Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anaesth

anaesth

#7153650 Napisano: 18.01.2024 10:48:40 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
andii napisał(a):

WIELKOPOLSKI? 😡 nie umiem go nigdzie znaleźć...prócz żabki !

W Dino jest majonez tej firmy emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

anaesth

#7153498 Napisano: 17.01.2024 13:54:04 w Informują
Informują z Konkurs marki Semilac BioColor

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Maile po 13 (wiem, są wpisy w MDW, ale tu też niech będzie info dla porządku) Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7153476 Napisano: 17.01.2024 12:25:36 w Gratulacje! Dla wygranych!
Przyłączam się do gratulacji emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7152693 Napisano: 12.01.2024 12:58:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

ktoś tam o to pytał, ta agencja co organizowała Ariel Kaufland, informują co do dnia czy wcześniej?

Mogę odpowiedzieć na podstawie doświadczenia z konkursem w Żabce. Tam były 3 etapy 2-tygodniowe i mieli informować chyba 30 dni po każdym z etapów. II i III najpewniej poinformowali na raz, o ile dobrze kojarzę 30 dni od zakończenia II, czyli 2 tygodnie od zakończenia III. Jak było z I nie wiem, nikt się nie pochwalił głośnikiem (a za drukarki z II i słuchawki z III etapu były wpisy). Może ktoś, kto wygrał bon do Żabki może się wypowiedzieć. Czy można wyciągnąć jakieś wnioski na podstawie tego konkursu, ciężko powiedzieć… Ale jeśli poszły maile za wszystkie etapy na raz to wychodziłoby, że I etap poinformowali po terminie… Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7152645 Napisano: 12.01.2024 09:31:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

mam pytanko co do kart do Lidla z dallmayr
karta ważna 6 miesięcy od aktywacji przez Lidl
ale aktywacja następuje podczas pierwszych zakupów przez podanie PIN czy to chodzi o coś innego?

https://www.lidl.pl/kartalidl
Tu sprawdzasz saldo i ważność. Moja z Dallmayr jest ważna do 31.07.2024. Z Carousel tak samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7152515 Napisano: 11.01.2024 13:45:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jak sama nazwa mówi, loteria Dick(ie) Toys okazała się dla mnie ch…  emotka Wyświetl w wątku >>
1 panasa 0

anaesth

#7152297 Napisano: 10.01.2024 12:14:10 w Avanti
mandarynka16 napisał(a):

margarittta napisał(a):

jakoś ubogo w konkursy Avanti, ani Star ani Lay's... bida z nędzą

Star były w 2023 od lutego, oby teraz też tak wróciły

W Starach zawsze była formuła z 1 nagrodą dzienną i tygodniowymi? Nie znoszę takiej formy emotka  Chciałabym, żeby powtórzyli Podwójne Świętowanie. Ten konkurs chyba wszystkim się podobał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7152215 Napisano: 10.01.2024 09:49:20 w Czy informują/ informowali?
morelovelove napisał(a):

Czy informują z konkursu Ben&Jerry?

https://www.wyniki.smolar.pl/
Nie ma zakładki = raczej nie informowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7151968 Napisano: 09.01.2024 10:00:09 w Czy informują/ informowali?
pimparimpa napisał(a):

Glade z bonami poszła na raz?
czy sączą?

U mnie odstęp kilkuminutowy między bonami. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

anaesth

anaesth

#7151495 Napisano: 06.01.2024 07:33:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

czy ktoś miał problem z formularzem laureata z chicco w smyku?

Tak, mi też nie działa. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

anaesth

#7151418 Napisano: 05.01.2024 14:43:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy ktoś wygrał w loterii Empik/Harry Potter zgłoszeniem bez paragonu? emotka

a tam się numeru paragonu nie podawało?

Można było wybrać, czy zgłaszasz się do loterii z paragonem czy bez. Za te z paragonem chyba było więcej losów. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7151412 Napisano: 05.01.2024 14:37:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrał w loterii Empik/Harry Potter zgłoszeniem bez paragonu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7151148 Napisano: 04.01.2024 14:09:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Na dobry początek roku emotka
100zł z rezerwy Bonduelle (we wtorek)
miś i kosmetyki z Chicco w Smyku (mail dzisiaj) Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7151110 Napisano: 04.01.2024 12:18:47 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje! emotka Doskonały początek roku emotka Wyświetl w wątku >>
1 paulaaa 0

anaesth

#7151079 Napisano: 04.01.2024 11:01:44 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
zezowaty_kot napisał(a):

asiatko napisał(a):

Kaufland, Jesienne porzadki, Columbit - e-bony?

Ja czekam nadal.

Czy coś ruszyło w tym temacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7150785 Napisano: 03.01.2024 07:05:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

Czy tylko jedna osoba dostała pozytywną weryfikacje od Smolara konkurs dallmayr?

Ja też wczoraj dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7150566 Napisano: 02.01.2024 09:56:42 w NA CO CZEKAMY?
do 31.01 (01.01 + 30 dni) Konkurs Ariel Kaufland - mail  Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7150530 Napisano: 01.01.2024 21:28:46 w co chcielibyście wygrać?
anaesth napisał(a):


W 2023 chciałabym wygrać:
- 2x iPhone 13 mini, dla mnie i dla męża (dla niego ewentualnie iPhone 14)
- gotówkę co najmniej porównywalną do tej z 2021 (a najlepiej jakąś konkretną, żeby móc szybciej spłacić hipotekę)
- karty podarunkowe j.w.
- fajnie byłoby wygrać wejściówki do Suntago czy innego parku wodnego, żeby zrobić atrakcję córce
- Roombę, bo nasz (wygrany) robot Tefal po niecałym roku zaczyna szwankować
- zabawki dla córki i dla maluszka, który dołączy do nas w maju/czerwcu
- ewentualnie nowy ekspres do kawy, ale taki rzeczywiście wypasiony, bo podstawowego MK Cafe Barista już mamy emotka
Ale przede wszystkim chciałabym po prostu wygrywać, bo każda nagroda wywołuje uśmiech emotka

- iPhone nie wygrałam, kupiliśmy... emotka
- gotówki wpadło malutko emotka
- za to kart podarunkowych/bonów wygrałam sporo emotka
- bilety do Suntago wygrane, ale musiałam z nich zrezygnować - ciężko byłoby mi się tam wybrać z malutkimi dziećmi emotka
- nigdy więcej robotów sprzątających! Kupiłam odkurzacz pionowy i jestem zadowolona emotka
- były zabawki i kosmetyki dla dzieci, więc punkt odhaczony emotka
- o ekspres z prawdziwego zdarzenia dalej walczę emotka

Plan na 2024:
- duża gotówka, bo odkładamy na działkę i budowę domu
- dużo bonów! co najmniej tyle, co w 2023 emotka
- zabawki dla moich dziewczynek/bony do Smyka/H&M (uwielbiam ich ubranka dziecięce)
- ekspres do kawy z prawdziwego zdarzenia, po raz kolejny...
- metamorfoza fryzury emotka bo czasem jest do wygrania
- voucher do biura podróży, taki na co najmniej 15 tysięcy, by opłacić wycieczkę do ciepłych krajów dla naszej czwórki emotka
- projektor dobrej firmy
- pomalutku muszę czaić się na nowy telewizor… Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7150528 Napisano: 01.01.2024 21:12:11 w Nasze wygrane w minionym roku
Piąty pełny rok w konkursach, a ja dalej jestem płotką emotka 2023 był... po prostu okej. Robiłam dość duży przesiew zarówno pod kątem tego, czy potrzebuję produktu promocyjnego, jak i tego, co można wygrać. Suma regulaminowych wartości 88 nagród to ponad 27 tysięcy złotych, czyli mniej niż w 2021 czy 2022, ale nie mogę narzekać. W maju zostałam mamą po raz drugi, więc czasu i energii do konkursowania mam trochę mniej. A jednak najlepsze nagrody wpadły w drugiej połowie roku. 5 tysięcy do biura podróży oraz mnóstwo bonów/kart: Dino (3,7 tys.), Euro AGD, Stokrotka, Lotos, Decathlon, Rossmann, Adidas, Lidl... Do tego odrobina gotówki. Największym zaskoczeniem był ArtMix z Mutti, który świetnie sprawdza się do robienia mrożonej kawy i zdrowych koktajli. Bardzo ucieszył mnie zestaw z konkursu Barbie - aparat natychmiastowy cierpliwie czekał na Mikołajki i jest aktualnie ulubioną zabawką mojej 3,5-latki. Marzenie męża o locie Cessną spełniłam dzięki wygranemu voucherowi. Otworzyło się też kilkanaście bramek, ale były w nich nagrody o maksymalnej wartości 200zł, więc nic spektakularnego emotka Miałam całkiem dobrą skuteczność u Avanti. Wpadło też kilka nagród od Smolara. Wygrane u tych agencji cieszą mnie najbardziej, choć wciąż nie są to główne nagrody. Niestety wciąż nie znalazłam wspólnego języka z Amooco i sama nie wiem, czy dać sobie spokój, czy próbować do skutku. W 2024 chciałabym wygrać jakąś prawdziwą petardę. Odebrać telefon albo maila w najmniej spodziewanym momencie i usłyszeć/przeczytać, że los się do mnie uśmiechnął. I bony, bony, bony, bo darmowe zakupy to coś, co tygryski lubią najbardziej emotka (o wygraniu samochodu nie marzę, bo w tym temacie jestem bardzo wybredna i musiałby to być elektryczny SUV emotka ). A przede wszystkim chcę częściej brać udział w konkursach fotograficznych i filmowych, bo tworzenie takich prac bardzo mnie satysfakcjonuje. Tylko doba trochę za krótka emotka

Życzę sobie i Wam spełnienia najskrytszych konkursowych marzeń! emotka Wyświetl w wątku >>