Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika faworek

faworek

#7108601 Napisano: 13.07.2023 21:26:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Mnie manufaktura calkowicie zablokowala jak napisalam o ich nierzetelnosci 🤣🤣🤣 chociaz nie bralam udzialu, to nie podoba mi sie to;)

Co chwilę usuwają jakieś wpisy emotka  i podobno blokują tak, że nawet nie da się ich wyszukać na FB

o no to już w ogóle grubo emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#7108599 Napisano: 13.07.2023 21:24:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Mnie manufaktura calkowicie zablokowala jak napisalam o ich nierzetelnosci 🤣🤣🤣 chociaz nie bralam udzialu, to nie podoba mi sie to;)

tam jest jakiś cyrk. Kasują komentarze, nawet jak ktoś tylko napisał, że nie wygrał emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#7108461 Napisano: 13.07.2023 16:39:38 w Czy informują/ informowali?
Flowerpower napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Flowerpower napisał(a):

Czy dostał ktoś MEiL/telefon od Manufaktura Kraftowa?

Myślisz, że będzie jakiekolwiek info?

Zaczynam się zastanawiać o co chodzi z tych ich wpisami. ;/

mi zaczyna śmierdzieć tym, że Manufaktura coś ściemnia z przyznaniem nagród. Obym się myliła. Wyświetl w wątku >>

faworek

#7108412 Napisano: 13.07.2023 15:00:54 w Czy informują/ informowali?
mama_91 napisał(a):

Flowerpower napisał(a):

Czy dostał ktoś MEiL/telefon od Manufaktura Kraftowa?

U mnie cisza. Konkurencja jest ogromna, więc cieszyłabym się z wszystkiego emotka  Ale trochę nie rozumiem ich odpowiedzi, że nie wszyscy wyrazili zgodę na publikację swoich danych osobowych. Tak jak by się już ze zwycięzcami kontaktowali wcześniej.

u mnie też cisza. I też uważam, że jakoś dziwnie to sformułowali. Człowiek się łudzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7108363 Napisano: 13.07.2023 13:43:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

TurboMike napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

trzeba zalozyc jakis oddzielny wątek dramy emotka

Majonez... "jak Wy żeście mnie teraz zaimponowali" !!! Tarzałem się z beki, a jak już się otrzepałem z liści... to stwierdziłem że to... genialny pomysł! Wątek "dramy" lub  "Tematy na sezon ogórkowy" bo w konkursach aż tak dużo się nie dzieje!

Myślę, że wątek "Dramy i inne G-burze" zdecydowanie powinien powstać. Próbuję przebić się przez dyskusje, żeby sprawdzić, czy nie pojawiło się coś ważnego i ni hu hu, wszędzie Rafaello, które mnie mało interesuje...

śledzę ten wątek i chyba mam problem z czytaniem ze zrozumieniem. Totalnie się pogubiłam. Mogę życzyć jedynie każdemu z osobna powodzenia w konkursie. Jak widzę opcję głosowania, to od razu taki konkurs odpuszczam. Taki format zawsze prowadzi do niesnasek. Wyświetl w wątku >>

faworek

#7107524 Napisano: 11.07.2023 10:16:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

faworek napisał(a):

W formularzu Wawela używacie polskich liter? 
"Praca Konkursowa powinna być wykonana za pomocą znaków zgodnych z ASCII i zawierać nie więcej niż 1.800 znaków. Prace Konkursowe mogą nie zawierać polskich liter."

skoro mogą nie zawierać polskich liter, to znaczy że mogą też zawierać emotka

ja pisałam z pl literkami;)

haha właśnie tak myślałam, tylko tak zawile to napisane jakoś emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#7107518 Napisano: 11.07.2023 10:02:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W formularzu Wawela używacie polskich liter? 
"Praca Konkursowa powinna być wykonana za pomocą znaków zgodnych z ASCII i zawierać nie więcej niż 1.800 znaków. Prace Konkursowe mogą nie zawierać polskich liter." Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7106186 Napisano: 04.07.2023 22:39:53 w Czy informują/ informowali?
panasa napisał(a):

czy Kumala informowała jeszcze kogoś? jeden wpis w MSW widze

u mnie też bilety na Kazimiernikejszyn Wyświetl w wątku >>
1 panasa 0

faworek

#7104309 Napisano: 28.06.2023 17:58:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

faworek napisał(a):

Mam taką rozkminę. Kiedyś po napisaniu ok. 400 znaków w SMS-ie przerabiało mi wiadomość automatycznie na MMS. Teraz mogę pisać o wiele więcej znaków i nic się nie dzieje. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? W Nuii nie ma limitu znaków i zastanawiam się na ile można sobie pozwolić.

Nie strasz mnie..  400 znaków i już MMS? 
ja tak wtopiłam kilka konkursów dobrymi tekstami, nie wiedząc, że nie można używać polskich znaków..

A ostatnio wysłałam Lenor z około 420 znakami,  bez polskich emotka
I teraz się boję, że znów coś źle zrobiłam  :(

Po czym poznajesz, że wysyła się MMS?

Jaki masz telefon? U mnie wszystko pięknie widać. Najpierw mam w prawy dolnym rogu tylko info, że to SMS, jak zbliżam się do końca 160 znaków to pojawia się licznik, który liczy znaki do końca - 10, 9, 8 itd., jak przekroczę 160  znaków to mi liczy znaki do końca kolejnego smsa i pokazuje ile tych smsóww już mam np. 132/2 czyli 132 znaki do końca drugiego smsa, 10/4 czyli 10 znaków do końca czwartego smsa, a jak przekroczę limit to ten licznik zmienia się na słowo MMS. Przyjrzyj się w swoim telefonie jak to wygląda po przekroczeniu pewnej ilości znaków.

iphone, ale jestem pewna, że wcześniej zbyt długą wiadomość zmieniało mi w MMS-a, a teraz nie emotka  może dlatego, że wkleiłam teraz cały tekst. Wklepię go ręcznie i zobaczę, czy mogę szaleć z limitem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7104202 Napisano: 28.06.2023 12:56:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam taką rozkminę. Kiedyś po napisaniu ok. 400 znaków w SMS-ie przerabiało mi wiadomość automatycznie na MMS. Teraz mogę pisać o wiele więcej znaków i nic się nie dzieje. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? W Nuii nie ma limitu znaków i zastanawiam się na ile można sobie pozwolić. Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7098718 Napisano: 07.06.2023 11:07:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mozinn napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Mozinn napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie do osób które trochę już są w konkursowej "branży".
Kilkukrotnie dzownił dzisiaj do mnie jakiś numer, olewałem bo myślałem, żę to znwou jakaś fotowoltaika albo inne oszustwo.
Po 3/4 próbie o 16:00 dostałem SMS'A, że dzwonią z loterii VISA, wylosowali mój los ale nie odbierałem telefonu i jutro będzie ostatnia szansa żeby odebrać telefon i odberać nagrodę.
Zadzowniłem okazało się, że osoby która odpowiedzialna jest za ten konkurs nie ma już w pracy i, że jutro będą dzownić znowu, dostałem też informacje, że to konkurs żabka i visa.
Wszedłem teraz z ciekawości na stronę konkursową, przeczytałem, że do wygrania jest wyjazd do Australii na mś kobiety w piłce nożnej i 1000 piłek. Pomyślałem od razu, że z moim szczęściem jest to piłka ale czytam dalej a tak informacja, że osoby którę wygrają piłkę dostają wiadomość email natomiast do osób które wygrały wyjazd będą dzwonić.
Myślicie, że to może być to?
Nie chce się podpalać dlatego wole zapytać osoby bardziej doświadczone.

Chłopie, grasz w konkursach i olewasz połączenia od nieznanych numerów? emotka  Ładuj telefon, nie odstępuj go jutro na krok, zabroń komukolwiek do siebie dzwonić i przygotuj sobie jakiś okrzyk radości. Ja zaczęłabym tez szukać jakiegoś sprayu odstraszającego pająki emotka  Gratuluję! emotka

A miało być tak pięknie...
Właśnie do mnie dzwonili.
Faktycznie okazało się, że jestem laureatem w tym konkursie gdzie do wygrania jest wyjazd do Australii tyle, że rezerwowym DRUGIM. emotka
Mimo wszystko Pani z którą rozmawiałem poinformowała mnie żeby wysłał wszystkie potrzebne papiery bo podobno bardzo często nagrodę wygrywają drudzy rezerwowi (wydaje mi się, że chciała mnie tylko pocieszyć).
Nie wiem jakie są szanse na ten wyjazd, pewnie nikłe ale mimo wszystko dopełnie wszystkich formalności, może akurat się uda.

ale kaszana, nie powinni tak grać człowiekowi na emocjach... zwłaszcza, że w smsie dali taki wydźwięk, jakby nagroda już była pewna... Wyświetl w wątku >>

faworek

#7092377 Napisano: 10.05.2023 08:31:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margarittta napisał(a):

konkurs 0,0 przeciwskazań, czy wygrał ktoś fotą na której było więcej niż jedna osoba ? emotka

yes emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7090753 Napisano: 29.04.2023 18:34:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy w  konkursie ogólnopolskim Lay's jedna osoba może wygrać kilka nagród, np. kilka bonów do Adidasa? Nie mogę się doszukać w regulaminie.

Tak, można każdą z nagród wygrać kilka razy, nie ma limitu.

dzięki! emotka Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

faworek

#7090744 Napisano: 29.04.2023 16:37:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w  konkursie ogólnopolskim Lay's jedna osoba może wygrać kilka nagród, np. kilka bonów do Adidasa? Nie mogę się doszukać w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7090149 Napisano: 26.04.2023 10:51:04 w Czy informują/ informowali?
T Mobile wysyłało meile? Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

faworek

#7085898 Napisano: 27.03.2023 16:34:48 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

pikawka napisał(a):

T mobile już obdzwonił wszystkich ?  emotka

Raczej wszystko, skoro dzisiaj obdzwaniają nieodebrane.
Pytanie do którego stopnia dzwonili, bo może nie wszystkie dzwonią poza doładowaniami

Kurde szybko by im poszło, No oby coś poza doładowaniem przyszło na SMS emotka

nadal informują, pilnujcie telefonów emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#7083227 Napisano: 08.03.2023 13:31:42 w Czy informują/ informowali?
onazielona86 napisał(a):

faworek napisał(a):

onazielona86 napisał(a):

Czy ktoś może potwierdzić że Finlandia poszła już cała ?

też jestem ciekawa. Czy osoby, które wygrały zestawy i słuchawki dostały emaila?

Piszą na FB by sprawdzić @ lista jest

tak widziałam wczoraj, widzę się na liście, ale być może to nie jestem ja, dlatego pytam emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#7083137 Napisano: 08.03.2023 08:21:30 w Czy informują/ informowali?
onazielona86 napisał(a):

Czy ktoś może potwierdzić że Finlandia poszła już cała ?

też jestem ciekawa. Czy osoby, które wygrały zestawy i słuchawki dostały emaila? Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7082516 Napisano: 03.03.2023 18:13:38 w Informują
Informują z Konkurs "Duet Idealny" FRISCO.PL Henkel

Rodzaj powiadomienia: sms 16.03
Dodatkowe informacje:
II st. Wyświetl w wątku >>