Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dante84

dante84

#6707183 Napisano: 03.06.2020 12:31:21 w Czy informują/ informowali?
Cześć wszystkim,
czy informowali już sms-ami o wynikach z "Poczuj naturę w pełni"  - Lidl?
Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6696287 Napisano: 12.04.2020 11:01:58 w Czy informują/ informowali?
koala33 napisał(a):

dante84 napisał(a):

Cześć i Wesołych Świąt życzę wszystkim.
Czy dzwonili do kogoś z „Poczuj wolność z Lechem Free” ? Według regulaminu mieli informować do 08.04.
Pozdrawiam

Tak, już informowali.

Dziękuję za informację. Czyli nie udało mi się. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6696285 Napisano: 12.04.2020 10:54:22 w Czy informują/ informowali?
Cześć i Wesołych Świąt życzę wszystkim.
Czy dzwonili do kogoś z „Poczuj wolność z Lechem Free” ? Według regulaminu mieli informować do 08.04.
Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6692089 Napisano: 24.03.2020 10:33:58 w Czy informują/ informowali?
3dominika3 napisał(a):

dante84 napisał(a):

3dominika3 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

vivi napisał(a):

dante84 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

A czy z konkursu "Rozpal Ciekawość" były @?  https://www.e-kon...18.html#.XnOxKHLdg2w

Według regulaminu, w ciągu siedmiu dni od zakończenia drugiego etapu (10.03.) czyli od 17.03. powinni informować. Ale ja maila nie dostałem i też szukam odpowiedzi na pytanie "czy już informowali o wynikach - Rozpal ciekawość - Grimbergen?" Czy ktoś coś wie?
Pozdrawiam.



W pierwszym etapie informowali 4 marca - do 3 marca mieli czas na wybór wg regulaminu
teraz (w II etapie) mają czas na wybór do dzisiaj 19.03 czyli jutro może być info 

Dzięki vivi za informacje.

Napisałam do nich na Facebook'u w piątek, odpisali mi, że niedługo będą informować zwycięzców emotka  więc założyłam, że może w poniedziałek? emotka  

Otrzymałe informację, że jutro będą rozsyłać maile z info do laureatów. Czekamy zatem cierpliwie

Informują emotka !

Cześć,
też potwierdzam, że informują mail wpadł przed chwilą.
Pozdrawiam i gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>

dante84

#6691956 Napisano: 23.03.2020 17:47:08 w Czy informują/ informowali?
3dominika3 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

vivi napisał(a):

dante84 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

A czy z konkursu "Rozpal Ciekawość" były @?  https://www.e-kon...18.html#.XnOxKHLdg2w

Według regulaminu, w ciągu siedmiu dni od zakończenia drugiego etapu (10.03.) czyli od 17.03. powinni informować. Ale ja maila nie dostałem i też szukam odpowiedzi na pytanie "czy już informowali o wynikach - Rozpal ciekawość - Grimbergen?" Czy ktoś coś wie?
Pozdrawiam.



W pierwszym etapie informowali 4 marca - do 3 marca mieli czas na wybór wg regulaminu
teraz (w II etapie) mają czas na wybór do dzisiaj 19.03 czyli jutro może być info 

Dzięki vivi za informacje.

Napisałam do nich na Facebook'u w piątek, odpisali mi, że niedługo będą informować zwycięzców emotka  więc założyłam, że może w poniedziałek? emotka  

Otrzymałe informację, że jutro będą rozsyłać maile z info do laureatów. Czekamy zatem cierpliwie Wyświetl w wątku >>

dante84

#6691729 Napisano: 23.03.2020 08:53:34 w Czy informują/ informowali?
noska81 napisał(a):

mnie jeszcze Redds interesuje ale nikt się nie wypowiadał czy informaowali z 2 etapu

Nie brałem udziału, więc nie pomogę. Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
1 noska81 0

dante84

#6691646 Napisano: 22.03.2020 15:38:30 w Konkursy firm tytoniowych
azaflora napisał(a):

dante84 napisał(a):

azaflora napisał(a):

dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,
czy zrealizowaliście bon 100 zł na ebilety? Bo bardzo dużo imprez przekładają z powodu wirusa i nie da się kupić biletów. Pisałem do JTI i eBilety z pytaniem, czy w takich okolicznościach można przedłużyć ważność bonu, który jest do 31.03. ważny ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Czy może ktoś w z Was pytał się już o to wcześniej i otrzymał odpowiedź?

Swój zrealizowałam /z moją dopłatą/ w lutym, na koncert w maju.
Czy rzeczywiście nie możesz nabyć biletu np. na lipiec? Kliknęłam na pierwszy lepszy -  Aerosmith i przeniosło mnie na stronę zakupu...wygląda tak, jakby działało.

Cześć, dzięki za odpowiedź.
Niestety na koncerty, które mnie interesują jest wstrzymana sprzedaż. Nie ma info kiedy będzie wznowiona, stąd moje zapytanie do Was. Martwię się, że mi przepadnie. W najgorszym wypadku zrobię tak jak "izka" i wykupię bilety do kina licząc, że zdążę z nich skorzystać. Pozdrawiam emotka

Gdybyś miał problem z kodem t.zn :niepoprawny kod" czy jakoś tak, to z przodu trzeba wpisać 0 /zero/ i w tedy będzie poprawny.

Dobrze, że o tym mówisz.
Jakby co to będę pamiętał. Zawsze trochę czasu zaoszczędzonego, bo przy takich problemach schodzi na pisanie maila lub tel do obsługi.
Dzięki za radę. Pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6691645 Napisano: 22.03.2020 15:35:31 w Konkursy firm tytoniowych
izkak napisał(a):

dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,
czy zrealizowaliście bon 100 zł na ebilety? Bo bardzo dużo imprez przekładają z powodu wirusa i nie da się kupić biletów. Pisałem do JTI i eBilety z pytaniem, czy w takich okolicznościach można przedłużyć ważność bonu, który jest do 31.03. ważny ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Czy może ktoś w z Was pytał się już o to wcześniej i otrzymał odpowiedź?

Ja wymieniłam voucher na bilety do kina Helios, ważne do końca czerwca. Byłam nawet na seansie, zaniim zamknięto wszystko z powodu wirusa. Pozostałe bilety czekają na lepsze czasy, choć nie wiadomo co przyniesie jutro.

Iza dzięki za podpowiedź. Najwyżej zrobię tak jak Ty. Zawsze to przedłużenie terminu. Choć w moim przypadku trudno się wybrać do kina gdy ma się niemowlaczka w domu. Zawsze mogę przekazać bilety rodzinie lub znajomym. Pozdrawiam i zdrówka życzę, nie tylko w tych czasach emotka Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0

dante84

#6691643 Napisano: 22.03.2020 15:33:29 w Konkursy firm tytoniowych
asper01 napisał(a):

dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,
czy zrealizowaliście bon 100 zł na ebilety? Bo bardzo dużo imprez przekładają z powodu wirusa i nie da się kupić biletów. Pisałem do JTI i eBilety z pytaniem, czy w takich okolicznościach można przedłużyć ważność bonu, który jest do 31.03. ważny ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Czy może ktoś w z Was pytał się już o to wcześniej i otrzymał odpowiedź?


Też o tym myślałem. Zaraz do nich napiszę...

Cześć, OK ja jak dostanę odp. to podzielę się informacją tutaj. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6691642 Napisano: 22.03.2020 15:32:35 w Konkursy firm tytoniowych
azaflora napisał(a):

dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,
czy zrealizowaliście bon 100 zł na ebilety? Bo bardzo dużo imprez przekładają z powodu wirusa i nie da się kupić biletów. Pisałem do JTI i eBilety z pytaniem, czy w takich okolicznościach można przedłużyć ważność bonu, który jest do 31.03. ważny ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Czy może ktoś w z Was pytał się już o to wcześniej i otrzymał odpowiedź?

Swój zrealizowałam /z moją dopłatą/ w lutym, na koncert w maju.
Czy rzeczywiście nie możesz nabyć biletu np. na lipiec? Kliknęłam na pierwszy lepszy -  Aerosmith i przeniosło mnie na stronę zakupu...wygląda tak, jakby działało.

Cześć, dzięki za odpowiedź.
Niestety na koncerty, które mnie interesują jest wstrzymana sprzedaż. Nie ma info kiedy będzie wznowiona, stąd moje zapytanie do Was. Martwię się, że mi przepadnie. W najgorszym wypadku zrobię tak jak "izka" i wykupię bilety do kina licząc, że zdążę z nich skorzystać. Pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6691617 Napisano: 22.03.2020 12:12:17 w Konkursy firm tytoniowych
Cześć wszystkim,
czy zrealizowaliście bon 100 zł na ebilety? Bo bardzo dużo imprez przekładają z powodu wirusa i nie da się kupić biletów. Pisałem do JTI i eBilety z pytaniem, czy w takich okolicznościach można przedłużyć ważność bonu, który jest do 31.03. ważny ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Czy może ktoś w z Was pytał się już o to wcześniej i otrzymał odpowiedź? Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6691616 Napisano: 22.03.2020 12:06:59 w Czy informują/ informowali?
noska81 napisał(a):

dante84 napisał(a):

Witam,
czy dzwonili już do kogoś z konkursu „Poczuj wolność z Lechem Free” ?
Pozdrawiam

z tego co kojarzę mają czas do 7-8/04 - jakoś tak

Dzięki emotka Tak widzę w regulaminie, że do 8 kwietnia mają czas. Pewnie nie będą się śpieszyć, zwłaszcza że teraz inaczej jest zorganizowana praca w biurach przez wirusa. Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6691615 Napisano: 22.03.2020 12:02:32 w Czy informują/ informowali?
Mvivi napisał(a):

dante84 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

A czy z konkursu "Rozpal Ciekawość" były @?  https://www.e-kon...18.html#.XnOxKHLdg2w

Według regulaminu, w ciągu siedmiu dni od zakończenia drugiego etapu (10.03.) czyli od 17.03. powinni informować. Ale ja maila nie dostałem i też szukam odpowiedzi na pytanie "czy już informowali o wynikach - Rozpal ciekawość - Grimbergen?" Czy ktoś coś wie?
Pozdrawiam.



W pierwszym etapie informowali 4 marca - do 3 marca mieli czas na wybór wg regulaminu
teraz (w II etapie) mają czas na wybór do dzisiaj 19.03 czyli jutro może być info 

Dzięki za info. Może będą opóźnienia z powodu zmian funkcjonowania w firmach przez wirusa. Ja nic nie otrzymałem, czy do kogoś pisali/dzwonili? Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6691178 Napisano: 19.03.2020 20:12:15 w Czy informują/ informowali?
Witam,
czy dzwonili już do kogoś z konkursu „Poczuj wolność z Lechem Free” ?
Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6691174 Napisano: 19.03.2020 19:59:51 w Czy informują/ informowali?
gryszelm napisał(a):

A czy z konkursu "Rozpal Ciekawość" były @?  https://www.e-kon...18.html#.XnOxKHLdg2w

Według regulaminu, w ciągu siedmiu dni od zakończenia drugiego etapu (10.03.) czyli od 17.03. powinni informować. Ale ja maila nie dostałem i też szukam odpowiedzi na pytanie "czy już informowali o wynikach - Rozpal ciekawość - Grimbergen?" Czy ktoś coś wie?
Pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6688455 Napisano: 07.03.2020 09:59:08 w Konkursy firm tytoniowych
PS: czy ktoś dostał info o wygranej głównej - głośnik za część kreatywną?

Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6688454 Napisano: 07.03.2020 09:53:37 w Konkursy firm tytoniowych
Nie podpisali się, nie został opublikowany poprawiony ranking. Nic w sumie nie wiadomo. Moje miejsce w rankingu się nie zmieniło. Mail owszem przyszedł z info, że wygrałem bon 100 zł (szkoda że ważny do końca tego miesiąca) mam czas 10 sekund tylko 3 takie wyniki były. Powyżej tej granicy jest mało realne, że ktoś zrobił to bez programu. Czy jest ktoś tu na forum kto był nisko w rankingu na stronie a otrzymał maila z informacją o wygranej voucher 400 zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6688279 Napisano: 06.03.2020 10:40:06 w Konkursy firm tytoniowych
Dzień dobry wszystkim,
odnośnie JTI Quizu:
Zadałem pytanie: kiedy zamierzają zakończyć proces weryfikacji wyników?
Otrzymałem odpowiedź: "Szanowny Panie, W tej sprawie również czekamy na informację od Działu, który zajmuje się sekcją quizu. Jak tylko otrzymamy wiadomość, niezwłocznie się z Panem skontaktujemy." Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6688125 Napisano: 05.03.2020 15:12:00 w Konkursy firm tytoniowych
kokii napisał(a):

sebski16 napisał(a):

Dajcie znać jak coś komuś  odpiszą z tego konkursu strefy konsumenckiej . Przeciez te wyniki to jakies chore... sam napisalem juz z 2 maile do nich, zobaczymy... Dam znac jak cos mi odpowiedzą 

Tam w tym quizie są 3 komplety pytań. Każdy komplet zawiera te same pytania, nawet w tej samej kolejności, odpowiedzi też są w tym samym miejscu.  Ja akurat zapisałam sobie tylko ten jeden. Co trzeci kod pojawia się ten komplet pytań. Poniżej dałam wszystkie poprawne odpowiedzi. Mi udało się odpowiedzieć w 20s, ale to dlatego, że się zawahałam przez moment. Gdybym zrobiła to bez zawahania to ugrałabym max 10s, nie niżej. Podejrzewam, że osoby z początku znają wszystkie trzy komplety pytań stąd te wyniki, ale, tak czy siak, w 1s nie da się odpowiedzieć na wszystkie.


- Wielbłądy nadchodzą
- USA
- Ikona orła
- 1954
- od nazwy miasta
- 9
- 2008
- Winston RED
- Winston tastes good lika a cigaretten should
- Zdjęciem cyrkowego wielbłąda
- Dromader
- 1
- Firm Filter
- Zwiększa wytrzymałośc filtra
- 7

Mnie też maksymalnie udało się wykręcić 10 sekund. Uważam, że wszystkie wyniki powyżej 9 sekund są nie możliwe bez zastosowania dodatkowego programu. Wyświetl w wątku >>
0 0

dante84

#6686233 Napisano: 27.02.2020 15:06:34 w Czy informują/ informowali?
Dziękuję za info. Wyświetl w wątku >>
0 0