ma ta aplikacje, czy też jakies bardziej wypasione modele? Mam Samsung Galaxy A7? Dziś ciesze sie, ze mam wolne  w pracy do końca tygodnia:)


Wydaje mi się, że każdy Samsung z dostępem do sieci , trzeba się zarejestrować. Usługa jest bezpłatna.  Sprawdź proszę tutaj : https://findmymobile.samsung.com/  emotka  Cieszę się jeszcze z awansu koleżanki w pracy. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

gizoon

#6746959 Napisano: 24.11.2020 12:44:00 w Dziś cieszę się z.....
Wczoraj spacerując w parku, zgubiłem telefon. Obecna wartość ok 2 tys zl. Nawet o telefon mi tak nie chodziło, co o zdjęcia i smsy.  Jak dobrze, że Samsung ma aplikacje wyszukiwania telefonu. Właśnie wracam z telefonem do domu. Trochę się go naszukałem, ale było warto. Od dzisiaj regularnie będę robił kopie danych. Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6744224 Napisano: 15.11.2020 07:24:11 w Smolar
reniii napisał(a):

Widzę na horyzoncie nową loterię Tymbark, której organizatorem jest niestety znowu Smolar. Trzeba będzie chyba nowy numer telefonu i nowy e-mail sobie załatwić, bo w poprzedniej loterii z biletami na tyle zgłoszeń, nic nie wpadło. Widzę, że już od dawna jestem na czarnej liście Smolara, bo u innych agencji to jeszcze czasem coś wygram a u nich zupełnie nic. To już nie jest zabawne.

Reniii mam takie same zdanie jak Ty. Dla mnie ta agencja to  OSZUŚCI! Sporządzanie czegoś takiego jak czarna lista jest naganne. Niestety organizują większość loterii. Ludzie ich chwalą do momentu, gdy przestaną u nich wygrywać. Ja od 1,5 roku nic u nich nie wygrałem. Zainwestowałem w konkursy grubo ponad 2 tysiące złotych. Czasem mam ochotę napisać do tych OSZUSTÓW i im wygarnąć. Te gn ... nawet na e-maile mi nie odpisują jak mam pytanie. Za to na nr brata, mamy, ojca wygrywam. Ich pewnie też zaraz dodają do czarnej listy. Chyba po każdym konkursie zażądam by wykasowali moje dane. Chociaż wtedy to już w ogóle będę mieć u nich  przerąbane.  Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

gizoon

#6743810 Napisano: 13.11.2020 11:21:39 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

veldominik napisał(a):

gizoon napisał(a):

2 tygodnie temu zakupiłem tablet z Samsunga za ok.1849zł (okazja bo w większości sklepów kosztował 2149 zl). Dzisiaj wchodzę na stronę producenta. Mało, że potaniał do 1649 zł  to jeszcze w gratisie dają steliryzator UV z funkcją ładowania. Jestem tak wkurzony, bo nikt nawet o złotówkę nie chciał opuścić z ceny, a teraz taka promocja emotka

Znam ten ból kiedy coś się kupuje a za kilka dni spada o duzą sume emotka

Serio, nie wiem co dzieje sìę z tymi cenami. 3 tygodnie temu przymierzaliśmy się do zakupu telewizora Sony, bo był w mega promce - 12 tys. z 14. Aż znajomy z media markt dzwonił, że koniecznie musimy wpaść i brać. Milion spraw na głowie, zapomnieliśmy - trudno. Tydzień temu promka 10 tys. Dzisiaj to już 7,5 tys. Chyba czekamy dalej emotka  I pomyśleć, że 3 tyg. temu wywaliłabym 12k. Nawet w sumie nie chcę myśleć! Współczuję.

Chyba bym popadł w depresję jakby kupił coś co w przeciągu miesiąca potaniało o prawie 7 tys zł.

A w temacie. Wkurza mnie mój inpost emotka  przyzwyczaił mnie, że paczki mam zawsze ok. 10:00. A teraz od tygodnia ok. 15:00 emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

gizoon

#6743559 Napisano: 12.11.2020 15:01:25 w Wkurza mnie...
2 tygodnie temu zakupiłem tablet z Samsunga za ok.1849zł (okazja bo w większości sklepów kosztował 2149 zl). Dzisiaj wchodzę na stronę producenta. Mało, że potaniał do 1649 zł  to jeszcze w gratisie dają steliryzator UV z funkcją ładowania. Jestem tak wkurzony, bo nikt nawet o złotówkę nie chciał opuścić z ceny, a teraz taka promocja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6741707 Napisano: 04.11.2020 13:19:12 w SZUKAM....
A ja szukam firm, które wypłaciły lub wypłacają ekwiwalenty (np. za prąd, wode, uzytkowanie prywatnego sprzetu) pracownikom za prace zdalna. Jak znacie lub pracujecie w takich firmach prosze o wiadomość na PW. Z góry dziękuję.  Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6740921 Napisano: 01.11.2020 07:27:42 w Wkurza mnie...
Jak mnie irytuje to lansowanie się w sieci na pandemii (nieszczęściu innych) w KAŻDEJ sprawie. Na fejsie, instagramie, twitterze... Czy nie można tego robić po cichu? Wiem, że nie muszę tego obserwować, ale siłą rzeczy zawsze coś wyskoczy. A o co mi chodzi? Zakaz aborcji - milion relacji znajomych ze strajków, zdjęć jak to wspierają kobiety. Oczywiście piorun na profilówce. Zakaz pójścia na cmentarze - milion fot zakupionych zniczy i chryzantem. Zakaz otwierania restauracji - zdjęcia jak się odbiera zamówienie na wynos. Przepracowani medycy - zdjecia w maseczkach, kitlach, że niby ich wspierają ... Jeżeli robią to ludzie faktycznie znający temat to jest to ok. Jednak większość robi to dla lajków i jakiejś niezrozumiałej atencji. Wyjdę na du+ka... no ale cóż temat jest od tego by wyładować złość- co właśnie uczyniłem  emotka Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6736790 Napisano: 16.10.2020 09:25:23 w Wkurza mnie...
FBmarta22 napisał(a):

gizoon napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

superloser napisał(a):

gizoon napisał(a):

superloser napisał(a):

gizoon napisał(a):

Jestem wkurzony na nagrodę, którą wygrałem. Mam do wykorzystania 2000 zł na kupno np. sprzętu elektronicznego lub zajęć dla dziecka. Wszystko fajnie tylko by otrzymać owy sprzęt lub zrealizować usługę musze przedstawić organizatorowi fakturę z odroczonym terminem płatności, by oni mogli za to zapłacić. Nikt nie chce mi owej faktury wystawić. W końcu sklepy elektroniczne to nie sklepy budowlane, gdzie takie faktury to normalność ... 

A na raty nie da sie? Teraz masz hakies okazje, ze do maja nic nie placisz... Co dokladnie wpisali?



Faktura ma być wystawiona na organizatora. Ma się znaleźć tam rachunek i termin do zapłaty. Ona nie może być wystawiona na mnie. Nie mogę też jej opłacić bo organizator napisał mi, że nie zwrócą mi pieniędzy. Raty nie wchodzą w grę.

Napisz do nich o liste miejsc w ktorych mozna zrealizowac te 2 kafle emotka
Do kiedy masz reklamacje? 

Robi się nieciekawa sytuacja w której organizator zrzuca wszystko na uczestnika. Oby nie było więcej takich konkursów.

Mogę zaproponować jeszcze opcję czy ewentualnie faktury Proforma oni by opłacali? wtedy po opłaceniu odbiór towaru wraz z fakturą już główną. Przynajmniej u mnie w zamówieniach w których pracuje jest to opcja awaryjna jak ktoś bardzo nie chce dać na odroczony termin płatności.

Voucher mam wykorzystać do grudnia. Reklamacje z tego co czytam do stycznia. Myslalem o tym by podali mi wykaz miejsc gdzie talie faktury wystawiają. W przedszkolu nie chcieli mi czegoś takiego wystawić, chciałem zapisac dzieci na kurs językowy. Też nie. W sklepach jak pisałem tez nie jest to możliwe.

A nie możesz wskazać organizatorowi konkursu konkretnego sprzętu, żeby to oni zrobili zamówienie?
Dziwne, że nikt nie chce wystawić FV z odroczonym terminem, bo dla sklepów to normalka, przecież np. budżetówka i placówki oświatowe, tylko tak robią zakupy...
Proforma to tez dobry pomysł, sklepu nie kosztuje nic, a organizator ma "podkładkę".

Spróbuje. Niemniej konwersacja z nimi mnie irytuje. 3 dni dochodziłem co mogę kupić ze sprzętu elektronicznego. Poprosilem o liste i tak jej nie dostałem (ostatecznie zgodzili się na tablet). Teraz jak im napiszę by sami to zakupili pewnie też będą cyrki ... Wyświetl w wątku >>
0 0