Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kuleczkar

kuleczkar

#7171209 Napisano: 21.04.2024 14:40:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jeeej! W końcu coś, bo pustki w kwietniu... Pierwszym i jedynym zgłoszeniem:) Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7171156 Napisano: 20.04.2024 23:17:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Widziałam w zdjęciach wygranych, że ktoś dostał przesyłkę kosmetyków w ramach rekompensaty za uznanie reklamacji nagród Eveline... Jestem ciekawa Czy wszystkim uznali reklamacje... Czy jest na forum ktoś komu nie uznali  i nie odpowiedzieli na maila?

ja nawet pierwszego zestawu nie dostałam a tu już odpowiedzi na reklamacje są emotka

Ja napisałam reklamacje do sklepu Eveline jakieś 3 tygodnie po otrzymaniu paczek- dopiero gdy zobaczyłam, że ktoś dostał paczkę-rekompensatę. Nie odsyłali mnie do Smolara, tylko do działu reklamacji Eveline i stamtąd dostałam maila, że niby przyślą nowe produkty. Nie wiem jaki mają czas na wysyłkę nagród, ale może warto sprawdzić w regulaminie i do nich napisać czy się Twoja nagroda gdzieś nie zawieruszyła... Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

kuleczkar

#7170987 Napisano: 19.04.2024 22:30:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widziałam w zdjęciach wygranych, że ktoś dostał przesyłkę kosmetyków w ramach rekompensaty za uznanie reklamacji nagród Eveline... Jestem ciekawa Czy wszystkim uznali reklamacje... Czy jest na forum ktoś komu nie uznali  i nie odpowiedzieli na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7166876 Napisano: 27.03.2024 19:51:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Wielkopolski z poprzedniej loterii do kiedy mają czas na przelewy? Regulamin już nie ma  ,a może ma ktoś zapisany

Do 12 kwietnia. Też czekam na stówkę... Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7165184 Napisano: 18.03.2024 19:07:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
akarolcia napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Czy w Amooco da się jakoś sprawdzić, który numer paragonu jaką nagrodę wygrał czy trzeba do nich pisać? Wygrałam 2 inne nagrody na 3 zgłoszenia i boję się że jak w formularzu laureata podepnę zły numer i złe zdjęcie do nagrody, to mnie zweryfikują negatywnie, no chyba że nie przepuszcza dalej poprostu...? Nie mam z nimi doświadczenia jeszcze...

Moim zdaniem jest tak, że wypełniając formularz laureata załączasz wszystkie zgłoszone paragony. Któryś z nich to na pewno ten wygrany.
Jeśli wygrałaś 2x  to wypełniasz formularz drugi raz i też załączasz wszystkie skany paragonów. 
Ja wygralam 2x produkty, dostalam dwa maile w związku z czym wypełniłam 2x formularz z załączeniem wszystkich paragonow.
Tak to rozumiem. Jeśli się mylę to sprostujcie mnie🙂

Dzięki za odp. Tak zrobiłam- podpiełam 3 zgłoszone paragony do każdego formularza i mają se dopasować sami. Wyświetl w wątku >>
1 akarolcia 0

kuleczkar

#7164820 Napisano: 15.03.2024 23:18:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Amooco da się jakoś sprawdzić, który numer paragonu jaką nagrodę wygrał czy trzeba do nich pisać? Wygrałam 2 inne nagrody na 3 zgłoszenia i boję się że jak w formularzu laureata podepnę zły numer i złe zdjęcie do nagrody, to mnie zweryfikują negatywnie, no chyba że nie przepuszcza dalej poprostu...? Nie mam z nimi doświadczenia jeszcze... Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7164731 Napisano: 15.03.2024 15:49:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lidl Lubella/Łowocz - bon oraz zestaw produktów, który przyślą kodem elektronicznym na podanego maila coś im się chyba pokręciło w kopiuj i wklej w wiadomościachemotka  Ogólnie wygrane 2/3 emotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7164315 Napisano: 13.03.2024 21:22:09 w Smolar
pusheen napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

visserarthur napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Smolarek kombinuje, aby zrobić z Uczestników cenzuraów. Ciekawe ile nagród po 1000 nie wydali w loterii Merci… Ps: Dlaczego cenzura… f.r.a.j.e.r to normalne słowo 😃

Najlepsze w tych wszystkich konkursach jest to że my - konkursowicze tego nie sprawdzimy. Nie wiemy ile jest nagród nie wydanych (nawet jak pójdzie rezerwa) czasami nawet nie wiemy czy byli laureaci bo zdarzają się laureaci "tajemni" (tak, laureaci zostali powiadomieni a na forum brak jakiegokolwiek cieszącego się z wygranej) a jeżeli byli to czy było ich tyle ile należy. Mam wrażenie że sporo konkursów jest kombinowanych a wartość nagród mocno przesadzona. No i właśnie - zaczęły się pojawiać nagrody "tajemne" - nie konkretny opis nagrody tylko jej wartość... I właściwie nie do końca wie się co się dostanie - jak w przypadku tego nieszczęsnego Eveline.

Tak, ale akurat w tej Loterii ewidentnie, już po zapisach regulaminu, było widać, żeby w morzu g…nych nagród, nie wydać (wydać jak najmniej) tych cenniejszych.  A to Eveline, to kolejny dowód- nie grałem, ale dziwiło mnie, że ludzie tak namiętnie grają o nagrody „niespodzianki”, tylko (?) dlatego, że ich wartość to 200 (?) zł.

W ostatniej loterii Bielendy też były niewiadome kosmetyki o wartości 100 zł i jestem bardzo zadowolona z zawartość paczek. Też Smolar organizował i liczyłam na to, że równie fajne kosmetyki wpadną w Eveline, dlatego zagrałam. A tu taki zonk. Oby w następnych partiach faktycznie wysłali coś lepszego, bo ja na swoje jeszcze czekam i oby się zreflektował w stosunku do tych, którym wysłano szajs.

W loteriach Bielenda zawsze były pokazane na zdjęciu kosmetyki, które były do wygrania. Nie miało to nic wspólnego z niespodzianką. emotka

A ok. Nie analizowałam, co dokładnie było na fotach na str konkursu, więc ja miałam niespodziankę emotka
 A teraz tylko zajrzałam w  regulamin Bielendy, który gdzieś tam jeszcze mam  zapisany i tam nie było wymienione konkretnie co przyjdzie.... Niemniej jednak paczka za stówkę z Bielendy była o niebo lepsza niż ta za dwieście z EVE... Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

kuleczkar

#7164304 Napisano: 13.03.2024 20:27:31 w Smolar
visserarthur napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Smolarek kombinuje, aby zrobić z Uczestników cenzuraów. Ciekawe ile nagród po 1000 nie wydali w loterii Merci… Ps: Dlaczego cenzura… f.r.a.j.e.r to normalne słowo 😃

Najlepsze w tych wszystkich konkursach jest to że my - konkursowicze tego nie sprawdzimy. Nie wiemy ile jest nagród nie wydanych (nawet jak pójdzie rezerwa) czasami nawet nie wiemy czy byli laureaci bo zdarzają się laureaci "tajemni" (tak, laureaci zostali powiadomieni a na forum brak jakiegokolwiek cieszącego się z wygranej) a jeżeli byli to czy było ich tyle ile należy. Mam wrażenie że sporo konkursów jest kombinowanych a wartość nagród mocno przesadzona. No i właśnie - zaczęły się pojawiać nagrody "tajemne" - nie konkretny opis nagrody tylko jej wartość... I właściwie nie do końca wie się co się dostanie - jak w przypadku tego nieszczęsnego Eveline.

Tak, ale akurat w tej Loterii ewidentnie, już po zapisach regulaminu, było widać, żeby w morzu g…nych nagród, nie wydać (wydać jak najmniej) tych cenniejszych.  A to Eveline, to kolejny dowód- nie grałem, ale dziwiło mnie, że ludzie tak namiętnie grają o nagrody „niespodzianki”, tylko (?) dlatego, że ich wartość to 200 (?) zł.

W ostatniej loterii Bielendy też były niewiadome kosmetyki o wartości 100 zł i jestem bardzo zadowolona z zawartość paczek. Też Smolar organizował i liczyłam na to, że równie fajne kosmetyki wpadną w Eveline, dlatego zagrałam. A tu taki zonk. Oby w następnych partiach faktycznie wysłali coś lepszego, bo ja na swoje jeszcze czekam i oby się zreflektował w stosunku do tych, którym wysłano szajs. Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7162222 Napisano: 02.03.2024 14:37:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

anaesth napisał(a):

agnesita napisał(a):

W regulaminie jest, że jeden uczestnik przez cały okres trwania loterii może wygrać tylko po jednej nagrodzie z każdego stopnia. Jak ktoś tego
nie doczytał lub doczytał, ale liczył, że tym razem będzie co innego i
trafił drugi raz bilety na te same dane to te drugie przechodzą do puli
dodatkowej a że loteria mocno reklamowana to grają nie tylko

Powinni zrobić jakąś blokadę, skoro jest ograniczenie na jedną nagrodę danego stopnia. A jak jest w innych loteriach? Na przykład w Nestle można wygrać tylko jeden GamePass na osobę, ale paragony można słać dalej, żeby grać o konsolę/słuchawki - a co, jeśli się trafi w bramkę? Jest komunikat o wygranej, ale nie otrzymuje się kodu?

Cieszmy się ,  emotka   że jest LOSOWANIE DODATKOWE i nagrody i tak trafią do nas. 
Możemy to obserwować, bo jest LISTA LAUREATÓW.   
Widzimy też jaka jest tego skala.
A odpowiedź na pytanie: 
- A jak jest w innych loteriach? 
Też są ograniczenia na osobę lub gospodarstwo z tą różnicą, że NIE MA LOSOWAŃ DODATKOWYCH i brak LIST LAUREATÓW. 
Więc nie widzimy jaka jest tego skala i ile nagród zostaje u Organizatora. 
CZYTAJCIE Regulaminy.

Tak- jest to pozytywne, choć niestety i tak część nagród zostanie u organizatora, bo w dodatkowym losowaniu znów mogą wygrać bezparagonowe zgłoszenia lub osoby które już wygrały i nie mogą dostać drugiej nagrody, dlatego uważam, że obszerniejsze dane i  wgrywanie zdjęć paragonów przy zgłoszeniach jest dobrym zabezpieczeniem (oczywiście przynajmniej takich gdzie nie trzeba latać po pieczątki za wczasu), choć nie 100 procentowym, bo jeszcze są podrabiacze paragonów... Niemniej jednak eliminuje to jakąś  część kombinatorów... Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

kuleczkar

#7161174 Napisano: 26.02.2024 13:10:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie blender Alpro. Hurra emotka  w końcu coś emotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7161145 Napisano: 26.02.2024 12:02:26 w WC - rozmowy o wszystkim
DAIKOKU napisał(a):

Kochani, w temacie pluszaków - i innych rzeczy wyrzucanych do pojemników ...niby PCK. 
Z tego co do mnie doszło to te pojemniki należą do dużej firmy w Skarżysku - wykorzystują fakt, że społeczeństwo kiedyś słyszało, że to trafia do PCK,
niestety to jest biznes te pluszaczki trafią do sekond handów na sprzedaż.
Warto te nowe rzeczy ofiarować do żłobków, domów dziecka, punktów pomocy bo faktycznie społeczeństwo ubożeje emotka   emotka   
Fakt że te blaszaki są wygodne bo stoją na osiedlach "pod ręką" i nie trzeba tego wozić emotka i tracić czasu.

Mam poczucie, że te wszystkie punkty o których piszesz już są przesycone pluszakami i takimi pierdołami i mają zupełnie inne potrzeby niż kurzołapy. Może się mylę- nie wiem i może w przyszłości zgłebię temat jesli mi czas pozwoli... A co do PCK, to też mi się obiło o uszy, że to tak nie do końca tam trafia, ale dla mnie najważniejsze, że nie na hasiok... Niech krąży.. Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7158743 Napisano: 12.02.2024 07:29:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Z rańca Evelina. W końcu coś emotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7158381 Napisano: 09.02.2024 13:40:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dopadł mnie smutek. Nie dość, że nic nie wygrywam, to jeszcze w domu odkryłam źle wydrukowany paragon z Lidla i produkty na konki promocyjne są niewidoczneemotka  mam ochotę ciepnąć tym wszystkim... Wyświetl w wątku >>
2 ptaszyna, mima 0

kuleczkar

#7156765 Napisano: 02.02.2024 23:26:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
cudaczek121 napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

agnesita napisał(a):

Jak trzeba być zdolnym, żeby nawet kodu do audioteki z merci nie trafić? Luty zaczynam samymi porażkami emotka

Przybijam piątkę...

Jejku, a ja myślałam, że ten kod to każdy wygrywa

No właśnie, ja kodu (tak jak eveline) też nie trafiłam, choć tyle ich jest... Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0

kuleczkar

#7156531 Napisano: 02.02.2024 10:22:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzielnie znosiłam styczniowe porażki, ale teraz to mi jest autentycznie przykro, bo wszyscy mają zastaw Eveline, tylko nie ja oczywiście emotka  Na tyle zestawów, to trzeba mieć pechaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7152387 Napisano: 10.01.2024 18:02:48 w Smolar
Dostałam 2 powiadomienia, więc wychodzi na to, że i Lipton i Carousel jedzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7152311 Napisano: 10.01.2024 12:38:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Maribella napisał(a):

Czy kupował ktoś w jakimś sklepie wędliny "Duda" gdzie na paragonie widniała nazwa Duda? Jeżeli tak, to w jakim i jaki produkt?
Dziękuję!

Ja dziś kupiłam w Biedrze dobrze opisany Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7151724 Napisano: 08.01.2024 11:27:52 w moje dzisiejsze wygrane :)

kuleczkar

#7151252 Napisano: 04.01.2024 20:17:40 w Smolar
martunik3 napisał(a):

Jutro DPD przywiezie kosmetyki Bielenda

Potwierdzam. U męża wygrane 24 listopada.. Wyświetl w wątku >>
0 0