Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika faworek

faworek

#6831158 Napisano: 15.12.2021 10:37:51 w Czy informują/ informowali?
Czy wysyłali już emaile z Liqui Moly? Chyba widzę się na liście emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6831036 Napisano: 14.12.2021 19:21:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, mam pytanie dot. konkursu Cilit w Lidlu, jaki produkt należy kupic? Na ulotce jest info o spray'u odtłuszczanie bez szorowania, w regulaminie o odkamienianiu bez szorowania, wiem, że regulamin jest nadrzędny, ale takiego produktu nie znajduję po wpisaniu w wyszukiwarkę, w lidlach też brak emotka . Ktoś z Was może wie, co i jak z tym konkiem?

bo takiego produkt nie ma, pomylili się. zmienią regulamin, bo już wiedzą o błędzie emotka dyskusja jest tu -> https://www.e-kon...strona=7217#p6830601

już aneksowali emotka  https://www.promo...nkurs_Lidl_08.12.pdf Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

faworek

#6830716 Napisano: 13.12.2021 18:17:39 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziękuję Wam bardzo !! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, andii 0

faworek

#6830677 Napisano: 13.12.2021 16:42:11 w moje dzisiejsze wygrane :)

faworek

#6830215 Napisano: 10.12.2021 19:40:21 w Avanti
bocin napisał(a):

Powiem szczerze, że tych wierszyków, to ja mam dość. Niby wygrałem wierszykiem 500 w 1 etapie, ale jednak bardziej cieszy nagroda o 10 razy mniejszej wartości lecz wygrana bardziej wartościowym zgłoszeniem, z którego jestem zadowolony i w którym nie odstawiałem szopki. Prozą można przekazać o wiele więcej, aniżeli rymowanką. Proza to wartościowsza forma przekazu lecz ma jeden minus - nie ma rymów, więc wielu "ekspertom" trudniej jest tę wartość dostrzec. Rymy w końcu są takie kreatywne i tyle za sobą niosą. O, na poczekaniu, już rymuję - Podwójnie przegrywam, choć raz wygrałem; na maila od Lidii długo czekałem lecz gdy nadeszła wyników chwila, odświeżył żem pocztę a maila ni ma. Jak to? Dlaczego? Czy żem napisał coś niefajnego? Prawda, chorobcia, nie dałem ryma, na dobrą sprawę sam żem się... wepchł do przegrańców grona. Nie rzekł ja jeszcze ostatniego słowa, głęboko w rękawie stos asów chowam i choć etapy są jeszcze trzy, i tak 500 musi starczyć mi. A gdybym tak spłodził bliźniaki? Podwójny dil bardzo mi pasi! Wtem czipsy, chrupki czy inne napoje, mógłbym wreszcie kupować za dwoje. I wnet podwójną zacząłbym szarżę, dostałbym to o czym tak marzę. Oprócz tego pieluch też stertę, do kosza rzucałbym brudnym pampersem. bla, bla, bla... mógłbym tak w kółko. Chodzi o to, że to nic wielce trudnego lecz jest to bardziej pajacowanie, aniżeli przekazywanie czegoś konkretnego. Takie podejście "na wesołka", z bananem na ustach. Tylko, że od zbyt długiego uśmiechania się, robią się zmarszczki. I nie wiem, ciężkie życie. To takie moje przemyślenia ogólnokonkursowe, zwłaszcza jeśli chodzi o konkursy promocyjne, bo tam pajacowałem od kiedy pamiętam. W aktualnym etapie dam więc odpowiedź na poważnie, bez rymów i nawiązań do produktów promocyjnych. W najgorszym wypadku i tak przegram, ale przynajmniej będę czuł, że działam w zgodzie z własnymi przekonaniami. 

a ja się nie zgodzę do końca. Rymowanki też mogą mieć przesłanie, być wartościowe i wyróżniać się oryginalnością  emotka  Kocham rymowanki, ale bardzo szanuję osoby, które potrafią pisać prozą. Zawsze staram się pisać wysokim poziomem i właśnie tak jak mówisz, zgodnie z własnymi przekonaniami emotka   Wyświetl w wątku >>

faworek

#6830151 Napisano: 10.12.2021 17:33:48 w Avanti
stokrotka238 napisał(a):

tea napisał(a):

Czy jest tu ktoś kto nie wygrał kaski w żadnym etapie?

Ja. Pytanie do laureatów wygrywa liście prozą czy rymem?? 

u mnie rymowanki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6829970 Napisano: 10.12.2021 14:15:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Plebiscytach typu Best Cars faktycznie czytają te hasła promocyjne? Często później piszą, że nagroda została rozlosowana, dlatego pytam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6829898 Napisano: 10.12.2021 12:50:40 w moje dzisiejsze wygrane :)

faworek

#6829869 Napisano: 10.12.2021 12:22:05 w Avanti
paula9891 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

pikawka napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Poproszę info z jakiego dnia informują z podwójnego emotka Miał ktoś @ za 27?

To są wyniki za poszczególne etapy  emotka

dokładnie tak. Teraz idą za etap 4 

Ale ja o tym doskonale wiem.Pytam za jakie dni poszły @, bo idą po kolei datami :) będę wiedziała, czy jeszcze sie łudzić, czy już zapomnieć emotka

ja mam z 24.11 ;D o 11.33 Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

faworek

#6829775 Napisano: 10.12.2021 10:37:49 w Avanti
magdalena_g napisał(a):

Na co ja tak czekam. Chyba zwariowałamemotka  przecież tylko jedno zgłoszenie wysłałam emotka
Zamiast maila z rana odświeżać zawzięcie emotka
czas na otrzeźwienie emotka Witaj Providencie emotka

emotka  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6829587 Napisano: 09.12.2021 17:08:42 w Czy informują/ informowali?
montezuma napisał(a):

faworek napisał(a):

ostatnio informowali w piątek



a nie 2 grudnia ???

oczywiście masz rację, sprawdziłam teraz, pierniczą mi się już dni emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6829575 Napisano: 09.12.2021 16:52:02 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

myja napisał(a):

gregory napisał(a):

Corega za drugi etap cisza?

Chyba cisza. Mam nadzieję, że nie podpięli jeszcze wyników, bo póki co widzę tylko tę okropną tarczę emotka

ja też tak sprawdzam co chwilę i się zastanawiam czy nie podpieli czy juz po nadziei moze?

ostatnio informowali w piątek Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6829176 Napisano: 08.12.2021 15:06:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
tea napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na bon do Douglasa z Kinder Bueno?

ja emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6828721 Napisano: 07.12.2021 12:03:20 w SZUKAM....
marzenier napisał(a):

monisss napisał(a):

marzenier napisał(a):

domika napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy zdarzało Wam sie,ze przez opieszałość poczty,przepadały Wam nagrody (I to nie malej wartości)Zaraz chyba zejdę na zawał,mój list wysłany 1go grudnia,stoi gdzieś na trasie...Wczoraj mineło magiczne 7 dni,które miałam na dostarcznie paragonu do organizatora i nie wiem co mam zrobić.Pisałam już do organizatora z opisem sytuacji,ale narazie nie opowodziliNawet nie wiem,jak się z szukanie tego listu zabrać:/ i co robić.Polecony priorytet to był,ale coś gdzieś nawaliło.Jakieś rady??

Przejść się na pocztę i niech szukają listu (dzwonią na wer albo do oddziału docelowego)

Bylem.Nie mogą zlokalizować.Jak mi przepadnie to chyba się załamie:( 

złożyć reklamacje jak minęło 7 dni- wtedy mają obowiązek go szukać. a moze masz zdjęcie paragonu? wyslij do organizatora i numer przesylki. Mozesz zadzwonic ten infolinie ale oni guzik mogą.. bo to ostatnio przerabiałam...

7 dni mija jutro.Dzoniłam dziś na infolinię,ale tam pani prosiła,abym zluzowała bo list za zaginiony można uznać po 30 dniach.Troche ciężko mi tu wyluzować,jak sprawa się tyczy moich 10 tys z Tyskiego emotka  

o kurczę, a zrobiłaś zdjęcie paragonu? Co widnieje w śledzeniu jak wklepujesz numer listu? Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6828431 Napisano: 06.12.2021 12:41:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

freyja88 napisał(a):

darog napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka u

?? Przecież tam był numer biletu...to już rozumiem, dlaczego znajomi z Wawy na mnie obrażeni ...- nie wpuścili ich?!

W ogóle nie interesował ich bilet. Mieli listę osób i pytali o nazwisko. Osoby towarzyszącej już nie. Dowodów osobistych nie sprawdzano. "stół biesiadny" nie miał wystarczającej ilości miejsc, by pomieścić wszystkich uczestników. Część ludzi musiała stać i chybotać się z kuflem piwa, mając nadzieję, że nie dojdzie do większego hamowania.
Niedopracowane moim zdaniem.


No to jasne...A RODO z podawaniem nazwiska-gdy ktoś za plecami stoi ich nie obchodziło?
Nie było mowy o nazwiskach a o tym by OKAZAĆ BILET. 

A ja tam uważam, że to już czepianie się i szukanie dziury w całym. Mi się podobało, nie mam im nic do zarzucenia.   Wyświetl w wątku >>

faworek

#6828310 Napisano: 06.12.2021 00:54:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ewunia napisał(a):

Czy  wysyłali już vouchery na CEWE z konkursu "Zatrzymaj lato" Auchan? (według regulaminu miały być przekazane najpóźniej do dnia 30.11.2021)

jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewunia 0

faworek

#6826241 Napisano: 28.11.2021 14:45:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
maria1980 napisał(a):

mia napisał(a):

katake napisał(a):

Czy wysyłali bony do Dino z konku „Ruszaj w stronę słońca”??

No właśnie nie. 

Tez Czekam i czekam . Masakra 

pisałam do agencji, mają sprawdzić, bo nie mieli mnie na liście wysyłkowej Wyświetl w wątku >>
0 0

faworek

#6826139 Napisano: 27.11.2021 20:28:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adriannoo napisał(a):

nikos napisał(a):

kwadracik napisał(a):

Który nr paragonu wpisujecie w konkursie Lays/Pepsi Orlen? Bo w końcu zwątpiłam czy wpisać ten z W..czy ten z dołu ?

Z W...

Włącznie z literką "W" czy bez?

włącznie Wyświetl w wątku >>
1 adriannoo 0

faworek

#6825898 Napisano: 26.11.2021 15:55:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

montezuma napisał(a):

Tyskie - pociąg - biletyCzy ktoś z laureatów dopytywał, na czym dokładnie to polega?Czy to jest tylko przejażdżka pociągiem, czy coś jeszcze?6 XII - to poniedziałek - nie zwróciłem uwagi na to, że to nie jest dzień wolny emotka

Szczegóły mają dosłać mailem. Ja myślę, że po prostu podstawią pociąg obklejony podobnie jak w reklamie (mąż gdzieś doczytał zdaje się, że nie będzie to parowóz jak w tv tylko zwykły pociąg, ale pewnie obklejony reklamą i oświetlony), z wagonami barowymi?? i pojeździ on pewnie ze 2 godzinki jakieś kółko i wróci do stacji początkowej. A w środku będzie Tyskie do picia i pełno konkursowiczów  emotka emotka  A wszystko okaże się, jak dostaniemy maile ze szczegółowymi informacjami emotka


Zwróćcie uwagę, że są tylko 3 stacjie, na których on będzie. Poznań i dwie inne na południu kraju. 

nie, żebym była zwolennikiem teorii spiskowej ;D ale co jeśli oni latami się zastanawiali jak pozbyć się konkursowiczów i nas po to zbierają, żeby wypuścić nam covida xD Więc może ci co nie wygrali biletów mają w zasadzie szczęście. Takie śmieszki emotka Wyświetl w wątku >>

faworek

#6825683 Napisano: 25.11.2021 19:07:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy Los Mejores w przypadku wyższej nagrody chce, żeby oryginał wysłać pocztą, czy tylko emailem? Pomyliłam się w rozpisce i muszę odesłać paragon, którym u nich zagrałam na inny konkurs.

W przypadku samochodu...chcieli skan emotka  

o Ty Wariateczko emotka  dobra dzięki, więc odsyłam. Uff emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0