Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika gyrydymptum

gyrydymptum

#6735220 Napisano: 11.10.2020 10:34:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Czy w Bueno opakowania z kodami w przypadku wygranej są potrzebne?

Przy wygranej (kody na filmy VOD) musiałam odesłać zdjęcie kodu

na voucher do answer chcieli i zdjęcie kodu i opakownia z zewnątrz Wyświetl w wątku >>
0 0

gyrydymptum

#6669364 Napisano: 29.12.2019 23:57:10 w Nasze wygrane w minionym roku
Dla mnie to był pierwszy pełen rok konkursowy i kończę troszkę zniechęcona. Kiedy jesienią 2018 zaczynałam zachęcona główną nagrodą w kreatywnym nagrody sypały się jedna za drugą. Bramki szeroko otwarte strzelały 100, załapałam się też na Ferrero, Almette, i Heinekena za 5 zgłoszeniem, a w tym roku żadna z tych loterii/konkursów nie była dla mnie łaskawa. Nagród na ponad 5000 tys. Najbardziej cieszą słuchawki bose jedyna nagroda w tictacu na dwie edycję i wymarzony prezent dla męża. Najwięcej nagród mam z barilli 7 na 8 zgłoszeń nie licząc 9 łyżeczek z fantazji. Kilka kreatywnych z wygraną jednym zgłoszeniem mikroskop, rimmel, garnier, vanish, budżety kaufland.  Mam też 5 plecaków z różnych konkursów. Największa porażka loterie ze słodyczami na jesieni złotobranie, ferrero, lind zupełne zero tylko kilogramów przybyło.W tym roku przestałam się bać konkursów kreatywnych przynoszą mi więcej nagród niż loterię, co uważam za mały awans w konkursowej pracy i w 2020 postaram się bardziej na nich skupić. Nadal marzę o wycieczce chętnie polecę na Karaiby emotka
Życzę wam dużo zdrowia, radości, cierpliwości. W 2018 wpadło na forum kilka samochodów, ekstra  wycieczek i główna w muzeum chetos, a takie wygrane dostarczają emocji i mobilizują. Chwalmy się w MDW i cieszmy wspólnie. Mam nadzieję na dobry kolejny rok. Wyświetl w wątku >>

gyrydymptum

#6652203 Napisano: 28.10.2019 17:53:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zastanawiam się jak oni będą weryfikować Rimmel, w zgłoszeniu nie podawano numeru paragonu, a przy wypełnianiu danych nie proszą o numer telefonu z którego był wysłany sms.  Wyświetl w wątku >>
0 0

gyrydymptum

#6652058 Napisano: 28.10.2019 11:51:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw rimmel i u mnie Wyświetl w wątku >>

gyrydymptum

#6649056 Napisano: 16.10.2019 13:27:04 w Zdjęcia naszych wygranych

Żle mi sie wkleiło mikroskop uspokajam że nie miałam paragonu z c4

Wyświetl w wątku >>

gyrydymptum

#6648581 Napisano: 14.10.2019 19:33:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Czy macie jakieś info o wyniku weryfikacji od amooco po odesłaniu danych z Kubusia?

Narazie cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

gyrydymptum

#6647380 Napisano: 10.10.2019 09:53:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mikroskop z Kubusia, nareszcie coś sie ruszyło. Wyświetl w wątku >>

gyrydymptum

#6641729 Napisano: 20.09.2019 11:59:11 w SZUKAM....
tereniagno napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy ktoś brał udział w tej Loterii,gdzie przy zakupie 2 sztuk otrzymasz zdrapkę.
Mój sklep bierze udział w Loterii, ale zdrapek niestety nie mają,więc zgłoszenia wysłać nie mogę emotka
Wkurzyłam się, że Organizator robi konkursy bez pokrycia emotka
Jutro napiszę do Organizatora co to ma być!!!
Loteria "Coca cola"

tak ja bez problemu Pani zapytała ile zdrapek. Ale bez wygranej niestety

U mnie w sklepie nie dostali wcale!!
Jutro pójdę do następnego sklepu. ale zanim kupię, to zapytam czy mają zdrapki emotka

U mnie też mówiła właścicielka sklepu że nie mają, a następnego dnia właściciel przyniósł z zaplecza. Raczej dzień wcześniej mieli tylko nie planowali wydawać. to są bramki więcej zdrapek więcej szczęścia. Wyświetl w wątku >>

gyrydymptum

#6641728 Napisano: 20.09.2019 11:57:41 w SZUKAM....
tereniagno napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy ktoś brał udział w tej Loterii,gdzie przy zakupie 2 sztuk otrzymasz zdrapkę.
Mój sklep bierze udział w Loterii, ale zdrapek niestety nie mają,więc zgłoszenia wysłać nie mogę emotka
Wkurzyłam się, że Organizator robi konkursy bez pokrycia emotka
Jutro napiszę do Organizatora co to ma być!!!
Loteria "Coca cola"

tak ja bez problemu Pani zapytała ile zdrapek. Ale bez wygranej niestety

U mnie w sklepie nie dostali wcale!!
Jutro pójdę do następnego sklepu. ale zanim kupię, to zapytam czy mają zdrapki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

gyrydymptum

#6623069 Napisano: 23.07.2019 21:21:15 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

Wszyscy się chwalą jakimiś rezerwami, głosnikami, leżuchami a u mnie nic. Zero, nuul nic. NIGDY nie wpadła mi żadna rezerwa a gram juz z 8 miesięcy jak nic  emotka emotka emotka

To czekaj cierpliwie mi dziś wpadła pierwsza prince polo po 10 miesiącach grania emotka   Zgłosiłam dwa paragony bo princ polo uszami wychodzi po wcześniejszych ich loteriach z lepszymi nagrodami z zerowymi wygranymi. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

gyrydymptum

#6614320 Napisano: 28.06.2019 08:14:32 w SZUKAM....
karolina651 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co dzis wozi kurier?

Też mam sms. DHL

Mysle ze kubki primy bo od smolara Wyświetl w wątku >>
0 0

gyrydymptum

#6608364 Napisano: 10.06.2019 14:17:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Poly pocet dzis przyszedl kurier nie informowali mailowo Wyświetl w wątku >>

gyrydymptum

#6607112 Napisano: 06.06.2019 07:48:00 w SZUKAM....
basiag napisał(a):

czy te piłki z visy (żabka) to wszystkie wysłali ? wygrane z połowy kwietnia też już macie ? kurier jakoś się kontaktuje ? można przekierować na inny adres ? (kurcze akurat wyjechałam na 2 tyg. emotka

U mnie kurier kontaktował sie jak mnie nie zastał, to dpd zostawia w punkcie odbioru o sama odbieram kiedy mi pasuje.  Wyświetl w wątku >>
0 0

gyrydymptum

#6607088 Napisano: 06.06.2019 00:14:55 w Lay's
U mnie koszulka. Czy ja dobrze widze że nagroda pierwszego stopnia ma znacznie mniejszą wartość niż drugiego? Wyświetl w wątku >>
0 0

gyrydymptum

#6605669 Napisano: 02.06.2019 17:05:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pepe87 napisał(a):

Witajcie!

Jestem tu nowy ale od razu pozwolę sobie zapytać.
Wygraliśmy rowerek dziecięcy w konkursie loteryjnym sklepów spożywczych Gama organizowanym przy współudziale firmy PMI COMBERA. Paragon został dołączony do kuponu i wrzucony do urny w sklepie. Pani zadzwoniła z informacją że wygraliśmy, otrzymaliśmy informacje że należy jeszcze wysłać formularz do pmi, w którym należy zaznaczyć że paragon został dołączony do kuponu, co też zrobiliśmy natychmiastowo. Kilka dni później telefon że nie mają paragonu i trzeba postarać się w sklepie o kopie....???
Kierowniczka sklepu rozkłada ręce że nie wie czy to wogóle będzie mozliwe, musi spytać informatyka.


Pomijając kwestie odpowiedzialności - że to my musimy się starać o paragon skoro został zgubiony na linii sklep - pmi, chciałem zapytać czy ktoś miał kiedyś podobną sytuacje, jeśli tak to prosiłbym o podzielenie się informacją czy udało się jakoś rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam.

Pytanie dlaczego w ogóle dołączaliście paragon do kuponu? W regulaminie jest informacja, ze na kuponie wpisujesz tylko numer paragonu i paragon amsz zachować do końca trwania loterii. Jak dołączyłeś ten paragon do kuponu? Zszywką? Klejem? To wy musicie się starać o kopie, bo to wy nie zachowaliście się zgodnie z regulaminem i jeśli chcecie nagrodę to musicie ten paragon mieć. Jeśli macie datę i numer paragonu to raczej nie powinno być problemu z uzyskaniem kopii. Ale generalnie bez paragonu mogą wam nagrody nie wydać. Nie znam tej agencji, nie wiem na ile jest prokonkursowiczowa. Może ktoś inny miał z nią do czynienia?

Niestety miałam z nią nieprzyjemne doświadczenie... Są zbyt skrupulatni, aczkolwiek skoro sami wysunęli propozycję o kopii paragonu, może być dobrze... Jednakże też zależy to od osoby z którą rozmawialiście...

Kopie paragonu można wydrukować z kasy fiskalnej, drukowałam tak pracując w sprzedaży. Tylko trzeba wyszukać odpowiednią transakcje łatwe to to nie jest, ale sie da. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

gyrydymptum

#6603697 Napisano: 27.05.2019 15:47:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
A ja wygrałam dwie puszki tuńczyka, przynajmniej nagroda użyteczna. Wyświetl w wątku >>

gyrydymptum

#6603108 Napisano: 24.05.2019 20:08:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kurier dziś przyniósł zestaw lego duplo z mamo to ja miła niespodzianka emotka   Wyświetl w wątku >>

gyrydymptum

#6597773 Napisano: 10.05.2019 07:39:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
doo napisał(a):

7.29 Lubisie, do 8 możecie już nie grać

Szkoda że nie przeczytałam właśnie zagrałam. W temacie Za z Rosmanem nikt mnie nie nie wyprzedził emotka Wyświetl w wątku >>
1 hehatka31 0

gyrydymptum

#6597243 Napisano: 08.05.2019 21:40:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

Ktoś widzial kod alfanumeryczny śmietanki łaciatej?

widziałam, identyczne jak były w mleku LAT i cyferki Wyświetl w wątku >>
0 0

gyrydymptum

#6591111 Napisano: 17.04.2019 18:56:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
pomocnicy w praniu i sprzątaniu carfur -  produkty  Wyświetl w wątku >>