Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika anaesth

anaesth

#7164634 Napisano: 15.03.2024 12:43:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Fanfary. Pierwsza od niemal 3 lat nagroda u Amooco emotka

100zł do Lidla. Aż sobie normalnie kupię coś ładnego za to, a nie tylko spożywkę emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7164495 Napisano: 14.03.2024 20:09:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

Te lakiery z Eveline to w 2010 roku to chyba po 5zl za sztukę kosztowały.. powinni to liczyć wg tamtych cen. Chyba, że wg nich taki lakier to jest jak wino, im starszy tym lepszy.. takie wina i lakiery kilkunastoletnie są w cenie. Taka myśl wieczorem się narodziła..

Cena ceną, ale jak tak patrzę po koleżankach czy kobietach w rodzinie, to teraz niemal każda chodzi do salonu na hybrydy albo robi sobie je sama. Ktoś jeszcze kupuje „zwykłe” lakiery zamiast światłoutwardzalnych? Może też dlatego im się nie sprzedają i wciskają je do „paczek niespodzianek” emotka  Ale to już taka niekonkursowa dygresja. Ja już znalazłam zastosowanie dla tych lakierów - pomalujemy z córką jej spinki do włosów, to może chętniej będzie je nosić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7164481 Napisano: 14.03.2024 19:14:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samdej napisał(a):


W innym temacie, Amooco dodało zakładki do formularzy ze Stokrotki Indykpol i z Lidla Lubella - czy podpięte nie wiem.

Z Lubellą mają termin do jutra, więc już czas najwyższy na zakładkę emotka  (czekam na spektakularną porażkę, bo znając moje relacje z Amooco, to nic nie wygram)
A z Wedla w C4 zrobili zakładkę i cisza… Czy coś przegapiłam? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7164432 Napisano: 14.03.2024 13:51:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bluzeczka napisał(a):

A ja pisałam do Smolara Eveline pojechało po całości.  Odpowiedz od Smolar Co o tym sądzicie?  Potwierdzamy otrzymanie wiadomości. Informujemy, że zestaw produktów będący nagrodą w loterii „Loteria Eveline 2024” został przygotowany i przekazany nam przez firmę Eveline. Firma Eveline, jako producent zapewnia, że nr seryjny na opakowaniu nie jest powiązany z datą produkcji i jednocześnie informuje, że nie bierze odpowiedzialności za treści z zewnętrznych serwisów, które podają takie informacje. Żeby Panią uspokoić załączam skan oświadczenia od firmy Eveline. Odnośnie uszkodzonych produktów, uprzejmie prosimy o cierpliwość – niezwłocznie będziemy wyjaśniać ww. sytuację z firmą Eveline, postaramy się jak najszybciej dosłać pełnowartościowy produkt.

Myślę, że rzeczywiście Smolar nie wiedział, że te zestawy kosmetyków to buble. To zbyt poważna agencja, żeby mogła sobie pozwolić na wysłanie 3 tysięcy paczek odpadów. Pewnie byli odpowiedzialni za spot reklamowy, promowanie loterii, ogarnięcie strony, zaprogramowanie bramek, przeprowadzenie losowania nagród głównych (choć wiem, że niektórzy mają wątpliwości, czy się odbyło - póki ktoś się nie pochwali wygraną, to się nie dowiemy), informowanie laureatów i wysyłkę nagród, ale wątpię, żeby do tych paczek ktokolwiek zaglądał i wnikał, co w nich jest. Pewnie to zależy, jak się agencja dogada ze sponsorem, ale ja to widzę tak, że Eveline dostarczyło kosmetyki albo nawet już zapakowane zestawy, a Smolar je tylko rozesłał. Może jestem optymistką, ale naprawdę chcę wierzyć, że to nie Smolar nam wcisnął ten badziew. Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7164425 Napisano: 14.03.2024 13:36:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jest taki piękny dzień. Słoneczko świeci, ciepło, dzieci grzeczne, mieszkanie trochę posprzątałam, mąż przywiózł kawę z maka emotka  Czego chcieć więcej? Wygrać coś! emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

anaesth

#7164377 Napisano: 14.03.2024 10:35:29 w Czy informują/ informowali?
Bliki z Aldi - poinformowali za ostatni weekend? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7164308 Napisano: 13.03.2024 20:43:54 w Smolar
visserarthur napisał(a):

bajm napisał(a):

Tak się zastanawiam nad konkursem w Kauflandzie... Ponad 5 tysięcy nagród ze zdrapek i nikt na forum się nie pochwalił. Trochę dziwne

Tak… tylko ile zdrapek było- coś mi świta, że 6,5 miliona

Tak, a na przykład moja była delikatnie drapnięta w polu, pod którym widać, czy się wygrało nagrodę natychmiastową. Nienawidzę takich przekrętów, ale co ja się będę kopać z niezadowoloną z życia kasjerką, która z wielką łaską i wielkim "eeeeeehhhhh" mi tę zdrapkę przyniosła? emotka Przynajmniej mam szansę na główną, haha. Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7164122 Napisano: 13.03.2024 09:24:37 w Czy informują/ informowali?
olywka napisał(a):

Igraj ze smakiem aldi - za jaki dzień ostatnio informowali?

Chyba za 6.03 Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0

anaesth

#7164074 Napisano: 12.03.2024 21:26:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samdej napisał(a):

Odesłać z adnotacją: Nie świadczę usług darmowej utylizacji odpadów emotka

Przy okazji tej całej akcji dowiedziałam się, że lakiery do paznokci są traktowane jako odpad niebezpieczny, który nie powinien się znaleźć na wysypisku, tylko trzeba je oddać do specjalnego punktu emotka Jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Mea culpa emotka

A w temacie odżywki z naruszonym wieczkiem, to o dziwo mi się trafiło pełne. To może chociaż ten produkt wykorzystam, bo resztę strach na siebie nakładać emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7164036 Napisano: 12.03.2024 19:50:13 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

visserarthur dosłownie prawie jak zakupy za kupony w USA emotka   Zapomniałam, jak ten program się nazywał, ale było pokazane, jak niektórzy wycinają kupony z gazetek sklepowych i polują na okazje. Niektórzy byli obrotni do tego stopnia, że robili mega zakupy i nic nie płacili albo jeszcze im dopłacali emotka I oczywiście wszystko było co najmniej w spiżarni albo w szafie a niektórzy mieli wielkie regały w garażu i na nich dziesiątki litrów soków w galonowych butlach, mleka, kartony płatków, chipsów, konserw, płynów do prania, do kąpieli itp.

W oryginale Extreme Couponing, po polsku chyba Łowcy Promocji. Ciekawa jestem, ile w tym wszystkim było prawdy, a ile scenariusza emotka  Ale w Stanach chyba wszystko jest możliwe, nawet darmowe zakupy. 

A „staremu” wcale się nie dziwię. Loterie to hazard jak każdy inny i takie uzależnienie się LECZY. U specjalisty. Też bym się wściekła, jakby ktoś moje ciężko zarobione pieniądze tak topił. Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7163877 Napisano: 12.03.2024 10:15:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Jakie macie opisy na paragonach grzeskow do konkursu ITM?? W regulaminowym wykazie jest 5 rodzai, z tego jak ja rozumiem to nazwy pochodza z opisow paragonow.. ja mam "wafle grzeski mega" i zastanawiam sie czy to wafel nie bioracy udzial w konkursie czy ja to zle interpretuje? emotka

Według mnie, Grześki mega w polewie nie biorą udziału, bo mają gramaturę ponad 40g, a takie nie są wymienione w regulaminie. Tylko te bez polewy.

edit: mam na przykład Grześki mega i kod z końcówką 77 - to są orzechowe w polewie o gramaturze 48g, no i takich nie ma w regulaminie. Rodzice mi załatwiali paragon i nie ogarnęliśmy, że ten wariant się nie nadaje na konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

anaesth

#7163876 Napisano: 12.03.2024 10:03:29 w Czy informują/ informowali?
Ostatni wpis z Sensodyne jest za 5.03 - miał ktoś info za 6 i 7? Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

anaesth

#7163773 Napisano: 11.03.2024 14:54:41 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

A maile z Treseme były już? Bo nie na bieżąco jestem xd wiem, że wyniki na stronie są tak, a maile?

Coś tam się przyplątało do spamu koło 11:00 emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7163728 Napisano: 11.03.2024 13:11:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
(Nie chcę robić drzewka, nie będę cytować całej dyskusji)
W temacie Amooco: znajdźcie większego przegrywa ode mnie. Nie wygrałam u nich nic od dobrych 3, jak nie 4 lat, a regularnie wysyłam zgłoszenia. Nie gram hurtowo i pewnie te moje pojedyncze zgłoszenia giną w tłumie, ale jakoś do innych agencji też ślę 1-2 teksty i ciągle coś wpada. Nie wiem co oni mają za gust w tym Amooco... Zobaczymy, może w fotograficznych pójdzie mi lepiej, niż w pisanych emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7163480 Napisano: 10.03.2024 09:18:24 w Wkurza mnie...
elemelex napisał(a):

Konkurs Mutti gdzie trzeba od razu podawac mnóstwo danych. Po co im te wszystkie adresy?  emotka

Myślę, że mają jakiś przykaz, żeby nie nagradzać kilka razy tej samej osoby. Nie wiem jak tym razem, bo nie gram, ale w zeszłym roku w regulaminie mieli wyraźnie napisane, że wygrać może tylko osoba, która nigdy wcześniej u nich nie wygrała. Pewnie podawanie od razu wszystkich danych pozwala im na weryfikację. Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7163395 Napisano: 09.03.2024 10:31:55 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
zordlord napisał(a):

https://www.złot...chauna.pl/      / gdzie najtaniej i ogólnie gdzie idzie kupić whisky do tego konkursu?       Jedna z marek Bushmills, Sexton lub Proper no twelve

Stronę wcześniej masz post, że jest w Kauflandzie za 75zł. Wyświetl w wątku >>
1 zordlord 0

anaesth

#7163394 Napisano: 09.03.2024 10:29:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mountain napisał(a):

część mam pytanko używał już ktoś karty podarunkowej LOTOS? Zastanawiam się czy tylko można ją płacić na lotosie czy na MOL też?

Na MOLu najpierw kobieta robiła mężowi problem, bo „to na pewno nie będzie działało, Lotosów już nie ma, ta karta nie jest ważna!”, więc odpuścił i zapłacił normalnie. Przy kolejnym tankowaniu pojechałam sama, bojowo nastawiona i chyba trafiłam na tę samą kobietę. „Nie da się, na pewno nie działa”, ta sama śpiewka. Uparłam się, że ma sprawdzić i magicznym sposobem po zaledwie zeskanowaniu karty (pinu nie trzeba wpisywać) wypluło fakturę. Czary ;) Wyświetl w wątku >>

anaesth

anaesth

#7163180 Napisano: 07.03.2024 21:42:38 w NA CO CZEKAMY?
do 04.03 Konkurs ''Drużyna Heinza'' Lidl - mail
do 08.03 (16.02.-01.03 komisja) Konkurs "32 Finał WOŚP z Lovela w Media Expert" - e-mail
do 11.03 Konkurs "Miłość smaków ma wiele" Intermarche - SMS
do 13.03 Konkurs TRESemme w Rossmann - mail
do 15.03 (08.03+7 dni) Konkurs "Wygrajmy razem" Lidl - mail
do 19.03 (29.02 + 14 dni + 3 dr) Konkurs Colgate w Carrefour
do 20.03 - Konkurs Tchibo ITM - sms
do 25.03 (11.03+4d) - Konkurs Mój DHL - mail 
do 25.03 Konkurs Bourjois w Hebe - mail
do 25.03 (18.03 wybór) Konkurs "Kochaj, smakuj, zaskakuj" Carrefour - mail
do 26.03 (15.03 /lista na stronie/ + 7 dr na info) Walentynkowy konkurs - tel lub mail
do 27.03 (22.03 + 3dr) Loteria "10-lecie KiKŚ" - mail
do 29.03 Konkurs Magnum w Żabce - mail
do 03.04 Konkurs Łowicz/Lubella w Kauflandzie
do 05.04 (06.03 + 30 dni) Konkurs P&G w Biedronce
do 13.05 Konkurs "Zimowe chwile z T-Mobile na kartę" (dzwonią/dzwonili od 05.03, lista ma być w kwietniu)
do 12.06 (29.02 + 60dr /wybór/ + 10dr /lista/ a w międzyczasie telefon) - Konkurs "Ferie z Orange 2024" - Lista (+ Telefon do główniejszych)

do ??? (29.02 komisja, ale nie wiadomo kiedy info) Konkurs "Dołącz do mafii IRL" Żabka - mail <- podobno już wszyscy powiadomieni mailowo Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7163179 Napisano: 07.03.2024 21:36:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Do Kauflandowego Zimowego jak wysyłacie foto to piszecie jeszcze jakiś tekst czy tylko fotkę i paragon?

Zgłosiłam bez tekstu, ale nie wiem czy słusznie... Wyświetl w wątku >>
0 0