Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malmika

malmika

#7170684 Napisano: 18.04.2024 17:00:36 w moje dzisiejsze wygrane :)

malmika

#7169124 Napisano: 11.04.2024 14:37:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wąteczek zadziałał bo zapas Listerine mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>

malmika

#7168824 Napisano: 09.04.2024 21:20:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Listerine, złamałeś mi serce. Czuję, że jutro będzie dobitka z Biedronki.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7167022 Napisano: 28.03.2024 15:05:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

malmika napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

malmika napisał(a):

Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację?

A czy byłaś na liście laureatów? 
dziwna sprawa nigdy nie miałam takiej sytuacji z wizaż

Tak jak napisałam - jestem. Sprawdziłam to zaraz po wizycie kuriera.

Mail przychodzi od nadawcy Agata z Klubu Recenzentki

Dzięki, sprawdziłam jeszcze w ten sposób, ale niestety - żadnego maila nie mam. W pliku z harmonogramem testowania znalazłam maila do kontaktu, więc napisałam do nich. Dziwna ta sytuacja. Może i kurier coś pokręcił, nie wiem. Przesyłki nie odebrałam, czeka w placówce pocztowej na zapłatę i odbiór..

Sytuacja wyjaśniona. Testowanie z Wizaż nic nie kosztuje, chyba chciał mnie kurier naciągnąć.. 

Mam już kosmetyki u siebie, czy ktoś może mi powiedzieć co dalej? W odpowiednim momencie wyślą maila do wystawienia opini czy sama mam o tym pamiętać o zrobić to na stronie testowanego produktu? Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7166406 Napisano: 25.03.2024 13:59:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

malmika napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

malmika napisał(a):

Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację?

A czy byłaś na liście laureatów? 
dziwna sprawa nigdy nie miałam takiej sytuacji z wizaż

Tak jak napisałam - jestem. Sprawdziłam to zaraz po wizycie kuriera.

Mail przychodzi od nadawcy Agata z Klubu Recenzentki

Dzięki, sprawdziłam jeszcze w ten sposób, ale niestety - żadnego maila nie mam. W pliku z harmonogramem testowania znalazłam maila do kontaktu, więc napisałam do nich. Dziwna ta sytuacja. Może i kurier coś pokręcił, nie wiem. Przesyłki nie odebrałam, czeka w placówce pocztowej na zapłatę i odbiór.. Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7166399 Napisano: 25.03.2024 13:45:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

malmika napisał(a):

Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację?

A czy byłaś na liście laureatów? 
dziwna sprawa nigdy nie miałam takiej sytuacji z wizaż

Tak jak napisałam - jestem. Sprawdziłam to zaraz po wizycie kuriera. Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7166390 Napisano: 25.03.2024 13:25:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację? Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7161674 Napisano: 28.02.2024 17:19:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I u mnie Albedo dał popis.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7160642 Napisano: 22.02.2024 17:08:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie wierzę, voucher do SPA z BICa  emotka Wyświetl w wątku >>

malmika

#7160520 Napisano: 22.02.2024 08:12:35 w SZUKAM....
Wiecie może, czy nie ma aktualnie jakiś kodów na darmowe nadanie paczki inpost? Albo może ma ktoś taki kod i wie, że nie wykorzysta? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7158228 Napisano: 08.02.2024 18:15:02 w Smolar
Majkii napisał(a):

olunka napisał(a):

malmika napisał(a):

Emememe napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka

Przychodzi emotka  Sprawdz spam, z niewiadomych mi przyczyn ostatnio tam trafiają maile od nich emotka

Dzięki, ale wszystko sprawdzone i nie ma, a zawsze przychodził. Ale jeszcze poczekam :)

mi tez kiedyś nie przyszedł mail, napisała do Smolara i się okazało, że zrobiłam literówkę


Właśnie miałem też to napisać że być może jest literówka, zwłaszcza jak dodaje się adres z pamięci przeglądarki.

Nie było literówki, mail dotarł w końcu, po prostu długo na niego czekałam. Dziwne jak na Smolara, bo zawsze praktycznie natychmiast mail dochodził, no ale grunt że jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7158202 Napisano: 08.02.2024 16:21:24 w Smolar
Emememe napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka

Przychodzi emotka  Sprawdz spam, z niewiadomych mi przyczyn ostatnio tam trafiają maile od nich emotka

Dzięki, ale wszystko sprawdzone i nie ma, a zawsze przychodził. Ale jeszcze poczekam :) Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

malmika

#7158193 Napisano: 08.02.2024 15:56:07 w Smolar
Czy z kawy Dallmayr w Biedronce przychodzi potwierdzenie na maila? Bo zawsze od Smolara miałam, a teraz nie mam, tylko komunikat na stronie o przyjęciu zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7158111 Napisano: 08.02.2024 11:03:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
maixys napisał(a):

Potwierdzam również, wpłynął przelew 100 zł do portu Milenium Bank.
Nagroda za szkolne grzeszki emotka  Czekamy na ciuchy jeszcze.

Czy ciuchy już do Ciebie dotarły? Ja dziś dopiero dostałam przelew, ale ciuchów brak Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

malmika

#7154751 Napisano: 24.01.2024 09:47:31 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam 1 bilet do Suntago, 2 strefy, ważny do 15.07.24r. Cena: 130 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7151297 Napisano: 05.01.2024 07:31:51 w Smolar
Powiedzcie, czy przy kosmetykach Bielenda jest formularz potwierdzenia odbioru? Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7149506 Napisano: 24.12.2023 14:21:40 w Nasze wygrane w minionym roku
Mnie też tak naszło na podsumowanie tego roku. Był lepszy niż 2022, to najważniejsze. Pierwsza połowa znacznie słabsza, co może mieć związek z faktem, że w kwietniu urodziłam drugie dziecko i nasze życie wywróciło się do góry nogami. Dopiero pod koniec roku jakoś się wszystko ustabilizowało i zdecydowanie widać to w wynikach konkursów. Ilość nagród w tym roku to ok. 50, ponieważ gram tylko w tych, które mnie interesują pod kątem nagród, lub po prostu mam na nie paragon bo kupuje i tak daną rzecz.

Wszystkie zgłoszenia wysyłane pojedynczo, może jakiś jeden czy dwa konkursy zdarzyły się, żebym wysłała na nie po 2 zgłoszenia.
Najlepsza wygrana? Z loterii rower elektryczny. Reszta to już mniejsze nagrody, głównie bony do sklepów i gotówka. Trochę kosmetyków. Dużo biletów do kina.

O czym marzę w przyszłym roku? Bez zmian. Marzy mi się voucher do hotelu dr Ireny Eris i zabiegi spa. Może trochę więcej gotówki. Mieszkanie, samochód, wakacje to taka oczywistość, której wszyscy pragniemy, więc o tym nie wspominam. Ale tak naprawdę cieszy mnie każda wygrana, bo jak już tu wielu z Was zauważyło - konkursy są uzależniające.

Niestety nadal nie udało mi się wygrać z moją największą konkursową wadą - we wszystkich, ale to absolutnie we wszystkich konkursach biorę udział dopiero w ostatni dzień. Choćbym paragon miała na nie nawet pierwszego dnia, to żadna siła nie zmusi mnie do stworzenia zgłoszenia szybciej niż w ostatni dzień. Wiem, że na tym dużo tracę, dlatego po cichu liczę że może w 2024r. opracuję na to jakiś sposób.

Nadal zagadką pozostają dla mnie takie agencje jak Los Mejores i Avanti, choć wpadły z nich pojedyncze nagrody. Karlsbad konsekwentny - od początku konkursowania nietrafiony.

Życzę Wam wszystkim zdrowych i wesołych Świąt, pełnych wytchnienia i odpoczynku od konkursów, tak byście wrócili w 2024r. z nowymi podkładami energii, zapału i kreatywności. Niech Nowy Rok obfituje w świetne nagrody dla nas wszystkich! emotka Wyświetl w wątku >>

malmika

#7149398 Napisano: 23.12.2023 10:25:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli wyniki z Kinder Bueno Mini uż są to kiedy będą wysyłać maile? Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#7149294 Napisano: 22.12.2023 17:02:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
malmika napisał(a):

U mnie tylko Canal plus, sprawdzone na stronie

I 200 zł do Lidla z Tchibo emotka Wyświetl w wątku >>

malmika

#7149220 Napisano: 22.12.2023 12:42:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie tylko Canal plus, sprawdzone na stronie Wyświetl w wątku >>