Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mandarynka16

mandarynka16

#7066312 Napisano: 06.12.2022 18:24:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

Udało Wam się odesłać dane z konkursu Neutrogena w Hebe? U mnie od wczoraj na interii cały czas komunikat o niedostarczeniu @ (rzekomo adres odbiorcy nie istnieje).  emotka   emotka

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7066160 Napisano: 06.12.2022 00:01:54 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
eventim o wartości 1200 za 990 Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7065765 Napisano: 04.12.2022 13:14:08 w Lotto i inne
@gnieszk@ napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

rooney napisał(a):

Czy w tym roku kod z lotterii drukuje się na kuponie z zakladami? Słyszałam, że tak, jeśli tak, to super emotka   duuużo sprawiedliwiej, bo kolektorzy czy zbieracze śmietnikowi (emotka ) nie będą mogli przechwycić wolnych kodów... może w końcu uda się coś wygrać? emotka

Jest razem, tak jak piszesz

nie zawsze, wczoraj dostałam oddzielnie wydrukowany

A co kupowałaś oprócz Lotto? Zdrapki?

Tak, ale najpierw nabiła zdrapke, później lotto. Juz przed wydrukiem lotto wyskoczył kupon na loterię, dziwnie jakoś Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7065753 Napisano: 04.12.2022 12:20:14 w Lotto i inne
Jasminum napisał(a):

rooney napisał(a):

Czy w tym roku kod z lotterii drukuje się na kuponie z zakladami? Słyszałam, że tak, jeśli tak, to super emotka   duuużo sprawiedliwiej, bo kolektorzy czy zbieracze śmietnikowi (emotka ) nie będą mogli przechwycić wolnych kodów... może w końcu uda się coś wygrać? emotka

Jest razem, tak jak piszesz

nie zawsze, wczoraj dostałam oddzielnie wydrukowany Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7065428 Napisano: 02.12.2022 14:03:38 w Wkurza mnie...
wiem, ze to forum i każde może pisać o wszystkim, ale wkurzają mnie:
- pytania, co może iść od ? 
- wysyp wpisów o heńku, załóżcie pls oddzielny wątek  Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#7065427 Napisano: 02.12.2022 14:02:06 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Kurde to ja nie kapuję nic.
Kup Lotto lub Lotto Plus oraz inny dowolny produkt LOTTO
za min. 6 zł w ramach jednej transakcji i odbierz kupon promocyjny.

Poprzednio partner w innej kolekturze kupił za 6 zł i też nic nie dostał.
Poprzednio jak było Wygrywamy zaczyna się na W było automatycznie drukowane i trzeba było odciąć nożyczkami od kupony z lotto.
A tu dziwnym trafem nie mamy ani ja ani on.

a kupiliscie dodatkowo inny kupon niż lotto ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

mandarynka16

#7064688 Napisano: 30.11.2022 16:08:38 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Znowu w lotto nie dają kuponów na loterię.Oczywiście moja winna bo klient powinien się jak zawsze upomnieć,pouczyć osobę co pracuje o tym co ma robić itp.itd.
Niby tam po 100 zł coś tylko ale i tak wkurza.

A może nie kupiłaś tego co wymagane przez regulamin ?  Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#7064381 Napisano: 29.11.2022 16:23:21 w Pomocy!!!!
mary18 napisał(a):

Powiedzcie mi czy nr paragonu może mieć w środku cyfr ten znak   "/"    np 364484/8934 bo pierwszy raz się z czymś takim spotkałam  i nie wiem czy mam ten cały numer pisać czy tylko do tej kreski ?

Z C4 tak często mają, wpisuj koniecznie cały Wyświetl w wątku >>
1 mary18 0

mandarynka16

#7064125 Napisano: 28.11.2022 16:35:45 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ma ktoś pojęcie? 
otóż obejrzałem kilka filmów na jednym z serwisów streamingowych na temat Marvela. 
teraz na fb mam mnóstwo postów związanych właśnie z Marvelem, z różnych zagranicznych stron, których nie polubiłem. To samo tyczy się serialu Pamiętniki Wampirów z hbo Max. 

wie ktoś jak to wyłączyć? Co drugi post to ten z zagranicznych stron. Wcześniej tak się nie wyświetlały, a teraz oszaleć można… 

MOŻE WYCZYŚĆ CIASTECZKA?

Spróbuję. Tylko, że to jest wszędzie, i telefon i komputer. I ipad...  Ale spróbuję 

Tak jest, w szczególności jak korzysta się z gmaila Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7064099 Napisano: 28.11.2022 14:54:13 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

Ech... Sezon na konkursy "pokaż jak kibicujesz", i związane z tym masowe odkopywanie zdjęć użytych w czasie poprzednich mistrzostw, albo wklejanie po wszystkich konkursach tego samego zdjęcia, uważam za otwarty. emotka   Aż się nie chce robić zgłoszeń...

plus konkursy świąteczne na wygranie misia czy innego szmelcu emotka Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#7063749 Napisano: 26.11.2022 19:58:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

PROSZĘ O WASZE OPINIE

 Zgodnie z §8 pkt 13 „Każdy Uczestnik może wziąć udział w Loterii dowolną liczbę razy. Dany Uczestnik może wygrać w Loterii maksymalnie: 1 (słownie: jedną) sztukę Nagrody Instant Win opisanej w § 11 ust. 2 lit. b) oraz 1 (słownie: jedną) Nagrodę Główną opisaną w § 11 ust. 2 lit. a). Za jednego Uczestnika na potrzeby Loterii poczytuje się tę samą osobę fizyczną, niezależnie jakimi danymi identyfikacyjnymi, adresowymi, numerami telefonu, IP, itp. posługuje się w Loterii. Z jednego adresu zamieszkania może wygrać maksymalnie dwóch Uczestników.” Oznacza to, że w związku z pozytywną weryfikacją poprzedniego zgłoszenia, kolejne zostało zweryfikowane negatywnie a prawo do nagrody zostało utracone.  
Serdecznie pozdrawiamyZespół Organizatora Loterii „Poczuj świeżość aromatu kawy ziarnistej Prima!”.


DLACZEGO DRUGA WYGRANA ODRZUCILI, SKORO MOZNA WYGRAC 2X? 

Zgłosiłeś 2x na siebie ? 

Jedno na mnie drugie na siostrę, ten sam adres zamieszkania, ale  meile i nr tel.  inne

Dziwne, napisałabym reklamację

2 x ale różnego stopnia, tak było?

a nie.. źle myślę.. ale może oni myślą tak jak ja?!

2x młynek + kawa, niech sobie ten drugi młynek wsadzą....

Myślę że spr po IP

Nawet jakby sprawdzili, to wg mnie nie powód do wykluczenia Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7063741 Napisano: 26.11.2022 19:49:44 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
NoCoTy1906 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Ciekawe pomysły macie ale nietrafione emotka nie sądze że na jakiejkolwiek imprezie/barze/festiwalach można znaleźć taka ilość kodów

aha! to Ty jesteś tą babą z filmiku, co odkręcała nakrętki z butelek w sklepie? emotka

to raczej z fabryki musiał bym odkręcać emotka

może z zaplecza w sklepie   emotka

albo przecieki z agencji w której drukują te kody. Co tam kilkaset kodów które znikną albo źle się wydrukują...

w zgadywaniu jesteś najdalej ze wszystkich tak jak mówiłem kody są z nakrętek z butelek sklepowych legalnie zakupionych
teorie o przeciekach zmowach itp są wymysłem

Zakupionych, ale przez Ciebie ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7063730 Napisano: 26.11.2022 19:16:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reolo3 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

PROSZĘ O WASZE OPINIE

 Zgodnie z §8 pkt 13 „Każdy Uczestnik może wziąć udział w Loterii dowolną liczbę razy. Dany Uczestnik może wygrać w Loterii maksymalnie: 1 (słownie: jedną) sztukę Nagrody Instant Win opisanej w § 11 ust. 2 lit. b) oraz 1 (słownie: jedną) Nagrodę Główną opisaną w § 11 ust. 2 lit. a). Za jednego Uczestnika na potrzeby Loterii poczytuje się tę samą osobę fizyczną, niezależnie jakimi danymi identyfikacyjnymi, adresowymi, numerami telefonu, IP, itp. posługuje się w Loterii. Z jednego adresu zamieszkania może wygrać maksymalnie dwóch Uczestników.” Oznacza to, że w związku z pozytywną weryfikacją poprzedniego zgłoszenia, kolejne zostało zweryfikowane negatywnie a prawo do nagrody zostało utracone.  
Serdecznie pozdrawiamyZespół Organizatora Loterii „Poczuj świeżość aromatu kawy ziarnistej Prima!”.


DLACZEGO DRUGA WYGRANA ODRZUCILI, SKORO MOZNA WYGRAC 2X? 

Zgłosiłeś 2x na siebie ? 

Jedno na mnie drugie na siostrę, ten sam adres zamieszkania, ale  meile i nr tel.  inne

Dziwne, napisałabym reklamację Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

mandarynka16

#7063726 Napisano: 26.11.2022 19:10:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reolo3 napisał(a):

PROSZĘ O WASZE OPINIE

 Zgodnie z §8 pkt 13 „Każdy Uczestnik może wziąć udział w Loterii dowolną liczbę razy. Dany Uczestnik może wygrać w Loterii maksymalnie: 1 (słownie: jedną) sztukę Nagrody Instant Win opisanej w § 11 ust. 2 lit. b) oraz 1 (słownie: jedną) Nagrodę Główną opisaną w § 11 ust. 2 lit. a). Za jednego Uczestnika na potrzeby Loterii poczytuje się tę samą osobę fizyczną, niezależnie jakimi danymi identyfikacyjnymi, adresowymi, numerami telefonu, IP, itp. posługuje się w Loterii. Z jednego adresu zamieszkania może wygrać maksymalnie dwóch Uczestników.” Oznacza to, że w związku z pozytywną weryfikacją poprzedniego zgłoszenia, kolejne zostało zweryfikowane negatywnie a prawo do nagrody zostało utracone.  
Serdecznie pozdrawiamyZespół Organizatora Loterii „Poczuj świeżość aromatu kawy ziarnistej Prima!”.


DLACZEGO DRUGA WYGRANA ODRZUCILI, SKORO MOZNA WYGRAC 2X? 

Zgłosiłeś 2x na siebie ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7063475 Napisano: 25.11.2022 18:36:25 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher eventim o wartości 1200 za 990 zł. Ważny do października 2023 Kod możliwy do wykorzystania podczas kilku zakupów ( nie trzeba robić od razu zamówienia na 1200 ) Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

mandarynka16

#7062385 Napisano: 22.11.2022 00:06:06 w Wkurza mnie...
Zaczyna mnie wkurzac wysyp konkursów do których trzeba mieć apke. Plus wysyp alkoholowych konkow. Jedne I drugie w większości odpuszczam, to nie dla mnie  Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#7062203 Napisano: 21.11.2022 12:35:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

https://www.swietazsodexo.pl/

jak można wziąć udział w tym konkursie jeśli nie mam karty? Czy można ją jakoś zamówić gdzieś? Próbuję, ale wychodzi, że można tylko dla pracowników itp…. 
próbował ktoś i ma jakiś sposób na te karty? 

Takie karty można czasami wygrać, np. Karlsbad swojego czasu takie wysyłał emotka Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

mandarynka16

#7061752 Napisano: 18.11.2022 21:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

czy w loterii tymbark można kupować musy ? nie ma ich na stronie mapsexu Tychy

jak dowolne produkty to chyba wszystkie, zreszta na stronie loterii musy tez są pokazane emotka

Faktycznie, nie wiem jak ja patrzyłam emotka Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0