Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBania8

FBania8

#6598095 Napisano: 10.05.2019 16:50:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Produkty firmy Maspex tel. z rana i SMS os smolara z grą ze Zwierzominki . Passo majowa trwaj emotka Wyświetl w wątku >>

FBania8

#6594660 Napisano: 30.04.2019 14:10:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
jesuuu jeszcze się trzęse ze szczęścia. ....loteria zywiec 10 000 emotka   Wyświetl w wątku >>

FBania8

#6564678 Napisano: 17.01.2019 22:15:02 w Kupię...
Witam
Z chęcią odkupie stolik z konkursu Balvita Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6550886 Napisano: 26.11.2018 17:29:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka No takiej suszy juz dawno nie było  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6535092 Napisano: 05.10.2018 09:02:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzwoniłam dzisiaj do firmy Brandcomm odnośnie mojej przesylki i miła Pani mi powiedziała ze na 40 odkurzaczy wysłanych za 1 etap na dzień dzisiejszy jestem 4 osoba która zgłosiła brak odkurzacza. Oczywiście zapewniła ze odkurzacz dostane i firma będzie robiła dochodzenie w firmie kurierskiej  Wyświetl w wątku >>

FBania8

#6535039 Napisano: 04.10.2018 23:40:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie dostałam meila ze w związku z zaistniałymi kradzieżą mi  odkurzaczy prosza o kontakt. Czy wszystko w porządku z przesyłka.  Czyli wychodzi na to ze więcej osób miało dzisiaj niespodziankę i brak odkurzacza w pudelku Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6535033 Napisano: 04.10.2018 23:15:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

A przesyłka była oryginalnie zafoliowana jakimś "streczem" czy czymś, czy tylko karton od roomby, otworzony? To wszystko wydaje mi się grubymi nićmi szyte, serio emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6534996 Napisano: 04.10.2018 20:46:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=[quote=
FBania8 napisał(a):

pikantny napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

FBania8 napisał(a):

Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelko emotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic

A co na to kurier emotka Może sam tą Roombę zajumał i teraz głupa pali,że nic nie wie.Coś mi się wierzyć nie chce,że facio się nie kapnął,że wiezie puste pudełko emotka

Tak ukradł a teraz sprząta nim busa emotka  nie raz żalisz się w wątku "wkurza mnie" jak to cię ludzie niesprawiedliwie oceniają, koedy ty jesteś taaaka dobra, ale do oskarżania innych, nawet jak widać kompletnie nieznanych osób to jesteś pierwsza emotka  

Kurier wiedział ze pudełko jet puste bo jak tylko otworzyłam drzwi to zapytał czy zamawiam puste pudełko.  Powiedziałam ze nie i czy go to nie zdziwiło a on na to ze nie raz wozi puste

trebor1]
pikantny napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

FBania8 napisał(a):

Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelko emotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic

A co na to kurier emotka Może sam tą Roombę zajumał i teraz głupa pali,że nic nie wie.Coś mi się wierzyć nie chce,że facio się nie kapnął,że wiezie puste pudełko emotka

Tak ukradł a teraz sprząta nim busa emotka  nie raz żalisz się w wątku "wkurza mnie" jak to cię ludzie niesprawiedliwie oceniają, koedy ty jesteś taaaka dobra, ale do oskarżania innych, nawet jak widać kompletnie nieznanych osób to jesteś pierwsza emotka  

Kurier wiedział ze pudełko jet puste bo jak tylko otworzyłam drzwi to zapytał czy zamawiam puste pudełko.  Powiedziałam ze nie i czy go to nie zdziwiło a on na to ze nie raz wozi puste pikantny]
pikantny napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

FBania8 napisał(a):

Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelko emotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic

A co na to kurier emotka Może sam tą Roombę zajumał i teraz głupa pali,że nic nie wie.Coś mi się wierzyć nie chce,że facio się nie kapnął,że wiezie puste pudełko emotka

Tak ukradł a teraz sprząta nim busa emotka  nie raz żalisz się w wątku "wkurza mnie" jak to cię ludzie niesprawiedliwie oceniają, koedy ty jesteś taaaka dobra, ale do oskarżania innych, nawet jak widać kompletnie nieznanych osób to jesteś pierwsza emotka  

Kurier wiedział ze pudełko jet puste bo jak tylko otworzyłam drzwi to zapytał czy zamawiam puste pudełko.  Powiedziałam ze nie i czy go to nie zdziwiło a on na to ze nie raz wozi puste Kurier wiedział ze pudełko jet puste bo jak tylko otworzyłam drzwi to zapytał czy zamawiam puste pudełko.  Powiedziałam ze nie i czy go to nie zdziwiło a on na to ze nie raz wozi puste. Dzisiaj napisałam reklamacje zobaczymy co firma mi odpisze Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6534995 Napisano: 04.10.2018 20:43:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikantny napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

FBania8 napisał(a):

Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelko emotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic

A co na to kurier emotka Może sam tą Roombę zajumał i teraz głupa pali,że nic nie wie.Coś mi się wierzyć nie chce,że facio się nie kapnął,że wiezie puste pudełko emotka

Tak ukradł a teraz sprząta nim busa emotka  nie raz żalisz się w wątku "wkurza mnie" jak to cię ludzie niesprawiedliwie oceniają, koedy ty jesteś taaaka dobra, ale do oskarżania innych, nawet jak widać kompletnie nieznanych osób to jesteś pierwsza emotka  

Kurier wiedział ze pudełko jet puste bo jak tylko otworzyłam drzwi to zapytał czy zamawiam puste pudełko.  Powiedziałam ze nie i czy go to nie zdziwiło a on na to ze nie raz wozi puste Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6534940 Napisano: 04.10.2018 17:09:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

FBania8 napisał(a):

Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelko emotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic

A co na to kurier emotka Może sam tą Roombę zajumał i teraz głupa pali,że nic nie wie.Coś mi się wierzyć nie chce,że facio się nie kapnął,że wiezie puste pudełko emotka

Kiedyś też tak miałem że kurier puste pudełko przywiózł i jeszcze dziwił się co takie lekkie emotka

Wlasnie ze kurier był bardzo zdziwiony ze same pudełko przyniosl Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6534887 Napisano: 04.10.2018 15:29:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

ashley878 napisał(a):

katake napisał(a):

FBania8 napisał(a):

Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelko emotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic

Bez jaj.Ja czekam na swój,to uczulę chłopa,gdyby paczkę odbierał.Jaki to był kurier?

TNT

ALE NUMER !!! Ja też czekam na odkurzacz, czyli trzeba sprawdzić zawartość.

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6534801 Napisano: 04.10.2018 12:00:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBania8 napisał(a):

katake napisał(a):

FBania8 napisał(a):

Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelko emotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic

Bez jaj.Ja czekam na swój,to uczulę chłopa,gdyby paczkę odbierał.Jaki to był kurier?

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6534798 Napisano: 04.10.2018 11:58:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katake napisał(a):

FBania8 napisał(a):

Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelko emotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic

Bez jaj.Ja czekam na swój,to uczulę chłopa,gdyby paczkę odbierał.Jaki to był kurier?

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6534768 Napisano: 04.10.2018 11:05:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
A ja dostałam Roombe ale puste pudełko emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

FBania8

#6534765 Napisano: 04.10.2018 11:01:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelkoemotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6534700 Napisano: 04.10.2018 07:55:25 w Informują
@ z konka Heinglein o wygranych nóżkach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6531129 Napisano: 23.09.2018 22:34:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie dostalam od nich odpowiedz....swoją droga szybcy sa.... Zdjęcie jest w ich bazie Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6531106 Napisano: 23.09.2018 22:04:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
haha a moze poznikaly te zdjęcia bo właśnie dodają je do galerii zwycięzców emotka Wyświetl w wątku >>

FBania8

#6531096 Napisano: 23.09.2018 21:37:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mojej tez nie ma. dzisiaj napisałam do nich Wyświetl w wątku >>
0 0

FBania8

#6529782 Napisano: 19.09.2018 07:12:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jesssssu mam i ja wymarzony i wymodlony odkurzaczemotka Wyświetl w wątku >>