Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nikusia88

nikusia88

#6576757 Napisano: 03.03.2019 16:46:51 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie dziś dosłownie wszystko.
Nie mogę wymyślić nic kreatywnego na aktualne konkursy emotka  Zero pomysłu. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6576703 Napisano: 03.03.2019 12:57:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

To też dobrze.  W ten sposób ktoś może z rezerwy wygra główną.  Mi się też niedawno zdarzyło emotka .  Ale ja mam spiżarnię i tam trzymam , nie przeszkadza mi więc smieciowisko 


Oj życzę Ci, za samo poświęcenie Ci się należy. Nie zapomnij tylko zabrać klapek i reklamówki z Biedronki jak już wygrasz tą wycieczkę.

Ja bym nawet się spakowała do reklamówki z Biedry, gdyby to było warunkiem wygrania wycieczki...
"Poświęcających się" na forum jest więcej, no i super! W sumie wolę wyrzucić kilka opakowań za jednym razem, śmieci mam posegregowane i to jest na plus!

Mysia, jak ktoś chce trzymać to niech trzyma i super. Ja tylko napisałam, że łatwiej by było gdyby organizator wymagał wyciętego kodu, żeby nie trzeba było robić śmieciowiska, a Wpis -Violki- z cyklu "dobrze, że wyrzuciłaś bo teraz Ci przepadnie", zwyczajnie uważam za złośliwy.
Nie wiem po co? Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6576699 Napisano: 03.03.2019 12:41:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy na Nestle zachować trzeba całe opakowanie do losowania o Barcelone czy wystarczy fragment z kodem?

Opakowanie Produktu Promocyjnego musi być przechowywane przez Uczestnika w całości, w stanie nienaruszonym pozwalającym na weryfikację Kodu. 

aha... trudno emotka pociąłem emotka kod da się zweryfikować emotka a nie będę sklejać emotka

Niepoważne to jest, ja się wczoraj poddałam i wyrzuciłam opakowania po hochlandach, kinder bueno i płatkach bo nie mam zamiaru prowadzić w domu wysypiska śmieci.

Jeszcze rozumiem wyciąć kod i schować do koperty, ale całe opakowania płatków śniadaniowych?

To też dobrze.  W ten sposób ktoś może z rezerwy wygra główną.  Mi się też niedawno zdarzyło emotka .  Ale ja mam spiżarnię i tam trzymam , nie przeszkadza mi więc smieciowisko 


Oj życzę Ci, za samo poświęcenie Ci się należy. Nie zapomnij tylko zabrać klapek i reklamówki z Biedronki jak już wygrasz tą wycieczkę. Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6576674 Napisano: 03.03.2019 11:26:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy na Nestle zachować trzeba całe opakowanie do losowania o Barcelone czy wystarczy fragment z kodem?

Opakowanie Produktu Promocyjnego musi być przechowywane przez Uczestnika w całości, w stanie nienaruszonym pozwalającym na weryfikację Kodu. 

aha... trudno emotka pociąłem emotka kod da się zweryfikować emotka a nie będę sklejać emotka

Niepoważne to jest, ja się wczoraj poddałam i wyrzuciłam opakowania po hochlandach, kinder bueno i płatkach bo nie mam zamiaru prowadzić w domu wysypiska śmieci.

Jeszcze rozumiem wyciąć kod i schować do koperty, ale całe opakowania płatków śniadaniowych? Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6576255 Napisano: 01.03.2019 13:54:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Miska i u mnie emotka  a polowałam na Master Box ehhh Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6576083 Napisano: 28.02.2019 23:26:02 w Wkurza mnie...
adamaszek napisał(a):

Strona internetowa pod adresem https://duzodobrego.com.pl/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.

Ciągle mam takie info, jeśli chodzi o konkurs Carrefour Wawel.... O co chodzi? emotka

u mnie działa normalnie Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6575804 Napisano: 28.02.2019 13:03:46 w SZUKAM....

gyrydymptum napisał(a):

Ja tak to zrozumiałam kreatywne zdjecie  z widocznym produktem które możemy ozdobić owockami i pędzelkiem dostępnym w szablonie nie moze być na nim widocznych osób.

To ja zrozumiałam, że trzeba ozdobić kreatywnie opakowanie i zrobić zdjęcie, 2 dni nad tym siedziałam bo strasznie chciałam wygrać ten koc i wszystko na nic? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6575727 Napisano: 28.02.2019 11:38:59 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

donia7 napisał(a):

joan napisał(a):

Cieszy mnie wiosenny rozkwit konkursów / loterii. Nawet, jeśli nie wezmę w nich udziału, czuję się otoczona kolorową łąką nagród emotka

zwłaszcza tych chwastów- loterii emotka


Niektórzy z nas właśnie loterie preferują - niech mają! emotka W wątku "zapowiedzi" zrobiło się kolorowo, tak lubię emotka

Właśnie weszłam napisać, że się cieszę na ten wysyp konkursów ale mnie ubiegłyście emotka
Fajnie, że są inni maniacy konkursowi i nie jestem osamotniona emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, FBilona 0

nikusia88

#6575399 Napisano: 27.02.2019 11:10:50 w SZUKAM....
iszhara napisał(a):

andii napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

szukam podpowiedzi jak grac w tik taku zeby wygrac bon a nie sluchawki, ani nic innego, interesuje mnie tylko eventim emotka Bardzo prosze o podpowiedz, moze byc priv

może wpisz KOD  ,,do góry nogami' emotka emotka

Nie przejmuj się  - gdy wygrasz  słuchawki albo głośnik wiele osób na-pewno chętnie wymieni się z Tobą za swój wygrany bon Eventim.  emotka Zgłaszam się pierwsza  emotka

Myślę, że słowo klucz to "szukam podpowiedzi jak grac ", reszta miała na celu uzasadnienie, że nie chce komuś zrobić konkurencji, bo będzie grał Twoim sposobem tylko o te słabe nagrody, te lepsze zostawi emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6575393 Napisano: 27.02.2019 10:59:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
caramela napisał(a):

Kolejna koszulka z Oreo do kompletu emotka

Nie wierze? u mnie nawet nie da się wysłać zgłoszenia i podobno naprawiają usterkę , zaraz im strzele reklamacjeemotka

W temacie termos Milka Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6575227 Napisano: 26.02.2019 17:03:36 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

Nie życzę sobie żadnych ataków na mnie! Nie podoba się co piszę ,to proszę to ignorować. Taka była sytuacja, a ja ją tylko powtórzyłam. Nigdzie nie piszę ,że to pochwalam. Skomentowałam tylko wydarzenie, które miało miejsce. I nie pisz "dla Ciebie", tylko dla Pani bo mogłabyś być moją córka/synem 

emotka
Przecież sama się zwracasz do kogoś per TY pisząc "nie pisz", poza tym na forum wykorzystujesz login/nick i równie dobrze możesz być starszym panem lub dziewczynką z 2 klasy podstawówki, dlaczego ktoś miałby pisać do ciebie per Pani na publicznym forum ? Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6575197 Napisano: 26.02.2019 15:30:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

nswe69 napisał(a):

ogólnie frugo śmiesznie -
główna 10000zl
1.stopnia 771zł x20
2.stopnia 13680zł x50

gdzie logika ?

Niby tak, ale jednak zapas frugo to nie jest wymarzona nagroda ( przynjamniej dla większości) i chyba zdają sobie z tego sprawę emotka  chociaż 13680zl to trochę duży musiałby być ten zestaw...

13680 to cała pula dla 50 osób emotka

dokładnie, bo ten aparat jest wart nie więcej niż 50 zł, na allegro za 38 zł Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

nikusia88

#6575152 Napisano: 26.02.2019 13:54:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
gyrydymptum napisał(a):

alan84 napisał(a):

lyzeczka z fantasii.. niech to szl... nie chce, chce fotel.

U mnie to samo 5 łyżeczka, ale fotem z 10 etapu jeszcze nie ma właściciela.

i u mnie łyżeczka, byłyby super gdyby tylko dało się wybrać ten Grawer, a tak każdy będzie miał z moim imieniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6575094 Napisano: 26.02.2019 11:40:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No tak.. dodawałam zdjęcie z Barilla w niedzielę, wczoraj patrzę, że w galerii jest już dużo z poniedziałku, a mojego brak.
Napisałam do nich i poinformowali, że żadnego zgłoszenia ode mnie nie było. Na pewno je dodawałam (chciałam tę miskę!), nie pamiętam tylko, czy na str pojawił się jakiś komunikat, czy nie. Takie to kwiatki wychodzą, jeżeli na @ nie wysyłają powiadomień - wtedy sytuacja była by od razu jasna.
Nie wiem jaki z tego wniosek - chyba, żeby nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatnią chwilę emotka
Pocieszę sama siebie - konkurs trwa dalej, a dziś wiosenna pogoda, nawet bardzo wiosenna - u Was też?

mam dokładnie taką sama sytuacje. Marzyła mi się miska dodałam dwa zgłoszenia w dzień X i jedno z tych zdjec jest w galerii, a drugiego zdjęcia brak!
powtórzyłam to samo zdjęcie w niedziele i  nie ma go w galerii. fajne
zdjęcie nie dodane ,średnie jest w galerii . Chociaż wszystko możliwe bo średnim zdjęciem wygrałam patelnie a dopracowanym, aż mężu grafik pochwalił ze nawet mi wyszło emotka   nie wygrało nic . Najlepiej zapomnieć i miło się zaskoczyć

kurczę, to może jednak coś z ich stroną, a nie z moim gapiostwem emotka  
aj, jakbym faktycznie dodawała kilka zdjęć, to można zapomnieć, a tu te jedne jedyne, na ostatnią chwilę specjalnie robione, no szkoda emotka  jeszcze Mąż ostatnio narzekał, że mu misek brakuje, biedaczek  emotka
ale przynajmniej nie muszę myśleć nad zgłoszeniem do garnka emotka

zastanawiam się też, czy podobna sytuacja nie wyjdzie w konkursie 'blocki' - zgłoszenie dodane chyba w sobotę, do dziś go nie ma, ale może oni mają takie opóźnienie.. ktoś z Was brał udział?

Ja dodawałam 4 zgłoszenia i wszystkie mam w galerii . Myślę, że zamknęłyście okienka zanim zdjęcie się załadowało, najlepiej zawsze je zmniejszyć aby mieściło się w 1mb, wtedy ładuje szybko i bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6575025 Napisano: 26.02.2019 09:48:36 w WC - rozmowy o wszystkim
Być może są tu osoby, które specjalizują się w HR i mogłyby się wypowiedzieć. W ubiegłym tygodniu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, rekruterka zadała mi pytanie "czy wg mnie mogą być okoliczności, które usprawiedliwiają zabójstwo".
Wiem, że częstą praktyką jest zadawanie dziwnych pytań typu "jakim zwierzęciem chciałbyś być" i najczęściej mają one jakiś ukryty sens, ale nie mam pojęcia jaki cel mogłoby mieć pytanie o zabójstwo.

Osobiście odniosłam się do przepisów prawa, które dotyczą samoobrony ale z czystej ciekawości, może ktoś wie, jaka byłaby oczekiwana odpowiedź ? emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

nikusia88

#6575020 Napisano: 26.02.2019 09:39:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Ciekawe czy ta sama agencja budzet bedzie miala w kaflu czy inna? Patrze,ze zmiana numeru na inny. Ktos cos wie?

Ta sama. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

nikusia88

#6573698 Napisano: 21.02.2019 15:09:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

atanerka napisał(a):

nswe69 napisał(a):

"Barilla Box - wartość nagrody wg regulaminu 650zl "
Razem 570zl  

No niby tak, ale jednak nie kupiłbym tych rzeczy nawet po 1/3 ceny.

choć laureaci poczują się jak Pascal lub Magda emotka

Ja bym chętnie wzięła udział ale z moim talentem kulinarnym raczej nie mam szans.
Tym bardziej jak widzę w galerii nagrodzonych zdjęcia autorstwa profesjonalnego fotografa, wykonane na zlecenie samej Barilli:

http://monika.paz...y-sesja-dla-barilla/

http://monika.paz...roclaw_barilla-3.jpg
http://czynimistr..._20190209_223030.jpg

Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

nikusia88

#6573659 Napisano: 21.02.2019 13:40:40 w Dziś cieszę się z.....
edzia21 napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Odkąd zobaczyłam w internecie filmik jak dziewczyna plecie sobie koc z takiej mega grubej wełny, po prostu marzyłam o nim.
Mina mi zrzedła gdy zobaczyłam cenę tej wełny emotka  ale to już inna sprawa. Za to dzisiaj wypatrzyłam konkursik Fantasia, w którym jest do wygrania i chyba nigdy się jeszcze tak nie zajarałam do konkursu. W końcu coś co bardzo bym chciała emotka

Mozesz podac link do konkursu? Nie widze go w bazie...

Przepraszam, dekorujiwygrywaj.pl
Dodałam do bazy ale jeszcze chyba nie został zaakceptowany. Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

nikusia88

#6573655 Napisano: 21.02.2019 13:37:59 w Dziś cieszę się z.....
Odkąd zobaczyłam w internecie filmik jak dziewczyna plecie sobie koc z takiej mega grubej wełny, po prostu marzyłam o nim.
Mina mi zrzedła gdy zobaczyłam cenę tej wełny emotka  ale to już inna sprawa. Za to dzisiaj wypatrzyłam konkursik Fantasia, w którym jest do wygrania i chyba nigdy się jeszcze tak nie zajarałam do konkursu. W końcu coś co bardzo bym chciała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6573606 Napisano: 21.02.2019 11:26:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie rownież boniki ze storck emotka Wyświetl w wątku >>