Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gizoon

gizoon

#6531666 Napisano: 25.09.2018 14:34:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Coś z Winiary ... Na stronie pisało gratulujemy wygranej, nic poza tym.

Mam pytanie na paragonie nie mam słowa, że kupiłam produkty WINIARY. Czy komuś uznawali takie paragony ? Mam tak: majonez dekoracyjny, galaretka pomarańczowa. Wyświetl w wątku >>

gizoon

#6530594 Napisano: 21.09.2018 14:24:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onka37 napisał(a):

A takie pytanie czy ktoś kto wygrał coś z NETTO miał dużą kwotę na paragonie?, bo zastanawiam sie czy też to mogą brać pod uwagę

O ile pamietam przy zgloszeniu podajesz tylko nr paragonu, nie kwote emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

gizoon

#6530294 Napisano: 20.09.2018 15:15:45 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

Lewiatan Wiejskie ziemniaczkami ciosane. Informowali? Czy maja jeszcze czas?

Chyba nie. Pisałem do agencji olali mnie. Napisałem wczoraj do Lewiatana powiedzieli, że zainterweniują. Narazie cisza. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

gizoon

#6530240 Napisano: 20.09.2018 12:50:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

joan napisał(a):

W tegorocznym konkursie opisowym bodajże Shell był zapis, że praca musi zostać stworzona na potrzeby tego konkretnego konkursu, nie mogła być wcześniej zgłoszona do żadnego konkursu, ani nie zostanie później zgłoszona do żadnego konkursu. Dotyczyło to wszystkich prac, nie tylko zwycięskich. Mnie się podoba takie rozwiązanie emotka

na uwielbiam.pl tez w konkursach jest podobny zapis: że praca w konkursie musi być nowa i nie mogła być nigdzie publikowana wczesniej: czy to na blogu, czy w gazetach z przepisami czy na insta. Podoba mi sie ten zapis bardzo.

Który w praktyce zwyczajnie NIC nie znaczy. 

Dokładnie, dla ludzi nieuczciwych nic nie znaczy, tak samo dla organizatorów ... Większości organizatorom nie chce się sprawdzać zdjęć pod względem ich „legalności”. Wystarczy spojrzeć na konkurs NETTO emotka   Na facebook'u piszą jak to skrupulatnie sprawdzają zgłoszenia, a tak na prawdę prace usunięte to tylko
interwencja pozostałych uczestników konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

gizoon

#6530160 Napisano: 20.09.2018 09:22:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
iwona0103 napisał(a):

Usunęli tort -  plagiat i nagrodzili zdjęcie, które wcześniej wg nich nie zasługiwało na żadną nagrodę, a teraz dostało nagrodę II stopnia emotka

Też to zauważyłem. Usuwają prace naruszające regulamin, a w ich miejsce wystawiają i nagradzają całkiem nowe, zamiast nagrodzić kogoś kto wygrał gorsza nagrodę. To trochę słabe ... Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6529949 Napisano: 19.09.2018 13:52:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jestem zszokowany w konkursie NETTO ile zwycięskich prac jest wynikiem działalności photoshopa. Wygrałem zestaw kosmetyków. Ciekawe czy mogę ich poprosić o usunięcie mojej pracy ? Nie chce by za takie byle co, mieli prawa do mojego zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
0 0

gizoon

#6529151 Napisano: 17.09.2018 17:23:07 w Czy informują/ informowali?
lima napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Pytam kolejny raz ale..Lewiatan Wiejskie Ziemniaczki? emotka

Nie

Niestety agencja reklamowa olewa pytanie odnośnie rozstrzygnięcia konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0