Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kuleczkar

kuleczkar

#7129901 Napisano: 10.10.2023 10:35:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Minilodówka z Mullera wygrana 20.09 Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7129647 Napisano: 09.10.2023 12:44:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wpadły chipsy w kotle prażone pierwszym zgłoszeniem. Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7129494 Napisano: 08.10.2023 16:56:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dołączam do dzisiejszych przegrywów Ferrero emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7128816 Napisano: 05.10.2023 15:30:32 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agakaz2 napisał(a):

karkocka napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Są gdzieś jakieś promki na Ferrero ? ktoś może kojarzy ? emotka

Biedronka


w mojej biedronce zero

W mojej też brak Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7128371 Napisano: 04.10.2023 10:05:53 w Pomocy!!!!
netka2000 napisał(a):

cb656 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Czy ma ktoś konto w Ing Banku śląskim i dostał pismo o dostarczeniu oświadczenia o źródle pochodzenia środków? (...) 

Wszystkie banki mają taki obowiązek. Mavto związek z przepisami dotyczącymi zapobieganiu prania brudnych pieniędzy. Formalność, nie lękaj się. No chyba, że masz powody... emotka

(anti-money laundering) nałożone ustawą z 1 marca 2018 roku o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Czytaj: musisz udowodnić, że nie jesteś wielbłądem

Ode mnie chcieli i ich olałam, więc  wywalili mnie po  prawie 20 latach bycia ich klientem. Nie miałam czasu zbierać papierów i udowadniać im, że nie jestem wielbłądem. W innych bankach, jak do tej pory, nikt o to nie wołał, mimo ustawy, a i warunki do konta lepsze znalazłam. Jakoś nie było mi z tego powodu szczególnie przykro... Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7128310 Napisano: 03.10.2023 22:24:56 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

Wielka Loteria Carrefour, informowała za jakieś dni?

Podbijam. Może być na priv jak ktoś nie chce publicznie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7127852 Napisano: 02.10.2023 09:10:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 zestaw Bielenda z rana- jeden  u mnie,  drugi u mamy emotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7127242 Napisano: 29.09.2023 11:17:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margobb napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  

Większość moich konkursowych fotek robi mi 6 letni syn emotka  I co więcej, często coś za nie wpada.

Też się zdarzyło, że za zrobione przez córkę foty coś wpadło, ale czasem wymyślę takie zdjęcie, że ciężko jest uchwycić wszystko tak, żeby grało. Tu nam taką trudność, że obiekt który chce złapać zasłaniają drzewa, więc trzeba robić z dziwnego kąta z dołu i zadbać o to, bym się zmieściła ja, obiekt, Kinder i jeszcze światło słoneczne zagrało na korzyść tego wszystkiego, bo co innego robić w pomieszczeniu, a co innego na placu... ehhh.. zastanawiam się czy wysłać, to co mam, które mnie nie satysfakcjonuje, czy jechać tam i kombinować samemu...
Wiem, wiem.. problemy pierwszego świata emotka emotka

Wyslij mi foto, to Ci doradzę szczerze  emotka

Chyba się wstydzę, bo (zapomniałam dodać) nie jestem zbyt fotogeniczna 🙈 I nie wiem czy chce żeby ktoś z forum oglądal moją facjatę, a agencje są takie bardziej obce niż Wy tutaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7127235 Napisano: 29.09.2023 10:58:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  

Większość moich konkursowych fotek robi mi 6 letni syn emotka  I co więcej, często coś za nie wpada.

Też się zdarzyło, że za zrobione przez córkę foty coś wpadło, ale czasem wymyślę takie zdjęcie, że ciężko jest uchwycić wszystko tak, żeby grało. Tu nam taką trudność, że obiekt który chce złapać zasłaniają drzewa, więc trzeba robić z dziwnego kąta z dołu i zadbać o to, bym się zmieściła ja, obiekt, Kinder i jeszcze światło słoneczne zagrało na korzyść tego wszystkiego, bo co innego robić w pomieszczeniu, a co innego na placu... ehhh.. zastanawiam się czy wysłać, to co mam, które mnie nie satysfakcjonuje, czy jechać tam i kombinować samemu...
Wiem, wiem.. problemy pierwszego świata emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

kuleczkar

#7127232 Napisano: 29.09.2023 10:50:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  emotka

Jedyne rozwiązanie: mąż na modela, a Ty robisz zdjęcie emotka

Taaak... Nie ma takiej opcji. Nawet zaproponowałam kiedyś, że mu zapłacę, ale i to go nie przekonało. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7127223 Napisano: 29.09.2023 10:27:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  emotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7127219 Napisano: 29.09.2023 10:20:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

I teraz mam wątpliwości czy dać łapkę, w górę, bo to tak jakbym się cieszyła, że nie wygrywasz, więc poprostu napiszę: Dziękuję za odpowiedź emotka  
A od następnej osoby, która mi odpowiedziała mamy wskazówkę, że jednak z osobą lepiej wysyłać emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

kuleczkar

#7127172 Napisano: 29.09.2023 05:31:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez? Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7127044 Napisano: 28.09.2023 14:10:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mojej niekonkursowej siostry zastaw Crayola za drugim zgłoszeniem emotka Ta to ma fart; zgłosi coś raz na jakiś czas
i przeważnie coś jej wpada emotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7126977 Napisano: 28.09.2023 10:45:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U Smolara pojawiła sie zakładka z Wielką loterią C4.... 2 pudła, ale łudzę się, że  jeszcze nie podpięli.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kuleczkar

#7126338 Napisano: 25.09.2023 23:10:03 w WC - rozmowy o wszystkim
zezowaty_kot napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

joan napisał(a):

Mój facet po zajęciach znalazł za wycieraczką ulotkę wyborczą - nie wiecie może, czy to będzie loteria bramkowa organizowana przez Smolara? Jakie czasy wygrywają? Pls pw! emotka

To dopiero zaczęłoby się na forum... "Wymienię paragony z Lay'sami na akt urodzenia", "kiedyś to wystarczyło zrobić zakupy za 5 zł, a teraz dziecko trzeba rodzić", "ci z Aleksandrowa Łódzkiego znowu tyle wygrywają, pewnie mają swoją porodówkę, a potem zwracają dzieci do okna życia", "zrobię zakupy w Intermarche w zamian za urodzenie dziecka", "wkurza mnie, że specjalnie zaszłam w ciąże, żeby wziąć udział w loterii, a przegapiłam termin zgłoszeń", "rodziłam dzisiaj dziecko na loterię, a położna chwyciła je i już chciał za pazuchę włożyć, pewnie sama gra i myślała, że się nie skapnę", "kurdę, wygrałam w loterii dziecięcej, ale akt urodzenia jakoś słabo opisany, czy komuś taki przeszedł, czy będę musiała iść po pieczątkę do laboratorium, że dna się zgadza", "a na tę loterię dziecięcą to można rodzić przez cesarkę czy trzeba naturalnie, w regulaminie nic nie ma, pytał ktoś w agencji?".

Czy można te bliźniaki rozbić na dwa zgłoszenia?  emotka

Padłamemotka ze śmiechuemotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kuleczkar

#7125640 Napisano: 22.09.2023 13:58:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda III stopnia, kat. programowanie Kubuś. Najs emotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7125440 Napisano: 21.09.2023 19:39:03 w SZUKAM....
Ja zaliczam musztardę do kategorii sosy...  I myślę, że nie tylko ja, np. w paczce z wygranymi SOSAMI z Roleskiego były też musztardy. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

kuleczkar

#7124955 Napisano: 20.09.2023 10:10:17 w moje dzisiejsze wygrane :)

Moj przygotowany palec opadł na telefon- myślałam, że znów przedwcześnie, a okazało się, że w idealnym momencie! Normalnie nie wierzęemotka Wyświetl w wątku >>

kuleczkar

#7123758 Napisano: 14.09.2023 22:06:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
I jeszcze Nav przystało 30 zł na islodycze w ramach uznanej reklamacji za dzień, w którym nie zapisywał się czas w gierce memory. Miłe zaskoczenie, bo to już poszło w moje zapomnienie emotka Wyświetl w wątku >>