Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika agnriealaa

agnriealaa

#7115122 Napisano: 07.08.2023 23:03:43 w afera Redbull
Ooo 😂 Trafna myśl, aż im chyba tak odpisze 😂 Oni robią sobie jaja z nas, więc nie potrafię być poważna w rozmowie z nimi Wyświetl w wątku >>

agnriealaa

#7115119 Napisano: 07.08.2023 22:56:21 w afera Redbull
No tak, ciekawe jak teraz trzeba udowodnić, że jest się fanem marki 😂 No i gdzie taki zapis w regulaminie, że masz być zaciętym fanem, no i może mieć na koncie conajmniej 5 wypitych redbuli tygodniowo, bo inaczej to nie dostaniesz nagrody, bo wtedy za słabo interesujesz się marką 😂
Potrafią wykryć fałszywe wyniki, ale wyłonić tych prawdziwych już nie?🙄🫣
Jak biorę udział w tych konkursach od wielu lat, to jeszcze czegoś takiego nigdy nie widziałam😶 Wyświetl w wątku >>

agnriealaa

#7115105 Napisano: 07.08.2023 22:03:50 w afera Redbull

agnriealaa

#7114221 Napisano: 04.08.2023 11:22:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Można by z nimi drążyć ten temat, już nawet na podstawie różnych artykułów określających zasady przeprowadzania konkursow itd. Np. 
No a w regulaminie jasno bylo napisane za co bedzie przyznana nagroda.
No ale czy to jest sens z nimi walczyć... Raczej nie... Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

agnriealaa

#7114219 Napisano: 04.08.2023 11:17:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co do Somersby, to też mialam ciekawą sytuację, tylko w drugą stronę.Nie było mnie w 2 etapie na liście wygranych, mój wynik się nie łapał. Po paru dniach dostalam maila, że wygrywam leżaki. Napisałam do nich, że to chyba jakaś pomyłka, bo nie ma mnie na liście, a oni że wygrałam i już. Także też ciekawe 😂Może to też przez to że kogoś wykluczyli, kto był na liście? Te konkursy to trochę jak wróżenie z fusów. Jak masz dobry wynik to się nie łapiesz na nagrodę, ale jak się nie łapiesz na listę wygranych, to za to masz nagrodę 🤔🤣 Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

agnriealaa

#7114204 Napisano: 04.08.2023 10:51:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Serio.. rany boskie 🫣 No tak, bo grając nieuczciwie teraz jeszcze pisalibyśmy do nich z propozycją udowodnienia naszych wyników... Tak jak wyżej, w takim razie uczciwie byłoby anulować cały konkurs. Bo to co teraz zrobili to jakieś jaja. No i jeszcze pytanie czemu granica akurat 5 sekund została uznana za uczciwą? Losowali na kole fortuny czy jak 🤣 Dodatkowo, skąd wiedzą, czy ktoś, kto miał 5 sekund nie oszukiwał, może ktoś uznał że 5 sekund będzie już odpowiednim czasem na uzyskanie nagrody i wpisał sobie taki czas? No ale wtedy jak dostanie nagrodę to już ok, bo 5 sekund jest juz git 😂 No tak, a my zostaliśmy oszustami, ze straconą kasą i setkami prób przy grze 🫠 Wyświetl w wątku >>

agnriealaa

#7114174 Napisano: 04.08.2023 10:17:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

M

Mi odpisali dziś dokładnie to samo. Ja też im na to odpisałam kontynuując dyskusje. To jest dość ironiczne, że chcąc wykluczyć oszustwa i być fair co do osób grających uczciwie, właśnie nie są w stosunku do nich fair 😂 Wyświetl w wątku >>

agnriealaa

#7113294 Napisano: 01.08.2023 14:12:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=No to jest ciekawe. Jak są konkursy gdzie na prawdę ciężko jest osiągnąć np. 10 sekund, to wygrywają roboty z 1 sekundą, co było niemożliwe do zrobienia. Jak jest konkurs, że uczciwie zdobywa się wynik np. 3 sekund, to akurat wtedy nie dostajesz nagody, bo podjerzane. Trochę to nie fair + w regulaminie był zapis o wygranej osób z najniższymi wynikami, także też nie zgodność z regulaminem. Chyba, że jeszcze za chwilę pójdą maile.



8igora9]
Nadkusia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Emememe napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jaki czas mieliście z red bulla, ci co mają maile?

Też się z chęcią dowiem

5 sekund

Łoj to ja już nie czekam 😅

Omg, na co ja liczyłam z moimi 11 s

U mnie też 11 więc nie ma co. Czytałam że mieli po 3 s

Ja miałam 3s ale głośnika brak 🫣

Też mieliśmy po 3 sekundy i maili brak. Może uznali, że to za szybko? I zdyskwalifikowali? Chociaż uzyskanie wyniku 3 sekund naprawdę było całkowicie możliwe zupełnie uczciwie. No ciekawe czy już wszystko poszło.

Też nic nie mam, a miałam 3 sekundy i nawet kupiłam tego red bulla :<

U mnie 4s bez kodu, u męża 4s z kodem i maili brak. pfff Wyświetl w wątku >>
0 0

agnriealaa

#7111202 Napisano: 24.07.2023 20:30:05 w Konkursy z grami
[quote=Też robiłam screena i dałam kilku osobom do szukania, ale nikt nie znalazł 🤣 Także oficjalnie już stwierdziłam, że na tym obrazku nie ma puszki. Naszczescie pojawia się on jako pierwszy, więc nie trzeba wtedy już grać dalej "na darmo"  ;) 

Emememe]A ktoś wie, gdzie jest puszka na tym obrazku? Już kolejny raz na niego trafiam i nie potrafię namierzyć tej puszki xD 
Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

agnriealaa

#7102710 Napisano: 22.06.2023 12:20:07 w Czy informują/ informowali?
Emememe napisał(a):

[quote=agnriealaa]Ja w tej zakładce z laureatami  nie mam jeszcze nic za drugi dzień  emotka

U mnie jest tak:

O kurcze, faktycznie emotka  Ja pobierając nawet teraz ten plik, dalej mam tylko te z Biedronki... No ale dzięki, przynajmniej już wiem, że nie mam już co czekać na maila 😆 Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

agnriealaa

#7102697 Napisano: 22.06.2023 12:09:34 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

Emememe napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Aviko, dalej niż 1 dzień?

Z Aviko niby już były za drugi dzień, w mailu z informacją o 4 dniu konkursu jest link do listy laureatów

Dzięki! Ja nawet tych e-maili nie otwierałam emotka

Ja w tej zakładce z laureatami  nie mam jeszcze nic za drugi dzień  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agnriealaa

#7101409 Napisano: 16.06.2023 22:06:45 w Paragony na trwające konkursy
Kupie kody somersby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agnriealaa

#7100097 Napisano: 13.06.2023 14:37:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piłka VISA, mail godzinę temu (w spamie)   emotka Wyświetl w wątku >>

agnriealaa

#7099869 Napisano: 12.06.2023 20:51:08 w Paragony na trwające konkursy
Kupie kodziki somersby 😊 Wyświetl w wątku >>
0 0

agnriealaa

#7089077 Napisano: 19.04.2023 19:39:51 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon Dafi, 30zł Wyświetl w wątku >>
0 0

agnriealaa

#7087950 Napisano: 12.04.2023 17:40:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jednak też jestem zdania, że były. Nie mówię nawet o swoim zgłoszeniu, bo wiem, że jest dziesiątki osób piszących o wiele lepiej. Jednak co ciekawe mój początek zgłoszenia był praktycznie identyczny, tylko później było jeszcze rozbudowanych parę argumentów.
Część mojego zgloszenia:

-Bez poczucia się jak w chmurach po zdobyciu szczytu w górach
-Bez zachodów słońca, które mogę oglądać tam bez końca.
-Bez grupy przyjaciół i rodziny, razem lepiej się bawimy i większej ilości wspomnień doświadczymy.
-Bez plecaka na jedzenie i napoje, wymagany na górskie podboje, ale również na wyprawy do sklepu we dwoje.
-Bez czapki, kurtki i szalika, bo wieczorem temperatura w dół szybko myka, a na punkcie nocnego zwiedzania mam bzika.
-Bez aparatu fotograficznego, nigdzie się nie ruszam, bo muszę uwiecznić każdą piękną trasę w którą wyruszam.



Wiadomo, że tu nie winnym jest wygrany, ale widząc taki wybór jestem lekko w szoku. No ale wybiera jury a nie ja  emotka Wyświetl w wątku >>

agnriealaa

#7087940 Napisano: 12.04.2023 17:19:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy to jest jeszcze jakiś żart Prima Aprilis'owy?! Wyświetl w wątku >>
0 0

agnriealaa

#7087708 Napisano: 11.04.2023 16:28:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślicie, że z Faktorii Win poszły już wszystkie maile? Wyświetl w wątku >>
0 0

agnriealaa

#7086503 Napisano: 31.03.2023 13:59:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
"Drogi Avikomaniaku!Dziękujemy za Twój udział w naszej wielkanocnej zabawie konkursowej -
otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, a mieliśmy tylko 8 koszyków do
wręczenia
w każdym z etapów 🧺...
Przykro nam niezmiernie, ale Twoje zgłoszenie nie zostało nagrodzone"


Mi też jest niezmiernie przykro emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

agnriealaa

#7086217 Napisano: 29.03.2023 15:15:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Voucher od Develey Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0