Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika anaesth

anaesth

#6713414 Napisano: 01.07.2020 16:32:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiaczeq napisał(a):

Nie, a tak byłam zadowolona ze zgłoszenia emotka  

Mi przyszło do spamu, ale też nie od razu po zgłoszeniu, a dopiero po paru godzinach. Zgłoszenie wysłałam wczoraj. Może tam nie było automatu do zwrotek, tylko ktoś manualnie akceptował zgłoszenia? Napisz do nich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6713281 Napisano: 01.07.2020 10:29:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kitu napisał(a):

Cześć, czy w konkursie Winiary od serca dla bliskich te paczki z kakao na Instagramie, to wysłaliście oświadczenie z regulaminu?

Tak. Wydrukowałam je, podpisałam i zeskanowałam. Wysłałam im w wiadomości na IG i odpisali, więc chyba wszystko jest ok, ale nagroda jeszcze nie dotarła (to był chyba przedostatni etap). Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6712971 Napisano: 30.06.2020 12:20:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
"M jak Mama" nie doceniło mojej walki o KP. Mogę więc oficjalnie zamknąć ten marny czerwiec z nadzieją (matką głupich) na lepszy lipiec. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6712657 Napisano: 29.06.2020 12:48:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Żywiec, Wawel, Discreet, Magnesia... Nie mam siły dalej wyliczać porażek. Wygram coś jeszcze w tym nieszczęsnym czerwcu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6712357 Napisano: 27.06.2020 07:21:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiap987 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

anaesth napisał(a):

ivanotta napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś już dodał. U mnie marnie z czasem było, ale wakacje się upragnione zaczęły, wiec obiecuję poprawę. Obecnie jestem na etapie, że nie wiem co się dzieje...

To ja mam tak w 7 miesiącu ciąży obecnie  emotka .  Niby czasu wolnego sporo ale i tak nie wiem, co się w świecie i w okolicy dzieje  emotka . Każdy dzień jest jak sobota. Pamiętam że jeszcze jedna sobota i trzeba iść głosować  emotka

Doceń ten czas emotka  Później nocne karmienia wysysają (dosłownie) całą konkursową wenę emotka

A to nie idzie w drugą stronę? Że w takich dziwnych porach to pomysły same do głowy wskakują? m m

za
U mnie się sprawdza. Im późniejsza godzina, im bardziej jestem zmęczona tym lepsze teksty  emotka

Zazdro emotka  Mnie noce tak męczą, że rano nawet ich nie pamiętam. Gdzie tu miejsce na kreatywność? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6712352 Napisano: 26.06.2020 23:00:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś już dodał. U mnie marnie z czasem było, ale wakacje się upragnione zaczęły, wiec obiecuję poprawę. Obecnie jestem na etapie, że nie wiem co się dzieje...

To ja mam tak w 7 miesiącu ciąży obecnie  emotka .  Niby czasu wolnego sporo ale i tak nie wiem, co się w świecie i w okolicy dzieje  emotka . Każdy dzień jest jak sobota. Pamiętam że jeszcze jedna sobota i trzeba iść głosować  emotka

Doceń ten czas emotka  Później nocne karmienia wysysają (dosłownie) całą konkursową wenę emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6712254 Napisano: 26.06.2020 17:37:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Że Żywiec i Smolar mnie olewają, to się nie dziwię, nic nowego. emotka
Ale żeby nie wygrać jednej z 3 książek przy nadesłanych zaledwie 33 zgłoszeniach? Tak chciałam ją mieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6712176 Napisano: 26.06.2020 11:25:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
misiamarysia napisał(a):

anaesth napisał(a):

joasiunia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Co dziś wozi DPD??? Może ktoś już miał wizytę kuriera z rana?

Może coś z Heinza w Lidlu...? Bo to by mi pasowało. Albo odkurzacze jetsetterów... emotka  

Może być Heinz, bo też mam powiadomienie od DPD emotka

Edit: jednak bodziak od Nestle emotka

To pewnie Heinz z Lidla u mnie, bo w Nestle nie grałam. Kurier będzie po południu, to dam znać.

I Nestle, i Heinz emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6712158 Napisano: 26.06.2020 10:52:57 w Wkurza mnie...
prosiaczek napisał(a):

anaesth napisał(a):

Wkurza mnie G-mail, który automatycznie usuwa/ukrywa/kij wie co robi mój podpis. Po prostu jak piszę na końcu maila np. "Pozdrawiam, Imię Nazwisko", to widać w nim tylko "Pozdrawiam,", imię i nazwisko jest na szaro i nie mam pojęcia, czy odbiorca je widzi. Jak wpisuję "Imię Nazwisko Ulica Kod Miasto", to też jest wszystko na szaro. Z ilu konkursów musiałam być przez to zdyskwalifikowana? Nie chcę wiedzieć. A może jednak odbiorcy widzą moje dane? emotka

Może wyślij obie sama mejla na inną pocztę, to zobaczysz emotka

Próbowałam już dawno temu i niby był normalnie podpis, ale dzisiaj dostałam od pewnej firmy maila, w którym była cytowana moja wiadomość i tego podpisu nie było, więc już zgłupiałam emotka Mam nadzieję, że jednak organizatorom konkursów normalnie pojawia się moje imię i nazwisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6712148 Napisano: 26.06.2020 10:19:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
joasiunia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Co dziś wozi DPD??? Może ktoś już miał wizytę kuriera z rana?

Może coś z Heinza w Lidlu...? Bo to by mi pasowało. Albo odkurzacze jetsetterów... emotka  

Może być Heinz, bo też mam powiadomienie od DPD emotka

Edit: jednak bodziak od Nestle emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6712117 Napisano: 26.06.2020 08:45:37 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie G-mail, który automatycznie usuwa/ukrywa/kij wie co robi mój podpis. Po prostu jak piszę na końcu maila np. "Pozdrawiam, Imię Nazwisko", to widać w nim tylko "Pozdrawiam,", imię i nazwisko jest na szaro i nie mam pojęcia, czy odbiorca je widzi. Jak wpisuję "Imię Nazwisko Ulica Kod Miasto", to też jest wszystko na szaro. Z ilu konkursów musiałam być przez to zdyskwalifikowana? Nie chcę wiedzieć. A może jednak odbiorcy widzą moje dane? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6712066 Napisano: 25.06.2020 19:44:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Okej, to już wiemy, że Somersby z 16 i 17 poinformowane. A ma ktoś info za 18? Czy mogę dalej żyć nadzieją? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6711914 Napisano: 25.06.2020 09:41:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Sprawdźcie dobrze rozmiary, bo zeszłoroczna Mka jest mniejsza, niż tegoroczna Ska emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6711911 Napisano: 25.06.2020 09:34:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

na kompie też nie działa  emotka

Chyba już działa. Na kompie pojawia mi się jasny krzyżyk na zaznaczanym rozmiarze emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6711904 Napisano: 25.06.2020 09:09:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

nitka310 napisał(a):

anaesth napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Sprawdźcie maile od Leszka i dajcie znać czy możecie wybrać rozmiar koszulki 

Do mnie nie dotarł mail z informacją o wygranej  emotka  

U mnie również nic nie ma;)

może jadą miejscami w rankingu  emotka

To bym dostała maila chwilę po Tobie emotka  Już dotarł emotka  Z telefonu nie mogę wybrać rozmiaru emotka   Wyświetl w wątku >>

anaesth

#6711900 Napisano: 25.06.2020 08:55:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

Sprawdźcie maile od Leszka i dajcie znać czy możecie wybrać rozmiar koszulki 

Do mnie nie dotarł mail z informacją o wygranej emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6711664 Napisano: 24.06.2020 11:41:27 w Smolar
Somersby C4 - już za wszystkie dni informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6711565 Napisano: 23.06.2020 21:16:38 w Czy informują/ informowali?
https://www.e-kon...t-do-godz-23-00.html
Ktoś, coś? Niby wczoraj miały być wyniki, ale ich nie widzę. Ślepam, czy nie było? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6711477 Napisano: 23.06.2020 16:01:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Doszły do Was zwrotki z Fa za niedzielę? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#6711338 Napisano: 23.06.2020 09:32:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nitka310 napisał(a):

myszowe-nowinki napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Czy będzie konkurs somersby taki jak rok temu co do wygrania były bluzki, nerki itd?

Chyba tak, są już butelki z kodami na kapslach. Jeśli dobrze pamietam rusza 1.07 

Bardzo dziekuje odpowiedz emotka
P.s udało mi się znaleźć konkursowe piwo;)

A czy kapsel wygląda tak samo, jak zeszłoroczny? Wyświetl w wątku >>
0 0