Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika olywka

olywka

#7168609 Napisano: 08.04.2024 18:00:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest ktoś jeszcze czeka na maila z dużego bena z informacją o wgranej z konkursu karnawał marzeń? Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7165366 Napisano: 19.03.2024 16:30:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Całe 5 zł z loterii rossmann 😅 karta przychodzi natychmiastowo na maila emotka Wyświetl w wątku >>

olywka

#7165223 Napisano: 19.03.2024 07:04:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

samuraj napisał(a):

olywka napisał(a):

"Kup w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Biedronka w Polsce dowolnego produktu lub produktów z  oferty marki „Listerine” o minimalnej pojemności 500 ml" - czy dobrze rozumiem, że zakup dwóch produktów o poj. 250 ml na jednym paragonie będzie mnie uprawniał do wzięcia udziału w konkursie emotka ?

Pół litra w jednej butli musi być  emotka

w Biedronce są w ogóle 250 - tki? Bo takich nie kojarzę a często bywam na tym regale.


Widziałam na plakacie wersję płynu dla dzieci, kojarzyłam go z rossmanna o pojemności 250 ml, nie myślałam, ze też są większe ale teraz zerkłam jeszcze raz na plakat konkursowy i widzę że ma być Listerine Kids Berry o pojemności 500 ml za 14,99 zł czyli pytanie juz nie aktualne  Podejrzewam, że może jeszcze na sklep przyjechać jakiś stand promocyjny z produktami listerine.
Też często bywam w biedronce ale rzadko zaszywam się w kolejki z kosmetykami 😜 Wczoraj też byłam i dla zainteresowanych konkursem dodam, że warto rozglądać się za wariantem cool mint o poj. 500 ml. U nas był to najtańszy wariant po 8,99 zł. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

olywka

#7165211 Napisano: 18.03.2024 22:34:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"Kup w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Biedronka w Polsce dowolnego produktu lub produktów z  oferty marki „Listerine” o minimalnej pojemności 500 ml" - czy dobrze rozumiem, że zakup dwóch produktów o poj. 250 ml na jednym paragonie będzie mnie uprawniał do wzięcia udziału w konkursie emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7164119 Napisano: 13.03.2024 09:02:18 w Czy informują/ informowali?
Igraj ze smakiem aldi - za jaki dzień ostatnio informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7164073 Napisano: 12.03.2024 21:26:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

a co to za apka do sprawdzania numerów kosmetyków? ktoś coś? Notta będzie wdzięczna za info emotka

Sprawdź datę produkcji kosmetyków Eveline - Perfumeria Dolce.pl Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

olywka

#7164071 Napisano: 12.03.2024 21:22:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natka90 napisał(a):

Sprawdziłam - moja maska też ma dziurę. Jutro wyślę reklamację, pierwszy raz spotkałam się z TAKIM dziadostwem 😳

Również potwierdzam... Mam dziurę w opakowaniu od maski - nie wielka ale jest, lakiery z 2010r., kolor podkładu, którego już nie ma w obiegu...
Reszty nie sprawdzałam, ale z ciekawości jeszcze przejrzę co i jak z resztą kosmetyków. Przemilczę, że w mojej paczce nie było pomadki ale jak widać, aż tak wielka strata to nie jest...
Nadawca paczki Molar...   Losowania głównego na youtube brak, a nie ukrywam, że wypatrywałam go.
Czuję się bardzo zniesmaczona.
O ile kupiłam wcześniej podkład Eveline po raz pierwszy, specjalnie  pod konkurs i stwierdziłam, że jest całkiem fajny, bo nie ciemnieje. O tyle teraz jestem na tyle obrzydzona tym faktem, że zniechęca mnie to do dalszych zakupów tej firmy.
Nie rozumiem, jak można mieć tak słaby dział marketingowy, by widział on korzyść na produktach ujmijmy "wadliwych". Zamiast podjąć temat utylizacji, zrobiono promocję na dość dużą skalę. Nie wierzę by to był przypadek, za dużo osób zgłasza ten sam problem. Celowe zagranie...
3000 paczek, ciekawe jaki to jest koszt utylizacji  A promocja, promocją... Każdej firmie zależy na rozgłosie, pytanie tylko czy na takim. I czy ktoś miał nadzieję, że nikt tego nie zauważy. Wyświetl w wątku >>

olywka

#7164056 Napisano: 12.03.2024 20:28:59 w Czy informują/ informowali?
josefina napisał(a):

ponawiam pytanie czy dostał ktoś maila z Dużego Bena?

Cisza, sama jestem ciekawa, czy i kiedy pójdzie informacja....  emotka  Bo coś długo już to trwa Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7163186 Napisano: 07.03.2024 22:23:54 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Paulina1302
Bardzo sprawna wymiana, polecam z całego serca <3 Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7162850 Napisano: 06.03.2024 11:40:57 w Kupię...
Kody z coca-coli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7158886 Napisano: 12.02.2024 21:33:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

olywka napisał(a):

Wyniki za ostatni etap w Kinder poszły dzisiaj, czy będą za tydzień emotka ?

Za tydzień - razem z głównymi emotka

Dzięki emotka  Bo już lekko straciłam rachubę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7158881 Napisano: 12.02.2024 21:26:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyniki za ostatni etap w Kinder poszły dzisiaj, czy będą za tydzień emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7158004 Napisano: 07.02.2024 20:04:10 w Oddam za darmo
Oddam dwa bilety na film DZIEWCZYNA INFLUENCERA do wykorzystania do 8 lutego 2024r. w Cinema City
bilety wyślę PRIV
Wyświetl w wątku >>
1 FBkasia17 0

olywka

#7156897 Napisano: 03.02.2024 15:29:07 w Smolar
pusheen napisał(a):

Jak wszyscy wysyłacie zgłoszenia na początku loterii, to dlaczego Was dziwi brak wygranych? emotka Gwarantuję, że wygrana 8 dnia loterii niczym się nie różni od tej z 1 dnia. Nagrody się nie skończą, a szanse podskoczą zapewne kilkukrotnie.

Jestem zdania, że jak ma się udać to się uda emotka   
Nie czekam specjalnie do połowy konkursu by puścić zgłoszenie bo konkurencja maleje emotka  Dużo osób mogło sobie pozostawić zakup na potem np. Po wypłacie emotka  Wszystko zależy od podejścia i strategii jaką się gra - jedni wola na początku, inni w połowie, a inni pod sam koniec.  Niektórzy robią sobie content, że kupują hurtowo produkty i sprawdzają ile wygrają np. Przy 100 szansach. Nigdy nie wiadomo czy akurat nie zrobią tego np. W połowie trwania konkursu  i trafia w część bramek. Dużo gdybania tutaj.
Ja gram tak jak akurat czuję, a że podkład mi się kończył to przetestuję ten z eveline emotka  I puściłam zgłoszenie od razu, żeby potem nie zapomnieć.
Nie dziwi mnie brak wygranej bo loterie nie są moją mocną stroną, zdecydowanie uwielbiam konkursy promocyjne. Ale wkurzają mnie stwierdzenia, że wygrywa każdy - ktoś mi już tak zasugerował bo mu się udało  emotka  Więc aby nie popadać w skrajność dodalam info, że przegrać tez tu idzie 🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7156879 Napisano: 03.02.2024 14:56:25 w Smolar
adamo86 napisał(a):

Jednak liczę, że się opamiętają i będą wysyłać wszystko łącznie po zakończeniu loterii.
Chociaż nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to chyba oni rozsyłali kiedyś po całej Polsce 1000 x "EKO-torby" za 5 zł? emotka
Ciekawe też czy ostrzegli sklep Eveline, że zaraz będą musieli wysyłać tysiące paczek z kosmetykami o wartości 30 zł i to po kilka do jednej osoby emotka

My tradycyjnie pewnie kupimy coś dla siebie lub na prezent, żeby mieć z 1-2 losy na główne  emotka

 Dodam od siebie że nie każdy jednak wygrywa emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

olywka

#7155406 Napisano: 27.01.2024 18:27:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szmuli napisał(a):

olywka napisał(a):

simonapp napisał(a):

asandraa napisał(a):

termitek99 napisał(a):

asandraa napisał(a):

Jakie dane podawało się w Żubrówce Czarnej? Imię i nazwisko też?

Tak, imię na pewno, a czy już informowali?

Tak, informują o zestawach.

Czyli jest jeszcze szansa na wyższe nagrody, zarówno z Białej jak i Czarnej. 
Czy dobrze myślę?

Nie ma szans 😅 I  stopień z czarnej poszedł 😏

Ale 1 stopień czyli główna, czy walizki?  emotka  Bo jeśli walizki, to nadal jest nadzieja. Nadzieja umiera ostatnia!

1 stopień - chodziło mi o walizki  emotka  Główna mam nadzieję, że jeszcze nie wydana emotka  Ale podejrzewam, że wszystko poszło jednego dnia emotka Wyświetl w wątku >>

olywka

#7155395 Napisano: 27.01.2024 16:52:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

asandraa napisał(a):

termitek99 napisał(a):

asandraa napisał(a):

Jakie dane podawało się w Żubrówce Czarnej? Imię i nazwisko też?

Tak, imię na pewno, a czy już informowali?

Tak, informują o zestawach.

Czyli jest jeszcze szansa na wyższe nagrody, zarówno z Białej jak i Czarnej. 
Czy dobrze myślę?

Nie ma szans 😅 I  stopień z czarnej poszedł 😏 Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

olywka

#7154295 Napisano: 22.01.2024 10:46:39 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
NIEAKTUALNE
4 pojedyncze bilety na film "Wyfrunięci" do kina cinema city (bilety ważne do 25.01.2024r.) wymienię na paragon na loterie monster albo na loterie kinder emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7151688 Napisano: 08.01.2024 10:31:34 w Kupię...
Kartę/bon allegro różne nominały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7151348 Napisano: 05.01.2024 10:36:44 w Kupię...
300/350 zł do allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0