Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kuleczkar

kuleczkar

#7151234 Napisano: 04.01.2024 18:35:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
I ja też serdecznie gratuluję WSZYSTKIM styczniowym Zwycięzcom! Pięknie się zaczął rok na forum emotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7151068 Napisano: 04.01.2024 10:26:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

No jak wreszcie dali w 7Days fajne nagrody, to od razu dali mi też bana na niego:  Twój komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości. Jeśli to Twoje działanie, spróbuj za chwilę...
takie coś mi się wyświetla i klikam i klikam i nic, ech, pechemotka

Też tak mam przy pierwszym kliknięciu wyślij, klikam drugi raz i normalnie przechodzi- czyli standardowo tym razem się nie udało.... emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

kuleczkar

#7149891 Napisano: 28.12.2023 16:42:03 w Smolar
fragles napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Pozytywne weryfikacje z Mega kasa na święta.
Smolar ostro pracuje 👍

No chyba tak, bo wczoraj wysłali pozytywną weryfikację z Carousel Lidl emotka

Niekoniecznie, bo na maile nie odpisują od dwóch tygodni. emotka

To widocznie pracują ostro aczkolwiek wybiórczo... Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7149889 Napisano: 28.12.2023 16:39:23 w Smolar
martunik3 napisał(a):

Pozytywne weryfikacje z Mega kasa na święta.
Smolar ostro pracuje 👍

No chyba tak, bo wczoraj wysłali pozytywną weryfikację z Carousel Lidl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7149586 Napisano: 26.12.2023 14:07:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Łyżeczki z imieniem już mam (wygrane), to teraz do kompletu wpadły imienne szklanki z Kinley. Wow Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7149446 Napisano: 23.12.2023 17:26:16 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Zrobiłam "drobne zakupy" i wlazłam do chaty rozpakowałam dekoder,podłączyłym i chcę rozpakować zakupy a nie ma torby stała se pod drzwiami.Ta mgła mózgowa to mnie dobije wyjdę z chaty bez torby,nie wniosę zakupów no dzień jak co dzień.Dziękować za spokojny blok mimo wszystko.Mam taki bajzel na kółkach przez te wszystkie niespodzianki,że nie pytajcie.Dobra nie wkurzam się idę sprzątać bo jak mnie tak zastanie nowy rok to mam przeklęty cały 2024.

Pocieszę Cie być może. Ja 27 maja bieżącego roku wracałam po weekendzie w Pradze spędzonym zresztą w towarzystwie forumowej agakaz2 i byłam tak zakręcona, że cała walizka, wypełniona moimi ciuchami z podróży, przeleżała pod drzwiami mojego mieszkania przez całą noc! Może marne stanowi to usprawiedliwienie,ale byla to 2 noc spędzona w tym nowym mieszkaniu.Dobrze, ze mieszkam na 4 i ostatnim piętrze w tym bloku i na szczęście nikt tam nie łazi, he he.

Moja historia 'torbowa' z perspektywy czasu bardziej nadaje się do wątku popraw sobie humor; kiedyś pakując torby do bagażnika, jedną zostawiliśmy na ziemi w roztargnieniu i... przejechaliśmy po niej, dziwiąc się co tak ciężko to auto ruszaemotka (mąż prowadził, żeby nie było zaś, że to tylko baba za kierownicą tak może). Na szczęście byla to torba sportowa, materiałowa, w środku same miękkie rzeczy, a widziała to osiedlowa plotkara akurat spacerującą z psem, która wszystkich zna- przygarnęła tę torbę i 'zabezpieczyła' u siebie do czasu naszego powrotu. Intuicja dobrze  podpowiedziała, żeby od razu do niej uderzyć po powrocie. Czasem takie osoby też są pożyteczne w społeczeństwie emotka
A wkurza mnie, że ten sypiący, piękny, biały  śnieg za oknem jutro stopnieje, bo zapowiadają dodatnie temp. i święta będą błotno- szare.... Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7149357 Napisano: 22.12.2023 20:59:50 w Żegnamy zmarłych

kuleczkar

#7148961 Napisano: 21.12.2023 15:29:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jej! Tak jak w konkursach Smolara prawie nigdy nic za foty i teksty, tak w tym tygodniu trzecia nagroda wpadła od nich- dzienna Dalmayremotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7148293 Napisano: 19.12.2023 13:14:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon z Lipton ITM! Hurra!- jak dobrze, że nie kubki! emotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

kuleczkar

#7147742 Napisano: 16.12.2023 12:29:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Produkty Mamut wygrane w tym tygodniu. Naprawdę eksprospwo to wysłali. Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7147532 Napisano: 15.12.2023 16:20:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też pędzle z Hebe...Eh to se suszarkę muszę kupić, bo moja się rozpada... Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7147215 Napisano: 14.12.2023 18:18:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smartwatch z Nieziemskiej Loterii emotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7147075 Napisano: 14.12.2023 14:52:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
3 zgłoszenia rodzinnie i nie przepuszcza... Na tyle nagród... Co za  porażkaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7146031 Napisano: 11.12.2023 12:34:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
W konkursie 'Jesienny poranek z mamutem' wygrałam zestaw produktów zdjęciem z zimowym tłememotka . Chyba niewiele osób brało w tym udział... Pierwszy raz  wygrałam coś w ITM... Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7144340 Napisano: 03.12.2023 23:58:42 w Wkurza mnie...
Iburza64 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Mnie akurat na loteryjną kawę nie jest szkoda kasy, bo zawsze mi się wydaje, że tyle nakupiłam, a potem nie ma loterii/konkursu z kawą i nagle się okazuje, że wcale jej tak dużo nie mam i się zapasy kończą, a na horyzoncie nic z kawą do grania (dużo czytaj po 5/6 kaw z róznych akurat trwajacych loterii/konków) emotka  
Ale jak mam kupić np. Zozole, to mnie normalnie trzepie, bo nie chce siebie i rodziny tym cukrowym syfem karmić. Margarynę całkiem odpuszczam... I to mnie najbardziej wkurza, że najwięcej konkow i loterii jest na, to czego nie powinno się spożywać... Dużo przez to odpuszczam... I odpuszczam, też przez śmieciowe nagrody, które też mnie mega wkurzają.

Masz rację że dużo konkursów i koterii wymaga kupowania niejadalnych lub wręcz szkodliwych produktów. Ja też margaryn wcale nie kupuję bo nie używam,tylko masło. Zozole kupowałam na wagę po kilka sztuk ale dwa razy wygrałam a potem nic, więc przestałam. Kiedyś było lepiej i łatwiej wygrać. A teraz jeszcze mnóstwo graczy 🤔

Ja kupowałam po 1 Zozolu, ale tylko w jednej Biedrze dało się zważyć taką ilość na samoobsługowej, w innych wagi nie  były tak czułe. Raz wpadło 50, szybko dałam se spokój. Też wolimy masło. Nawet mój chop- rodzinny odkurzacz (dojada wszystko po mnie i córce+to czego nie chcemy a juz data nagli), margaryny nie tyka.
Żałuję, że nie grałam w dawnych czasach, bo wiem, że było dużo łatwiej wygrać... Wyświetl w wątku >>
1 burza64 0

kuleczkar

#7144283 Napisano: 03.12.2023 17:17:07 w Wkurza mnie...
Mnie akurat na loteryjną kawę nie jest szkoda kasy, bo zawsze mi się wydaje, że tyle nakupiłam, a potem nie ma loterii/konkursu z kawą i nagle się okazuje, że wcale jej tak dużo nie mam i się zapasy kończą, a na horyzoncie nic z kawą do grania (dużo czytaj po 5/6 kaw z róznych akurat trwajacych loterii/konków) emotka  
Ale jak mam kupić np. Zozole, to mnie normalnie trzepie, bo nie chce siebie i rodziny tym cukrowym syfem karmić. Margarynę całkiem odpuszczam... I to mnie najbardziej wkurza, że najwięcej konkow i loterii jest na, to czego nie powinno się spożywać... Dużo przez to odpuszczam... I odpuszczam, też przez śmieciowe nagrody, które też mnie mega wkurzają. Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7144274 Napisano: 03.12.2023 15:48:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Grudzień otwieram stówką z oleju. Najs emotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7144163 Napisano: 02.12.2023 18:32:25 w WC - rozmowy o wszystkim
Teraz przeczytałam wątek. Poszło i ode mnie dla Domiki. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

kuleczkar

#7141668 Napisano: 23.11.2023 10:42:20 w poznajmy się BLIŻEJ
wiolka252 napisał(a):

To i ja się wpisze i pozdrowie Was z Wodzisławia Ślaskiego 😊

A ja nie tak całkiem daleko od Ciebie bo z Rudy Śląskiej emotka

Kiedyś kurierka, która przynosiła nagrody, mówiła, że na osiedlu nieopodal jest Pan, który też gra i czasem wygrywa. Ciekawam czy jest na forum.... Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0