Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika faworek

faworek

#7082227 Napisano: 01.03.2023 20:28:53 w Kupię...
Kupię karty podarunkowe do Media Expert Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7078471 Napisano: 06.02.2023 15:51:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carrrolinax3 napisał(a):

Też mam błędny kod... Gdzie zgłaszacie problemy? Z redbulla w ogóle nie dostałam kodu, a też kupowałam 😡

ja zawsze się kontaktuje przez aplikację, jest tam opcja Kontakt z nami Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7078456 Napisano: 06.02.2023 14:42:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

sandi565 napisał(a):

ace napisał(a):

Emememe napisał(a):

ace napisał(a):

Gdzie powinien sie wyswietlic ten kupon w Zappce? Chodzi mi o Lays. Kupilam dwie paczki spelniajace wymagania a tu nic a nic...


Powinien się wyświetlać na górze ekranu, pod ilością zgromadzonych żappsów. U mnie kod pojawił się po kilku godzinach od zakupu, więc może u Ciebie też tak będzie emotka

Dzieki za info emotka To uzbrajam sie w cierpliwosc i czekam emotka

I jak, pojawił się u ciebie ten kod? Ja kupowałam w sobotę i nic. Pisałam do nich w sobotę i brak odpowiedzi i brak kodu emotka

Ja dostałam kod i nie mogę wpisać,bo jest błędny emotka  

u mnie to samo, błędny kod...  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7077835 Napisano: 02.02.2023 13:21:25 w Czy informują/ informowali?
nique napisał(a):

Ptasie Mleczko informowało też o zestawach?

tak Wyświetl w wątku >>
1 nique 0

faworek

#7076104 Napisano: 24.01.2023 10:00:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

southlander napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Ogólnie to tez macie wrażenie ze mało teraz fajnych konkursów? Zawsze miałam pełna kopertę z paragonami do wysłania przy sobie i w wolnej chwili w pracy zawsze rozwiązywałam konkursy albo myślałam nad zdjęciem, a teraz mam pusta, mnóstwo konkursów z najgorszymi produktami typu energetyki i ciagle słodycze ale tez żeby super extra nagrody były to nie, nagród jak już malutko a produkty drogie

I to nawet nie kwestia tylko konkursów z paragonami, ale w ogóle wszystkich. No cóż, takie czasy, ale i weźmy pod uwagę że teraz jest trochę taki naturalny martwy sezon, bo konkursy zimowe zwykle są robione w grudniu pod Święta. Teraz to musimy się jakoś doturlać do wiosny, zawsze zmiana pory roku to wysyp konkursów. emotka  Po drodze jeszcze Walentynki, myślę że za tydzień agencje na chwilę się obudzą z tej hibernacji. 

Budżety marketingowe są nowe. Trzeba zlecić przetargi, podpisać umowy, harmonogramy zatwierdzić. Zawsze Wlanetynki- dzień kobiet się ruszało. Więc jeszcze chwilę trzeba poczekać... no albo wersja b. Inflacja zjadła budżety marketingowe i będzie bida

zawsze było tak mało konkursów z początkiem roku. Zgadzam się z notta dopiero luty, marzec pojawiało się coś konkretniejszego. Wyświetl w wątku >>

faworek

#7074022 Napisano: 12.01.2023 14:55:02 w Informują
Informują z Konkurs "Posmakuj pełni świąt z Corega"

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
ostatni etap Wyświetl w wątku >>

faworek

#7072653 Napisano: 05.01.2023 00:01:24 w Moje konkursowe początki...
Mnie korciło do konkursowania od najmłodszych lat. Tata od zawsze mówił na mnie Graczykowa i razem z mamą mi kibicowali. Do tej pory pamiętam jak przeżywałam w zerówce konkurs na rysunek Chopina. Albo tego konkursu nie rozwiązali albo wychowawczyni mnie okłamała, żeby nie było mi smutno emotka  Moja pierwsza nagroda przyszła znienacka jak miałam ok. 7 lat. Wysłałam do gazety "Przyjaciele z Zielonego Lasu" żart (który zresztą był plagiatem. Został zerżnięty z książeczki humoru  emotka , na swoją obronę nie wiedziałam, że takie słowo jak plagiat w ogóle istnieje) i narysowaną przez siebie myszkę. Poczta przyniosła paczkę. Ale miałam radość z Mamą jak ujrzałam w środku zabawkę sówki. emotka  Potem miała perypetie z kosmetykami z gazety 'Dziewczyna'. Siostra wcześniej zgarnęła 30 zł z DD Reporter, a to był dla nas szał ciał. Jak byłam nastolatką były chipsy Chrupaki i tata wymyślił hasło. Główną był skuter. Wygraliśmy extra discmana, a dzwonili na stacjonarny coś pięknego emotka  Do tej pory pamiętam hasła taty emotka  Potem firma splajtowała... : D Wyświetl w wątku >>

faworek

#7069446 Napisano: 20.12.2022 09:45:29 w Kupię...
kupię bon do Douglas Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7068354 Napisano: 15.12.2022 13:06:09 w Avanti
mamadwojga napisał(a):

Tylko JEDNA osobawygrała od nas w Cheetosach  w tym etapie ?  Dziwne że nikt się nie chwali więcej....

u mnie stówka Wyświetl w wątku >>

faworek

#7068071 Napisano: 13.12.2022 22:42:56 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Konkursowaona napisał(a):

Czy otrzymał już ktoś z liptona nagrode 1szego stopnia voucher travelpass? Bede bardzo wdzięczna za odpowiedz

jeszcze czekam emotka   Wyświetl w wątku >>

faworek

#7066015 Napisano: 05.12.2022 15:21:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kumulacja napisał(a):

Kto z Was jeszcze czeka na przelew z konkursu Avanti "Graj o parę stów za parę słów"?

czekam emotka   Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

faworek

#7063321 Napisano: 25.11.2022 10:47:50 w Czy informują/ informowali?
lager napisał(a):

anaesth napisał(a):

lager napisał(a):

anaesth napisał(a):

BAQ 6 etap - tylko 1 osoba z forum wygrała? emotka

adamo86 również emotka  

Jego mam na myśli mówiąc o jednej osobie…

Też mam maila.

u mnie też wczoraj wygrany uchwyt, chyba bardzo dużo osób rzuciło się na ostatni etap Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

faworek

#7061162 Napisano: 17.11.2022 12:43:37 w Czy informują/ informowali?
Owocowy Lipton już cały poinformowany ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7059656 Napisano: 10.11.2022 17:44:27 w Czy informują/ informowali?
onazielona86 napisał(a):

maryjane napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Ballantines?

Podbijam emotka ?

Dzisiaj mają iść główne mam nadzieję że jeszcze nie szły za tydzień reszta 

na fb piszą, że potrzebują jeszcze chwili :)  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7054462 Napisano: 19.10.2022 13:18:12 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

olivkap napisał(a):

slomkab napisał(a):

adamo86 napisał(a):

monisss napisał(a):

czy BAQ już wszystko wysłał? widze, że na mojej stacji jest 1 nagroda II stopnia,ale maila nie mam emotka  

Jeżeli to stacja o której myślę, to już w niedzielę była tam 1 nagroda emotka

A już są wyniki? Za ostatni etap?

Jak oni w ogóle informują? Nie widziałam żeby ktoś się wcześniej chwalił wygraną.

Ile tam było etapów? W regulaminie nic nie pisze

Etap zgłoszeń podzielony zostanie dodatkowo na 6 etapów tygodniowych, w którychzostaną wyłonieni zwycięzcy nagród tygodniowych (etap I – 05-11.09.2022 r., etap II – 12-18.09.2022 r.,
etap III – 19-25.09.2022 r., etap IV – 26.09-2.10.2022 r., etap V – 03-09.10.2022 r., etap VI – 10-16.10.2022r.).
1 i 2 etap rozwiązany na to wygląda, reszta jeszcze nie.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

faworek

#7052761 Napisano: 12.10.2022 12:06:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://przeslijzgloszenie.pl/ Czy tutaj wyniki już są podpięte? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7051841 Napisano: 08.10.2022 10:47:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Który numer paragony wysyłacie w Baq? 
na wizualizacji jest zaznaczony lewy dolny róg na przeciwko daty. 
Odpisano mi z agencji, że prawy górny róg na przeciwko daty, czyli tak jak zawsze...
  Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#7047390 Napisano: 16.09.2022 14:27:15 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

southlander napisał(a):

Szósty dzień od początku grypy a kości nadal bolą, pozostałe objawy też schodzą powoli. Konkursowy tydzień w plecy, dziś jest dopiero pierwszy dzień od weekendu gdzie jestem w stanie usiedzieć przy komputerze dłużej niż pół godziny.

pytanie: czy to rzeczywiście grypa? Ja mam 4 dzień jakiegoś wirusa - pierwsze dwa dni tragedia, ból wszelkich mięśni, nóg, głowy, dreszcze, gorączka, brak apetytu - prawie ciągle leżałam i gapiłam się w sufit. Kolejny - tylko ból głowy i ogólne rozbicie, dziś za to katar, kaszel, ból gardła i dziwny ból łydek - trochę tak jakby mi się w dwie kłody drewna zamieniły. Czuję się chora ale jestem w stanie funkcjonować. Życzę Ci zdrowia!

Dzięki! I Tobie zdrówka! No, objawy identyczne, chociaż dodatkowo ciągnie się za mną brak smaku.
W sumie to by sugerowało żeby zerknąć w stronę COVIDu, ale test wskazał że to raczej nie COVID.

U mnie podobne objawy okazały się covidem. Gorączkowałam 5 dni powyżej 38-39 stopni, na początku duży ból mięśni, potem taka dętka po prostu. Pociłam się jak nie powiem co. Na teście aptecznym mi wyszedł. Mi pomógł właściwie tylko Apap i dużo wody. Ale śmiało też można pić elektrolity.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

faworek

#7047108 Napisano: 15.09.2022 09:59:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Visa: Płać automatycznie i cyklicznie doładowuj telefon kartą Visa
według Was można jedną kartą opłacić cyklicznie dwa różne telefony i wziąć udział na 2 różne osoby?
Czy 1 karta jest przypisana do jednej osoby i można grać tylko na tą jedną osobę? Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6879745 Napisano: 31.08.2022 14:49:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewunia napisał(a):

Czy z konkursu Wakacje z Orange przychodzi potwierdzenie na maila?

nie, tylko komunikat na stronie Wyświetl w wątku >>
1 ewunia 0