Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mandarynka16

mandarynka16

#7053075 Napisano: 13.10.2022 10:41:33 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Graal - co wychodzi najtaniej ? ktoś podpowie ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

mandarynka16

#7050287 Napisano: 30.09.2022 17:52:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusia32 napisał(a):

ashanti napisał(a):

banka-manka napisał(a):

emotka aleksandra008 napisał(a):

W tym konkursie z serem kozim to się nie ten zwykły numer wpisuje tylko ten na dole. Po wysłaniu ostatniego zgłoszenia zauważyłam. Wszystkie poprzednie poszły inaczej.emotka

Ja pitole.
To trzeba być ślepym.
Czytałam trzy razy regulamin, szukałam po słowach klucz czy jest info który numer podać. Wpisałam ten górny. 
A tej badziewnej grafiki nie widziałam emotka
Wolne potrzebne od zaraz.

Ja to samo! emotka  Regulamin wyjątkowo przeczytałam od deski do deski, a na grafikę w ogóle nie zwróciłam uwagi emotka  mam nadzieję, że podejdą do tego na luzie  emotka

Też tak zrobiłam, niedowidząca blondynka emotka , napisałam do nich i dostałam taką odpowiedź:

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za kontakt.W zaistniałej sytuacji proszę przesłać zgłoszenie jeszcze raz z prawidłowym numerem paragonu.

Z pozdrowieniami,Zespół MarketinguGoat Farm 

Przyznawać się, czy jest ktoś kto wpisał poprawny nr ? emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7049851 Napisano: 29.09.2022 10:04:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

Nie wiem jak w Orange, ale próbowałam włączyć w T-mobile i się nie dało, bo... mam telefon na kartę, a musi być na abonament. Dla mnie to nonsens. emotka

Nie trzeba mieć abonamentu w danej sieci, by brać udział w tym konkursie. Sam posiadam T-Mobile na kartę. Trzeba się zarejestrować na stronie doładowań T-Mobile. I ustawić cykliczne doładowania - wpisz jakąś dowolną kwotę i czas, co który sieć ma Ci pobierać z konta pieniądze na doładowania telefonu. Potem się zarejestruj w konkursie i finito. Jak się skończy konkurs, to zawsze możesz zrezygnować z tych cyklicznych pobierań z konta, bo do chrzanu z tym...
Co do abonamentu (o ile ktoś posiada i chce to zgłosić do konkursu): trzeba mieć uruchomione płatności automatyczne i normalnie się rejestrujesz. Ja z kazdymi płatnościami uważam, dlatego przy takich płatnościach używam karty wirtualnej. Miałem złe doświadczenie z BlueMedia, gdzie próbowałem się z nimi skontaktować, w związku z utkwieniem mojego doładowania (przelewu) w czarnej dziurze. A poza tym wole najpierw przejrzeć swoje rachunki niż dać sobie gmerać komuś (obcym usługodawcom) w portfelu.

Hmm, to dziwne. Nawet rozmawiałam z konsultantką i powiedziała, że doładowania cykliczne to opcja tylko dla osób posiadających abonament emotka Dzięki za info, poszukam jeszcze raz. Szkoda byłoby przegapić taki konkurs...


Ja mam tmobile i to ustawiłam, wszystkie informacje macie na stronie konkursowej emotka  
https://oplacasie.pl/#jak_to_dziala Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7049791 Napisano: 28.09.2022 20:23:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

Czy w loterii Nivea można zgłosić zakup kremu do twarzy? Coś mi się kojarzy, że ten produkt był wykluczony ale teraz nie umiem tego znaleźć w regulaminie...

Można emotka  wykluczenia były w poprzedniej loterii Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#7048899 Napisano: 23.09.2022 21:36:27 w Czy informują/ informowali?
maniemani napisał(a):

Eti dare coś informuje? Jakoś cicho na forum...

Pewnie mają dużo zgłoszen, cały czas grzeją ten temat w tv więc pewnie dużo osób gra i niekoniecznie forumowcy wygrywają  Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7047641 Napisano: 18.09.2022 12:59:50 w co chcielibyście wygrać?
Główną z Lindt Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7047202 Napisano: 15.09.2022 14:39:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanko do osób, które wygrały w rolmlecz. Faktycznie proszą później o te wieczka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#7039105 Napisano: 12.09.2022 22:32:50 w Pomocy!!!!
radziosny napisał(a):

Spróbuję u kuriera wysłać jak się uda . Trzeba tam też jakiś dopisek dać i ciekawe czy u kuriera też można coś takiego dopisać emotka . A jak nie to poleconym wyślę. Dzięki za pomoc emotka

Zamów przez furgonetka dpd, paragon pakujesz do koperty, robisz dopisek. Kurier przychodzi z naklejką Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

mandarynka16

#7031842 Napisano: 12.09.2022 20:49:29 w Pomocy!!!!
radziosny napisał(a):

Mam pytanie. Czy jak organizator chce paragon do odbioru nagrody o wartości ok. 800 zł to warto go wysłać listem ubezpieczonym? Koszt takiego listu to 31 zł, dosyć sporo. Czy lepiej to zrobić zwykłym poleconym? Jak myślicie?

taniej Cię wyjdzie kurierem Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

mandarynka16

#6894870 Napisano: 08.09.2022 21:09:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po co trzymacie te wieczka, przecież wszystkie są takie same Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6887480 Napisano: 08.09.2022 19:11:27 w Smolar
zubi napisał(a):

Keisa napisał(a):

as32572 napisał(a):

Keisa napisał(a):

zubi napisał(a):

00094 Na 100%.
Miałam podobną sytuację, wysyłałam skan do Smolara.Odpisali, że pod SUMA.

Dziękuję  emotka

Mi odpisali że to po słowie Paragon

To ja już wiem, że nic nie wiememotka

na moim pragonie nie było na dole słowa PARAGON

Jak klikniesz w podpowiedź gdzie masz nr transakcji to jest wyraźnie napisane, żeby wpisywać nr który jest pod sumą, na lewo od znaczka # Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6887464 Napisano: 08.09.2022 18:25:23 w Smolar
Keisa napisał(a):

netka2000 napisał(a):

Keisa napisał(a):

Czy w loterii Góralki numerem transakcji będzie zamieszczony poniżej "Paragon"?

Nie

W takim razie, gdzie szukać numeru transakcji?emotka

pod sumą, 00094  Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6880990 Napisano: 06.09.2022 21:18:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kunlunija napisał(a):

czy ktoś się orientuje, jakie są powody, dla których w niektórych konkursach są nagrody natychmiastowe (bramki) np. 1 bramka dziennie, a w innych jest losowanie np. jednej nagrody spośród wszystkich zgłoszeń z danego dnia? bramki wydają się totalnie bez sensu, ale widocznie takie nie są, skoro są tak popularne.  nie rozumiem tego i proszę o wytłumaczenie emotka  

Bramki generejua mniej pracy dla agencji. Ci co losują to wg mnie lepsze firmy, ogranicza to trochę trzaskanie lewych paragonów przez sklepikarzy Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#6880510 Napisano: 04.09.2022 21:31:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

Czy wg Was do konkursy Do wyboru do koloru w Carrefour można kupić mleko łowickie firmy Łowicz?🙄
Czy to tak jak Lipton herbata w torebkach i Lipton ice tea brzmi tak samo ale to co innego 🙈

Nie, to konkurs marek Maspexu z Wadowic, mleko to Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Łowicza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6880185 Napisano: 02.09.2022 15:07:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Nie da się wziąć udziału w kinder bez wgrywania zdjęcia? W samej loterii?

Wymagają zdjęcia

Ten zapis jest w regulaminie. Dodałam to w opisie, ale administrator tego nie uwzględnił. Zglaszalam też jako błąd , ale nadal nie jest poprawione  Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

mandarynka16

#6879249 Napisano: 29.08.2022 20:52:51 w Avanti
anialistopad napisał(a):

A mi 1 zgłoszenie zweryfikowali negatywnie ,bo niby z tego e-maila lub numeru telefonu ,ktoś inny się zgłosił. Nie wiem czy telefon,ktoś mój podał czy email. Chciałoby się ,komuś wpisywać czyjs numer lub email? Ja na pewno nie wpisywałam innego telefonu do tego e-maila . 

Może komp Ci podpowiedział I nie poprawiłaś Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6879183 Napisano: 29.08.2022 15:50:51 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Miligili napisał(a):

Gdzie najtaniej kupię produkt Lindt  a loterie?

w ich sklepach firmowych Wyświetl w wątku >>
1 Miligili 0

mandarynka16

#6878004 Napisano: 23.08.2022 18:56:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Bezaczek, gratuluje nagrody i świetnego gustu, piękny kolor wybrałaś emotka Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

mandarynka16

#6877998 Napisano: 23.08.2022 18:38:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To napisz uczciwie jaki jest cel robienia takiej sondy ? bo wg mnie jest to sonda z już postawioną tezą, sugerująca odpowiedzi czyli bez sensu Wyświetl w wątku >>