Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika faworek

faworek

#7160537 Napisano: 22.02.2024 09:12:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MamaKinga napisał(a):

Mam pytanko, czy ktoś z forumowiczów bierze udział w konkursie na opowiadnaie dla dzieci?:)

brałam udział rok temu w Piórku, dostałam się do 50tki emotka  ale niestety na tym stanęło emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#7154297 Napisano: 22.01.2024 10:57:36 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
natkas napisał(a):

Czy nagrody z https://www.odkryjpieknechwile.pl/ były już wysyłane? Ktoś już coś dostał???

przelew na stówkę dotarł 10.01 Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7135058 Napisano: 30.10.2023 19:02:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
Placek napisał(a):

faworek napisał(a):

Placek napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Placek napisał(a):

Leroy - już są wyniki za 3 etap
Kilka słabych a reszta projektów mega 
Dużo pracy włożone. 
Profesjonalnie wykonane itd... Jedno tylko z czym mam problem ze miało być pokazane w prostych krokach. A większość jest tak pokazana ze nie byłbym w stanie tego odtworzyć.

Problem jest taki, że w 90s to nie wytłumaczysz dobrze jak zbić karmnik dla ptaków, a co dopiero coś poważniejszego. 
Szczerze powiedziawszy to myślałam, że walka w trzecim etapie będzie bardziej zacięta, w końcu stawką jest mieszkanie. 
Dla mnie obracator pro i ściana jak żywa wygrały. 😄

Też myślę że obracator powinien wygrać mieszkanie 

Ale jestem wściekły włożyłem kupę pracy
https://youtu.be/...FjMNM?feature=shared
i nawet 500 nie wygrałem 😥

tam chyba nie można było załączać linków z youtube? poprawcie mnie, jeśli się mylę

Dla nich wysłałem na dysku google

bardzo fajny filmik, mi się podoba  emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#7135056 Napisano: 30.10.2023 18:59:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
Placek napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Placek napisał(a):

Leroy - już są wyniki za 3 etap
Kilka słabych a reszta projektów mega 
Dużo pracy włożone. 
Profesjonalnie wykonane itd... Jedno tylko z czym mam problem ze miało być pokazane w prostych krokach. A większość jest tak pokazana ze nie byłbym w stanie tego odtworzyć.

Problem jest taki, że w 90s to nie wytłumaczysz dobrze jak zbić karmnik dla ptaków, a co dopiero coś poważniejszego. 
Szczerze powiedziawszy to myślałam, że walka w trzecim etapie będzie bardziej zacięta, w końcu stawką jest mieszkanie. 
Dla mnie obracator pro i ściana jak żywa wygrały. 😄

Też myślę że obracator powinien wygrać mieszkanie 

Ale jestem wściekły włożyłem kupę pracy
https://youtu.be/...FjMNM?feature=shared
i nawet 500 nie wygrałem 😥

tam chyba nie można było załączać linków z youtube? poprawcie mnie, jeśli się mylę Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7118820 Napisano: 24.08.2023 15:27:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jim Beam zestaw barmański g. 15.10 Wyświetl w wątku >>

faworek

#7117815 Napisano: 21.08.2023 08:56:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

Czy z konkursu Black "Sprzęt króla nocy" przychodzi potwierdzenia na maila? W regulaminie jest zapis, że powinno przyjść w ciągu 5 min ale jak to jest w praktyce? emotka

przychodzi emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

faworek

#7116433 Napisano: 14.08.2023 13:14:09 w Czy informują/ informowali?
Bacardi? Dalej cisza? Główna do realizacji od 16.08. chyba, że kogoś powiadomili? emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 Miligili

faworek

#7113569 Napisano: 02.08.2023 12:07:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs "Wybierz lato ze smakiem" Chorten? Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7109122 Napisano: 15.07.2023 19:48:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prusela napisał(a):

prusela napisał(a):

prusela napisał(a):

faworek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

faworek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ja mam wszystkie screeny - wszystkich zgłoszeń, wyników, właściciela w znajomych dwóch pozostałych laureatów, ogłoszeń tej Agnieszki, regulamin mam zapisany.

może chcesz dołączyć do czatu? emotka

Chcę;) chętnie Wam pomogę

wyślij mi na priv swój profil na fb emotka

Hej, ja też brałam udział w tym konkursie Manufaktury Kraftowej, możesz dodać mnie do czatu?

Czy ktoś mógłby dodać mnie do czatu w sprawie Manufaktury? Nie byłam wcześniej zarejestrowana na tym forum, ale nie jestem jakimś szpiegiem z krainy deszczowców, brałam udział w tym konkursie, można to sprawdzić, skoro są screeny.
Chyba, że czat jest dla wybranych, to wtedy sorry, że zapytałam.

Czy ktoś mógłby dodać mnie do czatu w sprawie Manufaktury? Nie byłam wcześniej zarejestrowana na tym forum, ale nie jestem jakimś szpiegiem z
krainy deszczowców, brałam udział w tym konkursie, można to sprawdzić,
skoro są screeny.
Chyba, że czat jest dla wybranych, to wtedy sorry, że zapytałam.

Dodałam Cię dzisiaj. Poszukaj na mesendżerze w czacie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7108776 Napisano: 14.07.2023 10:57:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

faworek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Ja mam wszystkie screeny - wszystkich zgłoszeń, wyników, właściciela w znajomych dwóch pozostałych laureatów, ogłoszeń tej Agnieszki, regulamin mam zapisany.

może chcesz dołączyć do czatu? emotka

Chcę;) chętnie Wam pomogę

wyślij mi na priv swój profil na fb emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7108771 Napisano: 14.07.2023 10:54:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Ja mam wszystkie screeny - wszystkich zgłoszeń, wyników, właściciela w znajomych dwóch pozostałych laureatów, ogłoszeń tej Agnieszki, regulamin mam zapisany.

może chcesz dołączyć do czatu? emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#7108765 Napisano: 14.07.2023 10:52:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

marcika napisał(a):

To ta laureatka ekspresu w Manufakturze? Oni są bezczelni…


a byla w wynikach?

była w wynikach, że niby wygrała ekspres, chociaż nie widziałam jej zgłoszenia w konkursie... Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7108753 Napisano: 14.07.2023 10:37:05 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Co za bubki! Jazda z nimi!

Brak szacunku i nonszalancja poziom master, wszystko wina złych konkurrsowiczów którzy dopatrzyli się powiązań między manufakturą a "zwycięzcami"...oczywiście kto jest zły? na pewno nie oni. oni to niewiniątka XDprzecież  nic złego się nie stało tylko po prostu lecą w c... kulki emotka

o no to teraz już widać, że są bezczelni i nie poczuwają się do swoich błędów. Gdyby tak jak ktoś wcześniej wspominał wydali oświadczenie z przeprosinami i zrekompensowali to jakoś, to inaczej bym na nich patrzyła. W ten sposób ukręcają sobie bata na szyi ;/ Wyświetl w wątku >>

faworek

#7108725 Napisano: 14.07.2023 09:39:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
goldynek napisał(a):

 ale wałek! emotka  dobra ludzie rozmawiałam z uczestnikiem jednym i wpadł na świetny pomysł, żeby założyć grupę/czat zbiorowy dla oszukanych ludzi i im się do cenzura dobrać ;d

Hej, powstał już może jakiś czat/jakaś grupa?

jest już czat, jeśli brałeś udział napisz na priv to Cię dołączę Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7108705 Napisano: 14.07.2023 08:40:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

O rany... jak fajnie zacząć dzień... od kawy, WRÓĆ od dramy z kawą w tle:) 
Jak ja się cieszę że trafiłem na to forum emotka  

Ja myślę że pal licho te parę złoty na tą kawę (niektórzy pisali że nawet dobra) ale czasu na montowanie pracochłonnych filmów nikt już nie wróci i czuję że wielu z bardziej zaangażowanych im nie popuści! I dobrze!



tak, kawa dobra emotka  
wlasnie popijam, aczkolwiek czuje jakiś niesmak, ciekawe czemu emotka  

a tak serio jeszcze wczoraj czytałam sobie o nich, kurde jak można spalić biznes od 1989 . 
chyba, ze i tak go planowali zamknąć. 


Czasu szkoda bo mega długo wszystko montowalam, ale cóż…..;)

z tą ich kawą to podobno też może być przekręt, bo nie ma etykiety, gdzie została wypalona itd. 
Może być przesypana z jakiejś innej marketowej...
zielonaszpilka też tak na początku myślałam, że może ich szkoda itd. ale szczerze według mnie są przecwani.
Widzieli takie piękne zgłoszenia, a z góry mieli ustalone, że i tak nikt nie wygra. Tu jednak trzeba być wyrachowanym...
Skoro tak postępują przy konkursie, skąd wiadomo, że na sprzedawanej kawie nie oszukują konsumentów... Wyświetl w wątku >>

faworek

#7108657 Napisano: 13.07.2023 22:55:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MagdalenaMal napisał(a):

Usunęli stronę !!???
Nie mogę jej znaleźć na fejsie

usunęli ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7108649 Napisano: 13.07.2023 22:45:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Misiek89 napisał(a):

Dekasia napisał(a):

Ani słowem się nie odezwałam na profilu Manufaktury, a nie widzę teraz w ogóle ich profilu. Zablokowali mnie, czy ukryli profil?

Mnie tez nagle wywaliło , wyswietla mi, że profil niedostępny. Zatrzymałem się za liście laureatów w których połowa nie wyraziła zgody na publikacje danych emotka

Skasowali albo ukryli. Szkoda, że ja jestem maniaczką robienia print screenów emotka emotka

Jak potrzebujecie jakichś print screenów to piszcie, nie odświeżyłam jeszcze strony w przeglądarce, więc widzę post konkursowy emotka

Czy ma ktoś doświadczenie z UOKiK i wie jak to ugryźć, żeby się tym zajęli? Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7108629 Napisano: 13.07.2023 22:17:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

faworek napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Nooo ale dokładnie tak samo zadziałała moja wyobraźnia. Bo ten "nagrodzony" styl przypomina ten, który pojawiał się na fp.

Ale oczywiście... Na pewno taki właśnie wybrali, bo im się tak bardzo spodobał emotka

mam takie same odczucia, a pracy Pani Agnieszki Tercjak nie mogę znaleźć emotka

Aga pewnie na callu, jak na fotce   emotka  

ale wałek! emotka  dobra ludzie rozmawiałam z uczestnikiem jednym i wpadł na świetny pomysł, żeby założyć grupę/czat zbiorowy dla oszukanych ludzi i im się do cenzura dobrać ;d Wyświetl w wątku >>

faworek

#7108626 Napisano: 13.07.2023 22:14:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

O ja pierniczę emotka  jak ja żałuję, że nie wzięłam udziału w tym konkursie emotka Jak nic poszłabym do sądu. Właścicielem Manufaktury jest Jan Domanowski. Zupełnym przypadkiem jest znajomym zarówno Alana jak i Maksyma, którzy wygrali ekspresy do kawy i zgodzili się na ujawnienie swoich danych emotka

a zdjęcia Alana i Maksyma są ściągnięte z internetu emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#7108622 Napisano: 13.07.2023 22:10:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

Nooo ale dokładnie tak samo zadziałała moja wyobraźnia. Bo ten "nagrodzony" styl przypomina ten, który pojawiał się na fp.

Ale oczywiście... Na pewno taki właśnie wybrali, bo im się tak bardzo spodobał emotka

mam takie same odczucia, a pracy Pani Agnieszki Tercjak nie mogę znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>