Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malmika

malmika

#6765387 Napisano: 17.02.2021 16:34:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

cleo25 napisał(a):

izkak napisał(a):

No cóż, kolejna wtopa w BIC. Mam śmiałe pytanie do osób, które wygrały: czy oprócz zdjęcia/filmu dodaliście także "uzupełniający" tekst? emotka  Ja kieruję się słowem "lub", a być może jest to błędne podejście. Wolę zapytać niż walczyć z maszynkami  emotka  

Ja napisałam tylko tekst. Wpadła karta

Ja również wygrałam samym tekstem. Co więcej na moim komputerze nie dało się dodać i zdjęcia/filmu i tekstu. Może trzeba było coś "odblokować" lub usunąć ciasteczka, nie umiałam tego i dodałam tylko tekst. W tamtym roku wygrałam u nich hulajnogę elektryczną też samym tekstem.

Ja wysłałam dwa zgłoszenia, wygrałam tylko jednym - samym tekstem. W drugim był tekst i zdjęcie i nie wygrałam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6765386 Napisano: 17.02.2021 16:32:07 w moje dzisiejsze wygrane :)

malmika

#6764247 Napisano: 10.02.2021 22:07:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki za informacje emotka   Wyświetl w wątku >>

malmika

#6764231 Napisano: 10.02.2021 21:26:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Kinder karnawał albo z BIC Hebe przychodzi jakaś zwrotka na maila? Czy tylko potwierdzenie na stronie? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6759275 Napisano: 18.01.2021 15:12:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
O i 200 zł z Lubelli. Całkiem niezły ten Blue Monday! emotka   Wyświetl w wątku >>

malmika

malmika

#6758733 Napisano: 15.01.2021 14:30:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

malmika napisał(a):

A podpowiecie jak wprowadzić w loterii Schwarzkopf nr faktury? Zamawiałam przez internet i dostałam fakturę na maila, oczywiście łamaną 1/1/2021 i nie da się tego wprowadzić  emotka

ja bym pewnie wpisała sam numer już bez tego łamania, ale na bank bym się jeszcze upewniła w Agencji, żeby mieć kwit na wypadek wygranej i potem żeby nie było "aaaale to nie tak, proszę pani..."

Napisałam, ale już parę dni cisza..  Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6758670 Napisano: 15.01.2021 10:38:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A podpowiecie jak wprowadzić w loterii Schwarzkopf nr faktury? Zamawiałam przez internet i dostałam fakturę na maila, oczywiście łamaną 1/1/2021 i nie da się tego wprowadzić  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6757912 Napisano: 12.01.2021 18:37:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Totalne nieporozumienie konkursowe od początku roku. Pepsi, Palmolive, ABC milka, Prince Polo.. Wszystko łamie moje serce! Uprzejmie proszę ten wątek o odczarowania mojej passy! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6756135 Napisano: 04.01.2021 13:54:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rok rozpoczął się od kosmetyków Lierac i książki emotka   Wyświetl w wątku >>

malmika

#6755599 Napisano: 31.12.2020 22:06:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy z konkursów z zakupami produktów Disney, Marvela lub Star Wars w Biedronce i Leclercu przychodzą potwierdzenia na maila?  Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6755562 Napisano: 31.12.2020 17:03:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

malmika napisał(a):

Hej, w konkursie Glade - Wygraj podróż do Laponii jest ograniczenie do 50 słów czy znaków. Mam 50 słów łącznie z przyimkami, i nie chce mi przepuścić.. 


mam to samo, co za shit, jak ja tego nie lubię.. 

Miałam dokładnie 50 słów i nie przeszło, usunęłam 1 wyraz i poszło


tak potwierdzam, usunąłem jeden wyraz i poszło emotka  

A u mnie dalej nie idzie. Na jakiejś stronie przeliczacie ilość słów czy ręcznie? :(
Ok. Udało się choć musiałam usunąć 3 słowa  Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6755552 Napisano: 31.12.2020 16:43:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, w konkursie Glade - Wygraj podróż do Laponii jest ograniczenie do 50 słów czy znaków. Mam 50 słów łącznie z przyimkami, i nie chce mi przepuścić..  Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6754897 Napisano: 29.12.2020 11:05:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

malmika napisał(a):

Nie wiem gdzie zadać to pytanie, jeśli to nie ten wątek to z góry przepraszam  emotka
Zaintrygowana wpisami podsumowującymi wygrane w 2020 roku - czy na konkursy bramkowe jest jakaś metoda / sposób czy to kwestia szczęścia i przypadku? emotka
Mnie jeszcze nigdy nie udało się w nich wygrać.. 

Gdyby istniała metoda, którą w dodatku rozdaje się na lewo i prawo, to w końcu i tak zabrakłoby nagród, bo ich pula jest ograniczona, a patent przecież znałaby co druga osoba. 

To tak samo jak z kreatywnymi. Kilka nagród, a ludzie się łudzą, że ktoś na forum poda im klucz do danej agencji, który sypie nagrodami jak z rękawa. 

Ja nie pytam o podanie metody, pytam czy istnieje - czy są na bramki sposoby i powinnam bardziej się do nich przyłożyć, czy to tylko kwestia szczęścia i można wysyłać zgłoszenia kiedykolwiek. Po prostu są osoby, którym bardzo dobrze idzie w bramkach i zastanawiam się czy to sposób czy fart.  Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6754854 Napisano: 28.12.2020 23:29:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem gdzie zadać to pytanie, jeśli to nie ten wątek to z góry przepraszam emotka
Zaintrygowana wpisami podsumowującymi wygrane w 2020 roku - czy na konkursy bramkowe jest jakaś metoda / sposób czy to kwestia szczęścia i przypadku? emotka
Mnie jeszcze nigdy nie udało się w nich wygrać..  Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6754627 Napisano: 27.12.2020 22:26:34 w Nasze wygrane w minionym roku
To i ja się wpiszę, pierwszy raz. W konkursy bawię się od 2018 roku, choć ciut poważniej to dopiero w tym roku. Traktuję je jako typową rozrywkę, choć nie powiem - dreszczyk adrenaliny związany z czekaniem na wyniki trochę uzależnia. Jestem jak najbardziej zadowolona bo w tym roku udało mi się uzbierać nagród za ok. 13 tysięcy - dokładnie nie wiem, bo nie notuję. Nagrody raczej rzeczowe, najcenniejsze to Thermomix, Smartfon Samsung i dwa rowery. Trochę bonów, bardzo mało gotówki, mnóstwo kosmetyków. Wszystko w konkursach kreatywnych, w bramkach czy loteriach nie wygrałam ANI RAZU (w ogóle, a nie że tylko w tym roku!). Biorę udział raczej w niewielu konkursach, kupując jedynie to, co potrzebuję, dlatego wszystkie nagrody wygrywam tylko jednym zgłoszeniem. Czego sobie życzę w przyszłym roku? Odczarowania pecha w bramkach, rozgryzienia kilku agencji i jeszcze fajniejszych nagród - najbardziej marzę o kilkdniowyn pobycie w hotelu ze SPA i PlayStation. Auto też chętnie bym przygarnęła Generalnie każda nagroda mnie cieszy, bo jesteśmy na etapie wykańczania szeregowki i wszystko się przydaje - i pieniądze, i przedmioty.Trzymam kciuki za wszystkich i niech 2021 rok będzie obfity w konkursy z cennymi nagrodami Niech kreatywność będzie z Nami!  emotka Wyświetl w wątku >>

malmika

#6752917 Napisano: 16.12.2020 21:16:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

malmika napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu "Telewizor lub tablet na święta" w sklepach ABC. W regulaminie jest napisane, że zgłoszenie nie może być dłuższe niż 2 smsy, tj. 320 znaków. Z tym, że u mnie 320 znaków to już 3 smsy.. Także co jest ważniejsze - wysłać 2 smsy i mniej znaków, czy regulaminowe 320, ale 2 3 smsach?  emotka

u każdego jest 3 sms-y ponieważ aby były 2 smsy to można max 306znaków dać bez polskich znaków i specjlanych.

Ok. Czyli w takim razie można wysłać 3 smsy i będzie ok? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6752903 Napisano: 16.12.2020 20:39:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie konkursu "Telewizor lub tablet na święta" w sklepach ABC. W regulaminie jest napisane, że zgłoszenie nie może być dłuższe niż 2 smsy, tj. 320 znaków. Z tym, że u mnie 320 znaków to już 3 smsy.. Także co jest ważniejsze - wysłać 2 smsy i mniej znaków, czy regulaminowe 320, ale 2 3 smsach? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malmika

#6748827 Napisano: 01.12.2020 12:20:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

anialistopad napisał(a):

darog napisał(a):

helcia85 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Colgate wysyłało do wszystkich o tym samym czasie?

podpinam się pod pytanie. Już pozamiatane emotka  ?

No tragedia. 6 zgłoszeń ZERO nagrody...

Ja 3 zgłoszenia i też 0. Było do przewidzenia, ze u nich nie wygram. 

No i mojego marzenia nie spełnią emotka  z ciekawości jakie wy mieliście? Może ktoś chce się podzielić swoim? ja napisałam o mojej wymarzonej kuchni... pewnie za "zwykłe" jak na konkurs emotka  

Ja opisałam bardzo nietypowe marzenia, a i tak - kiszka. Wszystko pewnie tyczy się tego: w jaki sposób. Co mnie tknęło prozą do nich pisać???

Ja pisałam rymowanką o mniej typowych marzeniach i też klapa. Także chyba po prostu jeszcze "nie umiemy" w tę agencję emotka Wyświetl w wątku >>

malmika

#6748766 Napisano: 01.12.2020 10:49:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na tyle nagród z Colgate.. nic nie wpadło dla mnie. A taką miałam nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0