Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mandarynka16

mandarynka16

#7206443 Napisano: 17.09.2024 08:23:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

halliday napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Inpost:
100 pojedynczych nagród, którą każdą stanowi podwójny bilet na mecz Polskiej Reprezentacji (...) Wartość pojedynczej Nagrody wynosi 180,00 zł
Czy tutaj jest pomyłka i chodziło o pojedynczy bilet, czyli wartość nagrody to 360?
Zastanawiam się czy opłaca mi się grać i w razie wygranej jechać do Wawy emotka

bilety zaczynają się od 120zł, więc cena 180zł pasuję do 1 biletu 2 kategorii. Czyli wartość nagrody powinna być 360zł. Ale czy tak jest to inpost tylko wie.

To są bilety dla jednej osoby 🤔 to jak ja czytałam że dla dwóch i po bo grałam

Bo na stronie konkursowej jest to napisane wielimi literami. Oszukują Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

mandarynka16

#7205595 Napisano: 12.09.2024 17:01:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zaliczam tydzień spektakularnych porażek emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7205241 Napisano: 11.09.2024 16:40:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

Dziś 1/3 miesiąca i NICO emotka emotka emotka
Tylko dziś wysłane i same pudła:
2x Dare, Lipton, 2x Allmette, Nutella, Lay`s, Tic Tac,, Inka, 4x Knoppers, Dr Witt, Prince Polo...
Ile jeszcze mam wymieniać, same porażki emotka emotka
Sierpień beznadzieja, proszę wątku zadziałaj, proszę i daj nagrodę emotka

Dare, lipton i witt nie mają bramek, także głowa do góry. Jeszcze wszystko przed Tobą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7205146 Napisano: 11.09.2024 12:41:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
pikawka napisał(a):

donia7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

donia7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Pikawka - Gratuluję głównej w Syoss Wielkie brawa! 🙌 😘

Który to Syoss, bo nie wiem czego pikawce gratulować? emotka

Syoss hebe emotka

Wow, to Pikawka jak wróci z hiszpańską opalenizną i wskoczy w taką kieckę, to będzie jak gwiazda emotka


No szok spore i zaskoczenie. W nocy wróciliśmy i zaraz wysyłałam kurierem dokumenty. emotka  Co ja z tą kreacją zrobię  emotka

po takiej nagrodzie czekamy na Twój wpis w zdjęcia naszych wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

mandarynka16

#7205016 Napisano: 10.09.2024 23:04:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

harnas napisał(a):

atlantydek napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

Witajcie ! 
mam pytanie odnośnie agencji Kropka Bordo ponieważ na przestrzeni ostatniego miesiąca wygrałem u nich trzy razy ( niestety ) nagrody 2 stopnia czyli jakieś pieniążki na karcie. 
za każdym razem odsyłałem oświadczenie oraz paragony do ich agencji. Do tej pory nie mam żadnej wiadomości zwrotnej ( jedynie potwierdzenie SMS, że list do nich dotarł ) czy przeszedłem weryfikację albo, że coś do mnie już wysłali. 
ktoś zna tą agencję ? Może się wypowiedzieć jak oni działają ? I czy dostanę w ogóle te nagrody ? 😀

Nie informują o negatywnej czy pozytywnej  weryfikacji. Jeśli zrobiłeś wszystko zgodnie z regulaminem, to  dostaniesz nagrodę. Niestety nastawieni są na łapanie konkursowiczów  na najmniejszym błędzie.  Nie ma rezerwy, nagrody zasilają pewnie  ich fundusz pracowniczy

ja na nich piszę do wszystkich fundatorów gdzie gram, o ich nieuczciwych zapisach regulaminowych, brakach rezerwy, przechodzeniu nagród dla agencji itd. może niedługo poskutkuje emotka

Co Wy się tak ich czepiacie ? jak nie ma rezerwy to nie wina agencji tylko tak wybiera sobie fundator nagród. Wysyłka paragonów jest upierdliwa, ale minimalizuje ryzyko wałków

Owszem, ale wysyłać oświadczenie poleconym lub kurierem za dwa bilety do kina to już ostre przegięcie...

Credo89 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

harnas napisał(a):

atlantydek napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

Witajcie ! 
mam pytanie odnośnie agencji Kropka Bordo ponieważ na przestrzeni ostatniego miesiąca wygrałem u nich trzy razy ( niestety ) nagrody 2 stopnia czyli jakieś pieniążki na karcie. 
za każdym razem odsyłałem oświadczenie oraz paragony do ich agencji. Do tej pory nie mam żadnej wiadomości zwrotnej ( jedynie potwierdzenie SMS, że list do nich dotarł ) czy przeszedłem weryfikację albo, że coś do mnie już wysłali. 
ktoś zna tą agencję ? Może się wypowiedzieć jak oni działają ? I czy dostanę w ogóle te nagrody ? 😀

Nie informują o negatywnej czy pozytywnej  weryfikacji. Jeśli zrobiłeś wszystko zgodnie z regulaminem, to  dostaniesz nagrodę. Niestety nastawieni są na łapanie konkursowiczów  na najmniejszym błędzie.  Nie ma rezerwy, nagrody zasilają pewnie  ich fundusz pracowniczy

ja na nich piszę do wszystkich fundatorów gdzie gram, o ich nieuczciwych zapisach regulaminowych, brakach rezerwy, przechodzeniu nagród dla agencji itd. może niedługo poskutkuje emotka

Co Wy się tak ich czepiacie ? jak nie ma rezerwy to nie wina agencji tylko tak wybiera sobie fundator nagród. Wysyłka paragonów jest upierdliwa, ale minimalizuje ryzyko wałków

Owszem, ale wysyłać oświadczenie poleconym lub kurierem za dwa bilety do kina to już ostre przegięcie...

Tak, dlatego ja o te drobiazgi u nich nie gram. Wszyscy wiedzą, że wymagają odesłania oświadczenia poczta, ale i tak rzucają się na takie drobiazgi , a później płacz, że trzeba wydac 10 zł na list Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7205004 Napisano: 10.09.2024 22:26:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

atlantydek napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

Witajcie ! 
mam pytanie odnośnie agencji Kropka Bordo ponieważ na przestrzeni ostatniego miesiąca wygrałem u nich trzy razy ( niestety ) nagrody 2 stopnia czyli jakieś pieniążki na karcie. 
za każdym razem odsyłałem oświadczenie oraz paragony do ich agencji. Do tej pory nie mam żadnej wiadomości zwrotnej ( jedynie potwierdzenie SMS, że list do nich dotarł ) czy przeszedłem weryfikację albo, że coś do mnie już wysłali. 
ktoś zna tą agencję ? Może się wypowiedzieć jak oni działają ? I czy dostanę w ogóle te nagrody ? 😀

Nie informują o negatywnej czy pozytywnej  weryfikacji. Jeśli zrobiłeś wszystko zgodnie z regulaminem, to  dostaniesz nagrodę. Niestety nastawieni są na łapanie konkursowiczów  na najmniejszym błędzie.  Nie ma rezerwy, nagrody zasilają pewnie  ich fundusz pracowniczy

ja na nich piszę do wszystkich fundatorów gdzie gram, o ich nieuczciwych zapisach regulaminowych, brakach rezerwy, przechodzeniu nagród dla agencji itd. może niedługo poskutkuje emotka

Co Wy się tak ich czepiacie ? jak nie ma rezerwy to nie wina agencji tylko tak wybiera sobie fundator nagród. Wysyłka paragonów jest upierdliwa, ale minimalizuje ryzyko wałków Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#7204972 Napisano: 10.09.2024 19:06:20 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Decathlon o wartości 100 zł sprzedam za 90 zł, wysyłka na maila, ważny do 2026
Netto 200 zł sprzedam za 180, wysyłka w cenie ( nominały 100 zł ) Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7204911 Napisano: 10.09.2024 12:12:20 w PODZIĘKOWANIA
stoneface
Wszystko w porządku, polecam ! Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7204735 Napisano: 09.09.2024 13:37:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W sierpniowych reklamach było info też o wycieczce Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

mandarynka16

mandarynka16

#7204654 Napisano: 09.09.2024 00:19:28 w Zapowiedzi konkursów
vixen napisał(a):

Tic tac od jutra
https://www.ticta...MjU3OTM4MjIuNjAuMC4w

W regulaminie jest info najpierw o 300 nagrodach tygodniowych, a później przy rozpisce jak lecą losowania tygodniowe wychodzi, że powinno być ich 500 Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

mandarynka16

#7204567 Napisano: 08.09.2024 12:27:52 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
mandarynka16 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Decathlon 500 zł sprzedam za 450 , wysyłka na maila
Bony Netto 200 zł sprzedam za 180, wysyłka w cenie. Bony są w nominałach 100zl

Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7204563 Napisano: 08.09.2024 12:08:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

Ciekawy zapis w loterii Captain Jack. Loteria trwała do 31.08, a losowanie dodatkowe ewentualnych niewydanych wycieczek na Karaiby w dniu 9.08 i tylko że zgloszen do dnia 5.08. Na dziś jest 18 laureatów nagród glownych. Czyli pewnie tym sposobem 2 wycieczki zostały dla agencji.....

Na jakiej podst myślicie, ze ahencje niewydane nagrody zostawiają dla siebie ? wg mnie oni to rozliczają ze sponsorem Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7203715 Napisano: 04.09.2024 10:18:20 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Decathlon voucher elektroniczny 500 zł sprzedam za 450
Bony netto ( nominały 100 zl ) o wartości 200 zł sprzedam za 180. W cenie wysyłka Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

mandarynka16

mandarynka16

#7202778 Napisano: 30.08.2024 16:19:54 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
mandarynka16 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Decathlon 500 zł sprzedam za 450 , wysyłka na maila
Bony Netto 200 zł sprzedam za 180, wysyłka w cenie. Bony są w nominałach 100zl

Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16