Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika olywka

olywka

#7086753 Napisano: 02.04.2023 20:58:09 w Zapowiedzi konkursów
od 4.05 do 31.08 Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

olywka

#7086560 Napisano: 31.03.2023 19:36:31 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:
-drukarkę Polaroid Hi-Print wraz z wkładem do drukarki - 300 zł  Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7085028 Napisano: 21.03.2023 12:37:20 w Paragony na trwające konkursy
Mogę zrobić zakupy promocyjny na konkurs z faktorii win za 12 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7084501 Napisano: 16.03.2023 21:55:27 w Wkurza mnie...
Brak konkursow kawowych albo fakt, że ich nie widzę 😅 A moja ostatnia kawa ziarnista jest na wyczerpaniu Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7083295 Napisano: 08.03.2023 18:44:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Myślicie ze w REC z piwami już są kompletne wyniki, czy jeszcze jutro uzupełnią...?

Ja myślę, że kompletne. U mnie 3/5 - żebym miała tyle szczęścia, to musi być dużo wyników wklepane.

A ja mam nadzieję, że nie bo inaczej skuteczność 0/6 emotka Wyświetl w wątku >>

olywka

#7083165 Napisano: 08.03.2023 10:00:12 w Lotto i inne
W temacie dziś wygrane w zdrapce różowe 7 -50 zł emotka  
Jednak od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie zagrać sobie w gierki na lotto. Jednak mam pewne wątpliwości co do rejestrowania się u nich emotka  czy to tak bezpieczne... albo pesel albo konto bankowe -weryfikacja wieku rozumiem ale jakoś  jestem sceptyczna,czy mają aż tak dobre systemy zabezpieczeń i czy nigdy te dane nie wypłyną.  Może jestem przewrażliwiona, jakie jest wasze podejście emotka ? Wyświetl w wątku >>

olywka

#7082636 Napisano: 04.03.2023 22:09:56 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
cb656 napisał(a):

olywka napisał(a):

A mnie intryguje Pani spod Poznania? Czy jest jakaś sława, której udało się takie życie na dłuższą metę?

Wszyscy znają, pisali nawet w gazetach, ale Pionas nie pozwala na forum wymieniać pani z nazwiska, a nawet z imienia, bo zaraz pani straszy sądem emotka

Zasadniczo ja to tak nie obserwuję "namiętnie" innych emotka  Staram się patrzeć tylko na siebie, nie lubię inspirować się innymi. Wolę być indywidualistką. Kilka osób jest dla mnie charakterystycznych w tym "świecie"... Ale to głównie mi się wyróżniają przez swoje zgłoszenia emotka  Często wyśpiewywane albo nagrane na tiktoka  emotka Stąd moje zainteresowanie... Swoją drogą w wpisie dodam to, że u mnie największa skuteczność konkursowa zaczęła się wtedy, gdy na mam więcej obowiązków emotka  dziecko... praca na pełen etat... obowiązki domowe... I na sam koniec konkursy. Gdy moja 3-latka już śpi... To taka wypowiedź konkursowa jest ukojeniem dla mojej duszy emotka ! Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7082634 Napisano: 04.03.2023 22:02:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

Czy z Wedla Kocha Lubi Nagradza otrzymaliście dziś potwierdzenie na maila? Zgłoszenie o 21 i ciągle brak..

U mnie też brak. //EDIT. Przyszło teraz emotka Wyświetl w wątku >>
1 malmika 0

olywka

#7082630 Napisano: 04.03.2023 21:45:13 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
cb656 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Hej, czy jest ktoś na tej grupie, kto rzucił pracę i się w pełni zajmuje konkursami?
Dobrze się na tym wychodzi ekonomicznie?

Ale do brzegu: dobrze jest żyć tylko z konkursów?

Majaczy mi w pamięci, że kiedyś na forum kilka znanych forumowiczek się do tego przyznało (ciekawostka, że tylko kobiety emotka ) ale nie chcę wprowadzać w błąd i nie podam nicków, bo może to już nieaktualne. Opowieści były optymistyczne, czyli coś w duchu: "teraz mam więcej czasu dla siebie i rodziny, sama sobie sterem, żeglarzem i okrętem, wychodzę na tym o niebo lepiej, niż na etacie". No ale to kiedyś.

PRZEANALIZUJ, jak dotychczas czujesz się w konkursach - czy to Twoja silna strona (dużo i regularnie wygrywasz) czy raczej kwestia przypadku, uśmiechu fortuny.  To powinno decydować o ewentualnym przejściu na "zawodowstwo".
Poza tym: konkursy nie dadzą Ci na przykład ubezpieczenia zdrowotnego  ani największe nawet dochody z nich nie zasilają funduszu emerytalnego. Do tego dolicz wścibstwo Urzędu Skarbowego, który kiedyś zechce sprawdzić, z czego żyjesz, skoro nie płacisz podatku i mamy niezły pasztet... emotka

Poruszę jeszcze jeden wątek, mianowicie sprzedaż wygranych na OLX czy Allegro. Na forum znajdziesz sporo wpisów o tym, jakimi oszołomami potrafią być potencjalni chętni. Dziś sprzedać cokolwiek z jakimś rozsądnym "zyskiem" to trudne zadanie.
Taka decyzja o przejściu na zawodowstwo to bardzo grząski grunt. Dziś czasy są tak niepewne, a konkursy (właściwie nagrody) to kwestia dość śliska, by nie powiedzieć, mało atrakcyjna, że ja osobiście nigdy bym się na taki krok nie zdecydował. Masz dobrze płatną pracę, to się tego trzymaj.   emotka Rozważ wszystkie cienie... Na etacie masz wypłatę w terminie, w konkursach - wygrane to chorągiewka na wietrze. No chyba, że jesteś bardzo skuteczna, albo masz tak dużo środków, że możesz sporo INWESTOWAĆ w tę profesjonalną zabawę, jak jedna bardzo dobrze wszystkim znana pani z okolic Poznania emotka

A mnie intryguje Pani spod Poznania? Czy jest jakaś sława, której udało się takie życie na dłuższą metę? Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7082622 Napisano: 04.03.2023 20:32:00 w Paragony na trwające konkursy
Czy ma ktoś paragony na wedel w carrefour? Potrzebuję dwa, a pani, która miała mi kupić, nie odpisuje mi na wiadomości i nie loguje się na e-konkursy od kilku godzin Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7082607 Napisano: 04.03.2023 17:42:08 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:
-drukarkę Polaroid Hi-Print wraz z wkładem do drukarki - 300 zł emotka

Mogę wystawić na olx albo vinted, żeby koszt wysyłki był tańszy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7082463 Napisano: 03.03.2023 14:54:10 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
notta napisał(a):

southlander napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):


Ale do brzegu: dobrze jest żyć tylko z konkursów?

W życiu bym na to nie poszedł. Sam zawsze traktowałem to jako ciekawe hobby dające satysfakcję, ciekawe nagrody i w związku z tym nowe doświadczenia, a czasem i parę groszy. Ale przyznaję, że gdy wygrane przychodziły coraz częściej, skuteczność rosła w zaskakującym tempie, to też zacząłem się zastanawiać jak wygląda życie profesjonalnego etatowego konkursowicza i czy to jest warte zachodu. Tymczasem przyszedł 2023 i jakby wyrósł przede mną mur. Nic nie zmieniałem w poświęconym czasie ani w staraniach, ani w jakości zgłoszeń, a zwycięstwa przestały przychodzić seryjnie. Ot tak, bez wyraźnego powodu. Wtedy dopiero ogarnąłem się i zobaczyłem jak to całe konkursowanie jest potwornie ulotne. Możesz się starać, cisnąć, i ostatecznie nic z tego nie mieć. emotka  Ani czas, ani jakość pracy, niekoniecznie musi się bezpośrednio przekładać na wygrane. A gdy jeszcze do głowy dotrze że liczba konkursów jest mocno ograniczona, wartych uwagi nagród głównych tym bardziej, to już robi się niewesoło, bo przyjdzie moment że już na dany miesiąc szanse się skończą.

Mając pracę której nie cierpię, prędzej bym szukał innej niż brnął w konkursy na pełen etat, ale oczywiście każdy ma inną sytuację i inne podejście do życia.

Bo teraz jsst też trudny czas konkursowy. Gdzie koszty działalności rosną, więc tnie się wydatki na marketing. Konkursów coraz mniej albo nagrody mniej atrakcyjne.. a konkurencja ogromna. Zły czas na takie decyzje.

Dokładnie! Jak się szuka oszczędności to zawsze obrywa dział marketingu. Coś o tym wiem... 
Druga sprawa to świadomość konkursowa - coraz częściej widać jakieś blogi/konta na których ludzie nagłaśniają, że w konkursach idzie wygrywać... poprzez ukazywanie ilości wysłanych przez siebie zgłoszeń, czy też pokazywanie ogromnej ilości zgarniętych przez siebie nagród. Niektórych ludzi to napędza, a co za tym idzie rośnie konkurencja.
Pomyślcie sobie jak wy zaczynaliście... z jakich wygranych się cieszyliście. Z biegiem czasu, gdy widzi się w tej tematyce coraz więcej... smutne jest to, że ludzie wnet biją się o kolejne plecako-worki... albo piszą prace konkursowe o materiały gadżetowe typu długopis i notes... Wniosek? Skoro są cięższe czasy, a ludzie potrafią napisać porządna prace konkursowa na taki konkurs to po co takiej małej lokalnej firmie inwestować w znacznie lepsze nagrody? W dużych firmach coraz częściej obserwuje się, że wola nagrodzić 1000 osób.... jakimś drobiazgiem, zamiast dać coś porządnego dla jednej albo dwóch osób. 

Temat rzeka... jest tu naprawdę pełno wyznaczników. Ja osobiście Preferuje konkursy promocyjne, najlepiej sie odnajduje. Ale co za tym idzie, muszę kupić dany produkt... muszę mieć za co kupić produkty na konkursy i loterie. A nawet jeśli ktoś bierze pod uwagę sprzedaż  wygranych... to często i tak cena jest bardzo zaniżana... (mysle że najczęściej jest to 70-80% wartości). Z perspektywy dłuższego czasu... Dla mnie- nieopłacalne.
Pomijam wypalenie "zawodowe" czyt. Konkursowe. Pewne wyrobione przez lata przez siebie schematy, które z czasem staną się dla jury oklepane i przestaną ich zaskakiwać.... No chyba, że dana osoba na bezrobociu jest indywidualistą i zawsze podchodzi do tego samego tematu z nowym pomysłem i koncepcją - wtedy serdecznie gratuluję! Może odnajdzie się w tym świecie na dłuższy czas emotka

Oczywiście to tylko moja perspektywa. Dla mnie konkursy to odskocznie od codzienności, oderwanie od pracy i obowiązków. Ale mimo sporej ilości wygranych, nie rozważyłabym nawet opcji zajmowania się tylko konkursami. Wyświetl w wątku >>

olywka

#7081905 Napisano: 28.02.2023 09:14:22 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam zestaw soplica w drewnianej skrzynce z grzanca z czapkami, porcelaną i flaszkami za 100 zł  emotka  mogę wystawić na olx albo vinted żeby wysyłka tańsza była emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7080544 Napisano: 19.02.2023 22:44:45 w Paragony na trwające konkursy
Kupię hebe BIC Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7080539 Napisano: 19.02.2023 21:27:36 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na hummus indykpol Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7080276 Napisano: 17.02.2023 18:04:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bluza lech - lidl Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

olywka

#7080245 Napisano: 17.02.2023 16:15:10 w Informują
Informują z Konkurs "Skocz po wygraną" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
2 stopień Wyświetl w wątku >>

olywka

#7079176 Napisano: 10.02.2023 08:30:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

olywka napisał(a):

Konkurs Lay's w żabce. Mam zerknąć  na plakat i zaproponować do niego swój tytuł  emotka   Problem w tym, że nie widzę na messengerze żadnego zdjęcia z plakatem 😅 Czy mógłby ktoś udostępnić jego zdjęcie? Z góry dziękuję emotka

U nich w regulaminie zawsze są wszystkie obrazki

Dzięki, przyznam się bez bicia, że tym razem nie zajrzałam w regulamin 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7079173 Napisano: 10.02.2023 08:27:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Lay's w żabce. Mam zerknąć  na plakat i zaproponować do niego swój tytuł  emotka   Problem w tym, że nie widzę na messengerze żadnego zdjęcia z plakatem 😅 Czy mógłby ktoś udostępnić jego zdjęcie? Z góry dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7074600 Napisano: 15.01.2023 22:24:04 w Paragony na trwające konkursy
Loteria "Świąteczne wygrane" E.Leclerc, Polo, Stokrotka, Intermarche, Spar! 18+ również kupię jeden paragon emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0