Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anaesth

anaesth

#6669888 Napisano: 01.01.2020 20:46:25 w Nasze wygrane w minionym roku
Konkursybyły w moim domu od dziecka i raz na jakiś czas próbowało się swoich sił czy to w krzyżówkach, czy to – później – w konkursach i loteriach w med iach społecznościowych (często z
sukcesami). Zeszłoroczna wygrana o wartości 9000zł zachęciłamnie do regularnego grania i tak oto minął pierwszy pełny rok z konkursami emotka
Na początku 2019 roku znalazłam na forum ten wątek. Pamiętam, jak z wypiekami na twarzy czytałam wasze podsumowania, w których figurowały telewizory, rowery, wycieczki czy pieniądze.
Nie przypuszczałam, że to będzie dla mnie tak duży kopniak motywacji i że za rok o tej porze również będę mogła się pochwalić swoimi skromnymi osiągnięciami. Nie brałam udziału we wszystkim „jak leci“, lecz robiłam spory przesiew pod kątem tego, czy dany produkt promocyjny mi odpowiada (lub będę miała go komu podarować), oraz czy ewentualna nagroda przyda mi się
w domu. Uważam więc, że wynik jest całkiem niezły i życzyłabym sobie, aby na koniec 2020 roku był co najmniej zbliżony (choć przy niemowlaku może to nie być proste).
Rok zaczął się od nagrody u męża – 2 noclegów w luksusowymapartamencie z wyżywieniem, dostępem do strefy relaksu i zabiegami w SPA o łącznej wartości około 2500zł. Pakiet ten posłużyłnam jako krótka podróż poślubna i był doskonałą odskocznią po stresie związanym z weselem.
Kolejną dużą nagrodą był telewizor z Lay's o wartości 2158zł, który wygrałam właściwie przypadkiem. Mąż miał fazę na czipsy i chciałam wygrać dla niego karton przekąsek, żeby nie musiał ich kupować. A tu taka niespodzianka emotka
W czerwcu udało mi się wygrać wymarzony rower w Go SPORT o wartości regulaminowej 1699zł. Sprawuje się wspaniale ioby służył jak najdłużej.
Najlepszym miesiącem był dla mnielistopad. Wygrałam wtedy m.in. 2000zł na karcie przedpłaconej z Milki. Dzięki niej spełniłam swoje kolejne marzenie o posiadaniu wdomu pięknego, wygodnego fotela.
Po drodze przewijały siędrobniejsze i ciut większe nagrody. Dzięki konkursom mamy w domu
gadżety, których pewnie nie kupilibyśmy za swoje pieniądze, np. Instaxa czy słuchawki bezprzewodowe. Wpadło trochę bonów na zakupy (600zł do Rossmann, 600zł Eventim, 350zł na okulary od TicTac i inne), doładowania do telefonu, pasty do zębów, kosmetyki, bluzy i skarpety od Somersby, zaproszenie do restauracji. W drugiej połowie roku najbardziej cieszyły mnie wygrane akcesoria dla niemowląt, którymi sukcesywnie uzupełniam wyprawkę. Szerokim łukiem omijały mnie natomiast nawet najmniejsze nagrody pieniężne (Prince polo, Velvet, Łaciate, Surf, Złotobranie, Luksja itd.), nie licząc karty z Milki (to chyba rekompensata za te wszystkie pudła w
bramkach). Nie udało mi się także wygrać iPhone, konsoli Nintendo, ekspresu do kawy i vouchera do biura podróży, jednak co się odwlecze, to nie uciecze. To będą moje cele na 2020 rok. W
sferze marzeń pozostaje także mieszkanie lub duża gotówka, która posłużyłaby jako wkład własny pod jego zakup. Chciałabym także odnosić więcej sukcesów w konkursach fotograficznych oraz tych z rodzaju "160 znaków z prefiksem". Łączna kwota regulaminowa wygranych za 2019 rok to około 13800zł. Pewnie dla wielu osób taka kwota to pikuś, ale ja jestem zadowolona i mam apetyt na więcej emotka
Życzę wszystkim forumowiczom i sobie także, aby konkursy były dla nas przyjemnością, a nagrody – spełnieniem marzeń. emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6669703 Napisano: 31.12.2019 14:31:07 w Wkurza mnie...
asia575 napisał(a):

A ja już byłam gotowa na oddanie krwi,bo właśnie taką grupę mam  emotka

Wszystko jedno, jaką masz grupę krwi - każda porcja jest na wagę złota emotka Najcenniejsza to ta grupy 0 minus, ale ratować życie można też przy pomocy 0 plus. Jeśli tylko nie masz przeciwwskazań, to zachęcam do oddawania.  A dobro powraca emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6669691 Napisano: 31.12.2019 14:07:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Czyżbym się jeszcze załapała na tę piękną, dwutysięczną stronę wątku? emotka
Zestaw 2 bluz i słodyczy od Kinder Maxi emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6669690 Napisano: 31.12.2019 14:05:33 w Czy informują/ informowali?
zielonaszpilka napisał(a):

anemone1 napisał(a):

Maile z Kinder Maxi wysłali w tym samym czasie czy ślą na raty??

Ja mam maila z 12:51

Idą na raty emotka Dostałam @ dosłownie przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6669122 Napisano: 28.12.2019 09:50:05 w Czy informują/ informowali?
werix7 napisał(a):

Czy informowali już zwycięzców tych konkursów:

  • OleOle (konkurs świąteczny, do wygrania rabat 500 zł),
  • Kinder Maxi – Bądź Maxi,
  • Nivea Scrubs? 
 

Kinder Maxi - wyniki 31.12. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6668825 Napisano: 26.12.2019 15:18:25 w Moja pierwsza wygrana!
Pamiętam wrażenia towarzyszące wysyłaniu zgłoszenia na pewien konkurs. To chyba był program "30 ton lista przebojów". Na ekranie pojawił się komunikat, że pierwsze bodaj 5 osób, które wyślą maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe dostanie płytę z najnowszą piosenką Varius Manx. W te pędy wysłałam maila. No i wygrałam, płyta zachowała się i leży na półce w domu rodziców emotka Po dacie wydania singla wnioskuję, że musiałam mieć wtedy 11 lat, także raczej nie była to moja pierwsza w życiu wygrana, ale pamiętam te emocje, jakby to wydarzyło się dziś emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6668812 Napisano: 26.12.2019 12:21:47 w Popraw sobie humor...


Na szczęście takie rzeczy to nie u nas emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6668753 Napisano: 25.12.2019 16:20:17 w Wkurza mnie...
bandit napisał(a):

Witam
Konkurs -> https://www.ladyo...omu-irobota-konkurs/
napisz co zrobisz z wolnym czasem i co wygrywa ???
tekst że podaruje odkurzacz mamusi - nie na temat ! i jak tu nie myśleć że facebookowe konkursy nie są ustawione emotka

Średnio mam ochotę czytać wszystkie komentarze pod konkursem (od błędów ortograficznych w niektórych wypowiedziach to aż oczy wypala), ale może po prostu nie było lepszego? emotka Choć to podejrzane - czyżby nikt z "naszych" nie brał udziału w tym konkursie? emotka
A tak zupełnie serio: coraz częściej widzi się, że w konkursach na FB, IG i na blogach nagradzane są wypowiedzi, które nie są idealne, tzn. nie zawierają wyłącznie poprawnej polszczyzny, mają trochę za dużo emotikonek, stylistycznie też mogłyby być lepsze, a i ze zgodnością z tematem konkursu nie jest perfekcyjnie. Może profile chcą nagradzać stałych czytelników, aktywnie komentujących, wspierających rozwój fanpage/bloga? Ciężko powiedzieć, co nimi kieruje. Z jednej strony to cieszy, bo nie każdy ma talent do pisania ładnych wypowiedzi (choć mając minimum podstawowe wykształcenie powinno się coś tam umieć napisać). Z drugiej - propagowanie takiego pisania "na odwal się" wcale fajne nie jest. Przy okazji konkursu pieluch Dada na FB (chodziło o dopisanie zwrotki kołysanki) natknęłam się na dyskusję dotyczącą wyróżnionej wypowiedzi, która zawierała błędy ortograficzne i chyba też nie trzymała się "rytmu". Cóż poradzić? Jury wybiera laureatów tak jak im się podoba, nie mamy na to niestety wpływu. Szkoda tylko, że człowiek się przykłada do tych konkursów, często specjalnie kupuje produkty (Dada sobie poleżą jeszcze ze 3 miesiące, póki ich nie otworzymy), stara się podejść do tematu oryginalnie, kreatywnie... i nikt tego nie docenia. Na szczęście konkursów jest na tyle, że każdy prędzej czy później w którymś zostanie nagrodzony (choć grudzień nie jest łaskawy i to chyba nie tylko dla mnie). emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6668551 Napisano: 23.12.2019 17:54:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co z konkursem Wawel Miksołaj? Na FB napisali, że skontaktowali się z laureatami, a na forum cisza. Niby mają po świętach opublikować listę - ciekawe. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6668373 Napisano: 22.12.2019 22:24:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Jak klikniesz jakikolwiek konkurs i wejdziesz na strone to masz od kiedy do kiedy trwa, liczbe wyświetlen, kiedy opublikowano i kto organizuje
np tutaj
https://www.e-kon...ia.html#.Xf-h5fxCfYA

  • Konkurs trwa od: 20.12.2019 do: 23.12.2019
  • Wyświetleń: 47
  • Opublikowano: 22.12.2019 08:47
  • Udział wzięło: 0
  • Organizator: wroclaw.pl

ivanotta też nie mam liczby wszystkich konkursów

Trzeba być zasłużonym forumowiczem, żeby widzieć takie rzeczy? emotka Nie miałam zielonego pojęcia, że istnieje taka funkcja "udział wzięło" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6668275 Napisano: 22.12.2019 11:53:59 w Wkurza mnie...
Chyba mieszkam w jakimś arcyczystym mieście, bo w koszykach nigdy nie ma paragonów, na kasach też nie (chyba, że w samoobsługowych ktoś zostawia), na podłodze nic się nie wala... Raz mi się udało upolować paragon z Tyskiego (oczywiście spudłowany) w Biedronce, bo gość przede mną kupował i kasjerka nie zdążyła go wyrzucić. Dlatego za każdym razem, jak widzę posty w stylu "wygrałam na znaleziony paragon", to niedowierzam emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

anaesth

#6668184 Napisano: 21.12.2019 18:53:33 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

basiag napisał(a):

zna ktoś sposób na tego kurzołapa misia białego z coli ? za darmo bym go nie chciała, ale moja sąsiadka poluje na niego zawzięcie dla swoich dzieci i ma same wtopy. Oddawałam jej wszystkie kapsle a sama też jest colouzależniona, więc trochę już tego puściła. Ona niekonkursowa więc nie wiem nawet jak puszcza te zgłoszenia. Dziś zameldowała ze smutkiem że kolejne dwie wtopy. Jest jakaś przybliżona zasada na te ich bramki w tym konku ?

Ja też chciałabym wiedzieć, jak tego ogroma ugryźć... Każdy kod mi przepada, o rozmaitych porach...  emotka

Ja również próbowałam o różnych porach (łącznie ze środkiem nocy) i mam same pudła. Ile tam jest dziennie tych bramek? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

anaesth

#6668166 Napisano: 21.12.2019 15:44:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W wątku MDW zbliża się 2000 strona. Chciałabym móc się na niej wpisać z jakąś fajną nagrodą!
Velvet mnie też olał, ale wysłałam tylko 9 paragonów. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6668009 Napisano: 20.12.2019 17:50:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chyba trzeba powoli zamykać listę wygranych w tym roku. Smutny ten grudzień, taki pusty... A jak coś wpada, to sama drobnica. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6667844 Napisano: 20.12.2019 10:23:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelcia753 napisał(a):

anaesth napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Doradźcie czy paragony wysyłacie listem za potwierdzeniem odbioru, czy priorytet wystarczy?

Trzeba sprawdzić w regulaminie, czego oczekują emotka Czy masz na dostarczenie np. 4 dni robocze, czy zwykłe, czy decyduje data stempla pocztowego, czy wpłynięcia do nich. Wielu paragonów do tej pory nie wysłałam, bo albo chcą skan, albo nie wygrywam emotka Ale raczej wystarczał list polecony - nie inwestowałabym w priorytet, kiedy gra toczyła się o kufel za 15zł. Potwierdzenie dostarczenia/odbioru w formie SMS kosztuje chyba 50 groszy, więc dla spokoju czasem warto dopłacić.

Dziękuję emotka Organizator życzy sobie oryginał paragonu. Priorytet jest tańszy z tego co się orientuję, a już na pewno krócej idzie. Hmm ale o to potwierdzenie sms muszę dopytać.

Tak, tylko ten tani priorytet to chyba nie jest polecony, czyli przesyłka nie jest rejestrowana. To jest troszkę większe ryzyko, że list nie dojdzie. Głupio byłoby stracić przez to nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6667803 Napisano: 20.12.2019 06:58:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelcia753 napisał(a):

Doradźcie czy paragony wysyłacie listem za potwierdzeniem odbioru, czy priorytet wystarczy?

Trzeba sprawdzić w regulaminie, czego oczekują emotka Czy masz na dostarczenie np. 4 dni robocze, czy zwykłe, czy decyduje data stempla pocztowego, czy wpłynięcia do nich. Wielu paragonów do tej pory nie wysłałam, bo albo chcą skan, albo nie wygrywam emotka Ale raczej wystarczał list polecony - nie inwestowałabym w priorytet, kiedy gra toczyła się o kufel za 15zł. Potwierdzenie dostarczenia/odbioru w formie SMS kosztuje chyba 50 groszy, więc dla spokoju czasem warto dopłacić. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6667798 Napisano: 20.12.2019 06:45:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rene napisał(a):

Proponuje szybki sondaz TIC TAC!ilosc wyslanych/wygranych! emotka
Ja:25/2 moglo byc pewnie lepiej!  emotka

Myślę, że to bardzo dobry wynik. O ile dobrze kojarzę, to chyba widziałam komentarz o wysłanych 70 paragonach i braku nagrody.
U mnie skromnie, bo wysyłałam 1-2 zgłoszenia tygodniowo. Zawsze jakaś tam nadzieja była... Ostatecznie wpadł voucher na okulary (który bardzo mi się przyda, bo z oczkami coraz gorzej) na 13 zgłoszonych paragonów emotka Nie inwestowałam więcej w produkt, który mi nie odpowiada - chciałam sobie tylko dać szansę na konsolę lub voucher. Wychodzę z założenia, że jeśli mam wygrać, to wygram nawet pojedynczym zgłoszeniem emotka
Podumowując: 13/1 Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6667579 Napisano: 19.12.2019 12:23:00 w Czy informują/ informowali?
antylopia napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

a co z GLADE Biedronkowym, było info za ostatni tydzień??

tez czekam , nikt jak dotąd się nie chwalil

Poszły maile 3 minuty temu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6667577 Napisano: 19.12.2019 12:22:21 w Informują
@ Glade Biedronka za ostatni etap - maskotka. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6667553 Napisano: 19.12.2019 10:03:48 w Czy informują/ informowali?
darxxx napisał(a):

Informowali już z konkursu "świąteczny Alexander – wygraj rodzinne zestawy gier pod choinkę"? Wyniki miały do być wczoraj, a nigdzie nie ma o nich wzmianki, ani nikt się nie chwali  emotka

Jeszcze nawet nie zdążyli dodać mojego komentarza z ostatniego dnia konkursu, więc chyba zapomnieli o całej akcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0