Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika FBaneta15

FBaneta15

#7155376 Napisano: 27.01.2024 13:34:40 w Kupię...
0 0

FBaneta15

#7149860 Napisano: 28.12.2023 13:16:40 w Kupię...
bilety do cinema city 2d Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#7146717 Napisano: 13.12.2023 13:17:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Słuchawki bezprzewodowe Beats by Dr. Dre Fit Pro Dokanałowe Elektryzujący żółty -- te  https://www.ceneo.pl/148976932 Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#7144703 Napisano: 05.12.2023 12:57:31 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
[quote=Aktualne


FBaneta15]Sprzedam - Słuchawki - Apple Beats Fit Pro - Yellow. Mega prezent na Mikołaja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#7144306 Napisano: 03.12.2023 18:58:55 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam - Słuchawki - Apple Beats Fit Pro - Yellow. Mega prezent na Mikołaja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#7143568 Napisano: 30.11.2023 18:17:15 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Hulajnoga elektryczna xiaomi scooter 3 - nowa, nieodpakowana, gwarancja. Jeden z najlepszych modeli xiaomi. Może komuś potrzebna na Mikołaja albo już na komunię ? emotka   1400 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#7138159 Napisano: 10.11.2023 20:02:28 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam Hulajnogę Xiaomi Scooter 3 Lite, użyta przez syna kilka razy. Bez większych śladów użytkowania, praktycznie nówka. Mam do niej oryginalny karton i wszystko co było na wyposażeniu. Protokół odebrania nagrody - Unique One. Hulajnoga czarna. Sprzedam za 1000 zł. Może ktoś na Mikołaja szuka mega prezentu:)? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#7111527 Napisano: 25.07.2023 17:21:30 w Kupię...
Kupię bilety do Cinema City. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#7078404 Napisano: 06.02.2023 11:31:03 w Kupię...
Smartwatch, zegarek sportowy MĘSKI  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#7054673 Napisano: 20.10.2022 10:24:09 w Kupię...
Bilety do kina cinema city. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#7049675 Napisano: 28.09.2022 10:46:44 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
[quote=Już poszło !

FBaneta15]Hejka. Mam do oddania: podwójny bilet na imprezę urodzinową RMF MAXXX, która odbędzie się w dniu
29.09.2022 w Rust Club (Sławkowska 13). Wejście na imprezę od godziny
19:00 na podstawie kodu. Z okazji 18. urodzin 29 września w krakowskim klubie RUST odbędzie się
wielka impreza, której główną atrakcją będzie koncert Smolastego –
jednego z najpopularniejszych obecnie piosenkarzy, który tworzy muzykę z
pogranicza popu i rapu.



Na imprezie zagra też GROMEE, znany producent muzyki klubowej. Bilety na
to ekskluzywne wydarzenie można wygrać wyłącznie w konkursie na antenie
RMF MAXX i na stronie www.rmfmaxx.pl. Prowadzącymi będą Maciek Rock i Irek Jakubek – na co dzień gospodarze porannego programu „Wstawaj, nie udawaj”.

Chce ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#7049670 Napisano: 28.09.2022 10:30:43 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Hejka. Mam do oddania: podwójny bilet na imprezę urodzinową RMF MAXXX, która odbędzie się w dniu
29.09.2022 w Rust Club (Sławkowska 13). Wejście na imprezę od godziny
19:00 na podstawie kodu. Z okazji 18. urodzin 29 września w krakowskim klubie RUST odbędzie się
wielka impreza, której główną atrakcją będzie koncert Smolastego –
jednego z najpopularniejszych obecnie piosenkarzy, który tworzy muzykę z
pogranicza popu i rapu.



Na imprezie zagra też GROMEE, znany producent muzyki klubowej. Bilety na
to ekskluzywne wydarzenie można wygrać wyłącznie w konkursie na antenie
RMF MAXX i na stronie www.rmfmaxx.pl. Prowadzącymi będą Maciek Rock i Irek Jakubek – na co dzień gospodarze porannego programu „Wstawaj, nie udawaj”.

Chce ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#6870278 Napisano: 14.07.2022 19:12:01 w Kupię...
Hejka. Kupię cos dla rocznego dziecka, urodziny w rodzinie ..... i cza iść z prezentem hehehe Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#6854685 Napisano: 19.04.2022 10:22:09 w WC - rozmowy o wszystkim
FBaneta15 napisał(a):

[quote=kamcia1984Chciałam jeszcze zaznaczyć, bo przeanalizowałam z kimś całą ta sprawę i jeżeli mamy się spotkać w sądzie to weź pod uwagę to, że jeżeli wiedziałaś, wyczułaś to że nie kumam co kupuje, w końcu powiedziałaś,że nie odróżniam 2 od 3 d to ani razu  nie wyprowadziłaś mnie z błędu. Mogłaś przecież napisać, że "Aneta ale chyba ty nie rozumiesz jakie bilety kupujesz bo ja mam bilety do kina cinema3d a nie do kina cinema city a są to dwa różne kina !" Urwanie całkiem kontaktu po tym jak powiedziałam,że chyba się pomyliłaś z wysyłką biletów też nie jest na korzyść z Twojej strony. Ja szukałam kontaktu, chciałam to wyjaśnić i naprawić. Nie straszyłam Cię tylko prosiłam grzecznie o kontakt bo zaistniała pomyłka. Bardzo chciałaś sprzedac te bilety no i Ci się udało emotka Zanim co kolwiek napisałam tu na forum też dałam Ci znać, żebyś odezwała się do mnie bo inaczej zmusisz mnie do podjęcia innych kroków. Wolałaś dalej milczeć. Więc sobie może też przeanalizuj co źle zrobiłaś. Teraz z biegiem czasu żałuję,że postraszyłam Cię skarbówką i policją ale tak robiłam to z frustracji że tak epicko mnie olałaś po wpłacie kasy. Raczej w życiu wychodzę z założenia,że nie tykam ludzi którzy nie są tego warci a raczej do takich należysz, ale Cię nie znam, może naprawdę jesteś w ogromnej potrzebie zarabiania nawet po przysłowiowych trupach. NO, także są to moje ostatnie wywody i żałuję, że spotkałyśmy się na swojej drodze. W końcu to Twoje sumienie nie moje:)  Pozdrawiam czytających:)





kamcia1984]Drodzy forumowicze, piszę by ostrzec Was przed zawieraniem jakichkolwiek transakcji z FBaneta15!!! Ta delikatnie mówiąc kłamczucha, nie dała sobie wytłumaczyć, że ja sprzedaję bilety do Cinema3d (treść ogłoszenia: Sprzedam bilety do kina Cinema3d na dowolny film 2d w cenie 12 zl/szt. Wazne do 30.06.2022), jednocześnie słowem nie wspominając, że chodzi jej o Cinema City (treść rozmowy już przekazana w stosowne m-ce) kompletny brak znajomości czytania tekstu ze zrozumieniem emotka Nawet nie odróżnia 2d od 3d...więc taki kontrahent mi się trafił... Fatalnie zalosowała, frustrację za swoją nieudolność wyładowując na osobie pełniącej zawód zaufania publicznego, świadomej swoich praw i obowiązków. O skutkach słów wypowiedzianych w prywatnej konwersacji oraz na forum przekona się w odpowiednim trybie. OLX też jak widać nie jest mocną stroną Anety Bożek z Woli Kiedrzyńskiej, bo jak bilety wyprzedne to ogłoszenie się zamyka emotka Szczęśliwie na forum nic nie ginie, korespondencja zostanie wykorzystana już w poniedziałek, tak więc niestety, ale do zobaczenia!PS. Pseudoforumowiczka zmieniająca nicki, teraz FBaneta15 nie może odżałować 96 zł za zwyczajne gapiostwo, ciemnotę czy jak tam zwał, zaś z drugiej strony chce mnie wesprzeć na święta, więc skoro jest w posiadaniu mojego konta b.proszę o wpłatę (w tytule: STOP WAR czy pomoc dla UA), przyda się 7-osobowej rodzinie z Ukrainy, którą goszczę. Dzięki i czekam na przelew świąteczny emotka



Porażające hehe emotka Rozdam te bilety na facebooku na grupach, komuś zrobię przyjemność. Więc nie sprzedawaj ich kolejnej gapie.

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#6854684 Napisano: 19.04.2022 10:03:36 w WC - rozmowy o wszystkim
[quote=kamcia1984

Chciałam jeszcze zaznaczyć, bo przeanalizowałam z kimś całą ta sprawę i jeżeli mamy się spotkać w sądzie to weź pod uwagę to, że jeżeli wiedziałaś, wyczułaś to że nie kumam co kupuje, w końcu powiedziałaś,że nie odróżniam 2 od 3 d to ani razu  nie wyprowadziłaś mnie z błędu. Mogłaś przecież napisać, że "Aneta ale chyba ty nie rozumiesz jakie bilety kupujesz bo ja mam bilety do kina cinema3d a nie do kina cinema city a są to dwa różne kina !" Urwanie całkiem kontaktu po tym jak powiedziałam,że chyba się pomyliłaś z wysyłką biletów też nie jest na korzyść z Twojej strony. Ja szukałam kontaktu, chciałam to wyjaśnić i naprawić. Nie straszyłam Cię tylko prosiłam grzecznie o kontakt bo zaistniała pomyłka. Bardzo chciałaś sprzedac te bilety no i Ci się udało emotka Zanim co kolwiek napisałam tu na forum też dałam Ci znać, żebyś odezwała się do mnie bo inaczej zmusisz mnie do podjęcia innych kroków. Wolałaś dalej milczeć. Więc sobie może też przeanalizuj co źle zrobiłaś. Teraz z biegiem czasu żałuję,że postraszyłam Cię skarbówką i policją ale tak robiłam to z frustracji że tak epicko mnie olałaś po wpłacie kasy. Raczej w życiu wychodzę z założenia,że nie tykam ludzi którzy nie są tego warci a raczej do takich należysz, ale Cię nie znam, może naprawdę jesteś w ogromnej potrzebie zarabiania nawet po przysłowiowych trupach. NO, także są to moje ostatnie wywody i żałuję, że spotkałyśmy się na swojej drodze. W końcu to Twoje sumienie nie moje:)  Pozdrawiam czytających:)





kamcia1984]Drodzy forumowicze, piszę by ostrzec Was przed zawieraniem jakichkolwiek transakcji z FBaneta15!!! Ta delikatnie mówiąc kłamczucha, nie dała sobie wytłumaczyć, że ja sprzedaję bilety do Cinema3d (treść ogłoszenia: Sprzedam bilety do kina Cinema3d na dowolny film 2d w cenie 12 zl/szt. Wazne do 30.06.2022), jednocześnie słowem nie wspominając, że chodzi jej o Cinema City (treść rozmowy już przekazana w stosowne m-ce) kompletny brak znajomości czytania tekstu ze zrozumieniem emotka Nawet nie odróżnia 2d od 3d...więc taki kontrahent mi się trafił... Fatalnie zalosowała, frustrację za swoją nieudolność wyładowując na osobie pełniącej zawód zaufania publicznego, świadomej swoich praw i obowiązków. O skutkach słów wypowiedzianych w prywatnej konwersacji oraz na forum przekona się w odpowiednim trybie. OLX też jak widać nie jest mocną stroną Anety Bożek z Woli Kiedrzyńskiej, bo jak bilety wyprzedne to ogłoszenie się zamyka emotka Szczęśliwie na forum nic nie ginie, korespondencja zostanie wykorzystana już w poniedziałek, tak więc niestety, ale do zobaczenia!PS. Pseudoforumowiczka zmieniająca nicki, teraz FBaneta15 nie może odżałować 96 zł za zwyczajne gapiostwo, ciemnotę czy jak tam zwał, zaś z drugiej strony chce mnie wesprzeć na święta, więc skoro jest w posiadaniu mojego konta b.proszę o wpłatę (w tytule: STOP WAR czy pomoc dla UA), przyda się 7-osobowej rodzinie z Ukrainy, którą goszczę. Dzięki i czekam na przelew świąteczny emotka Wyświetl w wątku >>
0 2 psotka, cb656

FBaneta15

#6854521 Napisano: 16.04.2022 13:10:44 w WC - rozmowy o wszystkim
mietowa napisał(a):

FBaneta15 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Kamcia, pozwól, że spytam. Laska się po ludzku pomyliła. Co za problem, żeby oddać jej kasę i przyjąć bilety?

Dziękuję Ci bardzo za dobre słowo, ja tez to tak widzę ale Pani wolała całkiem urwać kontakt. A można było to załatwić, nawet mogła zaproponować, że odda cześć kasy bo też czułaby się stratna ale tak postąpić to raczej chciała zagarnąć nieuczciwie kasę. Pójdę dalej jak gra w konkursy mogła mi powiedzieć że oki odda ale za to że zaszła pomyłka, to mam jej np jakiś paragon dać czy cokolwiek żeby się nie czuła stratna. Dałabym jej winiary hehe może by wygrała więcej niż te 96 zł emotka

Myślę, że w takich sprawach można się dogadać bez straszenia się policją, sądami i innymi. Szkoda nerwów. No chyba że Ty też nie byłaś w porządku i zamiast przyznać, że się pomyliłaś, zaczęłaś ją atakować, że źle sprzedała  emotka . Postarajcie się może jeszcze raz dogadać, bo przypuszczam, że żadna z Was tak naprawdę nie chce sytuacji, którymi sobie grozicie. Wesołych świąt!



Prosiłam o to od początku, w ogóle Pani nie straszyłam niczym, ale ewidentnie olała mnie, przestała odpisywać, tym bardziej mnie to zdenerwowała, że z taką premedytacją. Jestem osobą dorosłą i do tego bardzo uczciwą, od razu jej zaproponowałam, żeby mi zwróciła pieniądze ja w życiu biletów do niczego nie wykorzystam. Ale Pani wolała milczeć. Bardzo dużo ludzi tu z forum miało ze mną do czynienia, rożne wymiany, sprzedaż, kupno - jak ktoś mnie kojarzy to się odezwijcie czy były kiedykolwiek ze mną problemy hehe:) ? Wcześniejszy nick to marilyn_god - jestem tu ponad 10 lat. Nie mam czasu na gry ale z miłą chęcią, kupuje od Was Wasze wygrane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#6854519 Napisano: 16.04.2022 13:06:25 w NIE polecam wymiany z....
kamcia1984
Możesz jeszcze mi oddać te pieniądze i iśc sobie z rodziną do kina bo jesteś z warszawy i masz powiedzmy blisko. Ja już pogodziłam się ze stratą tych pieniądzy więc wpłacę całą tą kwotę na jakiś szczytny cel na siepomaga. Forumowicze co WY na to? Co Pani pracująca w zawodzie zaufania publicznego powinna zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#6854516 Napisano: 16.04.2022 13:00:14 w WC - rozmowy o wszystkim
mietowa napisał(a):

Kamcia, pozwól, że spytam. Laska się po ludzku pomyliła. Co za problem, żeby oddać jej kasę i przyjąć bilety?

Dziękuję Ci bardzo za dobre słowo, ja tez to tak widzę ale Pani wolała całkiem urwać kontakt. A można było to załatwić, nawet mogła zaproponować, że odda cześć kasy bo też czułaby się stratna ale tak postąpić to raczej chciała zagarnąć nieuczciwie kasę. Pójdę dalej jak gra w konkursy mogła mi powiedzieć że oki odda ale za to że zaszła pomyłka, to mam jej np jakiś paragon dać czy cokolwiek żeby się nie czuła stratna. Dałabym jej winiary hehe może by wygrała więcej niż te 96 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#6854514 Napisano: 16.04.2022 12:48:37 w NIE polecam wymiany z....
kamcia1984
Mogłaś zaproponowac sprzedaż przez OLX wtedy dokładnie bym widziała co sprzedajesz bo tam opis miałaś bardzo szeroki ! Naprawdę wolałabym oddać te 96 zł na kogoś chorego czy biednego a nie na OSOBĘ ZAUFANIA PUBLICZNEGO ! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBaneta15

#6854513 Napisano: 16.04.2022 12:44:53 w NIE polecam wymiany z....
kamcia1984
Pani woli ze mna tutaj rozmawiać niż prywatnie załatwić sprawę, wystarczyło odemnie odebrać telefon lub odpisać ale Pani wolała skorzystać z mojej nieświadomości kupowania biletów do kina, którego nie ma bobliżu mojego miasta. Jeżeli Pani pełni zawód osoby zaufania publicznego no to troche traci pani zaufanie hehe bo mogła Pani przyjąc odemnie zrot biletów i oddac mi pieniądze, doszlybyśmy do tego że zaistaniała pomyłka i tyle. To Pani wolała zgarnąć sobie 96 zł/ Osoba zaufania publicznego ! Gratulacje> Wyświetl w wątku >>
0 0