Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika caramela

caramela

#6573426 Napisano: 20.02.2019 17:37:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Oreo i Milka, mam was w zapasie na najbliższe pół roku, jak nie dłużej... Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

caramela

#6572555 Napisano: 18.02.2019 13:37:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy tylko ja nie mogę wysłać z Milki zgłoszenia, czy ktoś ma też taki problem? 

ja miałam tak w piątek. nieżywa strona była dobrych 20 minut

Nie chciał przejść paragon, a za drugim razem informacja, że wykorzystany. Miło, z ich strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6572551 Napisano: 18.02.2019 13:32:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy tylko ja nie mogę wysłać z Milki zgłoszenia, czy ktoś ma też taki problem?  Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6572339 Napisano: 17.02.2019 17:39:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku zadziałaj.. Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6572202 Napisano: 16.02.2019 18:20:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Och Oreo, Oreo...  Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6569733 Napisano: 07.02.2019 17:30:26 w SZUKAM....
cleo25 napisał(a):

Ile razy można wygrać w Oreo?

Już raz o to pytałam. Możesz wysłać na siebie 20 zgłoszeń dziennie i możesz tyle MAX na siebie wygrać.  Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

caramela

#6569455 Napisano: 06.02.2019 18:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

Gdzie znajdujecie promocyjne opakowania tictac? Szukałam w różnych sklepach i nie moge spotkać. Z góry dzięki za odp

Ja widziałam a lidlu, chyba to były TicTac Gum Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6568586 Napisano: 03.02.2019 22:31:38 w SZUKAM....
sylwika76 napisał(a):

Kto mi powie czy w Oreo jest jakieś ograniczenie osoba/gospodarstwo ? Nie znalazłam takiego zapisu w regulaminie  a nie widzę siebie w wygranych 

Już raz o to pytałam. Możesz wysłać na siebie 20 zgłoszeń dziennie i możesz tyle MAX na siebie wygrać. Dopiero we środę/ czwartek pojawili się pierwsi zwycięscy na stronie.
  Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6568514 Napisano: 03.02.2019 17:19:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

caramela napisał(a):

kreatia napisał(a):

czy Karlsbad z nagrodami kat. B (czapki, Milka, C4) z reguły dzwoni, czy wyśle smsy. Czy dzwoni z reguły tylko do głównych? (w reg jest albo-albo)
i jak u nich wygląda kwestia nieodebranych?

Ja pamiętam, jak były do wygrania w C4 duże maskotki krowy Milki to zawsze dzwonili (Pamiętam 2 konkursy).  Jednak z drugiej strony było mniej nagród i jednak bardziej wartościowe niż czapki. Mi się wydaję, że może być sms o wygraniu czapek, a z nagrodami głównymi to będzie telefon. Chyba po to robili to i to. Tak mi się wydaje. emotka   Jeśli będzie 400 telefonów w sprawie czapek, to już im współczuję... 

Mnie bardziej zastanawia czas powiadamiania, myślicie, że faktycznie do marca będą wybierali?

Liczę, że jednak do dwóch tygodni się wyrobią. Po co komu czapka na lato emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6568501 Napisano: 03.02.2019 16:22:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

czy Karlsbad z nagrodami kat. B (czapki, Milka, C4) z reguły dzwoni, czy wyśle smsy. Czy dzwoni z reguły tylko do głównych? (w reg jest albo-albo)
i jak u nich wygląda kwestia nieodebranych?

Ja pamiętam, jak były do wygrania w C4 duże maskotki krowy Milki to zawsze dzwonili (Pamiętam 2 konkursy).  Jednak z drugiej strony było mniej nagród i jednak bardziej wartościowe niż czapki. Mi się wydaję, że może być sms o wygraniu czapek, a z nagrodami głównymi to będzie telefon. Chyba po to robili to i to. Tak mi się wydaje. emotka   Jeśli będzie 400 telefonów w sprawie czapek, to już im współczuję...  Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

caramela

#6568360 Napisano: 02.02.2019 20:14:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

gdzie jest kod w kinder bueno? emotka

Ja miałam nadrukowany wewnątrz opakowania Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6568170 Napisano: 01.02.2019 21:34:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

rufus napisał(a):

Są już w sklepach promocyjne tic taci czy trzeba się naszukać?

naszukać emotka w tym tygodniu latałam po sklepach i w Auchan, kurlandzkie, delikatesach centrum, Carrefour ach dwóch nie było.

Kupione, w C4. emotka

w lidlu widziałam pełno we środę emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

caramela

#6567993 Napisano: 01.02.2019 15:42:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś czy jest jakiś konkurs z bateriami? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6567331 Napisano: 28.01.2019 18:00:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pipi99 napisał(a):

Czy jest jeszcze wyjście z tej sytuacji? W piątek dzwoniłam na infolinię Inpost, z pytaniem czy mogę odebrać w poniedziałek paczkę osobiście ( kurier w moje okolice nie jezdzi po 15). Pan na infolinii zapewnił mnie że tak i że punkt jest czynny do 20. Podjechałam po czym się okazało, że po 10 paczka wróciła do nadawcy bo minęło 3 dni robocze.  Tylko że nikt mnie o tym nie poinformował! Prawdopodobnie jest to krem Nivea do testowania, więc wielkiej straty nie ma, ale czy mogę złożyć w tym wypadku reklamacje do Nivea? Może wyślą jeszcze raz? 

Raz, jak mi paczkę odesłał kurier z powrotem do NIVEA, to potem miła Pani dzwoniła, w każdym razie nadali jeszcze raz Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6566403 Napisano: 24.01.2019 19:01:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy z OREO jedna osoba może wygrać kilka nagród? Nie znalazłam, aby coś było na ten temat, ale wolę się upewnić emotka

Możesz wysłać 20 zgłoszeń na siebie dziennie i tyle na siebie Max możesz wygrać. 

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6566399 Napisano: 24.01.2019 18:59:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z OREO jedna osoba może wygrać kilka nagród? Nie znalazłam, aby coś było na ten temat, ale wolę się upewnić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6566328 Napisano: 24.01.2019 14:39:30 w moje dzisiejsze wygrane :)

caramela

#6566199 Napisano: 24.01.2019 00:08:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

caramela napisał(a):

superloser napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

caramela napisał(a):

caramela napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

caramela napisał(a):

Tak z ciekawości w loterii Oreo jakie wysyłacie zdjęcie opakowania? Tzn. chodzi mi o to, czy to jest zdjęcie wierzchu pudełka, czy zdjęcie kodu?

ja wysłałam zdjęcie kodu

Fakt, nawet w mailu jest emotka  dzięki

A jeszcze ktoś wie czy IQ Marketing (od  loterii z OREO) szybko odpisują na maile? Albo można u nich poprawić pomyłkę? Czy bardzo pilnują regulaminu?

pilnują regulaminu 

Są różne pomyłki. W numerze nip albo numer paragonu z innymi cyframi. Albo zły numer telefonu. 
Błedy w danych z paragonu raczej nie sa do obejścia.

Koleżanka która też się bawi z OREO, wgrała nie to zdjęcie - inny paragon. Napisała już do nich maila, ale zastanawia się czy da się to odkręcić. 

Napisz do nich i czekaj. Moim zdaniem nie będą robić problemu, załącz prawidłowy paragon do maila i git.

Mi akurat wpadła bluza, a jej koszulka. Tylko z tego co mi pisała robiąc zdjęcia wzięła nie tą paczkę i przez to wgrała nie to zdjęcie. Po prostu pomyliła pudełka. Mail już wysłany przez formularz na stronie. Może faktycznie da się to odkręcić i wystarczy mailem wysłać dobre zdjęcie. Zobaczymy co odpiszą emotka  Jak już się udało wygrać, to szkoda aby przepadła. 

Dziękuję wszystkim za rady emotka
   Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6566197 Napisano: 23.01.2019 23:59:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

caramela napisał(a):

superloser napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

pilnują regulaminu 

Są różne pomyłki. W numerze nip albo numer paragonu z innymi cyframi. Albo zły numer telefonu. 
Błedy w danych z paragonu raczej nie sa do obejścia.

Koleżanka która też się bawi z OREO, wgrała nie to zdjęcie - inny paragon. Napisała już do nich maila, ale zastanawia się czy da się to odkręcić. 

Ktoś kiedyś pisał, że stracił nagrode za błedny email w zgłoszeniu i formularz nie doszedł. Doczytaj regulamin. Agencje korygują czasami dane adresowe, dopisują date urodzenia, ale nie mam pewności w temacie paragonu. 

Mail jest dobry, rachunek też, ale to zdjęcie kodu jest błędne. Po prostu pomyliła paczki ciastek. Trzeba czekać co odpiszą, może wystarczy odesłać mailem dobre zdjęcie. Wszystko okaże się jak odpiszą. Wyświetl w wątku >>
0 0