Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika faworek

faworek

#6623344 Napisano: 24.07.2019 15:24:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

asantesana napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy znalazł ktoś kawę Astra w Biedronce? Może jest w jakimś innym miejscu niż kawy? 3 Biedronki i nic... emotka

Ja sprawdziłam 3 miasta i nic emotka

Ja pisałam do Biedronki na FB, ponieważ mają możliwość sprawdzenia dostępności produktu w danym sklepie. Odpisali mi, że na terenie mojego miasta nie ma Astry w żadnej Biedronce. Można do nich napisać, żeby nie biegać specjalnie po wszystkich sklepach emotka  

dziękuję bardzo za podpowiedź, zaraz do nich napiszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6623340 Napisano: 24.07.2019 15:19:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
azaflora napisał(a):

asantesana napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy znalazł ktoś kawę Astra w Biedronce? Może jest w jakimś innym miejscu niż kawy? 3 Biedronki i nic... emotka

Ja sprawdziłam 3 miasta i nic emotka

W najbliższej Biedronce jest pełno, tylko ja nie biorę udziału, a różnych mielonych i ziarnistych /wygranych/ mam zapas  emotka

U mnie Panie w Biedronce mówią, że w ogóle ten produkt nie jest wprowadzony do sprzedaży... ehhh Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6623330 Napisano: 24.07.2019 15:01:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy znalazł ktoś kawę Astra w Biedronce? Może jest w jakimś innym miejscu niż kawy? 3 Biedronki i nic... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6623323 Napisano: 24.07.2019 14:52:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

konstrukcja zdania dzisiejszego tchibo nie zachwyca emotka

Kilkanaście razy czytałam to pytanie i dalej do końca nie wiem, co poeta miał na myśli  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6622944 Napisano: 23.07.2019 15:38:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Xiaomi z Delikatesów Centrum oraz 100 zł Milka C4- DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6622943 Napisano: 23.07.2019 15:34:12 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

faworek napisał(a):

Delia Cosmetics komuś się udało?

Wyniki już dawno były na fb i stronie bodajże

To ja mam refleks emotka  Dziękuję bardzo! Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6622853 Napisano: 23.07.2019 13:06:36 w Czy informują/ informowali?
Delia Cosmetics komuś się udało? Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6621863 Napisano: 19.07.2019 14:45:38 w SZUKAM....
Szukam osoby, która wygrała kartę Minty Dot o wartości 150zł w konkursie BIC (nie pamiętam nazwy konkursu) i wie w jaki sposób można wykorzystać kartę. Czy są jakieś ograniczenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6621782 Napisano: 19.07.2019 11:50:35 w Czy informują/ informowali?
Tchibo Family za 16.07?  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6621640 Napisano: 18.07.2019 22:03:45 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy fotograficzne- typu konkurs wakacyjny, wstaw fotę z podróży,wstaw fotę,gdzie z wami był nasz produkt itd itp, które nie trwają do końca wakacji,tylko np. do połowy czy końca lipca...Kuźwa,ktoś nie wie ile trwają wakacje i ludzie nawet w sierpniu jeżdżą na wczasy itd?

a najlepsze jest to, ze takich konkursow jest cala masa, trzeba by bylo dodatkowo tachac walize z roznycmi produktami do zdjec....albo kupowac gdzies na miejscu specjalnie emotka

Też mnie wkurzają i dlatego nie biorę w nich nigdy udziału emotka

Miałam takie fazy, że brałam różne produkty i gadżety, żeby zrobić foty na konkursy wakacyjne i nigdy nic nie wygrałam (no może raz wpadła jakaś głupotka). 
Straciłam z mężem tylko kupę czasu na poszukiwanie miejscówek i tachanie wszystkiego. Pełno nerwów emotka  Więc teraz pierdzielę to, jak mamy wczasy i urlop to odpoczywamy też od konkursów i nawet palcem nie kiwnę, by coś zrobić emotka     Wyświetl w wątku >>

faworek

#6621343 Napisano: 18.07.2019 10:18:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

violka88 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

jacu007 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Czy jadąc na wczasy tez bierzecie pudło paragonów? emotka

ja 28 czerwca leciałam do bułgarii to brałam z sobą całą teczkę paragonów + kilka białych kartek w razie jakby trzeba było jakieś oświadczenie dołączyć  emotka  Mąż miał ze mnie ubaw

Przydała się?

nie  emotka

ja patrzę co się mniej więcej może rozwiązać, jeśli potrzeba skan odesłać, to robię fotki paragonów, a jeśli oryginały to biorę ze sobą, drukowałam także oświadczenia na wszelki wypadek:) zdarzyło się, że odsyłałam już skany z 2-tygodniowego urlopu za granicą, na szczęście nie chcieli oryginałów emotka

Ja tez na wakacje ze sobą brałam cały stos paragonowa i skserowane oświadczenia ale jak się okazało nie było nic z tego dodatkowego bagażu potrzebne bo i tak nic nie wygrałam!!!!  

nie brałem nigdy nic, wygrałem ze dwa razy.
Raz dostałem SMS, raz zadzwonili.
Kiedy dzwonili powiedziałem o całej sprawie, że jestem na wczasach i że wrócę za ileś tam, a wszystko zostało w domu. Prosili o wysłanie paragonów niezwłocznie po powrocie z krótką adnotacją, a że oni sobie sami taką adnotację zrobili.
To samo było po SMS, napisałem emaila do organizatora, że nie ma mi kto wysłać, bo zostawiłem wszystko w domu. Organizator odpisał praktycznie to, co powiedzieli mi podczas rozmowy w innej sytuacji. Wysłać niezwłocznie z adnotacją, że nie dałem rady wysłać paragonów wcześniej bo byłem poza miejscem zamieszkania.
Nagrody przychodziły bez żadnych problemów.
Nie myślałem nawet, żeby taszczyć ze sobą paragony i cokolwiek innego. Nie daj Boże, zgubi się coś to potem plułbym sobie w brodę.
:D 

mnie zastępuję moja Mama emotka  zostawiam paragony i telefony konkursowe, a później daje wskazówki co, gdzie, jak w razie czego emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6621126 Napisano: 17.07.2019 15:21:36 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

Dziś dostałam na maila kod Netflix z Dan Cake o wartości 150 złotych. Widzę tylko datę początkową od kiedy jest ważny- 16 lipca 2019 roku, natomiast nie mogę znaleźć info DO kiedy on jest ważny.Może ktoś z Was się orientuje, jaka jest data końcowa użycia tego kodu.

"Do wykorzystania wyłącznie w serwisie Netflix w Polsce za pośrednictwem konta Netflix (konto mogą założyć osoby, które ukończyły 18 lat). Po zrealizowaniu karty wszystkie środki zostaną dodane do Twojego konta w serwisie Netflix. O ile przepisy prawa nie stanowią inaczej, karta nie podlega zwrotowi ani nie można jej wymienić na gotówkę. Nie traci ważności. Nieprzeznaczona do odsprzedaży. Firma Netflix nie odpowiada za zagubione ani skradzione karty ani za ich nieuprawnione użycie. Zastosowanie mają wszystkie postanowienia regulaminu dostępnego na stronie: netflix.com/kartywarunki."; Wyświetl w wątku >>

faworek

#6620757 Napisano: 16.07.2019 13:12:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

netka2000 napisał(a):

Ziarenko kawy. Tragedia IMHO

Kurcze, a mnie się całkiem podobają emotka

Mi też się podobają emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6620616 Napisano: 16.07.2019 11:45:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
3x pakiet bezpieczeństwa Breck.

Brum brum baj baj.  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6620609 Napisano: 16.07.2019 11:29:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

magie1982 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

Czy ktoś jeszcze ma ochotę puścić pawia na wyniki DC?  emotka   Nie chcę urazić żadnego zwycięzcy, wręcz przeciwnie - gratki z całego serca! Nie brałam udziału w konkursie, żeby nie było. Ale większość tych tekstów jest tak trywialna i niezapamiętywalna, że jestem w dość głębokim szoku po tych wyborach. Mam wrażenie, że większość jest pisana na kolanie, od niechcenia. I tu pytanie: czy to dzisiaj jest tekstowa norma, czy może chcieli nagrodzić mugoli? Czy w jury są studenci? Rzadko wyniki tekstowych są publikowane, stąd moja rozdziawiona twarz. Ktoś jeszcze tak czuje? Czy ze mną jest coś nie tak? Jestem ciekawa  emotka emotka emotka

/jeszcze raz: wszystkim zwycięzcom mega gratuluje, ostatecznie liczy się tylko wynik emotka  z satysfakcji nie da się zadzwonić, zrobić zdjęcia, ani podjechać po konkursowe zakupy emotka  

Brałam udział, nie wygrałam. Większość tekstów moim zdaniem bardzo fajna. Kilka kiepskich. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to nagrodzony tekst z błędem ortograficznym. Poza tym super, choć ja wybrałabym inne pierwsze miejsce, ale to ja.  

Nagroda główna mi się bardzo podoba. A potem różnie emotka Niektóre fajne, a niektóre nie. Uważam, że miałam lepsze teksty od cześci, a wpasowuj ace się w to, co wybierali emotka ale kto tak nie ma? emotka

Wygrałam telefon, ale według mnie najgorszym tekstem na kilka wysłanych. Niestety się z tym zgodzę. Wyświetl w wątku >>

faworek

#6620386 Napisano: 15.07.2019 17:38:51 w Wkurza mnie...
bandit napisał(a):

allegro - co ja źle robię ? nie widzę  nic w zakłdce 'MOJE OFERTY' !! no nie mogę zakończyć, zmienić - nic nie mogę , nie moge niczego ehhhh
i jak tu żyć 
swoje oferty moge wyszukac na allegro - czyli wisza ale nic więcej
czy ktoś ma podobny problem ?

mi też nie działa, pewnie mają jakąś awarię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6620374 Napisano: 15.07.2019 17:23:17 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Pożyczyłam znajomej kasę jakiś czas temu.Jeszcze tamtej należności nie oddała, a już prosi o kolejną pożyczkę.Na mój wyraźny sprzeciw i stwierdzenie,że więcej nie dam,bo jak tak dalej pójdzie, sama znajdę się w niedostatku, stwierdziła: "No to dla mnie wyczaruj" emotka emotka emotka

trzeba było powiedzieć, że czarodziejką nie jesteś, za to z niej niezła wiedźma.
:D  Wyświetl w wątku >>

faworek

#6619240 Napisano: 11.07.2019 15:08:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Żywcu jak wpisywałam kilka kapsli pod rząd (3 lub 5 nie pamiętam) to dopiero udało mi się wygrać zniżki, ale te o mniejszej wartości. Może to komuś pomoże... Wyświetl w wątku >>

faworek

#6619221 Napisano: 11.07.2019 14:31:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oddam dwie zniżki do Empiku z Żywca 10zł dwóm osobom, które próbują i nie mogą nic ugrać i są z tego powodu smutne :)  
Kto pierwszy ten lepszy. 

Rozdane emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6619214 Napisano: 11.07.2019 14:13:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Walizka Heinz email 13:59 emotka   Wyświetl w wątku >>