Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anaesth

anaesth

#6762873 Napisano: 03.02.2021 17:31:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@trampek, napisał(a):

715 23 48 czy to jakiś konkursowy nr no mam nieodebrane połączenie wie ktoś 

5 sekund (albo i mniej) zajęło mi wpisanie w google "kto dzwonił 715 23 48". Kolejne pół sekundy, to rzut oka na tytuł pierwszej strony, która się pojawiła. Wpisz sobie, polecam. Google wiedzą więcej, niż nasza społeczność emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6762653 Napisano: 02.02.2021 20:57:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Styczeń nie był najgorszy, bo spełniło się malutkie marzenie o walizce z Nivea, ale zawsze mogło być lepiej... Może w lutym też spełni się jakieś (większe) marzenie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6761938 Napisano: 29.01.2021 17:29:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
delvitto napisał(a):

również bardzo gratuluję  emotka ale uświadomcie mnie, proszę, jakie to autko Agnieszce wpadło, i z jakiego konka emotka  nie jestem na bieżąco.

https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-miej-w-sobie-pragnienie-bycia-eko.html

Przyłączam się do gratulacji, cudne autko! emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6761922 Napisano: 29.01.2021 16:38:01 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Da Vinci"


Wyniki dostępne tutaj: https://www.faceb...332739825962/?type=3 Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6761850 Napisano: 29.01.2021 10:58:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Magiczny Wąteczku, może tak piniata na koniec miesiąca? Albo 5 dyszek z Milki? emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

anaesth

#6761584 Napisano: 28.01.2021 11:59:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alita napisał(a):

anaesth napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy ktoś z Was otrzymał uszkodzoną walizkę z Nivea baby?
Albo reklamował ktoś nagrodę od agencji Golden Submarine? Z jakim skutkiem?

a co Twojej dolega?Bo mojej nie rozpakowałam.

Połamane zapięcie. Karton bez zarzutu, więc to raczej nie jest wina kuriera.  emotka

U mnie walizka nowa, jak ze sklepu, zero uszkodzeń. Może napisz do nich maila?

Już sprawa załatwiona emotka  Dzięki za odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6761575 Napisano: 28.01.2021 11:38:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy ktoś z Was otrzymał uszkodzoną walizkę z Nivea baby?
Albo reklamował ktoś nagrodę od agencji Golden Submarine? Z jakim skutkiem?

a co Twojej dolega?Bo mojej nie rozpakowałam.

Połamane zapięcie. Karton bez zarzutu, więc to raczej nie jest wina kuriera. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6761566 Napisano: 28.01.2021 11:17:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was otrzymał uszkodzoną walizkę z Nivea baby?
Albo reklamował ktoś nagrodę od agencji Golden Submarine? Z jakim skutkiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6761162 Napisano: 26.01.2021 20:57:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nivea Baby informują o weryfikacji paragonu? Czy mam po prostu czekać na kuriera? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6760802 Napisano: 25.01.2021 12:25:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Graj o konsolę Nintendo, bo nie masz konsoli Nintendo. 
Wygraj grę na Nintendo, a nie masz konsoli Nintendo. emotka

I tak się cieszę, że Smolar docenił. Napracowałam się. emotka
/konkurs Wspólna zabawa z Zozolami w C4/ Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6760751 Napisano: 25.01.2021 10:46:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
prosiaczek napisał(a):

2ga nagroda, czyli chyba kolczyki Yes z hebe - cieszy bardzo emotka

U mnie to samo, raczej kolczyki emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6760583 Napisano: 23.01.2021 22:13:02 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):


Mnie osobiście bardziej wkurza zamieszanie ze szczepionkami i te wielkie kolejki ludzi 70+ i 80 + w których nie ma odstępów tak jak przy kasach w Biedrze i tak połowa z nich zanim doczeka szczepionki załapie wirusa.

Niestety, tak to wygląda. Wielu medyków złapało wirusa stojąc w kolejce do szczepienia. Z seniorami niestety będzie podobnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6760458 Napisano: 22.01.2021 20:53:56 w Wkurza mnie...
dydys napisał(a):

Z góry przepraszam, ale muszę, po prostu muszę wpisać się w tym wątku. Wkurza mnie, że załapałam to dziadostwo, które zwie się COVIDem. Wylądowałam na kwarantannie, a u mnie wygląda to tak: Jedna córka zajęcia zdalne, więc druga przebywa a nami w pokoju. Mąż cały czas do późnego wieczora praca zdalna, tysiąc telefonów. Ja w tym wszystkim, a potwornym bólem zatok muszę z córką, pierwszoklasistką przerabiać po kilka zadań z 10 książek. Nie mam zupełnie węchu, ugotowałam zupę, której nikt nie chciał zjeść  emotka  Nie wspomnę już o samych konkursowych porażkach  emotka  Nawet wymarzonej piniaty na urodziny córki wygrać nie potrafię, a zostały już 2 paragony. Muszę konkursową karierę zawiesić z powodu niemożności robienia zakupów. Zostałam w domu w toną batonów i wafli, których nawet nie spróbuję, bo i tak wszystko smakuje jak papier. Już 2 dnia mam dosyć. A najbardziej mnie wkurza, że od początku pandemii noszę maseczki, dezynfekuję dłonie, a i tak załapałam ten syf. Pracuję w sklepie i na co dzień obserwuję niefrasobliwość ludzi, którym zwracałam uwagę na brak maseczki, to ja byłam tą głupią, która wierzy w "plandemię". W pracy mam dużą możliwość obserwacji społecznych i z moich obserwacji wynika, że prędko z obecnej sytuacji nie wyjdziemy...
Dziękuję za wysłuchanie i zdrowia życzę

Mnie też szlag trafił - prawie rok siedzenia w domu, stronienie od ludzi, dezynfekowanie wszystkiego, co się da... i zachorowałam TYDZIEŃ przed wyznaczonym terminem szczepienia. Wystarczyło wpuścić do domu kogoś bezobjawowego. Mąż nie zachorował, bo był już po pierwszej dawce szczepienia. Córka nie miała objawów. To, czego się boję, to odległe powikłania, o których teraz jeszcze niewiele wiadomo. Miejmy nadzieję, że nic złego już się nie wydarzy. Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6760422 Napisano: 22.01.2021 17:29:34 w Czy informują/ informowali?
koniczynka123 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

agaluna napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy Compensa już informowała z tego konka:  https://www.e-kon...-8.html#.YAgPuedCfcs

Może byś PW

Podpinam się pod pytanie

Wczoraj na FB pisali "zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej bezpośrednio na maila" i że poinformują na FB jak pójdą @ więc na razie raczej nikt jeszcze nie dostał informacji. Oby... emotka

Wiadomość sprzed 4 godz:
[url=https://www.faceb...__tn__=R]-R]Compensa PolskaW związku z wieloma zapytaniami, informujemy że wszyscy zwycięzcy zostali
poinformowani o wygranej mailowo. Jednocześnie dziękujemy wszystkim
uczestnikom za udział w konkursie. Pozdrawiamy serdecznie.
Czy jest jakiś zwycięzca na forum? emotka emotka

Na FB jedna osoba pochwaliła się wczoraj Empikiem. 

A w temacie: czy ma ktoś stówkę z Vegety za 08.01 i później? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6760337 Napisano: 22.01.2021 13:21:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chciałabym, żeby Smolar debatując (ponoć dzisiaj) nad konkursem Zozoli ciepło pomyślał o moim zgłoszeniu. Napracowałam się i fajnie by było, gdyby w końcu ktoś docenił moje starania emotka  Może w końcu spełni się marzenie i wygram Nintendo? Niech magia tego wątku pomoże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6760116 Napisano: 21.01.2021 15:49:20 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam inspiracji, na co można wydać środki z niepotrzebnej karty sim emotka Albo wskazówki, ile mniej więcej trzeba wysłać smsów, żeby wygrać w konkursie na dlalejdis.pl i podobnych (z regulaminu ich konkursów: "system wyłania zwycięzcę, który wysłał najwięcej wiadomości SMS z jednego numeru telefonu", dlatego pytam).

Ktoś tu pisał, że książkę wygrał kilkoma smsami, natomiast na telefon nie starczyło smsów za połowę jego wartości. Więc albo był większy desperat albo organizator wyrolował smsujących. Pod każdym konkursem dlalejdis.pl dodaję informację, że biorą pod uwagę ilość wysłanych smsów (choć mógłaby to wpisać osoba dodająca konkurs)- mnie za to e-konk zablokował, że moje informacje to spam emotka , mimo że to ostrzeżenie żeby nie słać smsów z nadzieją wylosowania...

Dzięki za informację emotka Ciekawe, ile osób za każdym razem nacina się w ich konkursach, bo nie doczytali regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6760105 Napisano: 21.01.2021 15:32:19 w SZUKAM....
Szukam inspiracji, na co można wydać środki z niepotrzebnej karty sim emotka Albo wskazówki, ile mniej więcej trzeba wysłać smsów, żeby wygrać w konkursie na dlalejdis.pl i podobnych (z regulaminu ich konkursów: "system wyłania zwycięzcę, który wysłał najwięcej wiadomości SMS z jednego numeru telefonu", dlatego pytam). Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6759828 Napisano: 20.01.2021 14:21:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1q1q1q napisał(a):

ita1987 napisał(a):

Czy w Lidlu jest Captain Jack?

w moim jest emotka

A w moim nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
1 ita1987 0

anaesth

#6759652 Napisano: 19.01.2021 18:48:34 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
0 0

anaesth

#6759589 Napisano: 19.01.2021 13:39:56 w Czy informują/ informowali?
Monika11 napisał(a):

patii098 napisał(a):

pini napisał(a):

A z Captain Jack informowali już?

Z pierwszego etapu maja czas do 20.01

chyba do 21 mają czas, bo 6 stycznia było święto, a liczą się dni robocze 

Jakby coś, to drugi etap też informowali. Info z grupy na FB.  Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0