Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gizoon

gizoon

#6705290 Napisano: 26.05.2020 09:06:53 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie opiekun praktyk! Na stare lata zachciało mi się ukończyć podyplomówkę z rzeczoznawstwa majątkowego i zostać rzeczoznawcą. Przez koronawirusa, przekładano nam praktyki od marca. Gdy już się zaczęły współpraca wygląda tragicznie.  Zaproponowali praktykę zdalną, każdy się zgodził. Od początku nie dostawałem materiałów, pisałem do opiekuna, w tej sprawie olał e-maila. Materiały przesyłają mi zatem osoby z grupy. Okazało się (osoby z grupy przesyłały mi e-maile od opiekuna), że wysyła materiały na błędnego e-maila - literówka w nazwisku). Dziwie się, że nie dostaje zwrotki, że nie ma takiego e-maila. Ostatnio wysłałem pierwszy operat szacunkowy do sprawdzenia i cisza. Reszta grupy wysyłała po mnie i już mają sprawdzone. W e-mailu prosiłem o informację zwrotną, że operat dotarł - nie uzyskałem jej. Wspomniałem także o literówce w nazwisku. Najśmieszniejsze w tym wszystkim, że nie mamy nr telefonu do opiekuna. Mało tego jest on prezesem organizacji w której mam praktyki, więc nawet się poskarżyć za bardzo nie można. Dzisiaj jak nie dostane operatu pisze do sekretariatu o podanie nr telefonu do opiekuna i interwencje. Człowiek wydał kilka tysięcy złoty na praktyki a traktują go jak zło konieczne, Takie rzeczy tylko w Polsce. Najgorsze, że jestem dorosłym człowiekiem, pracującym jak każdy w grupie. To przykre, że inni ludzie nie szanują czasu innych. Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6704023 Napisano: 19.05.2020 22:27:36 w PLAGIATY
zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Przy takim podejściu organizatora, jedynym "beknięciem" laureatki będzie te...po wypiciu coli na Times Square.

Szczerze mówiąc, na miejscu pani Marzeny, jeszcze nie wznosiłabym toastu. Wiele osób naprawdę zdenerwowała ta sytuacja. Ostatnio było sporo mniejszych aferek plagiatowych, a w samych Góralkach dwukrotnie odbierano nagrodę za plagiat. Ludzie są sfrustrowani, bo wiele osób wzięło udział w tym konkursie. Wiele osób pisze reklamacje, nie tylko do agencji, ale też na różne maile w Góralkach. Odzywają się też do Absolwenta, w związku z tym hasłem, ale akurat Absolwent może mieć to gdzieś. Wiem, że są plany nagłośnienia tej sytuacji w mediach, a tu wizerunkowo Góralki mogą mocno stracić - pytanie czy są na to gotowe. Wiem też, że co najmniej jedna osoba chce złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa emotka  na podstawie art. 115 ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych:
"1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
2. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie." Na ile to będzie skuteczne, nie wiem, ale podobno takie zawiadomienie może złożyć każdy, nie tylko autor skradzionego hasła. Mam nadzieję, że popcorn, który sobie uszykowałam mi się przyda emotka

I bardzo dobrze emotka  przyznam się, że pisałem do Góralek w tej sprawie to odpisali, że dziękują za zgłoszenie i skonsultują sprawę z prawnikami. Oświadczenie na fejsie mnie zatkało. Tak żenujących wyjaśnień to chyba nigdy nie czytałem. Oni to chyba konsultowali ze studentami z 1 semestru prawa, a nie z zawodowymi prawnikami. Ja już nie będę drążył w tym konkursie. Trzymam jednak kciuki za tych co mają siłę z nimi walczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6703931 Napisano: 19.05.2020 15:22:31 w PLAGIATY
Oni są nienormalni! Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6702066 Napisano: 09.05.2020 22:41:06 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

ziolko napisał(a):

 

Moim zdaniem powinniście to pisać na profilu ORGANIZATORA, a nie tutaj. Na forum są rozumni ludzie i mało kto podaje te dane przy nagrodach o niskiej wartości.
To organizator musi być uświadomiony w tej kwestii, bo jak widać są agencje tylko z nazwy. A skoro "regulamin został zatwierdzony przez Izbę, to mamy prawo wymagać nawet numer buta". 
Otóż NIE!!! 
Tu VALBON widzę, że już ktoś zaczął coś pisać na ten temat. Ale jeśli więcej osób nie będzie pisało w tej sprawie, to agencja uzna, że jak tylko tyle osób czuje się nabitych w butelkę, to mogą sobie pozwalać na więcej przy następnych konkursach. 
Jeszcze tylko brakuje, żeby podawać numer buta czy rozmiar stanika  emotka

Profile sa prowadzone przez agencje  emotka  Jak zaczniesz im “pluć” to Cie zablokuja emotka  - taki profesjonalizm marketingowy   emotka

To jest po prostu żenujące, że agencje za nagrodę w wysokości 100 zl żądaja tylu danych. Jak wygrałem 50 tys. zł z danych wrażliwych podawałem tylko nr pesel, mimo iż w regulaminie była mowa o nr dowodu osobistego (ostatecznie nie chcieli go). Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6701720 Napisano: 08.05.2020 07:10:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Do Was też amocco napisało z Auchan tymbark, że na paragonie nie macie za regulaminowa kwotę? Ja mam tylko opis aseptic jabl-brzos cena 2,18 i tak 3 razy plus małe soczki i te opisane tymbark. I o ten właśnie opis się rozchodzi.  To ciekawe co powiedzą na opisy z itm i polo, tam to dopiero jest masakra. 

Ja na pewno nie będę im biegać po pieczątki, napiszę do sponsora. W końcu to Amocco organizuje konkurs w konkretnym sklepie i to Amocco odpowiada za weryfikację paragonów. Za co mają płacone? Niech solidnie przygotują konkurs i zadbają o dobre opisy w sklepie, albo niech na etapie weryfikacji sami sprawdzą w sklepie jakie produkty znajdują się na paragonie. W końcu to nie jest paragon z warzywniaka Pani Halinki na osiedlu, tylko paragon z konkretnej sieci sklepów, w której organizowany jest konkurs. Więc niech organizator go rzetelnie przygotuje. Czy to nasza wina, że produkty są źle opisane? Mam wyrzucać produkty i kupować nowe, aż w końcu trafię dobrze opisany paragon? Czy płaszczyć się przed Paniami z punktu obsługi, które nie chcą dawać takich pieczątek. Poziom niektórych agencji po prostu załamuje. Zero profesjonalizmu. I niech uczestnik za marny bon odwala czarną robotę. 

To co piszecie jest nienormalne. Jak jest konkurs ogólnopolski rozumiem, że produkt powinien być dobrze opisany. Ewentualnie jeśli nie jest = wycieczka do sklepu by potwierdzili pieczątką, że zakupiono dany produkt. Natomiast, gdy konkurs jest organizowany w danym sklepie mam w nosie jak opisano produkt. Niech się agencja kontaktuję ze sklepem. Nie moja wina, że tak mają opisane produkty. Chyba liderem w złej jakości nazewnictwa na paragonach jest Intermarche. Nigdy nie robię tam zakupów na konkursy ogólnopolskie. Na 100 % paragon będzie źle opisany. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6701489 Napisano: 07.05.2020 08:45:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukasz6 napisał(a):

darog napisał(a):

gizoon napisał(a):

halliday napisał(a):

kermit napisał(a):

magalan83 napisał(a):

patyk napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Działa Wam strona kaktus? 

Nie... Zaczyna to być już irytujące 

Mi od wczoraj nie działa  emotka  zaraz to zgłoszę 


Oni doskonale wiedzą, że strona nie działa. Ciągle tylko przepraszają i proszą o cierpliwość. Niestety ale poza tym innych efektów brak

a oni nie prowadzili loterii crunchips oraz tyskiego? To tam też często były awarie, a w jednym konkursie nie wydali połowy nagród, a w drugi wygrywały jakieś dzieci, przynajmniej tak wyglądało ze zamiast imienia normalnego to zdrobniałe.

Loterie Kaktus prowadzi z tego co pamiętam czytając regulamin, który obecnie jest nieaktywny - agencja KROPKA BORDO SP. Z O.O. Pewnie będą cyrki i awarie przez cały czas trwania loterii.

KROPKA BORDO zawsze odpowiada że u nich wszystko gra i żeby sprawdzić u siebie i skorzystać z innej przeglądarki lub sprzętu ORAZ ŻE NIKT WCZEŚNIEJ NIE ZGŁASZAŁ PROBLEMU... emotka

Jeszcze nie grałem w tej pseudo-loterii. Ale jeśli będą problemy techniczne przy zgłaszaniu, to nie omieszkam powiadomić zleceniodawcy konkursu. Tym bardziej, jeśli mi odpiszą, ze u nich wszystko w porządku. Im więcej takich sygnałów z naszej strony, tym większa siła rażenia. Przecież ta agencja bierze masę kasy od zleceniodawcy. Skoro sobie nie radzą i konsumenci zamiast być zadowoleni z loterii, tylko się wkurzają, to dzięki agencji zleceniodawca osiąga efekt odwrotny do zamierzonego. Następnym razem pomyślą może nad wyborem innej agencji. A traktowanie olewająco przez agencję sygnałów od uczestników, ze nie można dokonywać poprawnych zgłoszeń i odpisywanie, ze u nich wszystko w porządku, jest po prostu bezczelne. Jeśli mnie spotka taki problem jak Was przy zgłaszaniu, to na pewno sprawy nie zostawię. Im nas więcej, tym lepiej dla agencji. Bo szybko zmieni podejście i może się nauczy pokory. Inaczej straci zleceniodawców. Ale może im wszystko jedno...

Dokładnie w ich przypadku najlepiej pisać z grubej rury do zleceniodawcy. Pamiętacie ich profesjonalizm w loterii TYSKIE emotka  ? Dla mnie ich konkursy to często konkursy widmo - konkurs trwa, ale nikt się nie chwali wygraną. Albo w drugą stronę - promują konkurs wszędzie, a później masa wpadek. Oni kochają robić wielomiesięczne konkursy i wymagać przy tym oryginałów paragonów. Ja "czekam" na losowanie samochodu z DURACELL  i w sumie "liczę", że nie wygram. Jak moje paragony z zeszłego roku do końca nie wyblakną do połowy czerwca to będzie cud  emotka   Konkurs trwał bowiem od listopada zeszłego roku do  kwietnia tego roku. A losowanie dopiero w czerwcu. Przy tak długim okresie w razie wygranej powinni żądać kopii, nie oryginału. No ale oni wiedzą najlepiej  ... Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6701461 Napisano: 06.05.2020 23:10:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

kermit napisał(a):

magalan83 napisał(a):

patyk napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Działa Wam strona kaktus? 

Nie... Zaczyna to być już irytujące 

Mi od wczoraj nie działa  emotka  zaraz to zgłoszę 


Oni doskonale wiedzą, że strona nie działa. Ciągle tylko przepraszają i proszą o cierpliwość. Niestety ale poza tym innych efektów brak

a oni nie prowadzili loterii crunchips oraz tyskiego? To tam też często były awarie, a w jednym konkursie nie wydali połowy nagród, a w drugi wygrywały jakieś dzieci, przynajmniej tak wyglądało ze zamiast imienia normalnego to zdrobniałe.

Loterie Kaktus prowadzi z tego co pamiętam czytając regulamin, który obecnie jest nieaktywny - agencja KROPKA BORDO SP. Z O.O. Pewnie będą cyrki i awarie przez cały czas trwania loterii. Wyświetl w wątku >>
2 mia, darog 0

gizoon

#6700728 Napisano: 04.05.2020 09:51:56 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie konkursy, gdzie oprócz części opakowania trzeba jeszcze zachować paragon, który wiadomo lubi szybko blaknąć. O ile kod można oderwać jest to dla mnie zrozumiałe, tak przy konkursach, gdzie kod jest wewnątrz opakowania jest to wkurzające. Wole trzymać opakowanie, niż  paragon. Szczególnie w konkursach, które trwają kilka miesięcy. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

gizoon

#6697798 Napisano: 20.04.2020 10:58:10 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

gizoon napisał(a):

W sobotę zatrułem się 1 browarem ... kupiłem 4-pak Żubra, ale już to pierwsze piwo mi nie smakowało. Resztę zostawiłem i poszedłem w spać. Nie mogłem zasnąć, wymiotowałem. W niedziele czułem się jakbym miał kaca. W życiu tak głowa mnie nie bolała. Piwo nie było przeterminowane. Wylałem resztę browarów. Dzisiaj jest ok. W życiu nie miałem takich akcji po 1 browarze lub po większej ilości wypitego alkoholu. Nie, wiem może piwo było źle przechowywane?

Jesteś pewien,że to piwo a nie coś co zjadles? Może piwo Ci nie smakowało, bo już coś Ci siedziało na żołądku? Dobrze, że już się czujesz lepiej.

Fakt! Może coś z jedzenia mi zaszkodziło. Jadłem skrzydełka kurczaka. Może to. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6697794 Napisano: 20.04.2020 10:50:02 w Wkurza mnie...
W sobotę zatrułem się 1 browarem ... kupiłem 4-pak Żubra, ale już to pierwsze piwo mi nie smakowało. Resztę zostawiłem i poszedłem w spać. Nie mogłem zasnąć, wymiotowałem. W niedziele czułem się jakbym miał kaca. W życiu tak głowa mnie nie bolała. Piwo nie było przeterminowane. Wylałem resztę browarów. Dzisiaj jest ok. W życiu nie miałem takich akcji po 1 browarze lub po większej ilości wypitego alkoholu. Nie, wiem może piwo było źle przechowywane? Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6684702 Napisano: 21.02.2020 02:29:35 w SZUKAM....
nelunia napisał(a):

basku napisał(a):

Proszę napiszcie czy dostajecie sms z tą weryfikacja zwrotów lisner? Ja wysłałam tydzień temu i nic do mnie nie przyszło do tej pory emotka

Wysłałam 10 lutego, a sms potwierdzający zwrot przyszedł 11 lutego

Mam pytanie. Czy kwota za produkt może przekroczyć 10 zł, ale wtedy logicznie otrzyma się 10 zł? Czy jednak to nie przejdzie i kwota musi być równa lub niższa niż 10 zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6678540 Napisano: 30.01.2020 15:46:06 w Czy informują/ informowali?
Pringles, Smolar ? Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6678281 Napisano: 29.01.2020 18:26:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilona162 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

Underground Media Sp. z o.o ta agencja ma regulaminy bardzo podobne do Smolara, czy to nie oni pod inna nazwą?

tak , bo nawet nagrody przychodzą z protokołem od Smolara emotka

jak to jest możliwe?

Nie do końca to sama firma. Sprawdzając dane firm w KRS można wyczytać, że z zarządach tych firm zasiadają te same osoby emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6678059 Napisano: 29.01.2020 11:19:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

Mam pytanie odnośnie kinder.Wczoraj rejestrowałem paragon na atrakcje A i dostałem maila że wszystko Ok i mam jedno zgłoszenie,dzisiaj ponowiłem czynność i sądziłem że będzie mail iż mam już dwa zgłoszenia A była treść że jedno zgłoszenie. Nie powinno być to zsumowane?

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6677760 Napisano: 28.01.2020 10:20:18 w Czy informują/ informowali?
zazdrosnica napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

nie informowali ale można już na stronie sprawdzić  

Ja nie widzę nic

U mnie za każdym razem gdy chce sprawdzić swoje zgłoszenia, wyskakuje tylko informacja "Kod jest niepoprawny" pomimo tego, że cały czas wpisuje go poprawnie...

U mnie identycznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6677678 Napisano: 27.01.2020 19:57:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dam znać. A tak to wygląda. Wyświetl w wątku >>
2 notta, anus 0

gizoon

#6677668 Napisano: 27.01.2020 19:31:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
antylopia napisał(a):

gizoon napisał(a):

Czy ktoś rejestrował kilka paragonów w jednym zgłoszeniu na loterie Kinder w zeszłym tygodniu? W potwierdzeniach e-mail z zeszłego tygodnia mam informacje o zgłoszeniu, ale bez ilości zgłoszonych paragonów (wysłałem zbiorczo) . Teraz wysłałem zgłoszenie z dwoma paragonami i w potwierdzeniu mam podana ilość paragonów. Czy też tak mieliście? Zastanawiam się czy zliczono mi w zeszłym tygodniu wszystkie paragony w zgłoszeniach zbiorczych.

napisz do nich maila z pytaniem , bardzo szybko odpowiadaja

Napiszę niemniej mam nadzieję, że ktoś odpowie na moje pytanie. Wyświetl w wątku >>
1 antylopia 0

gizoon

#6677664 Napisano: 27.01.2020 19:18:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś rejestrował kilka paragonów w jednym zgłoszeniu na loterie Kinder w zeszłym tygodniu? W potwierdzeniach e-mail z zeszłego tygodnia mam informacje o zgłoszeniu, ale bez ilości zgłoszonych paragonów (wysłałem zbiorczo) . Teraz wysłałem zgłoszenie z dwoma paragonami i w potwierdzeniu mam podana ilość paragonów. Czy też tak mieliście? Zastanawiam się czy zliczono mi w zeszłym tygodniu wszystkie paragony w zgłoszeniach zbiorczych. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6674009 Napisano: 15.01.2020 19:59:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zapowiedź konkursu Rafaello. Nie zgłaszam do bazy bo nie ma jeszcze regulaminu i aktualnej strony internetowej, a nie lubię zgłaszać coś niekompletnie. Narazie na stronie www.podarujraffaello.pl dane z poprzedniej edycji.

Zdjęcie ze sklepu:
Raffaello Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6672904 Napisano: 12.01.2020 20:25:25 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

luki28 napisał(a):

Teraz większość jest oburzona badziewnymi nagrodami, sporo osób deklaruje że nie będzie grało, a skończy się tak jak zawsze. Zainteresowanie konkursem będzie duże, a na forum pierdyliard wpisów typu: "to już 6 wygrana ścierka", sprzedam kurzołapa za 10zł", "wow kolejny szmelc dziś" itp. Efektem będą kolejne konkursy tego typu, czego właśnie jesteśmy świadkami. I tak biznes się kręci


fajnie, że ktoś też to zauważa. 
z tego miejsca "dziękuję" też wszystkim uczestnikom loterii, dzięki którym jest coraz mniej konkursów kreatywnych. emotka

A co jest złego w loteriach? Jeśli są wartościowe nagrody to nie widzę w tym nic złego. I nie przesadzajmy konkursów kreatywnych w cale nie jest tak mało. Wyświetl w wątku >>
2 mayteq, reniii 0