Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mandarynka16

mandarynka16

#6854773 Napisano: 19.04.2022 17:26:56 w Wkurza mnie...
pannajaska napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Wkórza mnie nagroda z konkursu hebe Wilkinson. Regulamin wartość nagrody 3 stopnia 100 zł, a tu przysłali dwie paczki maszynek po 16 zł emotka

Ja dostalam aparat cyfrowy mniejszej wartosci, a mial dotrzec Instax z tego samego konkursu. Będę pisać reklamację

doliczcie sobie koszt opakowania, koszt wysyłki i wyjdzie wam taka wartość jak być powinna emotka Tak naprawdę wartości regulaminowe nijak się nie mają do tego co się dostaje naprawdę. Miałam już kilka takich nagród po których byłam totalnie zawiedziona - wg regulaminu 600 zł, wg tego co po sklepach netowych - 400 zł...

Ale otrzymanie nagrody innej niz ta w regulaminie nie jest ok 

A jaki dokładnie aparat dostalas? Jaka marka i model?

Cyfrówka jakiejs nieznanej firmy. Teraz tez mi wmawiaja ze niby to nagroda dodatkowa, chociaz zostalam wybrana przy pierwszym rzucie nagród i niewiele osob spełniło regulaminową liczbę znaków. Mimo wszystko wyślę reklamację, chcę dostać dowód na ich oszustwo na piśmie. W innym wypadku nadal Graf bedzie robił takie numery.

Graf wg mnie kręci wałki. Po tym jak w konkursie Vegety kilka razy wygrała ta sama Pani z Olsztyna, straciłam wiarę w tę agencję.  Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

mandarynka16

#6854485 Napisano: 15.04.2022 22:21:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

rene napisał(a):

darog napisał(a):

Mleko Łaciate- godzina minęła i nie ma potwierdzenia na mail- to normalne?

U mnie też dziś nie ma!są dni ze pojawia się odrazu!ale ostatnio to rzadkość! emotka
Pocieszeniem jest fakt !iż próbując wysłać ponownie te same dane!System podpowiada ze 
zostały juz zgłoszone emotka

Dzisiaj pierwszy raz zgłosiłam kod do loterii i też nie dostałam potwierdzenia. Dopytam tylko, czy na stronie pojawia się jakiś komunikat o przyjęciu zgłoszenia tzw. "podziękowanie"? U mnie po wysłaniu po prostu schował się ten formularz, bez żadnego innego info na stronie. Tak ma być? emotka

Jak się pojawi podziękowanie to będzie też mail, jak nie ma podziękowania to nie ma maila, ale przy powtornej probie pokazuje, że paragon jest już w bazie  Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

mandarynka16

#6852995 Napisano: 05.04.2022 17:39:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Czy w loterii Monini kupowaliście min 2 produkty czy wystarczy jeden o ile kosztuje więcej niż 10 zł  ? w regulaminie jest kup produkty, zastanawiam się czy jak kupię jeden, ale powyżej dyszki to będzie ok. Ktoś, coś ? emotka

Ja miałam 1 za ponad 10 zł i nagroda już w domu

to dobra wiadomość, dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6852992 Napisano: 05.04.2022 17:33:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Monini kupowaliście min 2 produkty czy wystarczy jeden o ile kosztuje więcej niż 10 zł  ? w regulaminie jest kup produkty, zastanawiam się czy jak kupię jeden, ale powyżej dyszki to będzie ok. Ktoś, coś ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

mandarynka16

#6851922 Napisano: 29.03.2022 17:39:24 w Wkurza mnie...
silvia8 napisał(a):

monisss napisał(a):

domenicasun napisał(a):

Wkurza mnie, że w naszym kraju wszystko bardzo szybko wymyka się spod kontroli. Sanepid, skarbówka nie działają. Można już legalnie pracować nielegalnie i zamieszczać ogłoszenia w mediach społecznościowych z cennikami za wykonanie w nie wiadomo jakich warunkach sterylności paznokci, fryzur, pielmieni i wareników z mięsem, twarogiem. To wszystko bez książeczki zdrowia, zezwolenia. Wkurza mnie, że odbywa się to kosztem osób, które płacą czynsze za wynajem lokali, odprowadzają składki do ZUS, wypłacają pensje pracownikom i jeszcze nie podniosły się po pandemii. Rozumiem jak ciężko jest uchodźcom, zwłaszcza tym, którzy uciekli do nas z rejonów objętych działaniami wojennymi. Ale... nie wszystko na raz, od razu i za darmo.

tak.. ja też słyszę już zakrawające o chore sytuacje.. np. jedna ze szkół dała znać do zrozumienia rodzicom, że to oni powinni płacić za obiady nowym uczniom z Ukrainy, tak samo wyprawkę dla tych dzieci kupują rodzice.. w pracy u męża też robią zbiórki.. pracownik ma fundować środki higieny osobistej.. wiecie.. wszystko pięknie ładnie.. ale ile jesteśmy w stanie to wytrzymać? a kredyty w górę tak , ze niektórzy Polacy pewnie nie utrzymają tych kredytów.. mam tego pecha, że mam kredyt i na prawdę zaczyna być nieciekawie w dalszej perspektywie podwyżek stóp procentowych ... 

Moja koleżanka pojechała z synem do ZOO w trójmieście, ich nie wpuścili, tylko dzieci z Ukrainy mogły wejść

Dzisiaj najczęściej powielanym fejkiem mającym zniechęcić nas do Ukraińców jest właśnie ten tekst o zoo. Nie spodziewałam się, że go też tu zobaczę emotka Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#6850868 Napisano: 22.03.2022 19:20:54 w Zapowiedzi konkursów
mandarynka16 napisał(a):

madllen napisał(a):

asiam napisał(a):

Jeżeli dobrze zrozumiałam panią w Castoramie to od 23 marca będzie loteria urodzinowa.

Wygląda na to, że tak. emotka  Póki co tyle info na stronie. 

Będzie do wygrania kasa na remont mieszkania

Na stronie jest już regulamin https://www.loteria-castorama.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6850467 Napisano: 20.03.2022 10:16:48 w Zapowiedzi konkursów
madllen napisał(a):

asiam napisał(a):

Jeżeli dobrze zrozumiałam panią w Castoramie to od 23 marca będzie loteria urodzinowa.

Wygląda na to, że tak. emotka  Póki co tyle info na stronie. 

Będzie do wygrania kasa na remont mieszkania Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

mandarynka16

#6850417 Napisano: 19.03.2022 13:15:57 w Smolar
notta napisał(a):

podpowie ktoś na jakim dniu zatrzymał się knorr? emotka

też jestem ciekawa Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

mandarynka16

mandarynka16

#6850317 Napisano: 18.03.2022 15:11:04 w Smolar
Czy ktoś może potwierdzić, że Smolar informuje na bieżąco z Loterii Knorr i Hellmann’s
Nie ma zakładki w wynikach i się zastanawiam. Może być priv Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6849236 Napisano: 12.03.2022 11:17:22 w co chcielibyście wygrać?
Ja czekam na nagrodę od biedronki, jak zadzwonią to pozostałe odpuszczam emotka Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#6848585 Napisano: 08.03.2022 18:37:49 w Wkurza mnie...
[quote=
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

człowiek się uczy na błędach i uczy się nie ufać pośrednikowi choćby nie wiadomo jakie super opinie miał (a ten miał....) W każdym razie sprzedaż która miała być bezproblemowa, zrobiła się stresująca.

Bzdury opowiadasz. emotka Co ma do tego pośrednik? To nie pośrednik kombinuje. emotka

No jak to co? Który pośrednik poleca umowę bez zadatku? I naprawdę widzisz że wszystko jest ok jak wystawisz działkę powiedzmy za 500 tys a ten który kupuje ale jeszcze nie zapłacił - wystawia ją 60% drożej?

cudaczek121]
cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

człowiek się uczy na błędach i uczy się nie ufać pośrednikowi choćby nie wiadomo jakie super opinie miał (a ten miał....) W każdym razie sprzedaż która miała być bezproblemowa, zrobiła się stresująca.

Bzdury opowiadasz. emotka Co ma do tego pośrednik? To nie pośrednik kombinuje. emotka

No jak to co? Który pośrednik poleca umowę bez zadatku? I naprawdę widzisz że wszystko jest ok jak wystawisz działkę powiedzmy za 500 tys a ten który kupuje ale jeszcze nie zapłacił - wystawia ją 60% drożej?Skoro ktos wystawia to 60% drożej to moze tez znaczyć, że wystawiliście ją po taniości. Cenę też Wam doradził pośrednik ?
Kiedyś miałam podobną sytuację, przy sprzedaży pośrednik sugerował obniżenie ceny, bo wg niego była za wysoka i przez to nie było zainteresowania.  Nie zgodziłam się, finalnie udało mi się znaleźć kupca na moich warunkach bez jego pomocy. Fachowi i uczciwi pośrednicy to rzadkość Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#6848505 Napisano: 08.03.2022 12:46:02 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Problem w tym że ci "kupujący" sprzedają coś za co nie zapłacili i ciągle dzwonią do mojej siostry i wymyślają że czegoś nie ma, że ma przedłużyć im termin (mimo iż całą sprawą zajmował się pośrednik) i milion różnych rzeczy.

To nie jest problem w rozumieniu prawnym. Nie zapłacą siostrze, to nie nabędą prawa do użytkowania, w tym do sprzedaży. Czego nie rozumiesz? Pogadaj z jakimkolwiek adwokatem od spraw własności i takich umów.

Siostra idzie jutro na pogawędkę z notariuszem... Ale bardzo się tym przejmuje a ja przejmuję się z nią.

To trafiła na jakichś obrotnych ludzi, którzy zarabiają na kupnie i później sprzedaży. Normalna sprawa, to jest legalnePytanie czy w umowie przedwstępnej ma zadatek ? powinno się to wpisywać bo to trochę zabezpiecza.

nie ma zadatku. Pośrednik uznał że nie trzeba i był przekonany że gdy kupujący dostaną jakieś tam papiery, których brakowało to po prostu zapłacą. A oni dostali i nie zapłacili tylko wystawili działkę na sprzedaż... Bo na płatność mają przecież jeszcze miesiąc czasu...

człowiek się uczy na błędach, będzie miała nauczkę na przyszłość ( tylko niech im nie przedłuża tej umowy i najlepiej niech kopnie pośrednika w ty... ).  Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6848500 Napisano: 08.03.2022 12:04:11 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Problem w tym że ci "kupujący" sprzedają coś za co nie zapłacili i ciągle dzwonią do mojej siostry i wymyślają że czegoś nie ma, że ma przedłużyć im termin (mimo iż całą sprawą zajmował się pośrednik) i milion różnych rzeczy.

To nie jest problem w rozumieniu prawnym. Nie zapłacą siostrze, to nie nabędą prawa do użytkowania, w tym do sprzedaży. Czego nie rozumiesz? Pogadaj z jakimkolwiek adwokatem od spraw własności i takich umów.

Siostra idzie jutro na pogawędkę z notariuszem... Ale bardzo się tym przejmuje a ja przejmuję się z nią.

To trafiła na jakichś obrotnych ludzi, którzy zarabiają na kupnie i później sprzedaży. Normalna sprawa, to jest legalne
Pytanie czy w umowie przedwstępnej ma zadatek ? powinno się to wpisywać bo to trochę zabezpiecza. Wyświetl w wątku >>
2 cb656, kalka 0

mandarynka16

#6847476 Napisano: 02.03.2022 11:14:10 w Zapowiedzi konkursów
rare85 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

https://majowkazhochlandem.pl/

No i nie ma tych codziennie 15 x 500 zł.. "Tylko" ten kamper. A już chciałam biec do Żabki emotka

500 też są, tylko w loterii. Od razu sugerują, że można zgłosić jeden zakup tu i tu emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

mandarynka16

#6847468 Napisano: 02.03.2022 10:52:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

29renata napisał(a):

ja Hochlanda nadal kupić w Warszawie nie mogę... 

Ja ostatnio szukałam w Zabrzu i nic... zerrro... już nawet w poupychane głębiej pudełka z topionym zaglądam i ni ma emotka

Tym razem loteria dotyczy tylko sera żółtego, na topionym nie znajdziesz naklejek promocyjnych.

hahaha serio ? o mamo.. dzięki emotka   

i najłatwiej znaleźć opakowania z kodami w żabie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6847436 Napisano: 02.03.2022 10:05:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nayas napisał(a):

Jak u was w sklepach sytuacja z łaciatym konkursowym? Bo u mnie nie można dostać. Stoją nowe palety z mlekiem w marketach a wszystkie opakowania bez konka emotka

tez jeszcze nie widziałam Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6845642 Napisano: 19.02.2022 19:58:15 w SZUKAM....
fineessa napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

fineessa napisał(a):

Gdzie znaleźliście promocyjne sery Hochland? U mnie nigdzie nie ma…

Carrefour

U mnie w C4 nie ma

W żabie  Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16