Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mandarynka16

mandarynka16

#6847476 Napisano: 02.03.2022 11:14:10 w Zapowiedzi konkursów
rare85 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

https://majowkazhochlandem.pl/

No i nie ma tych codziennie 15 x 500 zł.. "Tylko" ten kamper. A już chciałam biec do Żabki emotka

500 też są, tylko w loterii. Od razu sugerują, że można zgłosić jeden zakup tu i tu emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

mandarynka16

#6847468 Napisano: 02.03.2022 10:52:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

29renata napisał(a):

ja Hochlanda nadal kupić w Warszawie nie mogę... 

Ja ostatnio szukałam w Zabrzu i nic... zerrro... już nawet w poupychane głębiej pudełka z topionym zaglądam i ni ma emotka

Tym razem loteria dotyczy tylko sera żółtego, na topionym nie znajdziesz naklejek promocyjnych.

hahaha serio ? o mamo.. dzięki emotka   

i najłatwiej znaleźć opakowania z kodami w żabie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6847436 Napisano: 02.03.2022 10:05:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nayas napisał(a):

Jak u was w sklepach sytuacja z łaciatym konkursowym? Bo u mnie nie można dostać. Stoją nowe palety z mlekiem w marketach a wszystkie opakowania bez konka emotka

tez jeszcze nie widziałam Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6845642 Napisano: 19.02.2022 19:58:15 w SZUKAM....
fineessa napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

fineessa napisał(a):

Gdzie znaleźliście promocyjne sery Hochland? U mnie nigdzie nie ma…

Carrefour

U mnie w C4 nie ma

W żabie  Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

mandarynka16

#6843386 Napisano: 09.02.2022 09:03:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

pannajaska napisał(a):

Pytanie do osob ktore wygrały w House of Asia czy opis produktu jako np. makaron HA przechodził w końcu u organizatora czy odrzucili wszystkich?

Kilka osób pisało, że życzą sobie pieczątkę ze sklepu na potwierdzenie.

jeżeli masz taki opis i Ci odrzucą to wystarczy napisać do klienta ( decare, właściciel house of asia ), szybko odpisują i załatwiają sprawę Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6843149 Napisano: 08.02.2022 10:05:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czy w konkursie typu Prince polo dajmy na to ktoś poda datę urodzenia nie swoją własną, ale taką wskazującą, ze uczestnik jest pelnoletni- np 21 lutego 2001 roku, a w rzeczywistości ma inna datę urodzenia, ale i tak jest pelnoletni, to organizator ma prawo odmówić wydania nagrody, nawet gdy paragon będzie ok? Pytam czysto hipotetycznie, ja tam odklikuje zawsze własną, rzeczywista datę urodzin, ale przyznam, że mnie to drażni, ze musze ta strzałka tyle razy odklikiwac. Chyba ze da sie tam ręcznie ta datę narodzin od razu wpisać?

Jak korzystasz z kompa to możesz z ręki wpisać datę Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6843108 Napisano: 07.02.2022 20:58:42 w Smolar
adamo86 napisał(a):

mietowa napisał(a):

violinromance napisał(a):

Ja się zastanawiam, jak działają niektóre formularze jesli chodzi o ilość znaków. Wrzucając teraz odpowiedź do Centrum word pokazywał ok 280 znaków, a na stronie nie chciało przejść (odpowiedź miała mieć max 300 znaków). Dodatkowo strona nie pokazuje ile znaków zczytała. Ktoś ogarnia jak to działa? To nie pierwszy taki przypadek swoją drogą emotka

Ot dobre pytanie. Mam swoje podejrzenia, tj., że formularz inaczej odczytuje liczbę znaków niż Word, więc wklejenie tekstu kończy się jak się kończy. Ciągle sobie obiecuję, że przepiszę tekst, zamiast go kopiować - żeby to sprawdzić, ale ostatecznie lenistwo wygrywaemotka  

Word nie liczy "enterów" jako znaki a formularze zazwyczaj tak.Excel za to liczy tak jak formularze - a przynajmniej nigdy nie miałem problemu - nawet jak policzył mi równo 300 to wszystko się zgadzało, więc polecam Excela emotka

Word pokazuje ilość znaków ze spacjami i bez Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

mandarynka16

#6842668 Napisano: 05.02.2022 11:20:56 w Zapowiedzi konkursów
mietowa napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

joan napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Od 7 lutego Biedronka, loteria, do wygrania kasa na dom. Takiej loterii to w mojej krótkiej konkursowej karierze jeszcze nie widziałam emotka

Się nie drocz ino napisz, co mniej więcej trzeba zrobić, czy już makietę z ryżu od Morawieckiego lepić, czy może łąki kwietne biedronkom siać, nie zostawiaj nas proszę na weekend w takiej niepewności emotka

Wszyscy będziemy robić zakupy tylko w biedrze  emotka trzeba mieć karte i zrobić zakupy za min 99 zł

Cokolwiek o nagrodach czy bardzo lubisz być proszona emotka ?

Lubię budować napięcie:) a tak serio czekałam jak będzie oficjalnie. Do wygrania jest 50 x 500 tyś
https://www.biedronka.pl/pl/loteria Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#6842568 Napisano: 04.02.2022 16:35:19 w Zapowiedzi konkursów
joan napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Od 7 lutego Biedronka, loteria, do wygrania kasa na dom. Takiej loterii to w mojej krótkiej konkursowej karierze jeszcze nie widziałam emotka

Się nie drocz ino napisz, co mniej więcej trzeba zrobić, czy już makietę z ryżu od Morawieckiego lepić, czy może łąki kwietne biedronkom siać, nie zostawiaj nas proszę na weekend w takiej niepewności emotka

Wszyscy będziemy robić zakupy tylko w biedrze  emotka trzeba mieć karte i zrobić zakupy za min 99 zł Wyświetl w wątku >>
2 joan, madllen 0

mandarynka16

#6842562 Napisano: 04.02.2022 16:21:13 w Zapowiedzi konkursów
Od 7 lutego Biedronka, loteria, do wygrania kasa na dom. Takiej loterii to w mojej krótkiej konkursowej karierze jeszcze nie widziałam emotka Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#6842533 Napisano: 04.02.2022 14:06:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isana123 napisał(a):

Jaki konkurs piwny jest najfajniejszy? Nie zależy mi na bluzie, nie potrzebuję szalika kibica i nie potrzebuję szukać pod kluczykami kolejnego piwa.... Jakieś konkrety gdzieś dają?

w lidlu Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6842204 Napisano: 02.02.2022 21:43:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glena napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

Widzę że dużo ludzi ma problem z opisami paragonów z Asi ,mi też przepadła nagroda, bo paragon z Auchan też stwierdzili że żle opisany. Zdjęcie z produktem im niewystarcza ,a po pieczątki specjalnie jechać szmat drogi nie będę. Więc też nagroda przepadła. Nie mili są i nie fajni. emotka  

jeżeli mój odrzucą ( miałam w opisie tylko literki Ha ) to napiszę bezpośrednio do Hosue of Asia, pomimo tego, że nie jestem z tych wojujących. Agencja takim zachowaniem, lenistwem, działa na szkodę klienta i zraża ludzi do ich marki

mi taki właśnie zakwestionowali - papier ryżowy HA+zdjęcie produktu im nie wystarczy... U Ciebie zaakceptowali?

Jeszcze nie mam info od nich, a już trochę czasu minęło. Czy oni informują tylko o negatywnej czy o pozytywnej też ? Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6841369 Napisano: 30.01.2022 14:55:56 w WC - rozmowy o wszystkim
Dziewczyny, czy któraś z Was może coś polecić na wypadające włosy ? szampony, wcierki, tabletki, inne ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6841075 Napisano: 28.01.2022 16:41:18 w Avanti
Weźcie pod uwagę, że info o konkursie jest na opakowaniach, a i mocno lecą z kampanią. Telewizja robi im mega zasięgi,  więc na pewno gra dużo  więcej osób niż zazwyczaj. Wiele z konkursów w których gramy, jest słabo promowana, często, np tylko w gazetkach promocyjnych danego marketu. To jest nic w porównaniu z tym jak szeroko docierają z info jak odpalą kampanie w tv. Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6840980 Napisano: 28.01.2022 12:07:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mstelmas11 napisał(a):

Widzę że dużo ludzi ma problem z opisami paragonów z Asi ,mi też przepadła nagroda, bo paragon z Auchan też stwierdzili że żle opisany. Zdjęcie z produktem im niewystarcza ,a po pieczątki specjalnie jechać szmat drogi nie będę. Więc też nagroda przepadła. Nie mili są i nie fajni. emotka  

jeżeli mój odrzucą ( miałam w opisie tylko literki Ha ) to napiszę bezpośrednio do Hosue of Asia, pomimo tego, że nie jestem z tych wojujących. Agencja takim zachowaniem, lenistwem, działa na szkodę klienta i zraża ludzi do ich marki Wyświetl w wątku >>

mandarynka16

#6840787 Napisano: 27.01.2022 12:58:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalmia86 napisał(a):

greka napisał(a):

House of Asia ..."makaron ryżowy" - opis produktu na paragonie poprawny wg kierowniczki lidla i stówka poszła się paść

na biedronkowych też brak producenta, w kaufie "HA" emotka
jak załatwiacie pieczątke na paragonie? tez macie problem?

 W biedronce też ostatnio kupiłam imbir marynowany opis: imbirshushi 190/110...
i cenzura. Nie mam w zwyczaju biegać za pieczątkami....

A to na pewno House of asia ? bo u mnie w biedrze to inna marka, chociaż opakowania prawie kalka w kalke jak HoA  Wyświetl w wątku >>
0 0

mandarynka16

#6840756 Napisano: 27.01.2022 12:09:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Czy z Fa można kupić tylko mydło? Jakoś nie pisze o tym w regulaminie

Jest napisane wyraźnie emotka dowolny produkt Wyświetl w wątku >>
1 greka 0

mandarynka16

#6838822 Napisano: 19.01.2022 19:43:47 w Zapowiedzi konkursów
Credit Agricole dla osób dostających 500+
https://wygrajkampera.pl/wkrotce Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0