Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nikusia88

nikusia88

#6573544 Napisano: 21.02.2019 07:57:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bluza oreo emotka  ale jakoś dziwnie działa strona Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6572099 Napisano: 16.02.2019 09:28:56 w moje dzisiejsze wygrane :)


(Za chyba 50 razem emotka ) jest bluza dla mężaemotka Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6571495 Napisano: 15.02.2019 12:10:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Odkurzacz z ITM i koszulka z Activiemotka
Uwielbiam takie początki dnia

I jeszcze termosik!
Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6571412 Napisano: 15.02.2019 09:43:18 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

andii napisał(a):

jokan napisał(a):

andii napisał(a):

magdalena1020 napisał(a):

Widział ktoś w sklepie Finish Quantum 10 tabletek, jeśli tak to w jakim?  emotka

teraz w biedronce są całe standy  z finishem emotka
 aaa   w żabce też widziałam

a jest jakis konkurs?

wiem że są szklanki -przy zakupie finisha https://www.e-kon...ny.html#.XGZ57tThCt8 ;t)

tak widziałam, ze nie wchodzę  w to;-)

Zastanawiam się jedynie jaki jest związek pomiędzy tymi szklankami a Finishem. Mam je w domu i są z tak cienkiego szkła, że włożenie ich do zmywarki automatycznie wiążę się z ich stłuczeniem więc trzeba myć ręcznie emotka  A kupiłam je na wyprzedaży w Makro za 6 zł. Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6570973 Napisano: 13.02.2019 14:28:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
e-e napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Chciałabym pozdrowić Pana "wnuczka", który wysłał dziś swoją babcię do naszego rodzinnego Pubu z prośbą o kapsle z Heinekena. emotka
Mimo iż przysporzyłeś sobie sporej konkurencji wśród naszych (zainteresowanych tematem) pracowników, serdecznie zapraszam Cię w weekend, a osobiście postaram się by coś Ci odłożyć emotka  


nie wierze....serio ? to już chyba uzależnienie i to nie od alkoholu, ale od konkursów! Nowa metoda na wnuczka ;D


Hihihi taka babcia to skarb emotka    Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6570959 Napisano: 13.02.2019 14:08:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chciałabym pozdrowić Pana "wnuczka", który wysłał dziś swoją babcię do naszego rodzinnego Pubu z prośbą o kapsle z Heinekena. emotka
Mimo iż przysporzyłeś sobie sporej konkurencji wśród naszych (zainteresowanych tematem) pracowników, serdecznie zapraszam Cię w weekend, a osobiście postaram się by coś Ci odłożyć emotka   Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6570935 Napisano: 13.02.2019 12:33:27 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Dlaczego zapach Silan jest idealny na Walentynki? - to pytanie powoduje u mnie agresję. Ale skoro już kupiłam ten Silan, to pasowałoby wznieść się na wyżyny kreatywności i napisać coś mądrego (tylko że do głowy przychodzą same głupoty)

A ja, nie wiem skąd, uroiłam sobie, ze w Silanie pytali o zapach miłości czy zapach na walentynki i na to przygotowywałam koncepcje odpowiedzi.... no to wszystko poszło... emotka

ja też tak początkowo myślałam i dlatego kupiłam Silan

hahaha ja też kupiłam bo myślałam że inne pytanie jest a teraz się męczę bo nic do mej pustej głowy kreatywnego wejść nie chce....

To u mnie przeciwnie, bardzo mi się podoba pytanie. Chociaż w moim przypadku najczęściej zamiast smsa od organizatora "Gratulujemy! wygrałaś 200 zł w konkursie Silan"  słyszę od męża "Gratulujemy, wydałaś 200 zł ...możesz cieszyć się zapachem Silan przez kolejne 2 lata " Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6570925 Napisano: 13.02.2019 12:06:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kokii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

asantesana napisał(a):

kokii napisał(a):

Mam takie pytanie...

Zdarzaja się konkursy, ze organizator dzwoni, aby poinformować o wygranej, a nie zdąży się odebrać, czy ktoś byle takiej sytuacji, ze mógł oddzwonić, czy nie ma takiej możliwości i trzeba czekać na kolejna próbę kontaktu?

Wszystko zależy od agencji, ja zwykle oddzwaniam, nawet jeśli nie odbiorą to mają sygnał, że jestem dostępna i zwykle za chwilę sami dzwonią. 


A jak nie można oddzwonić, bo od razu odrzuca połączenie, to wtedy już można wykluczyć, że to agencja? emotka  

Ja zawsze wpisuję numer telefonu w wyszukiwarkę google i mi wyskakuje czy to agencja, czy jacyś naciągacze. Wyświetl w wątku >>
1 kokii 0

nikusia88

#6570918 Napisano: 13.02.2019 11:58:38 w SZUKAM....
asia575 napisał(a):

Szukam dobrej duszyczki która podpowie mi w takim temacie.
Wygrałam piłkę z Nesquika i do dzisiaj nie otrzymałam nagrody.Pisałam @ w tej sprawie i co się okazało,że zgłosiłam paragon minutę wcześniej niż jest godzina na paragonie! 
Myślałam jak to mogło się stać i jedno co mi przychodzi do głowy to to,że mogła się nie przestawić godzina na kasie po zmianie czasu (zgłoszenie 30 października)
Czy jest taka opcja wogóle możliwa?

Jest możliwe, godzina w kasie fiskalnej nie zmienia się sama, tylko trzeba ją zmienić ręcznie i to nie jest proste, więc jeśli ktoś zapomniał to jest takie prawdopodobieństwo. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6570908 Napisano: 13.02.2019 11:41:51 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

assal napisał(a):

Reklamowałam już chyba z trzy razy wygrany produkt. Zawsze było trochę zamieszania z tym, bo serwis nie uznał samego protokołu od agencji.
Pisałam w każdym przypadku do agencji. Raz dostałam od nich skan faktury zbiorczej z wymazanymi kwotami  emotka , drugim razem przyjechał kurier i wziął uszkodzony sprzęt do agencji, a ci się zajęli resztą.
Trzeciego przypadku za dobrze nie pamiętam, bo ktoś się wtedy zajmował tym za mnie, bo mnie w domu dłużej nie było.
Jedynie reklamację bez problemu uznają te firmy, które po numerze seryjnym mają wszystko wpisane w system. A tak to bywa różnie z tym. Na kogo gdzie się trafi  emotka

Ale to były Twoje nagrody a nie odkupione. 
Dlatego odkupienie konsoli na odległość jest nie zbyt dobrym pomysłem, chyba ???

Superloser chyba powinieneś się nad tym zastanowić w zaciszu swojego pokoju, bo jak mamy Ci doradzić w takiej sytuacji?
Jak ktoś sprzedaje "nagrodę" to najczęściej po niższej cenie właśnie dlatego, że nie jest to produkt ze sklepu. Więc albo płacisz mniej i bierzesz na siebie ryzyko związane z ewentualnym brakiem gwarancji, albo idź kupić w sklepie.

Z doświadczenia wiem, że sprzęt jak ma się zepsuć, to zepsuje się dzień po upływie gwarancji emotka  więc ja lubię odkupować nagrody bo mam dobry sprzęt w niższej cenie.
Jak chcesz kupić nagrodę za 1000 zł to licz się jeszcze z podatkiem jaki powinieneś zapłacić, więc może ta konsola wyjdzie Cię jednak taniej w sklepie? Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6570884 Napisano: 13.02.2019 10:51:18 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

nswe69 napisał(a):

superloser napisał(a):

Szukam na czym polega GWARANCJA, DOKłADNIE na konsole PS4 z protokołem przekazania nagrody?  

Co taki papierek daje? To nie paragon a pan z Centrum Sony poinformował, że oni tego nie uznają.  emotka

z telewizorem jak dzwoniłem do agencji, to poinformowali mnie, żeby najpierw kontaktować się z nimi, tj.agencją i oni zgłaszają ewentualnie...
obym nie musiał się przekonać, czy rzeczywiście tak jest.

Ja w przypadku deskorolki elektrycznej najpierw kontaktowałam się z agencją, a potem z producentem i nie było problemu w uznaniu gwarancji na podstawie protokołu.

Chodzi o odkupienie nagrody. Wtedy nowy właściciel nagrody nie jest w papierach agencji. I cos sie stanie to on odeśle PS4 do nich, a agencja później zwróci temu co wygrał, zgodnie z papierami??? Czy odeśle jemu?

Podajesz adres na jaki mają odesłać. Z tym, że jeżeli zadzwoni i powie, że odkupił nagrodę to mogą nie uwzględnić takiej reklamacji.
Część producentów ma w regulaminach zapis, że gwarancja jest uwzględniana tylko pierwszemu nabywcy - (tak jest np. w przypadku produktów firmy Bose ) Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6570874 Napisano: 13.02.2019 10:34:12 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

Szukam na czym polega GWARANCJA, DOKłADNIE na konsole PS4 z protokołem przekazania nagrody?  

Co taki papierek daje? To nie paragon a pan z Centrum Sony poinformował, że oni tego nie uznają.  emotka

Kolejność jest taka, że zawsze w pierwszym ruchu zgłaszasz to do organizatora i oni Cię instruuują co dalej.
Ja miałam takie sytuacje:

- organizator kazał odesłać do niego "telefon" (nagroda) i oni w moim imieniu reklamowali produkt i potem mi odsyłali - taka rola pośrednika
- organizator wysłał mi skan faktury i na tej podstawie mogłam zareklamować produkt w sklepie
- organizator wskazał gdzie mam się udać do serwisu

Dlatego zawsze dziwi mnie fakt, że ludzie sprzedając nagrodę przekazują protokół nagrody, i tym samym pozbawiają i kupującego (kupujący nie może w naszym imieniu zadzwonić do organizatora) i siebie ( ze względu na brak dokumentu) podstawy gwarancji. Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6570727 Napisano: 12.02.2019 15:36:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jacu007 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

E to u mnie malutko tylko 5 kodów tic tak

Wszystko na inne numery ślecie?

Tak, i raz miętowe, raz pomarańczowe, a raz kolorowe , każde kupione w inny dzień, w innym sklepie i słane o różnych porach, żeby zmylić trop, że to jedna i ta sama osoba emotka

I mimo, że brzmi prześmiewczo to piszę serio emotka Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6570629 Napisano: 12.02.2019 10:39:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj na 4 zgłoszenia 0 wygranych
a dziś 2/2 Winter Pack z Tymbarkaemotka Wyświetl w wątku >>

nikusia88

#6570474 Napisano: 11.02.2019 15:02:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

Czy miał ktoś dziwny kod w beuno? Chodzi mi o cyfrę/literę odwrócone 2 - patrzę i dumam ani to Z ani 5 - po prostu lustrzana 2 emotka    

Może  S    ?

A nie trzymasz opakowania "do góry nogami"? emotka  Mi się zdarzyło. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6570385 Napisano: 11.02.2019 10:12:50 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Pracowałam wiele lat w studiu pewnej znanej stacji i dla pocieszenia powiem Wam, że tego typu programy to dobrze zrobiona fikcja na potrzeby widowni. Nic w tego typu programach nie jest prawdziwe, aktorzy dostają scenariusz i ZAWSZE odgrywają role.

nie pocieszyłaś mnie ani na jotę, bo społeczeństwo oglądające takie właśnie programy NIE UMIE oddzielić fikcji od prawdy i później w prawdziwym życiu powiela takie chore wzorce zachowań, czyli te programy są de facto instruktażowymi dla tępaków. I błędne koło się zamyka - do następnych sezonów scenariusze pisze już prawdziwe życie, a nie scenarzysta. Swoją drogą, jak trzeba mieć zryty beret, by stworzyć formułę programu pod tytułem ZAMIANA ŻON?! Autentyk, gdzieś w programie mi mignęła zapowiedź emotka


Polska stara się gonić pod tym względem USA. Kilka lat temu było głośno o programie TV, gdzie uczestnicy rywalizowali o narządy umierającej kobiety (kobieta po swojej śmierci miała oddać narządy do przeszczepu osobie z rodziny uczestnika), ostatecznie programu nie wyemitowano ponieważ " (1) odbierał wolną wolę dawcy" i (2) obawiano się, że dawca nie umrze "na czas", więc pod tym kątem wszelkie granice zostały już dawno przekroczone.  Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6570377 Napisano: 11.02.2019 09:50:23 w Giełda Kodów ; )
0 0

nikusia88

#6570367 Napisano: 11.02.2019 09:01:56 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Czytaj dosłownie, dawca spermy. Jakby neta nie było i prywatnych stacji to by tyle głupich programów nie było. Debilizm wzrasta ze wzrostem wynalazków.

emotka Ja tam przeciwko takiemu dawstwu nic nie mam, to sprawa naprawdę bardzo indywidualna. Jak laska nie potrafi wyrwać faceta w żaden inny naturalny sposób, to się ucieka do takich furtek przez pośredniczące banki spermy. Wkurza mnie robienie z tego widowiska emotka
...chociaż w zasadzie nie podoba mi się egoizm takich samotnych matek mających dziecko od anonimowego dawcy, które decydują się wystawiać dziecko na szykany ze strony okrutnych rówieśników (a dzieci potrafią być strasznie okrutne niestety). To (samotne macierzyństwo) jednak jakby inna bajka. emotka


Pracowałam wiele lat w studiu pewnej znanej stacji i dla pocieszenia powiem Wam, że tego typu programy to dobrze zrobiona fikcja na potrzeby widowni. Nic w tego typu programach nie jest prawdziwe, aktorzy dostają scenariusz i ZAWSZE odgrywają role. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6569879 Napisano: 08.02.2019 10:46:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

mrklucha napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

superloser napisał(a):

kreatia napisał(a):

chyba nikt się nie spodziewał, że galerię zaleje fala cheetogenitalów emotka

To nie chodzi o "jakość", tylko ilość kont założonych. 
Dziennie wstawisz w ramki 10 takich bobków to nawet 200 głosów później bedziesz mogła sprzedać w finale, na 200 różnych kont. 

To chyba nie jest zgodne z regulaminem? 

To chyba niektórym nie przeszkadza, tak jak z konkursem chyba Winiary, gdzie ludzie zakładali tysiąc kont i mieli 1000 biletów do Heliosa... Ech

Nikusia88 - a kto zabroni szukania "wsparcia" tym 5 finalistom? Przecież te konkursy na lajki, to wygrywaja ci co maja 1000 pseudo znajomych na fejsie, własne vlogi, blogi i kase by kupić głosy na alegro.

Obrzydziliście mi ten konkurs emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

nikusia88

#6569862 Napisano: 08.02.2019 10:11:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

chyba nikt się nie spodziewał, że galerię zaleje fala cheetogenitalów emotka

Ja się zastanawiałam dlaczego , żeby wejść na stronę trzeba mieć 18 lat , teraz już wiem emotka Wyświetl w wątku >>
2 kreatia, mia 0