Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika faworek

faworek

#6524996 Napisano: 03.09.2018 12:58:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
pioge7 napisał(a):

Nie dało Winiary ale dało Polo emotka  :P Bujak ogrodowy z Grilluj z Tymbarkiem jest mój  emotka emotka

u mnie też emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6524234 Napisano: 31.08.2018 11:46:19 w Informują
Lato z Raffaello o nagrodach III stopnia. Email teraz. Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6523712 Napisano: 29.08.2018 19:14:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy przyszły dziś komuś zwrotki z konkursu Nałęczowianki ITM?  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6523598 Napisano: 29.08.2018 14:53:41 w Informują
Smolar z konkursu "Pozwól ekspertom zadbać o Twój uśmiech" teraz sms. Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6523576 Napisano: 29.08.2018 14:16:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda II stopnia Loreal Ekspert Wieku, zgłoszenie z dnia 28.07 emotka Wyświetl w wątku >>
1 mirai 0

faworek

#6523424 Napisano: 29.08.2018 10:14:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Lazy Bag z Winiary z dnia 21.07, kurier INPOST. Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6523276 Napisano: 28.08.2018 22:20:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

faworek napisał(a):

mia napisał(a):

Dobra, nie mam czasu na pieprzenie kotka młotkiem i pseudofilozoficzne dyskusje. emotka
Czy z Kaufland Nałęczowianka przychodzi jakaś zwrotka, i czy ktoś dostał takową, mimo że przekroczył 160 znaków? emotka

Tak, wysłałam na 450 znaków i przyszło podziękowanie takie samo jak za wersję do 160 znaków emotka

? regulamin

3. Praca konkursowa może być wykonana przy użyciu maksymalnie 160 znaków

Nie byłam pewna co do tego zapisu w Regulaminie, który jest na stronie Kauflandu: "Praca konkursowa musi być wykonana przy użyciu jednej wiadomości SMS (pojedynczej lubzłożonej czyli podzielonej automatycznie w wyniku przekroczenia limitu znaków, gdzie jedna wiadomość zawiera maksymalnie 160 znaków lub 70 znaków ze znakami specjalnymi)" i na wszelki wypadek jedno wysłałam dłuższe emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, brucee 0

faworek

#6523264 Napisano: 28.08.2018 21:57:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Dobra, nie mam czasu na pieprzenie kotka młotkiem i pseudofilozoficzne dyskusje. emotka
Czy z Kaufland Nałęczowianka przychodzi jakaś zwrotka, i czy ktoś dostał takową, mimo że przekroczył 160 znaków? emotka

Tak, wysłałam na 450 znaków i przyszło podziękowanie takie samo jak za wersję do 160 znaków emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, mia 0

faworek

#6523239 Napisano: 28.08.2018 20:56:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rower z Nałęczowianki C4 na insta emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6523023 Napisano: 28.08.2018 12:28:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

Jak w Redbullu z C4 nie ma od razu info o rowerze to znaczy, że rękawiczki albo zgrzewka? emotka

nie emotka  przy rowerze też nie było nic podane.

Edit: są już wyniki za 3 etap na stronie scigajredbulla.pl Wyświetl w wątku >>
1 kinzao 0

faworek

#6522972 Napisano: 28.08.2018 11:10:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew z Radia Eska konkurs Mentos Say Hello emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6522817 Napisano: 27.08.2018 20:43:36 w WC - rozmowy o wszystkim
joasiunia napisał(a):

Ostatnio jakiś dziwny trend na OLX nastał... Już kilka razy dostałam prośbę o podesłanie dokładnych danych sprzedawanej rzeczy i swojego numeru konta na czyjś adres e-mail. Przy czym wszystkie takie prośby były zawsze pisane jakąś dziwną łamaną polszczyzną. Jeden z użytkowników chciał numer konta i nawet chciał mi wpłacić w ramach przedpłaty wyższą kwotę niż ta, za którą sprzedawałam dany przedmiot. Czy to jakiś nowy sposób, żeby mnie wykiwać, czy to jakieś stare sztuczki OLXowych oszustów, tylko ja jestem sprzedawcą-mugolem i pierwszy raz się z czymś tak dziwnym spotykam? Podejrzane trochę... emotka

śmierdzi tu tzw. nigeryjskim przekrętem. Gdy wyślesz im numer konta, oni później przesyłają sfałszowany skan wykonanego przelewu i chcą żebyś od razu wysłała daną rzecz. Gdy tego nie zrobisz straszą Cię FBI czy tam CIA emotka  serio. Często proponują cenę wyższą nawet od wystawionej.
W ogóle nie polecam wysyłać paczek za pobraniem na OLX, dałam się kiedyś okraść w ten sposób. Gościu dzwonił, że to dla syna na święta i czy mogłabym wysłać za pobraniem, po czym nie odbierał przesyłki przez 2 tygodnie i mi została zwrócona paczka przedziurawiona z dokładnie wyważonymi baniakami z płynem zamiast konsolą. Została rozkradziona na miejscu na poczcie lub jakoś w drodze. Wszystko było ukartowane.  Na szczęście paczkę ubezpieczyłam, pieniądze odzyskałam, ale tyle co się najadłam nerwów to moje. Wyświetl w wątku >>

faworek

#6522704 Napisano: 27.08.2018 14:05:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tamlin111 napisał(a):

faworek napisał(a):

Wracając do tematu Nałęczowianki (Kaufland)...tak się zastanawiam i uważam, że to może być 1 sms, ale złożony z maksymalnej ilości znaków. Mi np. po przekroczeniu 459 znaków wiadomość się zmienia w MMS. Trudno zaryzykuję i będę pisała dłuższe wypowiedzi.

Przecież w tym konkursie jest ograniczenie do 160 znaków emotka

Właśnie już sama nie wiem, bo na stronie Kaufa jest Regulamin podobny do tego z ITM: https://media.kau...29/Asset_2638329.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6522699 Napisano: 27.08.2018 13:56:03 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

Już wcześniej pisałam. Moim celem było odejść z pracy, a nie odpocząć.  Poza tym należy pamiętać, że zemsta może okazać się gorzka i więcej stracimy niż zyskamy.  

dokładnie, lepiej za sobą nie palić mostów i zamknąć ten rozdział z klasą, tak dla świętego spokoju emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6522685 Napisano: 27.08.2018 13:19:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wracając do tematu Nałęczowianki (Kaufland)...tak się zastanawiam i uważam, że to może być 1 sms, ale złożony z maksymalnej ilości znaków. Mi np. po przekroczeniu 459 znaków wiadomość się zmienia w MMS. Trudno zaryzykuję i będę pisała dłuższe wypowiedzi. Wyświetl w wątku >>
1 loser9 0

faworek

#6522499 Napisano: 26.08.2018 21:45:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
amastowa napisał(a):

Verva- Orlen, który nr paragonu wpisujecie w formularzu?
po wpisaniu tego obok daty, mam komunikat "podaj poprawnie nr paragonu"
miał ktoś tak?

numer paragonu to ten pod kodem kreskowym. Masz na rysunku emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6522326 Napisano: 26.08.2018 10:35:29 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

Wkurza mnie, że przez lata wypruwam sobie flaki w pracy, czasem kosztem własnego życia prywatnego, kosztem zdrowia. Przez lata nie byłam na chorobowym, nie brałam urlopu wypoczynkowego dłuższego niż tydzień, nie skarżyłam się nigdy, bo zawsze zależało mi na kondycji firmy. A jak chcę odejść z pracy za porozumieniem stron (bo chcę miesięczny okres wypowiedzenia zamiast trzech miesięcy) to nóż w plecy. Choć szef wie, że trafiła mi się życiowa szansa. I zrobi wszystko żeby przypadkiem mi nie pomóc. 
I przypominam sobie teraz jak latałam chora do pracy, mimo że czasami czułam się bardzo źle. Po zabiegu w szpitalu ani jednego dnia wolnego, bo przecież dobro firmy najważniejsze. A teraz słyszę, że jest kapitalizm i każdy walczy o swoje. 

Nigdy, przenigdy więcej. 

Współczuję Ci, też przechodziłam przez takie coś. Pracowałam w szpitalu i zachorowałam na krztusiec. Kaszlałam przez cały dzień, nawet podczas snu. Od kaszlu złamałam sobie aż żebro w co nikt nie wierzył, dopiero rtg pokazało. Gdy poszłam do lekarki na oddział o pomoc, przepisała mi uwaga: leki wykrztuśne. Dobrze, że ich nie wzięłam, bo bym chyba zdechła. 
P.S. Nie ma co się poświęcać, bo i tak tego nikt nie doceni. Trzymam kciuki, by się wszystko ułożyło. Od tamtej pory kieruję się zasadą "Miej wyje... a będzie Ci dane". Polecam działa. Wyświetl w wątku >>

faworek

#6522114 Napisano: 25.08.2018 00:28:46 w Wkurza mnie...
A propos telemarketerów...Pamiętam jak do mnie zadzwoniła pewna pani i już miałam przyszykowaną ciętą ripostę, już miałam walnąć jej jak z dzidy...A ona do mnie cichutko westchnęła i powiedziała głosem, jakby miała zły dzień: Ehhh przepraszam bardzo, już mi się wszystko zaczyna mylić. No to pocieszyłam ją przez ten telefon i na tym się skończyła nasza rozmowa. Wyświetl w wątku >>

faworek

#6522056 Napisano: 24.08.2018 20:10:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Właśnie przyjechał rower z PGE emotka   Wyświetl w wątku >>

faworek

#6521826 Napisano: 24.08.2018 10:03:24 w Czy informują/ informowali?
delfinka101 napisał(a):

Co z Red Bull C4? był czy nie?

Jeszcze nie było emotka Wyświetl w wątku >>