Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anaesth

anaesth

#6678689 Napisano: 31.01.2020 10:13:27 w Wkurza mnie...
Dawno mnie tak nic nie wkurzyło emotka
Jaki kurier wozi piwo CJ, inpost? Dzisiaj do was dotarło po wczorajszym mailu? Kurier zostawił u sąsiada, bez żadnego pytania, zawiadomienia, a ja w 8 miesiącu nie mam zamiaru tego taszczyć, o ile sąsiad mi tę paczkę w ogóle wyda, bo nie znam człowieka  emotka  No i tak sobie siedząc w pracy układam w głowie jakieś zażalenie, tylko jeszcze nie wiem na jakiego przewoźnika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6678544 Napisano: 30.01.2020 15:58:17 w Czy informują/ informowali?
margo1 napisał(a):

Czy z Fantazji były już wyniki za wczoraj? Bo widzę kogoś na liście,kto się zwie,jak ja,ale maila brak i teraz dylemat- ja czy nie ja? A bransoletki dotąd nie ugrałam,choć bardzo bym chciała

Oni jednocześnie wrzucają nagrodzone zdjęcia do galerii, uzupełniają listę laureatów i wysyłają maile, także sprawdź wszystko emotka
Niestety ja też zobaczyłam "swoje" dane (przy nagrodzie tygodniowej), ale to nie ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6678158 Napisano: 29.01.2020 13:23:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Znów zestaw od CJ zdobyty rysunkiem emotka

Edit: @13:16 Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6677530 Napisano: 27.01.2020 15:02:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Szkoda, że w każdym konkursie nie mam takiej skuteczności, jak w Fantasii emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6677457 Napisano: 27.01.2020 13:37:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sowa93 napisał(a):

Czy w przypadku wygranej w "Fantasia" trzeba odsyłać jakieś dane do wysyłki nagrody?  emotka

Nie, wszystkie dane podaje się przy zgłoszeniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6677394 Napisano: 27.01.2020 11:48:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Gdzie można kupić produkty nivea baby toddies?

C4, ale są dość drogie (ponad 20zł). Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6677294 Napisano: 26.01.2020 21:06:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Znalazłabym duuuuużo więcej przykładów...

Jak dla mnie dobry przykład to bluzy z Somersby, które w oficjalnym sklepie kosztowały 289zł, a forumowicze wygrywali ich po kilka-kilkanaście emotka Aczkolwiek do samych bluz nic nie mam, są super - właśnie się grzejemy w swoich mango emotka Tylko że więcej niż 80zł/szt. to raczej nie są warte. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6677068 Napisano: 25.01.2020 09:48:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

Z kart przedpłaconej Milki Biedronka można wypłacać kasę w bankomacie? ktoś w poprzedniej edycji może podpowie emotka

Podobno można wypłacać max. 500zł jednorazowo - więcej nie próbowałam, ale udało się wybrać 500 w bankomacie Euronetu i naliczyło 5zł prowizji. Później dało się już normalnie płacić zbliżeniowo emotka Można też nią płacić w internecie, tylko na infolinii trzeba podłączyć do karty numer telefonu, na który przyjdzie hasło potwierdzające płatność. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6676892 Napisano: 24.01.2020 14:31:41 w Zdjęcia naszych wygranych
Zestaw o wartości 880zł, którym rozpoczęłam 2020 rok emotka
https://www.e-kon...obra-mama-wiesz.html
Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6676526 Napisano: 23.01.2020 13:58:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jest i piwerko od CJ, wygrane rysunkiem  emotka  @ o 13:48. Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6676466 Napisano: 23.01.2020 12:39:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy Captain Jack informuje za etap, który zakończył się w niedzielę? Wygrał ktoś piwka tekstem? Bo nie wiem czy jest sens się produkować i wysilać na te 500 znaków.

U mnie same teksty wygrywają , @ idą w różnych odstępach , właśnie dostałam kolejną o 12 .33

Oo, skoro nie poszły wszystkie na raz, to nie tracę nadziei! Wysiliłam się na odręczny rysunek, więc może jednak docenią to chociaż piwkiem. emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

anaesth

#6676365 Napisano: 23.01.2020 09:36:27 w Czy informują/ informowali?
Pralki/zmywarki z C4 - jeszcze nie informowali, prawda? Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

anaesth

#6676363 Napisano: 23.01.2020 09:34:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dzasmina napisał(a):

na kilka zgłoszeń z absoluta ani jednej wygranej emotka jak nic pewnie zły kolor wybrałam emotka no bo przecież odpowiedzi były prima sort emotka

A jaki miał być? Granatowy? emotka
Ja nie mam żalu, bo odpowiedź pisana na kolanie i bez paragonu, ale na pępkowe flaszka by się przydała emotka
Bardziej jestem zawiedziona innymi konkursami i loteriami, ale może Captain Jack dzisiaj coś podaruje i poprawi mi humor? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6676020 Napisano: 22.01.2020 10:22:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

pikawka napisał(a):

T mobile konkurs. Mają wg. regulaminu 60 dni na rozstrzygnięcie. Czy rok temu tez był podobny? I ktoś orientuje się po jakim czasie były wyniki? 


Do 3 marca mają czas, obstawiam, że ok 10 lutego będą dzwonić, a do marca ukaże się lista.

A nie do 3 kwietnia? Wg regulaminu 60 dni roboczych. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

anaesth

#6675961 Napisano: 21.01.2020 21:36:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

T mobile konkurs. Mają wg. regulaminu 60 dni na rozstrzygnięcie. Czy rok temu tez był podobny? I ktoś orientuje się po jakim czasie były wyniki? 

Nie pamiętam, po jakim czasie były wyniki, ale dokopałam się do wypowiedzi z forum z których wynika, że dzwonili do laureatów nagród rzeczowych przez około tydzień (okolice 21-27 sierpnia), a dopiero bodaj 9 czy 10 września wstawili listę laureatów i przyznanych nagród (jak dzwonią, to nie mówią co się wygrało). We wrześniu też szły smsy z informacją o wygranym doładowaniu. Także tak to sobie rozwlekają w czasie emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

anaesth

#6675836 Napisano: 21.01.2020 16:36:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
O rety, tak bardzo chciałam się wpisać w MDW! No to mam - bransoletka z Fantasii emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6675834 Napisano: 21.01.2020 16:35:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
goniurka napisał(a):

Jakaś sprawdzona rada na konkurs Fantazji? Próbuję od początku konkursu i nic emotka   

Nie mam niestety recepty na sukces, ale wygrałam 2 bransoletki wysyłając zaledwie 3 zgłoszenia (każde w inny dzień) i uważam, że akurat to zdjęcie, które nie wygrało, było najlepsze. Dziwny gust ma to jury emotka Myślę, że dopóki konkurs nie wymaga paragonu, to trzeba próbować do skutku emotka Jak już się wygra, to satysfakcja będzie ogromna, a jeśli nie, to przynajmniej nie ma się sobie do zarzucenia, że się nie próbowało. emotka Wyświetl w wątku >>
1 goniurka 0

anaesth

#6675501 Napisano: 20.01.2020 20:35:36 w Czy informują/ informowali?
kukuleczka napisał(a):

malenka89 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Co z Milką?

co chwilę sprawdzam mejla, ale wydaje mi się, że jutro rano będą wysyłać info. Mało prawdopodobne, że nikt nie wygrał łącznie z 2ch dni u nas na forum emotka

Też mi się tak zdaje, choć regulamin mówi, ze powinni dzis


mnie bardziej zastanawia jak oni zdążą te nagrody wysłać jak do piątku mają dojść... 

no dokładnie nad tym samym się zastanawiam. Konkurs na ostatnią chwilę

W poprzedniej edycji nagroda doszła do mnie w czwartek, a skoki były w sobotę emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6675058 Napisano: 19.01.2020 13:06:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W temacie Milki loteryjnej: kupiłam w C4 ciastka, które są w fioletowym opakowaniu z logo Milki, ale obok jest też logo Pieguski i na paragonie widnieją one właśnie jako Pieguski emotka Niby dystrybutor ten sam, co od czekolad (Mondelez), ale mam wątpliwości, czy wysłać ten paragon. Co o tym sądzicie? Patrząc po poprzednich wpisach, to i tak nie wygram, ale połudzić się można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6674983 Napisano: 18.01.2020 20:42:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kukuleczka napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

annnoniii napisał(a):

Milka z bierdonki grałam i nic:((a taki fajny tekst :( oni czasem tego nie losuja? 

Myślisz, że mój tekst był niefajny?:p 
Myślę, że 90% tego forum wyslalo na ten konkurs fajny tekst emotka

To tak jak moje zgloszenie do konkursu "wakacje z orange". Dalej uważam, ze wymyslilam jedno z najlepszych w mojej konkursowej karierze, najbardziej chwytliwych i nawiązujących do ówczesnych trendów Orange, a nie wygralam nawet doladowania. Po prostu nie trafilam w gust agencji. Być może inna by go nagrodzila. To też trochę jak loteria- tylko, że zależy od gustu komisji.
Tez wysłałam na milke i nie wygralam i tez mi smutno  emotka

Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził emotka Dobrze, że się nie poddałaś i grasz dalej!
Z kolei u mnie problem jest inny: uważam, że moje nagrodzone w poprzedniej edycji Milki zgłoszenie to był szczyt mojej konkursowej twórczości i nie potrafię stworzyć niczego lepszego. Mam jakąś blokadę. W T-mobile tak samo, wygrałam poprzednio instaxa tak chwytliwą odpowiedzią, że próbując wysłać zgłoszenie w kolejnej edycji byłam zafiksowana tylko na tym, że nie wymyślę już lepszego. Ostatecznie machnęłam ręką i napisałam to, co mi przyszło do głowy, bo może akurat się uda. Raz na wozie, raz pod wozem (niestety dużo częściej) i trzeba próbować do skutku emotka
A w temacie: znowu przyszedł ten czas, kiedy już chyba na nic nie czekam. Wszystkie konkursy na których mi zależało rozwiązały się, więc zostały mi tylko te nieszczęsne bramki, w których niczego nie wygrywam. No i Captain Jack, którego tym razem spróbuję ułaskawić artystycznie, rysując jakiś koślawy obrazek odręcznie. To się jury pośmieje z mojego zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>