Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika caramela

caramela

#6792718 Napisano: 03.07.2021 15:01:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jest jakiś konkurs na płyn do naczyń?  Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6791291 Napisano: 28.06.2021 08:10:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj 2/2 koszulki coca-cola z carrefour emotka   Wyświetl w wątku >>

caramela

#6786561 Napisano: 08.06.2021 11:14:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smuteczek emotka  choć coś małego na poprawę humoru  Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6784769 Napisano: 30.05.2021 17:33:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Już nie tylko konkursy nie idą, trzeba chyba zrobić sobie przerwę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6783896 Napisano: 26.05.2021 09:36:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wraithbeauty napisał(a):

superloser napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

superloser napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ja wychodzę z zalozenia, że lepiej się zaszczepić niz tego nie zrobic. Chociaż np. mojej mamy dyrektorka z pracy twierdzi, że wszyscy, którzy się zaszczepia, umra w ciągu 3 lat, ha,ha. 10 czerwca przyjmę 2 dawkę Pfizeera, więc co mi szkodzi- wezmę udział w loterii dla zaszczepionych tak czy owak:)

No niestety na antyszczepionkowców czasem nie ma rady emotka  Ich teoria jest tak samo prawdziwa jak teoria że ziemia jest płaska. Ludzie się szczepią różnymi szczepionkami od dziesiątek lat i jakoś żyją. Tym bardziej ze to właśnie szczepionki pozwoliły wyeliminować kilka strasznych chorób np. Polio. Dlatego ludzie inteligentni się szczepią, a ludzie prymitywni żyją w jakimś przekonaniu i tylko powielają durne plotki emotka

Kiedys byla teoria, ze nikotyna nie uzaleznia a GMO to przyszlosc... 


Kontrolujesz ludzi ich wlasnym strachem ... ot, glupie memy faktu nie zmienia.
Ktos miliardy zarobil, a co w organizmie... coz, nawet Sklodowska miala swoje lab szczury  emotka
Gates od lat szykowal sie na pandemie... teraz czekamy na syntetyczne beef burgery od Billa.

Ale zauważyłeś że w szpitalach na COVID umierają tylko niezaszczepieni? emotka
zresztą kto nie chce nie musi się szczepić, papierosy ludzie też palą mimo że jest napis PALENIE ZABIJA.

ja wierzę że szczepionka coś jednak daje. W sumie popatrz na USA i Izrael tam wszystkich szczepią Pfizerem i czy to są głupie narody? Nie wydaje mi się, warto brać z nich przykład.

szanuję wolność wyboru ludzi, lecz nie cierpię antyszczepionkowców, którzy nic mądrego w życiu nie wymyślili, a nagle stają się ekspertami od szczepionek.

Podziwiam, naprawdę nie chciało by mi do każdego zapytania/postu kogoś z forum dawać łapkę w dół, ale właśnie takim zachowaniem pokazujesz, że jesteś istnym zaprzeczeniem tego co sam piszesz. Dorosła, inteligentna osoba szanuje zdanie innych, szanuję to że ktoś może mieć swój wybór. I tak jak osoby wyżej, pytam skąd masz dane? Dam przykład, znajoma koleżanki po szczepieniu, dostała zakrzepu i zmarła, a kilka dni wcześniej się szczepila i była zdrowa. Wyświetl w wątku >>

caramela

#6783879 Napisano: 26.05.2021 08:54:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wraithbeauty napisał(a):

superloser napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ja wychodzę z zalozenia, że lepiej się zaszczepić niz tego nie zrobic. Chociaż np. mojej mamy dyrektorka z pracy twierdzi, że wszyscy, którzy się zaszczepia, umra w ciągu 3 lat, ha,ha. 10 czerwca przyjmę 2 dawkę Pfizeera, więc co mi szkodzi- wezmę udział w loterii dla zaszczepionych tak czy owak:)

No niestety na antyszczepionkowców czasem nie ma rady emotka  Ich teoria jest tak samo prawdziwa jak teoria że ziemia jest płaska. Ludzie się szczepią różnymi szczepionkami od dziesiątek lat i jakoś żyją. Tym bardziej ze to właśnie szczepionki pozwoliły wyeliminować kilka strasznych chorób np. Polio. Dlatego ludzie inteligentni się szczepią, a ludzie prymitywni żyją w jakimś przekonaniu i tylko powielają durne plotki emotka

Kiedys byla teoria, ze nikotyna nie uzaleznia a GMO to przyszlosc... 

Gratulacje, świetne porównanie...  Wyświetl w wątku >>
1 ikropka 0

caramela

#6783098 Napisano: 22.05.2021 07:11:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wszędzie tylko porażki, na każdym polu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6781732 Napisano: 16.05.2021 16:43:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
In
FBbeata7 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

margotkowe napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

29renata napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

Mam wrażenie, że w Auchan szczęście dopisuje wszystkim. Tylko mnie ono omija szerokim łukiem. Czekam więc na cud. emotka

Hej, nie jesteś sama niestety.

dopisuje się emotka

Ja również  emotka

Ja dziś na 7 numerów same pudła

Gram codziennie, co prawda tylko na 1 numer, ale też nic ,zero...

Cóż mogę rzec, w większym gronie raźniej... Na 5 numerów, ani jednego bona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6773632 Napisano: 05.04.2021 13:17:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

caramela napisał(a):

Mam pytanko, przychodzi powiadomienie na maila z loterii Jacobsa? Nie otrzymałam maila, a na stronie też nie bylo potwierdzenia, wróciło mi tylko do formularza. 

na stronie jest tylko podziękowanie 

To chyba jeszcze raz spróbuje emotka  dziękuję za odpowiedź emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6773629 Napisano: 05.04.2021 13:04:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko, przychodzi powiadomienie na maila z loterii Jacobsa? Nie otrzymałam maila, a na stronie też nie bylo potwierdzenia, wróciło mi tylko do formularza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6768447 Napisano: 07.03.2021 18:56:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Przebijam Lizak ChupaChups emotka Wyświetl w wątku >>

caramela

#6762684 Napisano: 02.02.2021 23:22:52 w Pomocy!!!!
superloser napisał(a):

caramela napisał(a):

Mam pytanie czy karty podarunkowe w Decathlon można łączyć? Mam dwie i chciałam je wykorzystać. A drugie pytanie czy jak wpisze numer karty i pin a się rozmysle to automatycznie mi przepadnie? 

Lacza sie
Nie przepadnie
Reszta zostaje

Dziękuję za odpowiedź emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6762672 Napisano: 02.02.2021 22:23:10 w Pomocy!!!!
Mam pytanie czy karty podarunkowe w Decathlon można łączyć? Mam dwie i chciałam je wykorzystać. A drugie pytanie czy jak wpisze numer karty i pin a się rozmysle to automatycznie mi przepadnie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6760667 Napisano: 24.01.2021 18:36:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy macie już bluzy z ostatniego etapu TicTac? 

Jeszcze nawet z wcześniejszych nie wysłane...

Nie wiedziałam, a nie śledziłam tego temu. Dziękuję za odpowiedź emotka   Wyświetl w wątku >>
1 fiona25 0

caramela

#6760662 Napisano: 24.01.2021 18:24:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy macie już bluzy z ostatniego etapu TicTac?  Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6753675 Napisano: 20.12.2020 22:58:28 w Czy informują/ informowali?
koniczynka123 napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy już informowali z tego konkursu?
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-swiateczny-poranek-z-mk-cafe.html

Niby można sprawdzić wygraną ale u mnie na kilka zgłoszeń nic nie wpadło, no chyba że lista jest jeszcze nie uzupełniona. Musiałby potwierdzić ktoś kto ma tu wygraną
https://swiatecznyporanek.pl/laureaci/

U mnie jest informacja, że podane dane są nie prawdiłowe, a na 100% są, więc może jeszcze nic nie jest uzpupełnione. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

caramela

caramela

#6748605 Napisano: 30.11.2020 19:14:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy ktoś nie otrzymał jeszcze świeczek z Konkursu Lindor w C4? 

Ja jeszcze czekam

Ok, dziękuję za odpowiedź emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6748584 Napisano: 30.11.2020 17:57:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś nie otrzymał jeszcze świeczek z Konkursu Lindor w C4?  Wyświetl w wątku >>
0 0

caramela

#6741343 Napisano: 02.11.2020 21:45:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy przychodzi potwierdzenie na maila po wypełnieniu formularza z nutelli?  Wyświetl w wątku >>
0 0