Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika caramela

caramela

#7162298 Napisano: 03.03.2024 10:43:15 w Oddam za darmo
Mam dwa kody z pizzy Guseppe coś związanego z grami
oddane Wyświetl w wątku >>
1 Dagaa 0

caramela

#7158521 Napisano: 10.02.2024 12:15:52 w Oddam za darmo
Mam dwa kody z pizzy Guseppe coś związanego z grami,jeśli ktoś jest chętny niech napisze priv emotka
.

ODDANE Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7158379 Napisano: 09.02.2024 13:16:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Coś ciężki ten rok emotka  oj ciężki Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7156883 Napisano: 03.02.2024 15:01:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ciężki ten nowy rok, oj ciężki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7134451 Napisano: 27.10.2023 14:55:59 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

caramela napisał(a):

pioge7 napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy orientuje się ktoś z Was drodzy forumowicze czy warto brać telefon z nowym numerem z sieci komórkowej? Jeśli tak to na jaki zerknąć? Może ktoś osatnio z Was tak robił i wie co się oplaca  emotka  potrzebuje zmienić numer a i telefon też do wymiany.

nie żebym był alfą i omegą w tym temacie, ale brat brał 2 lata temu. co prawda jego wina bo nie dopytał, nie doczytał, tylko podpisał ale... właśnie umowa się skończyła, chciał wziąć nowy telefon na raty w media expert. i co się okazało. umowa na abonament się skończyła po 24 miesiącach, ale raty na tel. jeszcze trzeba płacić 12 miesięcy. koniec końcow. telefon wyszedł go o wiele drożej niż gdyby wziął na raty w jakimś sklepie z elektroniką. także za 2 tel. płacił miesięcznie ponad 250 zł z abonamentem, a teraz wyliczając raty plus abo. za droższy tel. wyjdzie go ok. 160 zł za 2 tel.
to tylko tak z życia przykład. niestety, ale więcej nie wiem. emotka

Dziękuję za informację emotka  nie pomyślałam, że tak się da 😅 myślałam, że można połączyć jedno z drugim ale chyba praktycznie lepiej osobno telefon i osobno kartę. Przeglądałam oferty playa, głównie myślę o ofercie na kartę.  telefony mogłyby być ale najbardziej to zależy mi na numerze. Tylko tak tam dziwnie rozpisują... Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź emotka

Tzn nie wiem czy tak jest wszędzie. Oni mają tel w playu. Nie czytałem tej umowy, bo dowiedzieli się raptem 2 tyg temu jak u nas byli. Nie wiem co jest w umowie. Po prostu byli zdziwieni, że pomimo tego, że umowa się skończyła, dalej przychodzą takie wysokie rachunki i kontaktowali się z Playem. 
Jeśli masz dobry zasięg z Orange, polecam nju na abonament biorąc nju z subskrypcją z aplikacją, 29 zł płacisz i masz nielimitowane rozmowy I SMS-y i internetu 60 GB.
jak weźmiesz i przejdziesz przez goodie to będziesz mieć jeszcze zwrot 120 zł a i może załapiesz się na abonament za 0 zł przez 3 miesiące emotka  taka mała sugestia emotka

Dziękuję za radę emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

caramela

#7134450 Napisano: 27.10.2023 14:55:58 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

caramela napisał(a):

pioge7 napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy orientuje się ktoś z Was drodzy forumowicze czy warto brać telefon z nowym numerem z sieci komórkowej? Jeśli tak to na jaki zerknąć? Może ktoś osatnio z Was tak robił i wie co się oplaca  emotka  potrzebuje zmienić numer a i telefon też do wymiany.

nie żebym był alfą i omegą w tym temacie, ale brat brał 2 lata temu. co prawda jego wina bo nie dopytał, nie doczytał, tylko podpisał ale... właśnie umowa się skończyła, chciał wziąć nowy telefon na raty w media expert. i co się okazało. umowa na abonament się skończyła po 24 miesiącach, ale raty na tel. jeszcze trzeba płacić 12 miesięcy. koniec końcow. telefon wyszedł go o wiele drożej niż gdyby wziął na raty w jakimś sklepie z elektroniką. także za 2 tel. płacił miesięcznie ponad 250 zł z abonamentem, a teraz wyliczając raty plus abo. za droższy tel. wyjdzie go ok. 160 zł za 2 tel.
to tylko tak z życia przykład. niestety, ale więcej nie wiem. emotka

Dziękuję za informację emotka  nie pomyślałam, że tak się da 😅 myślałam, że można połączyć jedno z drugim ale chyba praktycznie lepiej osobno telefon i osobno kartę. Przeglądałam oferty playa, głównie myślę o ofercie na kartę.  telefony mogłyby być ale najbardziej to zależy mi na numerze. Tylko tak tam dziwnie rozpisują... Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź emotka

Tzn nie wiem czy tak jest wszędzie. Oni mają tel w playu. Nie czytałem tej umowy, bo dowiedzieli się raptem 2 tyg temu jak u nas byli. Nie wiem co jest w umowie. Po prostu byli zdziwieni, że pomimo tego, że umowa się skończyła, dalej przychodzą takie wysokie rachunki i kontaktowali się z Playem. 
Jeśli masz dobry zasięg z Orange, polecam nju na abonament biorąc nju z subskrypcją z aplikacją, 29 zł płacisz i masz nielimitowane rozmowy I SMS-y i internetu 60 GB.
jak weźmiesz i przejdziesz przez goodie to będziesz mieć jeszcze zwrot 120 zł a i może załapiesz się na abonament za 0 zł przez 3 miesiące emotka  taka mała sugestia emotka

Dziękuję za radę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7134443 Napisano: 27.10.2023 14:34:42 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy orientuje się ktoś z Was drodzy forumowicze czy warto brać telefon z nowym numerem z sieci komórkowej? Jeśli tak to na jaki zerknąć? Może ktoś osatnio z Was tak robił i wie co się oplaca  emotka  potrzebuje zmienić numer a i telefon też do wymiany.

nie żebym był alfą i omegą w tym temacie, ale brat brał 2 lata temu. co prawda jego wina bo nie dopytał, nie doczytał, tylko podpisał ale... właśnie umowa się skończyła, chciał wziąć nowy telefon na raty w media expert. i co się okazało. umowa na abonament się skończyła po 24 miesiącach, ale raty na tel. jeszcze trzeba płacić 12 miesięcy. koniec końcow. telefon wyszedł go o wiele drożej niż gdyby wziął na raty w jakimś sklepie z elektroniką. także za 2 tel. płacił miesięcznie ponad 250 zł z abonamentem, a teraz wyliczając raty plus abo. za droższy tel. wyjdzie go ok. 160 zł za 2 tel.
to tylko tak z życia przykład. niestety, ale więcej nie wiem. emotka

Dziękuję za informację emotka  nie pomyślałam, że tak się da 😅 myślałam, że można połączyć jedno z drugim ale chyba praktycznie lepiej osobno telefon i osobno kartę. Przeglądałam oferty playa, głównie myślę o ofercie na kartę.  telefony mogłyby być ale najbardziej to zależy mi na numerze. Tylko tak tam dziwnie rozpisują... Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7134442 Napisano: 27.10.2023 14:34:41 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy orientuje się ktoś z Was drodzy forumowicze czy warto brać telefon z nowym numerem z sieci komórkowej? Jeśli tak to na jaki zerknąć? Może ktoś osatnio z Was tak robił i wie co się oplaca  emotka  potrzebuje zmienić numer a i telefon też do wymiany.

nie żebym był alfą i omegą w tym temacie, ale brat brał 2 lata temu. co prawda jego wina bo nie dopytał, nie doczytał, tylko podpisał ale... właśnie umowa się skończyła, chciał wziąć nowy telefon na raty w media expert. i co się okazało. umowa na abonament się skończyła po 24 miesiącach, ale raty na tel. jeszcze trzeba płacić 12 miesięcy. koniec końcow. telefon wyszedł go o wiele drożej niż gdyby wziął na raty w jakimś sklepie z elektroniką. także za 2 tel. płacił miesięcznie ponad 250 zł z abonamentem, a teraz wyliczając raty plus abo. za droższy tel. wyjdzie go ok. 160 zł za 2 tel.
to tylko tak z życia przykład. niestety, ale więcej nie wiem. emotka

Dziękuję za informację emotka  nie pomyślałam, że tak się da 😅 myślałam, że można połączyć jedno z drugim ale chyba praktycznie lepiej osobno telefon i osobno kartę. Przeglądałam oferty playa, głównie myślę o ofercie na kartę.  telefony mogłyby być ale najbardziej to zależy mi na numerze. Tylko tak tam dziwnie rozpisują... Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7134424 Napisano: 27.10.2023 13:09:56 w SZUKAM....
Czy orientuje się ktoś z Was drodzy forumowicze czy warto brać telefon z nowym numerem z sieci komórkowej? Jeśli tak to na jaki zerknąć? Może ktoś osatnio z Was tak robił i wie co się oplaca  emotka  potrzebuje zmienić numer a i telefon też do wymiany. Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7134420 Napisano: 27.10.2023 13:02:35 w SZUKAM....
Nie wiem czy można, ale zapytam emotka  czy jest jakiś darmowy kod albo czy można wygrać kod do playera? Wygrałam raz w coca-coli ale już minął rok od aktywacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7121546 Napisano: 05.09.2023 13:32:10 w Co można dostać gratis?
29renata napisał(a):

https://www.every...e.pl/moze-byc-taniej
Kup produkty P&G i odbierz aż do 100 zł zwrotu gotówki na konto*Kup produkty P&G w czasie trwania promocji od dnia 01.09.2023 do dnia 31.11.2023 w dowolnym sklepie na terenie Polski (także on-line). Zachowaj i zarejestruj dowód zakupu ** i odbierz aż do 100 zł zwrotu gotówki na konto.

Czy ktoś z Was ma problem z zarejestrowaniem konta? Wyskakuje mi ciągle taka informacja: Feature/Account/Register/JanrainSubmittedFormValidationFailed Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7117663 Napisano: 20.08.2023 07:18:20 w Wkurza mnie...
Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

caramela

#7117519 Napisano: 18.08.2023 20:40:35 w Wkurza mnie...
Yazpik napisał(a):

caramela napisał(a):

Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie mnie to wszystko

Pomyśl sobie, że to co najpiękniejsze jeszcze przed Tobą. Widocznie to nie był ten jedyny. A jeśli był, to jeszcze nic nie jest przesądzone, życie pisze czasami zaskakujące scenariusze emotka Skup się teraz na sobie i bądź dobra dla siebie. Jeszcze będzie pięknie emotka emotka

Dziękuję Ci za miłe słowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7117518 Napisano: 18.08.2023 20:40:33 w Wkurza mnie...
Yazpik napisał(a):

caramela napisał(a):

Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie mnie to wszystko

Pomyśl sobie, że to co najpiękniejsze jeszcze przed Tobą. Widocznie to nie był ten jedyny. A jeśli był, to jeszcze nic nie jest przesądzone, życie pisze czasami zaskakujące scenariusze emotka Skup się teraz na sobie i bądź dobra dla siebie. Jeszcze będzie pięknie emotka emotka

Dziękuję Ci za miłe słowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7117501 Napisano: 18.08.2023 18:51:33 w Wkurza mnie...
Wkurzam się, ale jednocześnie jest mi smutno, bo nie wiem jak wyleczyć złamane serce... dobija mnie mnie to wszystko Wyświetl w wątku >>

caramela

#7112559 Napisano: 29.07.2023 06:04:48 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
halliday napisał(a):

karkocka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Kojarzy ktoś gdzie dostanę produkty Mosso?? ( musztarda, sos tatarski itp)  emotka

Lewiatan, Euro Sklep. Sałatki babuni też są od Mosso.

A co to za konkurs ?

https://www.smola...makuj-za-darmo-mosso

W Kauflandzie była musztarda, sosu nie widziałam, a też szukalam Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7112504 Napisano: 28.07.2023 17:48:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie może ktoś jaki jest czas na odesłanie oświadczenia i zdjęcia paragonu z konkursu Andante (kocyki)? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7112501 Napisano: 28.07.2023 17:46:19 w moje dzisiejsze wygrane :)

caramela

#7094857 Napisano: 21.05.2023 15:56:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku, melduje swoją obecność... Nawet coś małego na tą posuche:( Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#7093050 Napisano: 12.05.2023 22:34:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Cisza... Porażka za porażką... Wyświetl w wątku >>
0 0