Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anaesth

anaesth

#6673155 Napisano: 13.01.2020 14:02:15 w RMF
aurorcia napisał(a):

A odbierał już ktoś? Można już dzisiaj?

Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6673072 Napisano: 13.01.2020 11:40:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Udział można brać wielokrotnie (ale tylko raz wygrać), więc jak nie przyszedł wam voucher mimo upływu paru godzin - weźcie udział jeszcze raz. Mi przyszedł dosłownie po 3 minutach. Może akurat na waszej stacji wyczerpały się bombonierki? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6673039 Napisano: 13.01.2020 10:55:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bransoletka z Fantasii za wczoraj emotka

Edit: I bombonierka emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6672840 Napisano: 12.01.2020 13:45:21 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

Wkurza mnie Actimel, że ufundował "śmieciowe" nagrody Made in China. 
Dla mnie każda z tych nagród nie jest fajna!

Dokładnie! A gdyby jeszcze ten Actimel miał jakiś sensowny skład, a nie syrop cukrowy/cukier i glukozę... Lepiej wypić maślankę emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6672708 Napisano: 11.01.2020 21:37:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

w t-mobile też brak zwrotki emotka

Wysylacie sms jeszcze raz? 

nie wiem co robić  emotka

U mnie też brak z T-mobile po ponad godzinie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6672467 Napisano: 10.01.2020 18:50:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Amooco zlitowali się nad moim marnym losem i przyznali 50zł do C4 za konkurs Indykpolu. Dobre i to, bo poza tym same porażki (a największa to konkurs Lovi). emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6672031 Napisano: 09.01.2020 19:15:52 w Czy informują/ informowali?
delfinka101 napisał(a):

Nivea ten disney dla dzieci z rowerkami II etap już informowali?

Wyniki za listopad były dopiero 18 grudnia, więc może teraz będzie podobnie emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6671648 Napisano: 08.01.2020 19:51:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pasma porażek ciąg dalszy emotka Tymbark nic, 4fun nic, Indykpol nic, Colgate nic, a na domiar złego nie wygrałam w konkursie, który miał około 25 zgłoszeń i 10 nagród do rozdania emotka Może to dołek przed dużą wygraną? Na przykład bonem z Lay's w Żabce lub pralką z C4? O losie, czemu ja się jeszcze łudzę? emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6671562 Napisano: 08.01.2020 15:55:37 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

anaesth napisał(a):

Ja z kolei nie rozumiem braku zgody na oddanie narządów po śmierci. Po co mają gnić? Ostatnio jest jakaś fala odmów, a taki jeden 28-letni dawca mógłby swoimi nerkami, wątrobą, rogówkami, trzustką uratować tylu ludzi!

To trudny temat. Organów nie pobiera się od trupów. Człowiek musi jeszcze żyć, aby się nadawały. Stwierdzenie śmierci mózgowej to śliski temat. 
Biorąc pod uwagę aferę z łódzkich karetek i handel "skórami" między zakładami pogrzebowymi strach nosić przy sobie zgodę na pobranie organów.

Samo stwierdzenie śmierci mózgu nie jest trudne - trudne jest wytłumaczenie rodzinie, że pacjent nie ma szans na powrót do zdrowia. Zgody przy sobie nie trzeba nosić, bo w Polsce obowiązuje tzw. domniemana zgoda. Jeśli nie zarejestrujesz się w Centralnym Rejestrze Sprzeciwów to znaczy, że się zgadzasz, chyba że znajdą się świadkowie, którzy potwierdzą, że za życia słownie wyraziłaś sprzeciw. To, że pyta się jeszcze rodzinę o zgodę... cóż, tak się po prostu przyjęło. Niestety prowadzi to często do odmów. I tak jest nieźle, bo mój szpital jest w czołówce, jeśli chodzi o liczbę dawców w Polsce. Mimo wszystko mogłoby być jeszcze lepiej, ale na to potrzeba chyba przede wszystkim czasu. Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6671555 Napisano: 08.01.2020 15:44:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
roksana2802 napisał(a):

Napisali mi, że nie wszyscy powiadomieni o wygranej się do nich odezwali. Jelsi w ciągu 24 godzin nie dostaną odpowiedzi to wybiorą kolejnych

Dzięki za wyjaśnienie emotka Myślałam, że najpierw publikują listę, a dopiero później weryfikują laureatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6671453 Napisano: 08.01.2020 13:20:46 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,a raczej bardzo smuci,że jutro jest pogrzeb mojej znajomej, z którą chodziłam do liceum.Osierociła 4-letnią córeczkę.Chorowała na białaczkę, znalazł się nawet dawca,lecz się wycofał emotka emotka  Naprawdę, nie rozumiem w takim razie po co rejestrował się jako dawca? Że niby taki jest wspaniałomyślny, dla poklasku przed rodziną i znajomymi emotka  Ja jestem zarejestrowana w bazie DKMS i jeśli mnie wezwą, ani myślę rezygnować z pomocy drugiemu człowiekowi.Dla mnie to niepojęte,ech.

Prawdopodobnie podczas rejestracji potencjalny dawca nie wiedział, jakie wiążą się z tym konsekwencje zdrowotne. Dopiero stawiając się na ostateczną kwalifikację dostał pół ryzy papieru zadrukowanej informacjami o tym, że podawanie leków mających na celu "wypchnięcie" komórek macierzystych ze szpiku wiąże się z możliwością rozwinięcia choroby krwi u dawcy i różnych innych powikłań. Mało się o tym mówi, bo takie powikłania nie są bardzo częste, ale niestety takie mamy czasy, że trzeba ostrzegać o wszystkim i zbierać świadomą, dobrowolną zgodę zainteresowanego. Najwidoczniej człowiek przestraszył się i odmówił - miał do tego pełne prawo i niestety nie można go zmusić, aby jednak był dawcą. Ja z kolei nie rozumiem braku zgody na oddanie narządów po śmierci. Po co mają gnić? Ostatnio jest jakaś fala odmów, a taki jeden 28-letni dawca mógłby swoimi nerkami, wątrobą, rogówkami, trzustką uratować tylu ludzi! Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6671427 Napisano: 08.01.2020 12:31:13 w Wkurza mnie...
Millenium spamuje smsami z informacją o przeterminowanym zadłużeniu na różne numery kont i różne kwoty. W ciągu 2 minut potrafi ich przyjść 6! Wkurza mnie taka próba naciągania i wyłudzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6671207 Napisano: 07.01.2020 16:56:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

andii napisał(a):

kiedy mają być pierwsze wyniki C.jacka? studiował już ktos regulamin? emotka

Zdaje się, że do 5 dni roboczych

https://www.e-kon...strona/1081#p6671126 Wyświetl w wątku >>
2 kreatia, andii 0

anaesth

#6671205 Napisano: 07.01.2020 16:50:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarł voucher na okulary od TicTac z etapu XIII (25.11 - 01.12) emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6670705 Napisano: 04.01.2020 21:32:42 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

Próbowałam pobrać z bankomatu 50zł-nie wydało,
Próbowałam zapłacić karta w lidlu za zakupy 130zl-brak środków na koncie.
Sparwdziłam stan karty 0zł 
Niestety moja karta jest pusta. emotka

A zrobiłaś wszystko zgodnie z instrukcją od Karlsbadu? Chodzi mi o ustalenie PINu przez infolinię i napisanie maila do agencji, że PIN jest nadany? Bo oni bez tego nie mogli tej karty doładować. Jeśli to zrobiłaś, to powinna być zasilona... Dziwna sprawa emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

anaesth

#6670703 Napisano: 04.01.2020 21:25:28 w Czy informują/ informowali?
Czy były wyniki tego konkursu? https://www.e-kon...y-chodakowskiej.html
Nie ogarniam instagrama, nie wiem gdzie szukać "instastories" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6670572 Napisano: 03.01.2020 22:43:31 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
yolka123 napisał(a):

andii napisał(a):

a wodę żywiec  na loterię, gdzie taniej dorwać ? widziałam w c4 po 1,79  czy jest gdzies taniej? emotka

Lidl - 1,75 ( 1,5 l).

ITM również 1,75zł, ale paragon tak beznadziejnie opisany, że szkoda gadać. emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

anaesth

#6670571 Napisano: 03.01.2020 22:40:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Silan 0/2, Żywiec zdrój 0/1, a wyników dwóch konkursów, które powinny ukazać się dzisiaj, nie doczekałam się. I jak ja mam rozpocząć nowy konkursowy rok? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6669895 Napisano: 01.01.2020 21:23:08 w co chcielibyście wygrać?
Plan wygranych na 2020 rok:
- kontynuacja zbierania wyprawki dla córeczki dzięki nagrodom z konkursów - najbardziej marzy mi się wózek i elektroniczny laktator, ale ucieszy mnie każdy drobiazg emotka
- konsola Nintendo switch dla męża
- ekspres do kawy z prawdziwego zdarzenia
- iPhone
- voucher do biura podróży, choć możliwości wyjazdu będą ograniczone emotka
- gotówka i bony do sklepów w każdej ilości emotka albo raz a porządnie, duża gotówka na zakup mieszkania
- nie pogardzę też sprzętami typu wyciskarka wolnoobrotowa, depilator IPL, robot kuchenny Wyświetl w wątku >>